Superbohaterowie

Obrazek
Awatar użytkownika
infinity
Zaprzyjaźnieni

Superbohaterowie

24 lip 2019, 20:47

Ostatnimi czasy obejrzałem wszystkie filmy tzw.
"Marvel Cinematic Universe" oraz "DC Extended Universe".
Dawniej takie filmy traktowałem jako mało poważne, ale teraz uważam, że świat istot z nadludzkimi mocami jest wciągający. W szczególności w sytuacji, kiedy każdy film jest połączony fabularnie z kolejnym. Nie wiem, czy do takich filmów trzeba dorosnąć, czy zwyczajnie zdziecinnieć na starość, ale czas poświęcony na te produkcje uważam za dobrze wykorzystany. I chyba nie tylko ja, bo w pierwszej 10 najbardziej dochodowych filmów w historii, aż pięć to pozycje o których tutaj piszę.
Włącznie z liderem zestawienia t.j. "Avengers: Koniec gry", który zarobił już 2 miliardy 790 milionów dolarów.
A jak jest z wami? Oglądacie tego typu produkcje?
& ~

Awatar użytkownika
Koleś
Zaprzyjaźnieni
Re: Superbohaterowie

24 lip 2019, 21:55

infinity pisze:Ostatnimi czasy obejrzałem wszystkie filmy tzw.
"Marvel Cinematic Universe" oraz "DC Extended Universe".
Dawniej takie filmy traktowałem jako mało poważne, ale teraz uważam, że świat istot z nadludzkimi mocami jest wciągający. W szczególności w sytuacji, kiedy każdy film jest połączony fabularnie z kolejnym. Nie wiem, czy do takich filmów trzeba dorosnąć, czy zwyczajnie zdziecinnieć na starość, ale czas poświęcony na te produkcje uważam za dobrze wykorzystany. I chyba nie tylko ja, bo w pierwszej 10 najbardziej dochodowych filmów w historii, aż pięć to pozycje o których tutaj piszę.
Włącznie z liderem zestawienia t.j. "Avengers: Koniec gry", który zarobił już 2 miliardy 790 milionów dolarów.
A jak jest z wami? Oglądacie tego typu produkcje?

Podzielam pogląd :)
Say: I want to change, I want a better life.
Then go ahead and do something. You’ll make it.
Got it ?

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

28 lip 2019, 12:42

Od dzieciństwa lubie oglądać z zaciekawieniem tego typu filmy

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

31 lip 2019, 12:40

Szczerze? Mam tych filmów o superbohaterach powyżej uszu. Ile można w kółko wałkować to samo...
Ok, pomysły są fajne, są fajne historie, postacie, można się oderwać i na moment przenieść do innego świata... ale co za dużo to nawet krowa nie zeżre. ;)
Oglądałam ze dwa, trzy filmy o Avengersach, ale nie nadrobię reszty, bo tego jest po prostu za dużo. /bezradny/ A tu co chwila wychodzą nowe rzeczy, za którymi coraz trudniej nadążyć, bo to już pomieszanie wszystkiego ze wszystkim. :P

Lubiłam za to kiedyś oglądać X-menów. To mi się w sumie naprawdę podobało z tego wszystkiego. :)
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

31 lip 2019, 19:32

Z Awengersów oglądałem kilka odcinków, resztę pomijam. Faktycznie jest tego sporo.
Lubiłem w dzieciństwie oglądać Supermena, Batmana, Robocopa, a nawet kreskówki Himena(Na potęgę posępnego Czerepu, Mocy przybywaj)Lubię też komedie, parodie z Superbohaterami.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

31 lip 2019, 23:36

Za dzieciaka też oglądałam He-Mana i Żółwie Ninja. :lol: Fascynowała mnie postać głównego złego, Shreddera czy jak mu było. Zawsze chodził w takiej masce dziwnej. :P

W gimnazjum znowu miałam fazę na Dragon Ball. Bohaterami byli wojownicy z kosmosu, zazdrościłam im zawsze siły, wytrwałości i tego, że mieli takie super przygody.

Potem miałam fazę na Gwiezdne wojny i fascynujący, bogaty świat bohaterów tego filmu. Chciałam być jak Anakin i Luke, wyrwać się z marazmu, podróżować po kosmosie i dokonać wielkich rzeczy. ;)

Ech, dzieciństwo :)

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

08 wrz 2019, 21:15

A ja oglądałam Dragon-Ball i to w sumie moja ulubiona bajka była :-D
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

08 wrz 2019, 21:54

Parę dni temu obejrzałem ''Venom'' i nawet mi się spodobał :)

domik
Zaprzyjaźnieni

09 wrz 2019, 6:48

od dzieciństwa, jak każdy chłopak, zaczytywałem się komiksami....

znacie tai serial "Smalville"? To jeden z moich ogólnie ulubionych seriali- traktuje o dzieciństwie Supermana w czasach praktycznie współczesnych.
Rewelacyjny obraz, szalenie wciągający, jednak nie każdemu się podoba.

Jest na torrentach (10 sezonów), nigdzie indziej nie ma go w necie.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

09 wrz 2019, 8:30

domik pisze:znacie tai serial "Smalville"?

Kiedyś go oglądałam z koleżanką, tzn nie cały, ale kilka odcinków. Nie siedzę w temacie że tak powiem, ale podobało mi się. :)

A w liceum lubiłam też Naruto. Główny bohater, nastoletni chłopiec, był naznaczonym odmieńcem i nikt nie chciał go znać... Brzmi znajomo? :P A potem to, czym był naznaczony dało mu wielką siłę i dorósł i został wielkim wojownikiem. Trochę tasiemiec się z tego zrobił i nie obejrzałam tego nawet do końca, ale mniej więcej byłam na bieżąco z fabułą. Dla jednych to głupia historyjka dla dzieci, ale dla mnie zawsze miała drugie dno.

Wróć do „Filmy”