Wizjonerzy

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni
Wizjonerzy

07 lut 2019, 10:07

Wierzycie w wizjonerów? Czy można praktykować wizjonerstwo? Kiedyś miałam taki jazdę że strasznie się interesowałam zaginieciami z tv ale tak nagle jak to przyszło tak nagle odeszło. Pamiętam że oglądałam w tv reportaż o zaginięciu Wieczorek i dostałam wizji, zobaczyłam jej upiorna dusze unosząca się w wodzie i stwierdziłam że muszę ją wyzwolić, odnaleźć no i się zaczęło godziny spędzone w google mapy i przesiedziane na forum detektywistycznym w skrajnym momencie planowałam nawet jechać do Gdańska z własnymi nakreślonymi mapami xD i tak nagle jak mi się to szaleństwo poszukiwań włączyło tak nagle mi po prostu przeszło po prostu przestałam się tym interesować i wróciłam do życia zapomniałam o tym. Podobnie miałam z morderstwem Dominiki długo przed tym zdarzeniem miałam wizję morderstwa kobiety, aż tutaj nagle w tv pokazują zaginięcie tej Dominiki i dostałam kolejnych wizji i one się pokryły z tym co stwierdzono pod koniec tej sprawy. I teraz tak siedzę i się zastanawiam że może mi faktycznie nic nie jest że może te wizję to dar bo przecież Jackowski taki ma i to są znane postacie. Może to jakieś wewnętrzne trzecie oko.
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni
Re: Wizjonerzy

07 lut 2019, 12:49

Ja trochę wierzę w takie rzeczy, a trochę nie.
Btw, na starym forum był gość zafascynowany astrologią i innymi takimi rzeczami i wysyłał wszystkich do jasnowidza, bo jego jasnowidz był rzekomo lepszy od psychiatry... Niestety było to mało wiarygodne, a ja czytając jego posty po prostu miałam wizję jakiegoś ciula, który odstawia szopkę przed szklaną kulą i wyciąga ostatnie pieniądze od chorych, naiwnych ludzi.

Ja tylko potrafię przewidzieć, że na obiad będzie coś, czego nie cierpię. Np myślę co dziś na obiad i pojawia mi się w głowie myśl "pałki z kurczaka", no i oczywiście, wracam do domu a tu pałki z kurczaka. :lol:
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni
Re: Wizjonerzy

07 lut 2019, 14:19

A ja tak kiedyś naprawdę myślałam że mogę ją znaleźć i jak by to tak sobie jeszcze dłużej potrwało to bym tam z łopata latała jak nic xD
"Narysuj mi baranka..."

Wróć do „Schizofrenia”