Dziś czuję się...

Wiktoria
Zaprzyjaźnieni
Zawód: poławiacz pereł
Re: Dziś czuję się...

Dzisiaj od rana jestem w kiepskim nastroju. Źle w nocy spałam i już teraz czuję się zmęczona.
Awatar użytkownika
KingArthur
Zaprzyjaźnieni

Całkiem ok, od 6-12 w pracy a później rower o ile będzie pogoda :-)
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Spokojny80
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Stróż

Dobrze /kawa/ :)
Michal /kawa/
GG-38754286
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Przymulam, a tu tyle roboty...
Fallen, fallen is Babylon
Wiktoria
Zaprzyjaźnieni

Ogarnęłam się dzisiaj jakoś i póki co dzień przebiega wręcz idealnie. Owszem, mam problemy z pamięcią i koncentracją oraz wahania nastroju ale jakoś sobie z tym radzę. Jakoś ogarniam dzisiaj to życie bez większych problemów. Chciałabym aby tak było zawsze ale wiem, że to niemożliwe. Nastrój mam taki mieszany. Niby dobry ale od rana czuję również lęk i lekki smutek.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Jakoś ogarnęliśmy i pojechaliśmy na majówkę do rodziców mojego faceta. :) Aut mało, warunki na autostradzie dobre. Już jesteśmy na miejscu i pora na odpoczynek.
Fallen, fallen is Babylon
Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Rencistka :)

Czuję się dobrze :)
Obrazek
Wiktoria
Zaprzyjaźnieni

Po dość intensywnej pierwszej części dnia już teraz czuję się dość zmęczona.
Wiktoria
Zaprzyjaźnieni

Nie jest ze mną za dobrze. Ostatnio dwa razy zapomniałam o lekach. To mnie trochę dobija. Co z tego wyniknie? Kolejna psychoza? Oby, nie! :(
Tup
Zaprzyjaźnieni

Wiktoria pisze: 02 maja 2022, 19:42 Nie jest ze mną za dobrze. Ostatnio dwa razy zapomniałam o lekach. To mnie trochę dobija. Co z tego wyniknie? Kolejna psychoza? Oby, nie! :(
Jesteś pewnie przeciążona wszystkim i to się odbija, wtedy człowiek jest roztrzepany. Od wielu analiz nawet ostatnio mi koleżanka mówiła by zwariowała, nie da się tak wiele rzeczy robić wtedy. Wiem łatwo mówić nie przejmuj się pewnymi rzeczami, ale zamartwianie niekoniecznie wpłynie na nie. Sam miałem skłonności do wielu analiz ,ale wiesz co powinnaś o pewnych rzeczach z kimś rozmawiać. Wtedy tak nie chłoniesz tego jak gąbka.

Przykład mycie rąk nie zastanawiasz się, bo robisz automatycznie? Moim zdaniem potrzeba Ci manualnego zajęcia na uspokojenie, wyciszenie szydełkowanie itp coś wymyślić. Może też spróbuj nauczyć się krawiectwa wtedy może miałabyś dorywczą robotę .Może mama umie by coś pokazała i kupić maszynę .Pózniej możesz nawet założyć swój zakład jednoosobowy.
Wiktoria
Zaprzyjaźnieni

Ok, dzięki, może coś sobie wymyślę.
Czuję się dobrze ale dla odmiany krótko dzisiaj spałam. Teraz jestem niewyspana ale staram się mimo wszystko działać tak jak mogę.
Dzisiaj bratanek jedzie do domu, więc będzie trochę spokoju i może uda mi się odpocząć.
Póki co sytuacja w domu nie jest jeszcze tak tragiczna. Rodzice są na chodzie, jeszcze sprawni ale coraz więcej będzie na mojej głowie. Na szczęście poprawiły się moje relacje z bratem. W ogóle odważyłam się mówić rodzinie o moim samopoczuciu i to ma pewien pozytywny wpływ na moją rodzinę - wreszcie mnie pytają jak się czuję, a tego mi najbardziej brakowało, zainteresowania z ich strony.
I mój brat też coraz bardziej interesuje się tym co się dzieje w domu. Także jest szansa, że nie zostanę ze wszystkim sama.
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Bałwan

Ogólnie kiepsko i bez energii na cokolwiek.

PS
Fajnie że u Ciebie lepiej Wiktoria :)
Wiktoria
Zaprzyjaźnieni

Dzisiaj czuję się źle, zupełnie bez sił do życia.
Awatar użytkownika
Minnie
Wyjadacz

Wiktoria pisze: 04 maja 2022, 10:22 Dzisiaj czuję się źle, zupełnie bez sił do życia.
Każdy z nas ma tutaj chyba takie zjazdy. Mam nadzieję, ze niedługo poczujesz się lepiej i to tylko taki jeden dzien! Trzymaj się, zrób dziś coś miłego dla siebie :pociesza:
Tup
Zaprzyjaźnieni

Wyłączyłem telefon i nie mam ochoty na żadne rozmowy. Zmuszam się do zjedzenia czegoś na obiad i jak zjem uważam to za sukces. Jedna osoba z rodziny myślała, że jestem w szpitalu. Może jestem tak na granicy tego.
ODPOWIEDZ