Różne proroctwa, orędzia

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 232
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Różne proroctwa, orędzia

Post: #7957 sebast
26 kwie 2018, 5:08

Na forum Zbyszka założyłem temat pt. "Czy żyjemy w czasach ostatecznych" gdzie zamieściłem linki do różnych proroctw i orędzi. Jako że forum Zbyszka coraz częściej nie działa, podejmuje ten temat tu. Oto linki do różnych proroctw i orędzi.

1. Strona proroka Żywego Płomienia - http://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm

2. http://cyprianpolakwiara.blogspot.com

3.

4. https://mariusz2015.wordpress.com

5. http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (orędzia po francusku ale można przetłumaczyć chociaż w google translate)

6. http://www.domymodlitwyjp2.pl

Czy według was żyjemy w czasach ostatecznych ? Jeśli macie inne ciekawe linki do proroctw i orędzi można zamieszczać.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2020, 11:31 przez sebast, łącznie zmieniany 4 razy.

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 232
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #8130 sebast
28 kwie 2018, 11:45

Na stronie http://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm pojawiły się nowe orędzia, proroctwa z kwietnia. Zachęcam do przeczytania całości. Poniżej wybrane fragmenty.

Niebawem na całą zamieszkałą Ziemię uderzy Boży bicz, Boża chłosta. Częściowo będzie to fala zbrodni, częściowo działania wojenne na światową skalę, lecz najwięcej wydarzeń będzie wokół kataklizmów i buntu przyrody. Żywioły niszczyć będą całe połacie krajów, zwłaszcza te, w których jest największy grzech i niegodziwość.
...
Niebawem demon rozpocznie ostry szturm na Polskę, czy jesteście gotowi na to, co was niebawem spotka? Ja mimo wszystko was bardzo kocham.
...
Niebawem będą was chcieli szczepić chipem bestii. Nie pozwólcie na to, bo dusza człowieka zaszczepionego znamieniem bestii, będzie zatracona na wieki. Jest już wielu ludzi na ziemi, którzy poddali się znakowaniu znamieniem bestii.
...
Niebawem wstrząsnę do posad tymi, którzy dzierżą w Polsce władzę. Pasą siebie, zamiast służyć ludziom. Niebawem potrząsnę całą zamieszkałą Ziemią, poleje się w wielu miejscach obficie krew. Jeżeli zbyt mało będzie odpowiedzi na Moje wołanie ze strony rządzących, a nade wszystko ze strony hierarchii, to już niedługo wkroczą w wasze szeregi Aniołowie Bożej Sprawiedliwości. Zmienię wszystko, lecz kto z was pozostanie?
Źródło: http://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 232
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #8347 sebast
08 maja 2018, 13:22

Orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

PRZYGOTUJ SIĘ W ODPOWIEDŹ NA MÓJ HERD, PONIEWAŻ OSTATECZNA FAZA TWOJEGO OCZYSZCZENIA ZACZYNA SIĘ!

16 KWIETNIA 2018 15.20

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBRA PASTORA DO JEGO STWIERDZENIA

Ewe z mojej trzody, pokój dla ciebie

Zbliżają się jeźdźcy dżumy i głodu; Wirusy chorób i szkodników są gotowe do rozproszenia w przestrzeni powietrznej tak zwanych elit Trzeciego Świata. Miliony ludzi umrą z powodu cichej śmierci.

Elity Illuminati, które kierują losami ludzkości w swoich tajnych spotkaniach, zgodziły się zdziesiątkować jedną trzecią światowej populacji za pomocą wirusów wojennych i chorobowych. Pojawią się choroby nigdy wcześniej nie widziane, bakterie żywiące się ciałem i wirusy wszystkich typów są już gotowe; tylko początek wojny ma uruchomić ten makabryczny plan.

Uważajcie na moich ludzi, z transgenicznymi pokarmami, ponieważ są one przyczyną wielu chorób! Wszystkie genetycznie zmodyfikowane pokarmy stanowią problem zdrowotny; uważaj na spożywanie genetycznie zmodyfikowanej żywności, ponieważ w czasie głodu będą one sprzedawane w ilościach i wysyłane do najbiedniejszych narodów. Chcą zmniejszyć populację tych narodów, mając na celu możliwość kontrolowania ich, a tym samym zdolnego do zniewolenia ich, by służyli interesom Nowego Porządku Świata.

Przypominam ci znowu moje stado, bądź ostrożny ze szczepionkami! Kiedy usłyszysz o globalnych kampaniach szczepień wojennych, zwróć uwagę i dowiedz się, ponieważ wiele z tych kampanii będzie miało na celu zdziesiątkowanie populacji dzieci, osób starszych i sterylizację mężczyzn i kobiet. tak, że nie ma już wzrostu liczby ludności. Kampanie te będą prowadzone w szczególności w tak zwanych krajach Trzeciego Świata.

Moja trzoda, dni ucisku czekają na ciebie, odczuwam wielki smutek wiedząc, że ogromna większość ludzkości zginie, bo nie chce przyjąć naszych wezwań. Wiele z braku wiedzy zostanie utraconych; tylko moja wierna owczarnia, która słucha mojego głosu i realizuje moje słowa, będzie jedynym, który może pokonać te trudności. Kiedy wybuchnie wojna na skalę globalną, pojawi się głód, a wraz z nią jeździec śmierci.

Przygotujcie owieczki dla mojej trzody, ponieważ rozpocznie się końcowa faza waszego oczyszczenia. Nadejdą dni nadchodzące, tylko ci, którzy się modlą i ufają, mogą pokonać trudy. Pamiętajcie, jeśli pozostaniecie zjednoczeni ze Mną, jako oddział w winnicy, nie możecie się bać. Będę z wami i będę waszym pokarmem, waszym pastorem, niczego nie przeoczysz, wystarczy, że masz wiarę i że masz pewność siebie, a cała reszta przyjdzie do ciebie przez dodanie. Nauczcie się Psalmu 23 na pamięć, abyście w tych dniach niedoboru i głodu modlili się o niego i otrzymywali Mannę każdego dnia. Pozostańcie w mojej miłości, moja trzoda, nie lękajcie się, będę z wami aż do końca świata.

On kocha Ciebie, Twojego Pasterza, Jezusa z Nazaretu

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, owcom mojej trzody
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)


Swego stada, pseudo RELIGIJNE KULTURA New Age, która kiedyś mój przeciwnik, FACT dużo traci LUDZKOŚCI!

