Trittico - Trazodon

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator
Re: Trittico - Trazodon

Śpię nawet ok, ale dokuczają mi sporadyczne bóle pleców oraz, niestety, ciągle mi niedobrze. Mam twardy, wzdęty brzuch, czuję że boli mnie żołądek. Do tego zgagi i nudności. Niestety obok Trittico biorę też inny lek, Beto 50 ZK (kardiologiczny), który też ma problemy żołądkowe na liście skutków ubocznych. Jutro będę rozmawiać z moim psychiatrą, może coś zaradzi. :|
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Michal88
Bywalec

Ja brałem trittico ale do tego miałem jeszcze inny lek już nie pamię tam jaki i się pociąłem. Ale do końca nie wiem czy to było po lekowe czy lek to tylko przyśpieszył bo coś mi się wydaje ze moja schizofrenia rozpoczęła się już dużo dużo w częściej tylko objawy były inne i nie miałem takiej świadomości jak teraz
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Michal88 pisze: 17 maja 2021, 9:34 Ja brałem trittico ale do tego miałem jeszcze inny lek już nie pamię tam jaki i się pociąłem.
Niestety, Trittico może doprowadzić do takich sytuacji, więc bardzo możliwe że miałeś to po tym. :(

Ja przez weekend czułam się fatalnie. Brzuch wzdęty jak balon, ślinotok, suche i napuchnięte gardło, cały czas było mi niedobrze. Do tego mój facet zauważył, że zrobiłam się nerwowa i biorę wszystko bardziej do siebie odkąd zażywam ten lek. To wszystko jest wymienione w ulotce.
Wczoraj nie wzięłam już Trittico i dziś czuję się dużo lepiej...
Mam wieczorem rozmowę z moim psychiatrą, powiem mu wszystko i na tym chyba się skończy przygoda z nowym lekiem...
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

...no i na tym się kończy moja przygoda z Trittico.
Doktorek zapisał mi Ketrel w małej dawce chyba 25 mg. Pobiorę i zobaczę jak będzie z tym spaniem. /bezradny/
ODPOWIEDZ