Co mówi o tobie kolor włosów ?

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni
Posty: 3708
Rejestracja: 01 mar 2017, 21:57
Gender:

Co mówi o tobie kolor włosów ?

Post: #19381 Fasolka
08 paź 2019, 9:08

Kolor włosów to coś, z czym przychodzimy na świat. W dzisiejszych czasach większość pań zmienia odcień na głowie jak rękawiczki - zgodnie z modą, upodobaniami, nastrojem. Jednak natury nie da się oszukać. To ona obdarzyła nas barwami, które połączone są z magią żywiołów. Mogą one wiele powiedzieć o naszym temperamencie.

Naturalny kolor włosów można przypisać do jednego z czterech żywiołów
Żywioły to Ziemia, Powietrze, Ogień i Woda
Kiedy twoje włosy posiwieją, znajdujesz się pod władaniem żywiołu Ducha
Żywioły to podstawowe, najstarsze i najsilniejsze z sił natury. Wiele mówią nie tylko o naszym wyglądzie, ale również o osobowości, losie oraz przeznaczeniu. Znajdź swój naturalny kolor włosów na liście poniżej i dowiedz się, jakie cechy twojego charakteru są z nim związane.

Blond - żywioł Powietrza
Żywioł Powietrza patronuje osobom, które urodziły się z blond włosami. W tradycji czarostwa Powietrze obdarza swoich podopiecznych niezwykłą błyskotliwością i intelektem. Osoby te potrzebują bodźców intelektualnych jak tlenu. Szybko się nudzą i mają w sobie ciekawość odkrywcy. Mają przenikliwy umysł i intuicję. Zwykle wiedzą i widzą więcej niż inni ludzie. Stawiają na komunikację. Uważają, że podstawą kontaktów z innymi jest rozmowa. Mają wielkie poczucie humoru i cięty dowcip. Są obdarzone wyobraźnią i bardzo kreatywne. Znajdują się w ciągłym ruchu. Chętnie podróżują, wszędzie jest ich pełno. Żyją z głową chmurach, w świecie wyobraźni. Są bardzo emocjonalne. Czasem wydają się nieco zagubione, nie umieją znaleźć swojego miejsca w twardych realiach życia. Zdarza im się nie panować nad huśtawkami nastrojów. Popadają ze skrajności w skrajność. Bywają roztargnione i roztrzepane. Czasem mają problemy z koncentracją. Potrzebują czegoś, co skłoni je do zachowania dyscypliny. Wtedy stają się obowiązkowe i uporządkowane. Niespodziewanie może się w nich obudzić prawdziwy lew.

Brąz - żywioł Ziemi
Osoby obdarzone brązowymi włosami znajdują się pod opieką żywiołu Ziemi. Ich opiekun daje im zrównoważanie, potrzebę harmonii i spokój wewnętrznych. Zawsze realnie oceniają sytuację. Nie jest łatwo je zdenerwować. Rzadko wpadają w histerię. Zwykle są bardzo silnie związane ze swoim domem. Podróże nie są ich specjalnością. Lubią poznawać nowe miejsca, ale zawsze z ulgą wracają do swoich bliskich. Są rodzinne, kultywują tradycje i chętnie tworzą nowe, rodzinne rytuały. Żywioł Ziemi obdarza swoich podopiecznych poczuciem sprawiedliwości. Zawsze starają się wysłuchać obu stron konfliktu i wziąć pod uwagę wszystkie argumenty. Dość długo podejmują decyzję, bo nie robią tego pod wpływem impulsu. Osoby te mają bardzo silne osobowości, moc i hart ducha. Nie poddają się presji otoczenia i zawsze pozostają w zgodzie z sobą. Mają silną uzdrawiającą energię. Ich obecność wpływa kojąco na innych. Żywioł obdarza je cierpliwością i wytrwałością. Kochają życie, a energię czerpią z natury. Dzięki niej regenerują swoje siły.

