Post love, czyli serduszkowe lajki

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni
Post love, czyli serduszkowe lajki

03 sty 2019, 3:11

Brakuje mi tutaj tych lajkow z serduszkami, dzieki nim mozna komus dac znac, ze sie lubi jego wypowiedz lub muzyke, ktora wstawil :)

Mozna tu je pobrac:

https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=2246576
Albo znajdziesz drogę, albo ją zbudujesz

Coco Jumbo i do przodu ;)

,,Jeśli nie masz zamiaru rozmawiać o czymś w ciągu ostatniej godziny swojego życia, nie czyń z tego głównej życiowej wartości''

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz
Re: Post love, czyli serduszkowe lajki

08 sty 2019, 14:38

Już były podobne propozycje wyróżnienia postów. Jednak doszliśmy do wniosku, że jedni będą się cieszyć z tego a drugim będzie przykro że takiego laika nie dostali. Chodzi o sprawiedliwość.
Zło dobrem zwyciężaj

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

08 sty 2019, 16:07

Seyla pisze:Brakuje mi tutaj tych lajkow z serduszkami, dzieki nim mozna komus dac znac, ze sie lubi jego wypowiedz lub muzyke, ktora wstawil :)

Jest jakiś podgląd tego jak to wygląda na forum? :) Bo pod linkiem nic takiego nie widzę.
Bo szukałam czegoś takiego na jedno ze swoich forów, ale w końcu zainstalowałam jakiś tam system podziękowań.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni

09 sty 2019, 6:39

Andwer pisze:Już były podobne propozycje wyróżnienia postów. Jednak doszliśmy do wniosku, że jedni będą się cieszyć z tego a drugim będzie przykro że takiego laika nie dostali. Chodzi o sprawiedliwość.

Ok, rozumiem :)

Kluskowa pisze:Jest jakiś podgląd tego jak to wygląda na forum? :) Bo pod linkiem nic takiego nie widzę.
Bo szukałam czegoś takiego na jedno ze swoich forów, ale w końcu zainstalowałam jakiś tam system podziękowań.

Nie znalazlam tez w necie zadnych podgladow, ale bylam na forum kiedys, gdzie to bylo, i wyglada to tak, ze po prawo na dole postu jest czerwone serduszko. Jest cale czerwone, jesli dostal przynajmniej jednego lajka post, a otoczka serca jest wtedy, gdy jeszcze nie dostal :)
Albo znajdziesz drogę, albo ją zbudujesz

Coco Jumbo i do przodu ;)

,,Jeśli nie masz zamiaru rozmawiać o czymś w ciągu ostatniej godziny swojego życia, nie czyń z tego głównej życiowej wartości''

Wróć do „Propozycje zmian i pomysły”