Co robicie

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Co robicie

Z niektórymi osobami z tego i poprzedniego forum dawno nie miałam kontaktu, dlatego jestem ciekawa jak teraz wygląda wasze życie, co porabiacie, jak się czujecie?

Ja jestem w remisji, czuję się dobrze, ale tak jak pisałam jestem zmęczona sytuacją rodzinną i wynikającymi z niej obowiązkami. No i pracuję. W Zakładzie Aktywności Zawodowej, gdzie pracują niepełnosprawni. Atmosfera jest świetna, ludzie fantastyczni, nie ma w ogóle porównania do poprzednich miejsc gdzie pracowałam (na otwartym rynku oczywiście). Minusem są niskie zarobki (pracuję na pół etatu) ale coś za coś, a lepszy rydz niż nic jak to się mówi.

Ponadto planuję jeszcze zrobić kurs grafiki komputerowej, ale niestety te plany przesunęły się na czas nieokreślony...
Fallen, fallen is Babylon
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Bałwan
Re: Co robicie

Ja nic ciekawego , przeważnie siedzę w domu, wychodzę tylko wtedy kiedy już muszę.Od dawna nie spotykam się ze znajomymi, czasem kogoś spotkam jak idę na zakupy czy coś.
A co do moich fotek to przez ostatni rok może ich zrobiłem z 700 ? , na dysku zostało może z 500 z tego okresu, inne trafiły do kosza.Nie wiem co jest ale straciłem chęci do focenia, może wiosną się coś zmieni.
A tak poza tym to planowałem na jesień zamontować sobie okna pcv, na jesień bo do 30 września ma rentę i będę pisał wniosek o ponowne przyznanie.
Tymczasem mama jutro będzie wiedzieć czy dostanie kredyt, raczej dostanie, i wyłoży mi na te okna (SUPER !)
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Fasolka szkoda, bo brakuje mi Twoich zdjęć. Ale tak to już jest z twórczością artystyczną, nic na siłę. ;)
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Jestem na chorobowym trzeci miesiąc, z powodu kręgosłupa. Za dwa tygodnie chcę wrócić do pracy tam gdzie wcześniej pracowałem czyli do Austrii. Ten wolny czas spędzam z córką, która ma teraz pełno taty.
Już 13 razy byłem na rehabilitacji, teraz mnie nic nie boli, dodatkowo ćwiczę w domu
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Byłem dziś w kwiaciarni w której funkcjonuje poczta kwiatowa i właśnie skorzystałem po raz pierwszy i opłaciłem kwiaty dla żony. Jutro(dzień kobiet) kurier ma wpaść przed południem. Ciekaw jestem jaka będzie reakcja
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Myślę, że się ucieszy. ;)
Ciekawe czy u nas w pracy chłopaki przyniosą jakieś ciasto czy coś. :D Sprawa jest o tyle trudna, że my baby stanowimy tam większość. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Ja mogę Ci życzyć z okazji Dnia Kobiet samych sukcesów w pracy i by się pracowało przyjemnie z ludźmi. Dużo zdrówka :)
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Bardzo dziękuję Andwer. :)
Dziś w pracy chłopaki dali nam po czekoladzie i jeszcze wszyscy składaliśmy się na ciasto, także dzień udany. :D
Awatar użytkownika
pantr
Zaprzyjaźnieni

Kluskowa pisze:Bardzo dziękuję Andwer. :)
Dziś w pracy chłopaki dali nam po czekoladzie i jeszcze wszyscy składaliśmy się na ciasto, także dzień udany. :D
Fajnie, że stanowicie zgraną paczkę. Miło, że Panowie zaakcentowali w odpowiedni sposób święto Pań.
"Słowo to zimny powiew nagłego wiatru w przestworze; może orzeźwi cię, ale donikąd dojść nie pomoże".
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Bukiet róż kurier dostarczył przez pocztę kwiatową. Nie wszystko poszło tak jak tego oczekiwałem. Chodzi o to, że kwiaty miały przyjść miedzy godziną 9-12:00. Oczywiście niczego żonie nie mówiłem. Denerwowałem się gdy żona wychodziła na balkon zapalić a ja będę musiał odebrać te kwiaty od kuriera, zamiast ona sama a ja bym czerpał radość z jej zaskoczenia. Żona jeszcze miała czelność iść pod prysznic w tym czasie i już byłem pewny, ze wtedy przyjdzie kurier.
I nie myliłem się. Kurier zadzwonił najpierw na domofon, kiedy żona brała prysznic. Odebrałem ten cholerny domofon i wpuściłem kuriera do kamienicy. Szybko poleciałem do łazienki poinformować żonę że kurier do nas przyszedł i czy zamawiała coś- udając że nic nie wiem. Żona oczywiście zaskoczona skąd kurier dziś. Gdy dzwonek zadzwonił do mieszkania musiałem sam otworzyć i przyjąć kwiaty od kuriera. Szlag. Wiadomo, żona z pod prysznica nie mogła wyskoczyć. Zaniosłem więc te kwiaty do łazienki żonie. Zobaczyłem w jej oczach wielkie zaskoczenie, czego zresztą się spodziewałem. Udając mówię do niej- od kogo to? Czy zamawiałaś? Mówię że tu jest jakaś karteczka. Nagiej wręczyłem te kwiaty i karteczkę, którą kiedy przeczytała bardzo się uśmiechnęła. Wyszedłem i położyłem kwiaty w kuchni na blacie. Słyszałem, że coś tam mówi, ze wszystkiego się spodziewała ale nie tego, i że jest bardzo zaskoczona. Słyszałem, jak upada jej piąty raz żel pod prysznic. Była tam dłużej niż zwykle. Wiedziałem, ze bardzo to przeżywa i nie może dojść do siebie. Potem już słyszałem jej kilka rozmów przez telefon chwaląc się, że została obdarowana kwiatami przez pocztę kwiatową. W jej głosie czuć było wyraźnie podekscytowanie. Czyli pomysł wypalił. :)
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

No i super. :) Dobrze, że dbasz o swoją drugą połówkę. ;)
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni

Dzisiaj byłem na zakupach w castoramie i jutro przywiozą mi między innymi nowy kibelek :mrgreen:
W poniedziałek mam zamiar go zainstalować i coś czuję że będę z nim walczył pół dnia , bo mam kiepską wiertarkę.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Umiesz robić takie rzeczy? Nieźle. :) To ogólnie cenne umiejętności, nie tylko u faceta.
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni

Jaki problem wywiercić, przykręcić itd.
Wszystko muszę robić sam :lol:
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator