Regulamin Forum

Awatar użytkownika
Kluskova
Administrator
Posty: 8913
Rejestracja: 05 mar 2017, 7:19
Gender:
Kontakt:

Regulamin Forum

Post: # 26686Post Kluskova »

1. Nie publikujemy na forum treści nakłaniających do samookaleczenia, samobójstwa, promujących nieprzyjmowanie leków, rezygnację z fachowej pomocy oraz inne zachowania autodestrukcyjne*.

2. Nie podajemy linków do nielegalnego oprogramowania i innych treści niezgodnych z prawem, nie umieszczamy też żadnych treści pornograficznych.

3. Zachowujemy się kulturalnie wobec innych użytkowników, nie wyśmiewamy, nie obrażamy uczuć czy poglądów innych osób; nie narzucamy też nikomu swoich poglądów i opinii.

4. Zakaz spamu. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem i twoim pierwszym postem będzie reklama czegokolwiek z linkiem - dostajesz natychmiastowego bana, a twój post zostanie usunięty.

*czym są zachowania autodestrukcyjne?
Bezpośrednie zachowania autodestrukcyjne:
- samobójstwo i próby samobójcze (np. wieszanie się, przedawkowanie leków, skoki z dużej wysokości, użycie broni)
- samouszkodzenia o różnej częstotliwości i stopniu nasilenia (np. pojedyncze epizody, takie jak obcięcie palca, przecięcie ścięgien lub wielokrotnie powtarzane nacinanie rąk, nóg, przypalanie, szorowanie skóry, rozdrapywanie ran, uderzanie się)

Pośrednie zachowania autodestrukcyjne:
- nadużywanie substancji psychoaktywnych (alkoholu, narkotyków, dopalaczy)
- odstawianie, nadużywanie lub niewłaściwe przyjmowanie przypisanych leków
- zachowania związane z odżywianiem się (np. restrykcyjne diety, głodówki, nadmierne objadanie się, stosowanie środków przeczyszczających, prowokowanie wymiotów)
- niebezpieczne zachowania: fizyczne (np. chodzenie po budynkach do rozbiórki, szybka jazda samochodem, skuterem), sytuacyjne (np. wyprawy po niebezpiecznej okolicy, wsiadanie do samochodu z nieznajomymi), seksualne (np. seks z wieloma partnerami, bez zabezpieczeń)
źródło: klik
Damaged people are dangerous. They know they can survive.
Zablokowany