Dziś czuję się...

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Re: Dziś czuję się...

Wiktoria pisze: 24 lis 2021, 17:26 Dzisiaj przez jakiś czas dobrze się czułam ale teraz dopadły mnie myśli o przyszłości i to mnie trochę dobija. Martwię się, że zostanę sama z moimi problemami.
Ja się boję czegoś podobnego - że wszyscy moi bliscy zachorują i umrą, i tak dalej...
"Pocieszam się", że pewnie każdy ma od czasu do czasu tego typu myśli i lęki.
Fallen, fallen is Babylon
Awatar użytkownika
KingArthur
Zaprzyjaźnieni

Nic, nuda, w pracy trochę złości i lekka poprawa nastroju, a tak nic, nuda, może by tak coś zapalić? /co/ /think/
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Poirytowana i zdemotywowana.
Wiktoria
Zaprzyjaźnieni
Zawód: poławiacz pereł

Rano było w miarę dobrze. Nawet trochę czytałam (chociaż to czytanie szło mi dzisiaj dość mozolnie), układałam pasjanse, poprasowałam, chwilę poćwiczyłam i robiłam wszystko, żeby nie siedzieć tylko przy komputerze. A teraz jakby powietrze ze mnie uleciało.
Awatar użytkownika
karuna
Zaprzyjaźnieni
Zawód: specjalista

Dobrze się czuję. Gotowy do działania tylko tego działania brak . /glupek/ /haha/
Tup
Zaprzyjaźnieni

Chciałbym wypocząć w spokoju, relaks od emocji ,a zostałem wrzucony do kociołka małych wampirków xD
Tup
Zaprzyjaźnieni

Wiktoria pisze: 26 lis 2021, 12:08 Rano było w miarę dobrze. Nawet trochę czytałam (chociaż to czytanie szło mi dzisiaj dość mozolnie), układałam pasjanse, poprasowałam, chwilę poćwiczyłam i robiłam wszystko, żeby nie siedzieć tylko przy komputerze. A teraz jakby powietrze ze mnie uleciało.
A ja bym chciał dużo komputera i grania xD
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Przespałam większą część dnia, i dobrze.
Tup
Zaprzyjaźnieni

Czuje się zle,bo nie mam z kim pogadać:(
Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Rencistka :)

Zmęczona psychicznie, wyczerpana, smutna, wkurzona, niezrozumiana, zawiedziona :(
Rozwój i zmiany bywają bolesne, ale nic nie jest tak bolesne, jak tkwienie w miejscu, w którym Ci bardzo źle
Postrzegasz rzeczy i osoby nie takimi, jakimi one naprawdę są, ale takimi, jakimi Ty je uczyniłeś
Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać
Wiktoria
Zaprzyjaźnieni
Zawód: poławiacz pereł

Dzisiaj rano czułam się całkiem dobrze. Pomyślałam sobie z rana, że mogłabym kogoś sobie znaleźć mimo moich problemów. I nawet zaczęłam się zapisywać na portal randkowy ale było tam tyle szczegółowych pytań, że na razie mi się odechciało szukać drugiej połówki. A teraz wydaje mi się, że wręcz wyglądam na osobę chorą i kto by taką chciał. A przed chwilą na poprawę nastroju zjadłam trochę czekolady ale wcale nie pomogło.

Mnie też nie rozumieją. Niemal każde moje nietypowe zachowanie moi rodzice tłumaczą chorobą a ja już nie mam siły im tłumaczyć, że wcale tak nie jest. A potem sama zaczynam mieć wątpliwości. I tak w kółko.
Awatar użytkownika
KingArthur
Zaprzyjaźnieni

Zagubiony w sobie....
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Seyla pisze: 27 lis 2021, 10:00 Zmęczona psychicznie, wyczerpana, smutna, wkurzona, niezrozumiana, zawiedziona :(
Coś się stało, czy po prostu gorszy dzień? Trzymaj się. :pociesza:
KingArthur pisze: 27 lis 2021, 12:00 Zagubiony w sobie....
Skąd ja to znam... Chociaż ostatnio nie tak często, ale wiem jak to jest. :(
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Wiktoria pisze: 27 lis 2021, 11:55 Dzisiaj rano czułam się całkiem dobrze. Pomyślałam sobie z rana, że mogłabym kogoś sobie znaleźć mimo moich problemów. I nawet zaczęłam się zapisywać na portal randkowy ale było tam tyle szczegółowych pytań, że na razie mi się odechciało szukać drugiej połówki. A teraz wydaje mi się, że wręcz wyglądam na osobę chorą i kto by taką chciał. A przed chwilą na poprawę nastroju zjadłam trochę czekolady ale wcale nie pomogło.

Mnie też nie rozumieją. Niemal każde moje nietypowe zachowanie moi rodzice tłumaczą chorobą a ja już nie mam siły im tłumaczyć, że wcale tak nie jest. A potem sama zaczynam mieć wątpliwości. I tak w kółko.
Ja mam niezbyt dobre wspomnienia z portalami randkowymi. Głównie spotykałam tam creepów lub zboczeńców, a jeśli się trafił jakiś "spoko" facet, to zaraz uciekał jak mnie bliżej poznał. /bezradny/ Nic z tego nie wyszło, poza stratą czasu (i nerwów).
A mojego chłopaka poznałam na FB, kiedy wspólny znajomy oznaczył go pod jednym z moich rysunków, żeby sobie obejrzał. Tak się zakumplowaliśmy i chociaż potem bywało różnie, ostatecznie zostaliśmy szczęśliwą parą. :) Mój facet zresztą też choruje, ale na depresję.
Moja przyjaciółka za to znalazła swoją miłość na Tinderze, ale to już raczej rozwiązanie dla desperatek/desperatów. /krzyk/
Awatar użytkownika
KingArthur
Zaprzyjaźnieni

Kiepsko, za dużo pracy a do czwartku daleko, muszę się wyspać dzisiaj, myślałam ostatnio że może sobie w pracy namiot rozłożę będzie prościej i ekonomiczniej /think/
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
ODPOWIEDZ