23 KWIETNIA 2018 1: 20 PM

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBRA PASTORA DO JEGO STWIERDZENIA

Mój pokój niech będzie z tobą, owce mojej trzody

Kultura ciemności porywa młodość. Metaliczna muzyka, którą słuchają młodzi ludzie, jest pełna orędzi buntu, apostazji i śmierci i prowadzi ich do otchłani. Miliony młodych dusz ginie słuchania muzyki ciemności, która zachęca do przemocy, narkomanii, seks, homoseksualizm, lesbijstwo się do buntu, do samobójstwa, do okultyzm i najsmutniejsze z powodu utraty moralnych i duchowych wartości oraz Boga.

Ta muzyka prowadzi młodych ludzi do rozpaczy, depresji, aw wielu przypadkach do śmierci. Duch zła jest w niej nasycony, jej rytmy, słowa i akordy, pogrąża młodych ludzi w królestwie ciemności. Miliony młodych dusz spaść każdy dzień w piekle wśród krzyków i przekleństw, przeklnie się i przeklinają swoich rodziców za brak im dał i pożyczonej miłości i uwagi. Nienawiść do Boga jest pieczęcią, która będzie im towarzyszyła przez całą wieczność. W jaskiniach piekielnych czekają na nich demony idoli metalowej muzyki, która je przegrywa, tam są wiecznie torturowani. Ta muzyka odrzuca Ducha Bożego od młodych i jest mostem, który doprowadzi ich do wiecznej śmierci.

Moja trzoda, pseudoreligijna kultura New Age, która służy mojemu przeciwnikowi, traci wiele ludzkości. New Age szuka poprzez swoją filozofię i ruch religijny, aby ubóstwiać człowieka, umieszczając go na tej samej wysokości co Bóg. Kultura pychy, która prowadzi do ciemności i ciemności. Ta niewdzięczna i grzeszna ludzkość odmawia znoszenia krzyża odkupienia, szukając w Nowej Erze boga swoich pragnień i kaprysów; przystosowanie się do kultury, w której nie ma kompromisów ani mandatów; gdzie człowiek jest uważany za boga, który może wszystko i tworzyć na podstawie siły swego umysłu. Ta pseudoreligijna kultura rozświetlonego boga prowadzi tylko do śmierci.

Wszystkie techniki i panoplia wspomnianej kultury New Age są otwartymi drzwiami dla wejścia demonów w duszę tych, którzy je praktykują. Uważajcie na owce mojej trzody, aby wpadli w oszustwo New Age! Pamiętajcie, że ten świat znajduje się w mocy ciemności, która za wszelką cenę stara się utracić największą liczbę dusz. Moje owce znają mój głos i idą za mną, ponieważ wiedzą, że jestem ich Pasterzem i idę za Mną niosąc krzyż odkupienia. Nie ma rozjaśnionego boga, jeśli chcecie być moimi uczniami, musicie nieść swój krzyż na moje naśladownictwo; inaczej nie jesteście z mojej trzody. Nie dajcie się zwieść wysłannikom zła, którzy oferują wam raj bez kalwarii, ponieważ jest to próżna iluzja. Bez cierpienia nie ma oczyszczenia ani odkupienia.

Jestem Dobrym Pasterzem, jestem Życiem. Nikt nie przychodzi do Mnie, bez narodzenia się w Duchu; i narodzić się w Duchu, najpierw musisz umrzeć jako grzesznik. Jest to zdobył tylko jeśli nosisz codziennie ciężar krzyża cierpienia i zaprzeczając sobie, że można przejść przez próby oczyszczenia do góry odkupienia gdzie wskrzesić nowe życie. Należy o tym pamiętać mojego stada, aby nie wpaść do oszustwa, który oferuje New Age, aby pokazać ludzkości istnienie Boga, zakwaterowane z kaprysu i smak każdej istoty ludzkiej.

Jestem waszym Jezusem z Nazaretu, Jeden i Trójjedyny. Jedynego prawdziwego Boga, który z miłości stał się człowiekiem w łonie Pure and Holy Virgin, aby odkupić was od grzechu i śmierci i zmartwychwstania pokazać drogę wiecznej chwały. Jestem Bogiem Jedynym i Trine, a poza Mną nie ma innych bogów. Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Nawracajcie się i nawracajcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Wieczny Pastor, Jezus z Nazaretu, Dobry Pasterz wszystkich czasów.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 232
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #8348 sebast
08 maja 2018, 13:28

Orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

Moje dzieci, blisko z przebaczenia, spowiedzi, postu, modlitwy i pokuty którekolwiek drzwi OPEN duchowego Ci za demon żadne ciało nie może można stracić!

1 MAJA 2018 - 15.15

PILNY ODWOŁANIE OD JEZUSA SAKRAMENT ŚWIĘTEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI

Mój pokój niech będzie z wami, moje dzieci

Ten świat jest w mocy ciemności, moje wierne dzieci cierpią ataki złego i jego wysłanników zła. Mój lud zaczął chodzić po pustyni oczyszczenia; wszystkie demony ciała są na wolności, a wiele dusz zostanie utraconych przez ataki tych złych istot. Twój umysł jest polem bitwy, więc musisz go chronić, zwłaszcza podczas modlitwy bojowej; wiązać i sklejać w imię moje wszelką niewolniczą myśl, która chce ograbić cię z pokoju.

Moje dzieci, bliskich z przebaczenia, spowiedzi, postu, modlitwy i pokuty całego duchowego drzwi otworzysz, na żadnym demonem ciała może spowodować utratę. Módlcie się o wewnętrzne uzdrowienie, przebaczcie sercem tym wszystkim, którzy skrzywdzili was przez całe życie i proszą o przebaczenie wszystkim tym, których obraziliście. Tylko dzięki przebaczeniu można zamknąć rany duszy, które są otwarte; tylko przez wybaczenie i przebaczenie, będziecie mogli uzdrawiać wewnątrz.

Moja owczarnia, wszelki brak przebaczenia tkwi w podświadomości, a czas staje się urazą; zakorzenione urazy przekształcają się w nienawiść i nienawiść w urazę; wszystko to są demony braku przebaczenia, które umartwiają ducha tych, którzy opierają się przebaczeniu. Urazów, niepewność, lęki, depresja, niepokój, nerwowość i inne problemy psychiczne, są wynikiem nieprzebaczenia każdy korzeń urazy jest brak miłości i przebaczenia.

Módlcie się za swoje wewnętrzne dziecko w sobie, jeśli przeszedł on traumę w dzieciństwie przez fizyczne i psychiczne znęcanie się, znęcanie się lub brak miłości. Mówię wam to, moje dzieci, ponieważ ogromna większość dorosłych problemów psychologicznych ma swoje korzenie w dzieciństwie z powodu urazów spowodowanych przez znęcanie się lub znęcanie się. Jeśli dziecko w tobie przeżywa traumę, umartwia umysł dorosłego i sprawia, że ​​cierpi on na depresję i lęk. Dlatego módlcie się do moich dzieci za wewnętrzne uzdrowienie dziecka w sobie, abyście mogli mieć pokój w swoim umyśle, ciele i umyśle, a więc żaden demon umysłu nie może zakłócić równowagi.

