Orędzie Boga Ojca na temat praktyk wschodu

sebast
Zaprzyjaźnieni

Orędzie Boga Ojca na temat praktyk wschodu

Fragment orędzia Boga Ojca z 18.08.2019 ze strony https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm na temat praktyk wschodu typu joga, akupunktura itp. Warto przeczytać całe orędzie i inne na tej stronie.
Złem jest akupunktura, bo leczy metodą wprowadzającą demony do wnętrza duszy człowieka. Podobnie działa akupresura, oraz niektóre demoniczne techniki masażu. Sam masaż jest dobry, ale gdy wchodzi w sferę grzechu, zaczyna być obciążeniem dla duszy (masaż erotyczny i podobne). Złem jest joga pod każdą postacią i wschodnia medytacja.

Tu pracują wielkie grupy demonów, które zniewalają dusze ludzi przez samą medytację, a także przez ćwiczenia jogi. Te i temu podobne sposoby wprowadzają człowieka w pozorne dobro, pozorną korzyść. Demon, zły duch wchodzi do wnętrza człowieka i zaczyna wszystko kontrolować, lecz czyni to delikatnie, subtelnie, a nad tym pracują demony wysokich szczebli.

Człowiek zaczyna coraz mniej i mniej się modlić, pościć, umartwiać się, aż działanie demona „wypchnie” te praktyki na dobre z życia człowieka. Następnie odstrasza i zniechęca do chodzenia do kościoła, wykazując intelektualnie, bezsens czynienia tego. Opętanie postępuje, a człowiek zapada się wewnętrznie.

W tym czasie przychodzą do takiej duszy inne demony, namawiają człowieka do czynienia coraz bardziej odważnych i ohydnych grzechów. Na końcu wykazują człowiekowi kuszonemu jego bezsens życia i namawiają go do samobójstwa.

Pełen ciężkich obciążeń człowiek umiera, a jego los się dopełnia. Co robić? W każdym etapie waszego życia i każdym etapie zniewolenia, możecie wezwać na pomoc Trójcę Świętą, Maryję, Świętych Pańskich, oraz chóry Anielskie. Pomoc na pewno nadejdzie, lecz wyjście z tego będzie w czasie dość długie i dość bolesne duchowo, bo demon tak łatwo nie opuści swojej zdobyczy.

Czasem potrzebny jest dobry egzorcysta, aby pomóc osobie zniewolonej. Najpierw należy zakończyć to, co sprowadziło duszę do stanu zniewolenia. Następnie należy rozpocząć korzystanie z sakramentalii, medalików, wody święconej egzorcyzmowanej, soli święconej egzorcyzmowanej i oleju święconego egzorcyzmowanego.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm (18.08.2019)
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator
Re: Orędzie Boga Ojca na temat praktyk wschodu

Możesz się ograniczyć z tymi pierdołami do jednego tematu? Z góry dziękuję.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni

Kluskowa pisze:Możesz się ograniczyć z tymi pierdołami do jednego tematu? Z góry dziękuję.
/okok/
Awatar użytkownika
nic
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Nieistnienie

Jedno zniewolenie kosztem innego? Po co się ograniczać?
„Cisza jest językiem Boga, wszystko inne jest jedynie słabym tłumaczeniem”.
Prawda.
Moje www:
kolorowo.art (mirror strony znajdziesz tutaj) - nic maluje
eargasm.pl - opętany dźwiękiem...

Blablabla:
Wszystkiego neutralnego /ambulance/ :| :oops:
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni

@sebast ma misje na ziemii. Po co mu sie wypowiadac w innych tematach.

Milczenie jest zlotem lol
sebast
Zaprzyjaźnieni

Może niepotrzebnie zacząłem nowy temat. Jeśli komuś bardzo przeszkadza moderator może go przenieść do działu o proroctwach i orędziach. Jednak to dział religia i filozofia. Ja ostatnio mam postanowienie mniej korzystać z internetu bo za dużo korzystam dlatego mało się udzielam w innych tematach i na tym forum. Głównie przeglądam evot. To forum to była dla mnie alternatywa gdy evot miał problemy techniczne choć tu też czasem przeglądam tematy.
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Niedobrze mi się robi jak czytam takie rzeczy. Księża sprzedali i siebie i kościół. W Polsce co drugi jeździ furą za którą można by było wykarmić połowę głodnych dzieci w Syrii. I oni nawołują do modlitwy i oni mi będą mówić co jest złe? A może by im tak pokazać co złego jest w ich ignorancji? Mówi się nie osądzaj a nie będziesz sądzony. Lecz czasami mam wrażenie że Bóg oślepł i ogłuchł. Ich słowa są żółcią wylewająca się z źródła całego zamętu. Bo to z kościoła wyjdzie największe diabelsko. Księża bez empatii zaślepieni pieniądzem używają słów biblii dla własnych korzyści. To dopiero grzech niewybaczalny.

"Ostatni będą pierwszymi"

Z Marii Magdaleny zrobili dziwkę sami pławiąc się w luksusach. Kościół za czasów Jezusa pogrzebał jego nauki i robi to dalej tylko pod przykrywką jego nauczań. Niech Rzym otworzy w końcu swoje archiwa. A Prawda pogrzebała by Chrześcijaństwo na wieki wieków amen.
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Espresso89 pisze:Niedobrze mi się robi jak czytam takie rzeczy.
/okok/
A biedne, przerażone stado owieczek oddaje ostatnie pieniądze czarnym wronom, bo wrony kraczą, że jak nie dostaną, to przyjdzie rogaty diabełek i zabierze owieczki do kotła ze smołą...

[youtube]XVlXuNQ4Evs[/youtube]
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
ODPOWIEDZ