Czas

domik
Wyjadacz

Re: Czas

to nie do końca są bzdury.... i założyłeś jeszcze jeden ciekawy temat: co nas tutaj przywiodło - nie widziałem go już później. Skasowałeś go?

wg tego, co wiem oraz moich nauczycieli - czasoprzestrzeń nie istnieje. Nic nie istnieje, czas również. Z technicznego punktu widzenia jest on algorytmem - można go spowolnić, przyśpieszyć, zdublować i zrobić multum "cudów". Ten algorytm jest indywidualny dla każdego z nas. Jeśli chodzi o przestrzeń i materię to również jej nie ma - żyjemy w symulacji. Parametry jej są zmienne w zależności od obserwatora: czyli np - część z nas chce widzieć płaską Ziemię (i wszechświat mówi - jasne, Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem) - wtedy ci ludzie dostają multum dowodów na płaskość planety, inni chcą kuli - mają swoje. Poszczególne pierwotne cząstki reagują tak, jak fizyk sobie życzy (ten fakt wzbudza popłoch wśród naukowców). Symulacja spełnia nasze życzenia po prostu - nazywamy to też Prawem Przyciągania.

Materia wibruje na pewnym poziomach, można nimi sterować - np. poprzez muzykę :)

ale starczy trucia.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