Najgorszy lek jaki braliście

kazelotus44
Początkujący
Zawód: Budowlaniec. Technik handlowiec.

Re: Najgorszy lek jaki braliście

Zolafren swift ślinotok, nieczynność seksualna, spanie po 15 godzin, z 70kg. po pół roku było 90(rosły piersi i brzuch, a nogi ręce pozostały chude),twarz prosiaczka...nic się nie chce, nawet myć.
Rispolept consta- "zielone" zastrzyki co 2 tygoodnie; aspermia, durne myśli, że nic nie ma sensu, zwłaszcza praca, chęć ucieczki do lasu

Haloperidol-miałem wrażenie, że mi pikawa padnie, pobudzenie myślowe jak na amfie czasami, faza-zjazdy faza-zjazdy = tragedia lek; psychiatra mi mówiła, że to ścierwo miało za zadanie wyeliminować "niepokornych"
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

kazelotus44 pisze: 12 kwie 2021, 6:30 Rispolept consta- "zielone" zastrzyki co 2 tygoodnie; aspermia, durne myśli, że nic nie ma sensu, zwłaszcza praca, chęć ucieczki do lasu
W sumie ciekawe, bo większość osób uważa, że zastrzyki są o niebo lepsze od tabletek i mają zdecydowanie mniej skutków ubocznych... Ale jak widać nie. ;) To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Rispolept to syf.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Dla mnie rispolept był najgorszy i nie zmienię zdania. Mnóstwo skoków ubocznych.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Moja koleżanka, która kiedyś brała Rispolept, też miała ochotę uciekać wtedy do lasu. :|
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
ODPOWIEDZ