Koronawirus

Awatar użytkownika
karuna
Zaprzyjaźnieni
Zawód: nic.

Re: Koronawirus

za stary jestem dziś na takie harce :D
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

W aplikacji z InPostu mam cały czas "Przesyłka gotowa do nadania"... Nie ma co liczyć, że wyślą to jeszcze w tym tygodniu. :/ Na razie chodzę w najzwyklejszej maseczce z apteki, jest beznadziejna i denerwująca. :(
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

Odebrałam maseczki. Są mniejsze niż te co mam w domu. Są takie na styk
/kawa/
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

U nas na wsi rozprowadzali maseczki za darmo, cztery sztuki na dom, ale strasznie niewygodne bo uciskają na twarz i nos.

Z kolei dziś w Wiedniu kiedy wchodziłem do sklepu dostałem maseczkę za darmo i jest wygodna.
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni

Parują w ch.... :|
Załączniki
laseczka.PNG
laseczka.PNG (85.4 KiB) Przejrzano 1248 razy
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Fasolka, czuję ten ból. Ja wprawdzie mam tylko okulary przeciwsłoneczne, ale na dworze muszę je nosić, bo przez alergię mam strasznie wrażliwe oczy... Wkurza mnie to parowanie strasznie. :evil:
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni

Na szczescie nie mam duzej wady wzroku i bez okularow nawet dobrze widze. Okulary w domu nosze non stop ale glownie sa one do czytania i ogladania tv i do patrzenia jaki numer autobusu jedzie. To trzecie odpada ostatnio. Dzis bylem z mama na zakupach bez okularow ale ja tylko nosilem siatki ;)
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Wszyscy okularnicy których znam skarżą się na parowanie okularów.

Teraz kiedy sobie idę ulicą nikt nie musi patrzeć na mój ryj, czy jest uśmiechnięty, smutny, czy też moja mina pokazuje coś innego niż jest w rzeczywistości. /hura/
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Andwer pisze:Teraz kiedy sobie idę ulicą nikt nie musi patrzeć na mój ryj, czy jest uśmiechnięty, smutny, czy też moja mina pokazuje coś innego niż jest w rzeczywistości. /hura/
A wiesz, że idąc ulicą dwa dni temu pomyślałam o tym samym? ;) Do tego okulary i jestem zamaskowana. /haha/
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

W Polsce sytuacja NIBY się uspokaja... Ale na Śląsku jest makabra. Coraz więcej przypadków, nowe zakażenia, lista rośnie. Znowu się boję... Strach zrobić zakupy, a większość ludzi ma to w dupie i biega sobie bez maseczek jakby nigdy nic, olewa podstawowe środki ostrożności, chleje piwko w plenerze...
To jest przykre i straszne jak bardzo ludzie nie wyciągają ŻADNYCH wniosków z NICZEGO. :( I nawet jeśli znowu pościele się trup, to i tak każdy będzie na to gwizdał...

Jedyny plus tej sytuacji jest taki, że to mi pomaga lepiej zrozumieć człowieka i temat, którym się interesuję. Tyle, że to nie są pozytywne wnioski...
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Wiedeń jest wielkim miastem i na moją niekorzyść muszę się w nim poruszać dojeżdżając do pracy czy idąc do sklepu.

Ściśle nie rozgałęziam tej ścieżki i zachowuję maksimum bezpieczeństwa. Mimo wszystko wiadomo, licho nie śpi.
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Koronawirus w mojej rodzinie. Mój stryj w Stanach Zjednoczonych jest w szpitalu i leży pod respiratorem. Źle to wygląda. Mam nadzieję że wyjdzie z tego.
ODPOWIEDZ