20-letni, bezdomny, niepełnosprawny

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator
20-letni, bezdomny, niepełnosprawny

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/d ... 37411.html

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/2 ... 37566.html

Przyznam, że bardzo mnie to poruszyło... Żal mi tego chłopaka. Wygląda na ogarniętego gościa i wierzę, że poradzi sobie z jakąś prostą pracą i nauczy się samodzielności. Wielki szacunek dla niego, że nie korzysta z alkoholu ani innych używek. Życzę mu wszystkiego najlepszego. /serducho/
Z drugiej strony przeraża, że takich osób jest mnóstwo. Ciekawe czy ktoś prowadzi jakieś statystyki, ile osób np ze schizofrenią ląduje na bruku, bo zostają sami i nie są w stanie ogarnąć siebie i swojej choroby... A do tego jeszcze często sięgają po alkohol czy narkotyki. Smutne, bo o ile nałóg to wybór, tak choroba (czy niepełnosprawność taka, jaką ma np ten chłopak) to coś, o co nikt nie prosił. :(
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni
Re: 20-letni, bezdomny, niepełnosprawny

Co z niej za matka ? Bo syn nie jest taki jaki miał być , znaczy nie ma zdrowia to go kopnęła ?

Niech chłopak ułoży sobie życie i niech zadba o swoje zdrowie a o niej po prostu zapomni , bo nie dała mu podstawowych uczuć i nie nauczyła go praktycznie niczego i zamiast go wspierać to ma go głęboko ......

Może i tego mu życzę żeby odzyskał lepszy kontakt z ojcem bo on o tym nie wiedział że jego syn jest bezdomny i może nawet nie wiedział na co choruje.

Mam nadziej że mimo przeżyć będzie jeszcze z niego dobry człowiek a w sumie już nim jest , to widać po nim i po tym co mówi.
Awatar użytkownika
Jagoda40
Zaprzyjaźnieni

Nie chce nikogo oceniać, wzruszyła mnie ta historia. Mam nadzieję, że znajdzie na swojej drodze kogoś kto mu pomoże.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Ja tak samo nie chcę nikogo oceniać. Nie wiadomo, jakie chłopak miał relacje z matką i kim ona w ogóle jest i dlaczego tak postąpiła. Nie usprawiedliwia to wyrzucenia niepełnosprawnego syna za drzwi, ale cóż - nie mi ją osądzać. Grunt, żeby chłopak znalazł jakieś lokum i pracę, co już się dzieje. :)
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
ODPOWIEDZ