Przyjdź do mojego Namiotów i pytają mnie uzdrowić swoje wewnętrzne dziecko, łamane lub nadużywane, będę chętnie zrobić, jeśli otworzysz swoje serce do przebaczenia i pozwalają zatopić siłą moją miłością was wyzwoli. Jestem doskonałą miłością, a w miłości nie ma strachu. Zbliżaj się do mnie, nie bój się, oderwać swoje serce i otwarte do przebaczenia i zapewniam was, że wszystkie obawy, lęki, twoje niepewności, depresja i uraz znikają i nie wracać do zakłócają spokój twojej duszy , Czekam na ciebie, nie zwlekaj, umyj się w fontannie przebaczenia, miłości i miłosierdzia, a będziesz czysty. Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Nawracajcie się i nawracajcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Mistrz, Jezus Najświętszy Sakrament

Przekaż moje wiadomości moim dzieciom, całej ludzkości.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 232
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #8706 sebast
29 maja 2018, 12:42

Fragmenty najnowszych orędzi z maja ze strony https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm (całość na podanej stronie)

Gdy jednak pogardzicie Wolą Bożą, to nie miną was doświadczenia, poleje się obficie polska krew i to już niedługo.
...
 Pragnę wam uświadomić, że zanim Boża Sprawiedliwość w pełni uderzy na zamieszkałą Ziemię, na grzeszny świat, na zbuntowanego człowieka, najpierw musi rozpalić się Boży Gniew. Uderzy On w grzeszną ludzkość napewno, to kwestia naprawdę niedługiego czasu. Nadchodzą dni, które wstrząsną tym światem, z powodu licznych grzechów człowieka. Buntować się będzie przeciwko grzechowi człowieka nawet przyroda.
...
Nadszedł czas, kiedy przesieję Moich kapłanów i biskupów, upadnie każdy, kto ma słabą wiarę. 
...
Niebawem każdy człowiek otrzyma dar jednorazowy, poznania prawdy, takiej, jaka jest w rzeczywistości, że jest Bóg, jaki jest faktycznie, jaki jest stan duszy każdej żywej, żyjącej na ziemi osoby. Oświecę niebawem silnym Bożym Światłem duszę każdej żyjącej na ziemi osoby bez względu na to, gdzie by się nie znajdowała. Po fakcie oświetlenia sumień każdy pozna, jakim jest przed Bożym Obliczem, co zawinił i co należy poprawić.
Każdy człowiek posiada wolną wolę i to od wyboru każdego z was, od podjętej przez was niezależnej decyzji zależy, co postanowicie. Jedni powrócą do Boga, jeżeli nie trwali przy Nim, inni, ci wierni mocniej do Niego przylgną, lecz będą też i tacy, co skłonią się ku demonom, przy których będą trwać.
Oświecenie Sumień lub jak kto woli Mały Sąd nad tym światem, nad jego grzechami, odbędzie się napewno. Nie ma możliwości, by ktokolwiek został pominięty. Każdy będzie musiał zdecydować o swoim dalszym losie. Najlepiej duchowo będą prezetować się ci, co sami dobrowolnie oddali się w Niewolę Niepokalanej, albo w Niewolę Trójcy Świętej przez Niepokalaną. To co w tym czasie się wydarzy, nigdy przedtem nie miało miejsca, a będzie to wydarzenie bez precedensu, które było zapowiadane w Piśmie Świętym.
Boże Światło, to Światło Bożej Miłości, nie wytrzyma go ten, kto żył w kłamstwie i zniewoleniu demonicznym. Niektórzy źli, mający dobre usposobienie, nawrócą się, nawrócą się też ci, którzy mają jakieś wsparcie modlitewne z czyjejś strony. Ostatni dokonają raz jeszcze swojego ostatecznego wyboru, wybierając stronę pozornie silniejszą, szatana.
Zły będzie zwodzić i oszukiwać do końca, do woli. W swoim działaniu posłuży się hipnozą i znieczuleniem demonicznym, dlatego nikt prawie nie będzie czuł, że jest oszukiwany, okłamywany, zniewalany przez demony. W tym czasie wielu umrze od tego co zobaczy, część ludzi, która będzie żałować za swoje grzechy i przewiny, umierając pójdzie do czyśćca, a będzie ich ogromna liczba. Na końcu ci, którzy umrą nie żałując, nie skruszając się, pochłonie ich ten, któremu tak usilnie służyli, ojcu kłamstwa, demonowi.
Nikt kto żyje nie pozostanie neutralny, każdy człowiek będzie musiał dokonać swojego wyboru. To co się stanie, wydarzy, zantagonizuje ostatecznie wszystkich, lecz pierwej nim to nastąpi, nasilą się wszędzie wojny i konflikty. Zbuntuje się także przeciwko ludzkim grzechom przyroda stworzona przed dobrego Boga. Po Małym Bożym Sądzie ludzkość otrzyma od kilku, do kilkunastu miesięcy na zastanowienie się, podjęcie swojej decyzji. Każdy będzie miał możliwość zmiany życia, dokonania osobistej poprawy, pokuty i zadośćuczynienia.
Dobrzy, nawróceni ludzie zostaną pouczeni, co mają czynić, co wykonać by się uratować, by przetrwać Armagedon. Kto nie posłucha, ten zginie. Nie zdoła przeżyć w tym czasie nikt, kto służył z zapałem złemu duchowi. Na ten dzień, na tę godzinę wyjdą z piekła wszelkie demony na całą ziemię. Odizolowane będą od ich działania jedynie miejsca schronienia dobrych, wybranych ludzi. Oni wszyscy będą w tym czasie chronieni przez Wojska Chórów Anielskich. W tym czasie Moce Niebios zostaną wstrząśnięte. Z rąk Św. Michała zginie syn zatracenia, Antychryst.
Już teraz zbliżyła się do Słońca z niewidzialnej strony gwiazda neutronowa. W miejscu gdzie jest najbliżej Słońca, powierzchnia słoneczna zapada się, tworząc wielką czarną dziurę. W niedługim, ale wyznaczonym przez Boga czasie, spowoduje to zjawisko wielką protuberancję słoneczną, nastąpi ogromny wyrzut koronalny plazmy słonecznej. Wyrzut ten dokona ogromnych zniszczeń wielu pobliskich planet. Część tej plazmy dotrze do Ziemi niszcząc wszystko, co spotka na swojej drodze. Zginą w tym czasie wszyscy, którzy będą na zewnątrz. Zachipowani ludzie umierać będą w męczarniach, a chipy eksplodować będą w ich ciałach. Ciała ich będą miały potężne wrzody i skażenia metalami ciężkimi zawartymi w chipach. W tym czasie zniszczone będą wszelkie sztuczne satelity znajdujące się na orbicie. Na samej Ziemi uszkodzone i zniszczone będą wszystkie urządzenia elektryczne i elektroniczne. Ocaleje tylko to, co będzie ukryte w miejscach schronienia, jak również ocaleją ludzie znajdujący się w tych miejscach. Jonosfera zamieni plazmę słoneczną na wielkie promieniowanie elektromagnetyczne, które będzie bardzo destrukcyjne.
W niedługim czasie po tym, wybuchną na raz wszystkie wulkany świata i całe niebo zasnuje się gęstym, czarnym dymem wulkanicznym. Z Woli Bożej zjawisko to trwać będzie trzy dni i trzy noce. Ocaleje tylko ta część przyrody, którą chronić będą Aniołowie.
Ludzie, którzy ocaleją z Woli Bożej, trwać będą w chwaleniu i uwielbieniu Boga. Ze wszystkich narodów, najmniej ucierpią Polacy, ale spora liczba z nich zginie, zwłaszcza ci, którzy na czas nie zdołają powrócić do swojej Ojczyzny i ci, co z własnej chęci, z własnego wyboru służyli złym duchom.
Wydarzenia, które nastąpią, zmienią gruntownie wszystko w każdej dziedzinie. Zmieni się diametralnie geografia świata. Wiele bezecnych, grzesznych miejsc zniknie z powierzchni Ziemi, a pojawią się nowe lądy. Aniołowie wyznaczeni przez Trójcę Świętą pomogą z zapałem przygotować świat do życia. Trójca Święta przetworzy wiele na nowo. Znikną wszelkie budowle wzniesione na pysze człowieka. Wiele budowli służących grzechowi i pysze człowieka, zapadnie się głęboko pod ziemię, grzebiąc żywcem wszystkich będących tam ludzi.
...
Kochane dzieci światłości, to co usłyszeliście, niebawem się stanie, niedługo nastąpi. Nim nadejdą te dni, najpierw nadejdzie syn zatracenia, Antychryst. On już po kryjomu działa. Wydał rozkaz swoim ludziom, by zaczęto chipizację całej ludzkości i to się już dzieje w tej chwili w wielu krajach.
Żądam, aby wszystkie dzieci Boże odrzuciły tę propozycję, bo ceną za przyjęcie znamienia bestii będzie utrata zbawienia wiecznego na wieki. Niech się nie lęka ten, komu znamię bestii wszczepią na siłę, ci umrą, jako pierwociny męczenników. Nie obawiajcie się o to czy wytrzymacie, bo wszystkim Moim męczennikom, dam siłę do wytrwania w wierności Bogu do końca.

...
 Na świecie pojawił się już Antychryst i zaczął działać w ukryciu. Demon umieścił swoje sługi z kościoła szatana, we wnętrzu Kościoła Świętego. Oni obecnie będąc na szczycie hierarchii Kościoła Świętego, osadzili się w jego strukturach.
...
Już trwa oznaczanie w wielu miejscach, oznaczanie sług szatana znamieniem bestii. Bestia, to komputer o wielkiej mocy obliczeniowej będący na usługach szatana. Obrazem bestii jest to, co ten komputer ukazuje. Liczbą jej imienia jest znamię bestii, chip RAFID. Każdy człowiek oznaczony takim chipem, traci swoją osobowość, duszę, nawet zmienia się w takim człowieku kod genetyczny oraz grupa krwi. Ludzie, którzy dobrowolnie poddają się takiemu procederowi, zostają silnie opętani w stopniu skrajnym, w takim, jak Judasz, a to powoduje śmierć duszy za życia. Z tego stanu nie ma już odwrotu.
....
Ofiara Mojego Boskiego Syna, Msza Święta, oficjalnie ustanie. Nie będzie odprawiana przez trzy i pół roku, tyle, ile panować będzie Antychryst. Pojedyncze Msze Święte będą odprawiane po kryjomu w miejscach ukrycia się kapłanów i biskupów wiernych Bogu.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 232
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #8719 sebast
30 maja 2018, 5:22

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

MODLIŚMY MAŁY DZIECI DO KOŚCIOŁA MEGO SYNA, PONIEWAŻ SKANDALE PEDOPHILI W SWOIM WNĘTRZU ZWIĘKSZYMY KAŻDEGO DNIA!

20 maja 2018 r. - 8:45

SANKTUARIUM NASZEJ PANI LUKSUSÓW. BOGOTA - KOLUMBIA

Małe dzieci, pokój mojego Pana niech będzie z wami, a moja macierzyńska ochrona zawsze wam pomoże.

Mały, świat wejdzie w chaos, o, jak wielki ból przydarzy się tej biednej zranionej ludzkości! Ogromna większość nie chciała witać naszych wezwań do nawrócenia; wszystkie wydarzenia opisane w Świętym Słowie Bożym na ten koniec czasu wybuchną i wezmą ich nieprzygotowani. Miliony dusz zginie w przejściu Boskiej Sprawiedliwości, nie chcąc przyjąć Jego Miłosierdzia.

Małe dzieci, synowie ciemności, którzy manipulują przeznaczeniem narodów, już zaplanowali wszystko, aby rozpocząć Armageddon. Mój przeciwnik niecierpliwi się, aby się poznać i rozpocząć swoje ostatnie panowanie; przygotujcie wasze małe dzieci, ponieważ on uczyni swoją uniwersalną deklarację, ogłosić się jako oczekiwany mesjasz. Znasz już lud Boży, że nie możesz go zobaczyć ani go wysłuchać, ponieważ jest on fałszywym mesjaszem, który przybywa, aby wyprzeć Mojego Syna i wprowadzić ten świat w chaos i pustkę. Bądźcie więc czujni i czujcie moje maleństwa, ponieważ wilki są na wolności i starają się stracić największą liczbę dusz, tak że gdy pojawi się ich pan, wzrastają jego naśladowcy.

Jakże smutno czuję się w Sercu mojej Matki, widząc niewdzięczność ogromnej większości ludzkości, która odwróci się od mojego Syna, aby udać się na poszukiwanie fałszywego Mesjasza! Miliony dusz pójdą za nim i oddadzą mu cześć, jakby był samym Bogiem. Dziatki, mój przeciwnik i jego naśladowcy sprowokują największe prześladowania przeciwko wszystkim, co jest chrześcijańskie; krew popłynie, a lud Boży zostanie oczyszczony. Krew męczenników będzie krwią mego Syna, który rozpocznie Nowy Kościół, który będzie ubogi, prosty, pokorny i pełen darów i charyzmatów Ducha Świętego.

Moje dzieci, bakteria stworzona w laboratoriach do walki z zanieczyszczeniem wycieku ropy, mutuje i rozprzestrzenia się w morzach; ta bakteria je mięso i atakuje zwierzęta i ludzi. Uwaga małe dzieci z konsumpcją żywności morskiej, zwłaszcza ostryg i skorupiaków, ponieważ mogą być skażone przez tę bakterię; nie pływaj w morzu, jeśli jesteś osłabiony w obronie układu odpornościowego lub jeśli masz rany na skórze, ponieważ bakterie mogą tam wejść. Ta bakteria rozprzestrzenia się, a jej zwalczanie nie będzie plagą ludzkości.

Módlcie się za Dzieciątko dla Kościoła mego Syna, bo skandale pedofilskie w jego wnętrzu wzrastają każdego dnia. Mówię wam, że jeśli nie poprawimy, nie ukarzemy, nie zrekompensujemy i jeśli nie poprosimy o przebaczenie ofiarom, to stworzy podział, który przyłącza się do buntu wielu kardynałów, zapoczątkuje schizmę, która byłaby największa. całej historii Kościoła mego Syna. Ta schizma, która ma nastąpić, spowoduje utratę wiary dla milionów dusz, spowoduje duchową rzeź, która pobudzi fundamenty Kościoła; ale nie niszczcie go, ponieważ moc modlitwy wiernego ludu Bożego i boska interwencja na to nie pozwolą. Mój przeciwnik odniesie korzyści z tego całego duchowego chaosu i ze współudziału zbuntowanych kardynałów, przystąpi do oblężenia Piotra i zasiądzie na tronie.

Małe dzieci, dni nie są 24 godziny, ale 16, czas będzie skracany bardziej, gdy wydarzenia będą uruchamiane; wszystko osiągnie granicę 12, kiedy zacznie się Boża sprawiedliwość. Widzicie więc, moje dzieci, że czas się kończy, a wielu z was nadal odwraca się od Mojego Syna, ignorując nasze wezwania do nawrócenia. Obudźcie zbuntowane dzieci raz na zawsze, bo śpiąc z powodu grzechu, zatracicie się na zawsze. Ostatnie dzwony Miłosierdzia są wyczerpane, Ostrzeżenie jest coraz bliższe; tak blisko, że zabierze cię bez przygotowania. Pomyślcie, małe buntownicze dzieci, zobaczcie, że czas to już nie czas! Na co czekasz, aby powrócić do Boga? Wkrótce nadejdzie noc, a wraz z nią sprawiedliwość Boża; Uporządkujcie swoje księgi w porządku, ponieważ zbliża się schizma i jeśli wasza wiara nie jest zakotwiczona w Słowie Bożym, wielu z was straci was, przez kryzys, którego dotknie Kościół mojego Syna. Ponownie mówię wam, małe dzieci, nie puszczajcie mojego różańca i proś o moją świętą wstawiennictwo w każdej chwili, abyście mogli znieść nadchodzące dni ucisku.

Niech zamieszka w was pokój mojego Pana

Twoja Matka cię kocha, Twoja Pani z Lou
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Awatar użytkownika
karuna
Moderator
Posty: 980
Rejestracja: 30 mar 2017, 20:52
Lokalizacja: bez znaczenia
Zawód: nic.

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #8721 karuna
30 maja 2018, 9:59

Czas nie ma początku jak i końca.

Awatar użytkownika
danielek
Zaprzyjaźnieni
Posty: 751
Rejestracja: 29 lis 2017, 6:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #8737 danielek
31 maja 2018, 7:43

Nieprzyjemnosć niech płynie szybko a przyjemnosc niech stoi w czasie

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 232
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #9132 sebast
11 cze 2018, 4:59

Jedno z najnowszych orędzi ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

PRZEJDŹ TE LUDZKOŚĆ PRZEZ PIEKARNIKA PRAWDOPODOBIEŃSTWA, TYLKO KTÓRZY PRZEPROWADZI BADANIE, MOŻNA SIEDLEGOWAĆ MOJE NOWE STWORZENIE!

27 maja 2018 r. 3:30

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA ŚWIĘTEGO POWTÓRKA DO LUDZKOŚCI WIADOMOŚĆ DO ENOCHA

Moje dzieci, niech pokój będzie z wami.

Moi maluchy, smutek ogarnia mnie widząc tę ​​ludzkość, która nie chce mnie słuchać; Czynię wszystko z miłości dla wszystkich moich dzieci, dla sprawiedliwych i dla grzeszników, a jeszcze więcej dla tych, którzy mnie gardzą, nie kochajcie mnie, a którzy mnie biczują każdego dnia biczem ich grzechów. Och, jakże obojętny czuję ze strony tej niewdzięcznej i grzesznej ludzkości! Szukają mnie tylko wargi i uszy, ale ich serca są daleko ode Mnie; nie ma ani zobowiązania, ani chęci do zmiany, droga nawrócenia ich nie interesuje.

Jestem tylko Bogiem za to niewdzięczne człowieczeństwo, gdy ciężary i nieszczęścia pukają do ich drzwi. Tam, jeśli przychodzą prosić mnie o naprawienie swoich dolegliwości, szukają mnie z potrzeby, a nie z pragnienia nawrócenia. ; nie przychodzą, by mnie wychwalać lub dziękować za Dar Życia, który jest cenniejszy niż to, o co mnie pytają. Wielu zbliża się do Mnie, gdy dochodzą do nich próby ekonomiczne, składają tysiąc obietnic, których nigdy nie szanują, a szanując je, wiążą się duchowo. Nie jestem Bogiem twoich kaprysów, nie bądź głupi! Szukajcie Mnie najpierw ze szczerego serca, złamcie przede Mną, ze skruszonym i upokorzonym sercem, a reszta przyjdzie do was dodatkowo.

Moje dzieci, dni i noce będą jeszcze bardziej skrócone, pamiętajcie, co mówi moje Słowo: A gdyby te dni nie zostały skrócone, nikt nie byłby zbawiony. (Mateusza 24:22) Zbliżający się ucisk nigdy nie był widziany na ziemi: wasz grzech i złość wyruszyły w moją sprawiedliwość. O, grzeszna ludzkość, poznasz ból, a wielu przez swoją niegodziwość, a ich grzech będzie żyć piekłem na tej ziemi! Wszyscy, którzy odwrócili się plecami, a nie moją twarzą, będą na łasce mojego przeciwnika i jego legionów zła. Po Ostrzeżeniu, ci, którzy nie nawrócą się, odłączę ich ode Mnie. Przybywam z moją prawością, aby przywrócić porządek i prawo do oddzielenia pszenicy od kąkolu i owiec od kozłów; aby tylko dobre żniwo pozostało, a jego owoc będzie przyjemny Ojcu mym.

Przekażę tę ludzkość przez piec ucisku, tylko ci, którzy przejdą testy, będą mogli żyć moim Nowym Stworzeniem. Te dni zbliżają się i nieszczęścia do letniego ducha, bo zaprawdę powiadam wam, jeśli się nie zmienisz i nie zdefiniujesz siebie raz na zawsze, oddzielę cię ode Mnie i oddam cię w ręce mojego przeciwnika! Nadchodzi noc, a wraz z nią moja sprawiedliwość, która was obudziła i lampy płoną jak mądre panienki, abyście mogli być na uczcie i zjeść ze mną obiad.

Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Pokutujcie i nawróćcie się, ponieważ Królestwo Boże jest blisko. Wasz Mistrz, Jezus Najświętszy Sakrament.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, mojej trzodzie.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 232
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #9329 sebast
19 cze 2018, 3:47

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

WYŚCIG UMIESZCZAJĄ SWOJE RACHUNKI W ZAMYKANIU; NIE POZWÓL SWOJEGO ZBAWIENIA NA OSTATNĄ CHWILĘ!

CZERWIEC 8, 2018 2: 10 PM

PILNE ODWOŁANIE OD BOGA OJCA DO LUDZKOŚCI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Mój pokój niech będzie z wami, moim ludem, moją spuścizną.

Moja Nabi, to ludzkość jest ślepy i głuchy, powrót czasów mego Syna na ten świat zbliża i zdecydowanej większości nadal otoczone przez grzech i głuchy na nasze wzywa do nawrócenia. Jestem waszym Ojcem i powiem jeszcze raz: nie chcę cię zabić, chcę żyć dla przyszłości żyć moim nowym stworzeniem.

Zatrzymaj się w niespokojnym życiu i medytuj przez chwilę nad wydarzeniami, które nadejdą. Obudź się raz na zawsze, nie kontynuować zdrętwiała przez grzech, bo to, co wydarzy się nazywa ucisk, i zajmie Ci nieprzygotowani! Ludzkość grzesznik Anioł moim Sprawiedliwości jest już blisko i po prostu szerzyć na ziemi kielich mojego sprawiedliwy gniew.

Uruchom swoje konta w głupiej kolejności, nie opuszczaj czatu na ostatnią chwilę. Patrz dzień mojego oparzenia Miłosierdzia i kontynuując w Mad Dash rozpusty i grzechu, co czeka Cię w głębi przepaści. Przewrót mojego stworzenia jest to znak, że ostrzega, że ​​ten świat wiesz przestanie istnieć wkrótce. Bóle dopiero zaczynają się dla ludzkości, jeszcze nic nie widziałeś. Kiedy niebo i ziemia wejdą w ostatnią fazę transformacji, wtedy tak, wejdziecie w chaos; ponieważ ziemia otworzy się na wszystkich kontynentach i połknie wszystko ponad nią. Ziemia wyjdzie z ognia, a niebo spadnie z ognia i żadne miejsce nie będzie bezpieczne w waszym świecie.

Och! Niewdzięczna ludzkość i grzeszność, jak mam z tobą rozmawiać, abyś zwracał na mnie uwagę! To, co się z wami stanie, nazywa się uciskami, a tego, co się wydarzy, nigdy nie było na ziemi. Ciągle martwisz się rzeczami tego świata, biegasz tu i tam, próbując zaspokoić swoje Ego martwymi rzeczami. Moja Sprawiedliwość nadejdzie nagle, a wraz z nią twoja śmierć. Co stanie się z twoimi obawami, twoimi celami i twoimi planami? Gdzie będą twoje marzenia? Dusze wielu zostaną zgubione, a ich ciała pozostaną tylko pyłem i popiołem.

Nadchodzi noc, a wraz z nią moja Sprawiedliwość, która pochłonie ogromną większość tego śpiącego ludzkości. Och! Ile bólu będzie słyszanych na ziemi; nieszczęścia na całym świecie, lamentacje matek, które, podobnie jak Rachel, opłakują utratę swoich dzieci. Mężczyźni będą rzadkością niż złoto Ofira, a córka Syjonu będzie płakać z powodu skalanego. Biedny Izraelu, ponieważ zburzone zostaną wasze mury i zbezczeszczona ziemia! Pójdziesz na wygnanie przez pustynię oczyszczenia i zostaniesz poddany próbie. Oczyszczę cię jak złoto w ogniu, aż zaświecisz jak tygiel; Tylko wtedy będziesz mógł zamieszkać w moich Nowych Niebiosach i mojej Nowej Ziemi i zostaniesz nazwany jutro; Mój Izrael, mój wybrany naród.

Pozostań w moim pokoju, moim nasieniu, moim dziedzictwie

Wasz Ojciec, Jahwe, Pan Stworzenia

Spraw, aby moje wiadomości były znane całemu mojemu stworzeniu, moi ludzie
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 232
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #9546 sebast
28 cze 2018, 12:07

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm pojawiły się nowe orędzia z czerwca. Poniżej wklejam fragmenty wybrane:

Demony ciężko pracują, aby zniszczyć Mój Kościół. Mój Kościół obsadzili ludźmi szatana, którzy zajmują prawie wszystkie wysokie stanowiska w Kościele. Biskupi i kardynałowie pilnują by hamować każdą dobrą inicjatywę, gasić dobre, oddolne ruchy w Moim Kościele Świętym wmawiając wiernym, że jest to przeciwne nauce Kościoła Świętego. Ci sami biskupi i kardynałowie popierają jednak, każdą inną inicjatywę, która wpływa destrukcyjnie na pobożność i rozwój duchowy wiernych. Mój Kościół jest w stanie totalnego, wielkiego rozkładu.
...

O Moje polskie dziateczki, chcę was prosić o wasz trud i wysiłek, o wasze posty i modlitwy ofiarowane Bogu do dyspozycji przez Moje Niepokalane Serce. Potrzebne są liczne posty i modlitwy w intencji polskich kapłanów i hierarchii. Wielka ich liczba bez oporów trwa w objęciach złych duchów, pełniąc ochotnie bardziej ich, niż Bożą Wolę.
...
Demon chce was zniszczyć, dlatego ogłupia was swoimi sztuczkami i omamieniami. Wprowadza zły w życie kolejne fazy swojego niecnego planu, a w wielu miejscach globu zaczął chipizację ludzi znamieniem Bestii. Oficjalnie czyni to już w wielu krajach, a nieoficjalnie zaczęto to czynić także w Polsce. Ratując biskupów i kapłanów sprawiacie, iż możliwa będzie pełna narodowa odnowa. Bez tego Polska będzie stale niszczona, będzie znacznie podupadać, aż zostanie wchłonięta przez inne agresywne narody.
...
Coraz bliżej nadchodzą wydarzenia, które nie muszą nastąpić, nie muszą się wydarzyć. Jeżeli wy, Polacy zbagatelizujecie wołanie Boga oraz Moje wołania, to po raz kolejny już, poleje się obficie krew na polskiej ziemi na tyle obficie, że będą ginąć miliony Polaków. Masoneria chce wykorzystać uchodźców, uzbroić ich i nasłać na Polskę. Gdy się nie opamiętacie, to masowo będziecie wycinani, mordowani, a wasz kraj zajmą najeźdźcy.
...
Czas ucieka, bo został znacznie przyspieszony ze względu na dobro dzieci Bożych. Im więcej jest grzechu, im częściej jest nagminnie popełniany, tym mocniej przyspieszam czas, aby wytrwali przy Bogu ci, co przeznaczeni są do szczęśliwej wieczności.
...
Nadchodzi czas, kiedy to na waszych oczach realizować się będą treści zawarte w Apokalipsie Świętego Jana Apostoła i Apokalipsie Proroka Daniela. Przyszło wam żyć o kochane dziateczki w czasie ostatecznym, czasów ostatecznych. Nadszedł już syn zatracenia, Antychryst. On już jest i działa, lecz na razie w ukryciu. Niebawem nastąpi wiele brzemiennych w skutki wydarzeń. Rozleje się ogień pożogi wojennej na cały świat, a stanie się to już niebawem.
Wtedy to, w tym czasie już oficjalnie wkroczy na arenę dziejów Antychryst, syn zatracenia. Pozornie wszystko uspokoi, zwiedzie sobą wszystkich tych, którzy nie opierają się prawdziwie na Bogu, większość ludzi omamią jego demoniczne cuda i znaki wykonywane przez syna zatracenia. Tymi sztuczkami omamiał będzie ludzki wzrok, a ludzie dadzą się zahipnotyzować i znieczulić sztuczkom demona.
Za zwodzicielem ludzkości niestety pójdzie wielka, ogromna liczba kapłanów i biskupów. Kościół jaki znacie, oddany będzie w ręce Antychrysta, który ogłosi się „zbawicielem” ludzkości, popierając swoje słowa wielkimi, demonicznymi cudami i znakami, mamiąc ludzi sztuczkami i trikami.
Chcę, aby każdy człowiek, kapłan i biskup, którzy zdołają się wyrwać z hipnozy działania syna zatracenia w pierwszych chwilach jego działania, przygotuje swoje schronienie, aby przetrwać czas prześladowań, który w tym czasie rozpocznie się. W tym czasie już na dobre będą znakować ludzi znakiem Bestii, chipem Rafid.
Ostrzegam was o Moje umiłowane dzieci światłości, nie wolno wam tego znaku przyjąć, ani na rękę, ani na czoło, ani na żadną inną część ciała. Ten, kto przyjmie ten znak, będzie stracony na wieki. W tym czasie diametralnie zmieni się funkcjonowanie Kościoła Świętego. Antychryst zmieni Mszę Świętą, na taką, gdzie nie będzie już słów konsekracji. Bardzo wielu kapłanów i biskupów posłucha go i zaprzestaną odprawiania Najświętszej Ofiary Mojego Boskiego Syna, Jezusa Chrystusa.
Ci, co nie posłuchają decyzji syna zatracenia, Antychrysta, będą okrutnie torturowani, a na koniec będą w bestialski sposób mordowani. Będzie w tym czasie wielu, wielu męczenników na całym świecie.
...
Wielu ludzi będących w służbie demona, dostało się na wysokie stanowiska rządowe i kościelne.
...
Gdy na dobre zacznie się wielka chłosta, nie usłucham wówczas waszego wołania, waszej prośby. Kocham was do utraty tchu i gotowy jestem na wielkie ustępstwa w granicach rozsądku, na wielkie ulgi, lecz już nie mogę wstrzymać karania, bo Ręka Bożej Sprawiedliwości już opadła.
...
Nadchodzi czas działania syna zatracenia, Antychrysta. Watykan coraz bardziej jest gotowy do dnia deklaracji, a zarazem oficjalnego ujawnienia się jego, gdzie wystąpi, jako „zbawiciel” ludzkości. Módlcie się do dyspozycji Trójcy Świętej przez Niepokalaną, a dam wam łaski poznania, co faktycznie dzieje się na świecie i w Moim Kościele.
Masoneria wymusza na polskich biskupach zachowania, których ci nie chcą akceptować. Nie wiedząc, co robić, poddają się jej działaniom, jej dyrektywom.
...
Niebawem poleje się w Polsce wiele, wiele krwi. Cały świat wstrzyma oddech nie wierząc, co się dzieje. Boża Sprawiedliwość oczyści Polskę, oczyści Polski Kościół. Stanie się to niebawem, o ile nie wzmoże się wasza modlitwa i ofiara, oraz posty za Polski Episkopat.
Masoneria będzie utrudniać życie wszędzie tam, gdzie tylko może i zdoła. Owładnęła kluczowe stanowiska w rządach w Polsce, Europie i na świecie. Nie pozwólcie sobie na siłę wszczepić chipa RAFID, ani nie pozwólcie się zaszczepiać. To będzie powodować wiele chorób i zgonów. Chip RAFID będzie kontrolował dusze człowieka do tego stopnia, że stanie się człowiek bezpowrotnie zniewolony. Kto posłuchał i zabezpieczy się w wodę i żywność, ten uchroni się podczas fali głodu, który niebawem zapanuje.
Niedługo stanie się niemożliwym normalne funkcjonowanie, a w kościołach nastąpią zmiany, których oczekuje syn zatracenia, Antychryst. Niszczony i zwalczany przez biskupów będzie każdy, kto żyć i modlić się będzie po staremu. Nie lękajcie się, bo w niedługim czasie wkroczy na arenę dziejów Moja Święta Mama. Ona ostatecznie pokona smoka piekielnego, jednak nim to nastąpi, to najpierw syn zatracenia, Antychryst zwiedzie sobą i swoim działaniem oraz licznymi „cudami” demonicznymi większość ludzi na Ziemi. Nie dajcie się zwieść, ani oszukać. Nie poddawajcie się jego działaniom, abyście nie ulegli temu, który chce zwieść ludzkość i doprowadzić ją na wieczne potępienie.
...
Niebawem wszyscy odczują wzrost napięć i rozpoczną się otwarte konflikty w wielu miejscach. Liczni ludzie modlą się, lecz niewielu pokutuje. Póki czas, wiele może się zmienić, wiele dokonać. Niebawem uderzę w Ziemię z całą mocą, bo niewielu przejmuje się tym, co jest mówione.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm

blacktea
Zaprzyjaźnieni
Posty: 267
Rejestracja: 14 mar 2018, 17:00

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #9550 blacktea
28 cze 2018, 13:55

Byś sie wstydził sebast.......
Naleśnikiem się nie ogolisz.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator
Posty: 4061
Rejestracja: 05 mar 2017, 7:19
Gender:

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #9611 Kluskowa
02 lip 2018, 18:46

blacktea pisze:Byś sie wstydził sebast.......

Każdy ma prawo pisać na forum co chce póki nie obraża innych, nie raz i nie dwa mnie palce świerzbią żeby coś napisać, ale po co. :) Nie wchodzę po prostu do tego tematu. No dobra, teraz weszłam. :lol:
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
danielek
Zaprzyjaźnieni
Posty: 751
Rejestracja: 29 lis 2017, 6:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #9616 danielek
03 lip 2018, 5:20

Haha Kluskowa..

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 232
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #9624 sebast
04 lip 2018, 5:24

Najnowsze orędzie ze strony: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

MOJA MARIA MŁODZIEŻOWA, DOKONUJE MNIE Z MODLITWĄ MOJEGO ŚWIĘTEGO RÓŻAŃCA; MÓDL SIĘ, CZUJCIE I PENETNOŚĆ, PONIEWAŻ CZAS CIEŃ rozpoczął!

CZERWIEC 17, 2018 - 16.15

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ ŚW. FATIMA-CALI-KOLUMBIA DO ENOCHA

PILNE ODWOŁANIE OD MATKI BOŻEJ FATIMY DO LUDZKOŚCI

Moje umiłowane dzieci, pokój mojego Pana, bądźcie z wami wszystkimi

Małe dzieci, wielkie próby zaczęły docierać do ludzkości i to wciąż drętwieje przez grzech. Duch apostazji, utrata wiary jest każdego dnia silniejsza i prowadzi wielu od Boga. Duchowe zamieszanie z powodu światowego racjonalizmu, złych odczytań, heretyckich ideologii i nauk, powoduje, że letni człowiek traci wiarę.

Kościół jest atakowany od wewnątrz przez dużą liczbę kardynałów, którzy dążą do reformowania go ideologiami sprzecznymi z Ewangelią mojego Syna. Módlcie wnuków dla kardynałów, biskupów i teologów Bawarczyków, ponieważ wielu z nich chce końce celibatu i do ustanowienia kapłaństwa kobiet i komunii małżeńskiej dla katolików do protestantów. Proszą o reformy, które są sprzeczne z moralnością Kościoła, a jeśli tak się stanie, stworzy to wielki podział w jego wnętrzu. Schizma zacznie się maluchy, iskra już jest; wszystko skończy się wielkim podziałem, który sprawi, że miliony dusz stracą wiarę.

Moja Armia Maryjna, niech mi towarzyszy modlitwa o mój Święty Różaniec; módlcie się, pośćcie szybko i czyńcie pokutę, ponieważ godzina ciemności zaczęła się. Duchowa walka między siłami dobra i zła jest już w waszym świecie i zaczęła się nasilać. Psychiczne ataki Ludu Bożego stają się coraz silniejsze i powodują, że wiele osób traci głowy.

Mali, przyjdźcie do Mnie, waszej Matki, kiedy czujecie się atakowani; zadzwoń do mnie, a ja przyjdę z twoją pomocą, aby cię chronić i osłaniać. Nie pozwolę zgubić żadnego z moich wiernych dzieci i ich rodzin. Zintensyfikować modlitwę, nadszedł czas, aby modlić się z większą intensywnością, ponieważ siły zła są aktywne i nie spocznie w poszukiwaniu jak stracić największą liczbę dusz. Módlcie się za grzeszników całego świata, szczególnie za tych, którzy są najdalej od Boga, aby Boże Miłosierdzie uratowało ich od zguby.

Odwiedź Najświętszy Sakrament Jezusa, aby umocnić cię w duchowej bitwie każdego dnia. Zapamiętaj moje dzieci, że wielka obrzydliwość rozpocząć wkrótce i mój syn zostanie zbezczeszczony i bluźnili w swoich świątyniach i nie można już znaleźć w Namiotów. Więc ciesz się teraz i nie zostawiaj go samego. Czeka na ciebie i chce być twoim jedzeniem, twoją siłą i twoim bezpieczeństwem. Przyjdźcie więc i nakarmcie jak najwięcej Baranka Bożego, abyście byli duchowo wzmocnieni i wychodzili zwycięsko w codziennej duchowej bitwie.

Moje dzieci, w czasach wielkiej obrzydliwości, będę Sanktuarium, w którym odnajdziecie mojego Syna. Modlitwa o Mój Święty Różaniec otworzy drzwi mojego Przybytku, aby go uwielbiać. Jestem Żyjący Sanctuary, przyjdź do mnie, moich wnuków i po modlitwie Mojego Różańca Świętego, wykonane duchową komunię i powiedzieć tak: Święta Maryjo, Matko Boga i Matkę Shrine of Living Trójjedynego Boga. Daj nam Twojego Syna Jezusa, błogosławiony owoc i módl się za nami grzesznymi ... jeśli Anioły Eucharystii zstąpi z nieba i daje komunię duchowo, aby zostać wzmocniona w Duchu i może wytrzymać te dni utrapienia.

Wiedzcie więc, moi maluchy, że Niebiosa was nie opuszczą. Ja, wasza Matka, będę Mostem, który pozwoli wam komunikować się z moim Synem; Otworzę wam świątynię mych wnętrzności, abyście czcili duchowo. Moja obecność w tych dniach będzie bardziej znaczące, pozwolę sobie być postrzegane przez wielu moich wnuków, że wiara jest wzmocniona i tak zaczęliśmy triumf mego Niepokalanego Serca.

Niech mieszka w was pokój mojego Pana, moje umiłowane dzieci.

Twoja Matka cię kocha, Maryjo z Fatimy

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, małym dzieciom mojego Serca.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)


Wróć do „Religia i filozofia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości