Lekarze

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz
Lekarze

Gdzie nie odwrócę głowę to ludzie wszędzie narzekają na lekarzy. Moi znajomi i nie tylko, skarżą się że lekarze są niemili a nawet chamscy. Słabo leczą, chodzi im tylko o kasę. Jeśli mają prywatne gabinety brakuje im czasu leczyć na fundusz. Ciągłe strajki a potem rosną nam zwykłym ludziom składki zdrowotne.
Nie chodzi tylko o psychiatrów ale lekarzy wszystkich specjalności. Mówię wam, stanowczo za dużo tych skarg. Nasza polska służba zdrowia jest fatalna. Nie chciałbym wrzucać wszystkich do jednego worka, bo zdarzają się rodzynki.
Ja na swojego psychiatrę nie narzekam, bo mało od niego wymagam. Wystarczy mi tylko by niczego nie spartaczył.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Re: Lekarze

Moja poprzednia psychiatra niestety była takim typowym "lekarzem na NFZ"... Trochę szkody niestety mi narobiła, ale w porę zmieniłam lekarza. Teraz chodzę prywatnie do faceta, który jest docentem i nie dam złego słowa o nim powiedzieć. To jest lekarz psychiatra z prawdziwego zdarzenia. Tylko, niestety, przyjmuje prywatnie...

Lekarkę rodzinną też mam spoko. Jakoś w grudniu zmieniłam przychodnię, poprzednia nie była zła, ale ta do której należę obecnie jest dużo lepsza. Miłe panie w rejestracji, ogólnie trzyma jakiś tam poziom.
No i okulistkę też mam ok, trochę roztrzepana, ale nie ma się co dziwić - pracuje na oddziale, a tam brakuje ludzi do pracy, w sensie lekarzy...
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
lukaszbb
Początkujący

Ordynator w szpitalu psychiatrycznym gdzie mnie "leczono" był kompletnym świrem. Tak, świrem. Gdy był obchód, to na każdego pacjenta poświęcał maksymalnie kilka sekund. Zadawał pytanie "jak się pan czuje?", po czym sam odpowiadał "dobrze".
Nie wiem jak można trzymać takiego pajaca w placówce która powinna być szczególnie wyczulona na to co czują pacjenci, czy leczenie prowadzone jest dobrze, itd.
Z obecnym psychiatrą mam problem tego typu, że nie potrafię się przemóc i powiedzieć mu o swoich problemach. Być może wrócę do poprzedniej psychiatry, która wydawała się być ostra i chłodna, ale poświęcała pacjentowi tyle czasu ile to było potrzebne i potrafiła nakierować na właściwą drogę.
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Lekarze w małych miasteczkach lub na wsiach(nawet prywatni) bardziej nadają się do pracy fizycznej a nie zajmować się leczeniem ludzi. Nie dorastają do pięt niektórym znachorom albo szamanom.
W tym tygodniu moja żona z córką i szwagierką ze swoją dwójką dzieci pojechały do pobliskiego Krakowa. Prywatnie do kliniki. Zaliczyły dermatologa i laryngologa. Z ich relacji, lekarze Ci byli mili, co jest ważne i dokładnie badali i zainteresowali się sprawami, które lokalni medycy ignorowali, albo po prostu z braku wiedzy nie badali.
ODPOWIEDZ