Rudy - żywioł Ognia
O rudowłosych mówi się, że są pocałowani przez Ogień. Żywioł ten daje im ogromną życiową energię i płomienność. Krew w ich żyłach sprawia wrażenie wrzącej. Są nieokiełznane, dzikie, zupełnie nieprzewidywalne, a ich reakcje często zaskakują ich najbliższych. Nigdy nie wiadomo, kiedy będą się śmiały do łez, a co doprowadzi je do rozpaczy. Są niestereotypowe i snują śmiałe plany na przyszłość. Mają odwagę, żeby je realizować. Świetnie wiedzą, dokąd dążą i jak to zdobyć. Zawsze chadzają własnymi ścieżkami. Bywają tak nieracjonalne, że czasem mogą wydawać się szalone. Są wizjonerami.

Najmocniejszą stroną podopiecznych Ognia jest silna wola. Potrafią kreować rzeczywistość i naginać ją do własnych potrzeb. Mają w sobie żar i dziecięcy wręcz entuzjazm. Są ciekawe świata, każde doświadczenie jest dla nich bardzo cenne. Umieją cieszyć się ze wszystkiego. Ich wewnętrzna moc sprawia, że bezwiednie tworzą bardzo silną magię ochronną. Jednak mają też gorsze strony - są zapalczywe, łatwo wpadają w gniew, bywają bezwzględne i okrutne.

Czarny - żywioł Wody
Osoby z czarnymi włosami znajdują się pod opieką żywiołu Wody. Są pełne tajemnic, zmienne i nieprzeniknione. Patronujący im żywioł obdarzył je niezwykłą głębokością uczuć. Są bardzo wrażliwe, uczuciowe i pełne miłości. Wszystko to kryje się pod pozornie chłodną powłoką. Są bardzo empatyczne, świetnie wyczuwają i rozumieją emocje innych osób. Ich emocjonalność jest w ich rękach bardzo silnym narzędziem. Zdeterminowane i przeświadczone o słuszności swoich decyzji mogą osiągnąć wszystko. Zawsze upewniają się, że nikogo nie skrzywdzą.

Żywioł Wody daje swoim podopiecznym niezwykłą zmysłowość. Żyją w świecie emocji i płynnie przemieszczają się pomiędzy światem materii i światem ducha. Mają silnie rozwiniętą intuicję, szósty zmysł, który ostrzega je przed niebezpieczeństwami i życiowymi pułapkami. Są silnie związane z naturą, czerpią z niej siłę. Nigdy nie są same, ich świat jest pełen dobrych duchów i szczęśliwych zbiegów okoliczności.

Siwe - żywioł Ducha
Każdy z kolorów włosów w końcu zmienia się w biały. Połączony jest on z żywiołem Ducha. To piąty z żywiołów, taki, który łączy cechy wszystkich pozostałych. Daje on swoim podopiecznym doświadczenie życiowe i mądrość. Jest jak korona, która wieńczy czoła mędrców. Z każdym rokiem stajemy się mądrzejsi, spokojniejsi, bardziej doświadczeni. Z każdym krokiem zbliżamy się do jedności z Wszechświatem. Osoby, które urodziły się z albinizmem uważane są w wierzeniach ludowych za osoby wyjątkowe, magiczne. Wszystko dlatego, że od momentu urodzenia są we władaniu żywiołu Ducha.

Niestety podopieczni Ducha nie zawsze używają swoich zdolności do dobrych celów. Ich moc w czynieniu zła jest równie wielka, jak w czynieniu dobra. Mają wiele wiedzy i mądrości, którą zdobywali w poprzednich wcieleniach. Tacy ludzie nie uznają norm społecznych, a kierują się własnym kodeksem moralnym. Wiedzą, co w życiu jest naprawdę ważne.

PS
Ja mam siwe i mam moc w czynieniu dobra jak i zła :D /aniolek/
/kawa/ /faja/ /muzyka/

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Posty: 1311
Rejestracja: 24 mar 2019, 11:14
Lokalizacja: Mazowieckie
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

Re: Co mówi o tobie kolor włosów ?

Post: #19920 Zyta1234
21 lis 2019, 4:14

Prawie czarne, diabelskie Lol
/kawa/


Wróć do „Dowolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość