Czuję się zbyt upośledzony na pracę

Hummel
Początkujący
Czuję się zbyt upośledzony na pracę

21 lip 2020, 19:56

Witajcie kochani. W sobotę mam odebrać zaświadczenie o niepełnosprawności i mam pewne obawy czy będę nadawał się do nowej pracy. W pracy na maku byłem tak powolny, że kierownicy musieli mnie wciskać na rano, bo wtedy jest mniej klientów. O ile obowiązków w pracy było mało jeszcze w październiku, to już w listopadzie trzeba było segregować śmieci, z czym się nie wyrabiałem i jak kończyłem pracę, to jeszcze 2 worki zostawały. Pomijając już to, że ciężko stało się w marcu, gdy trzeba było dezynfekować wszystko, salę a zwłaszcza elementy, które były często dotykane. Czasami się nie wyrabiałem nawet z tym.
Mam tak dużo problemów emocjonalnych, że chciałbym, aby jeszcze we wrześniu wybuchł kryzys gospodarczy, bo ja po prostu chcę, by wydarzyło się coś spektakularnego, co wpłynie na moje życie, a w roku 2021 wojna.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator
Re: Czuję się zbyt upośledzony na pracę

23 lip 2020, 4:42

Ale praca to nie tylko mak.
Ja normalnie pracuję i myślę, że dałabym radę na otwartym rynku, ale na pewno nie w maku. Dla mnie praca w fastfoodzie, gdzie nie dość, że musisz gadać z klientami, użerać się z jakimiś debilami co się awanturują z błahych powodów (bo dostali za mało czy za dużo ketchupu), to jeszcze non stop stać albo się uwijać w tym smrodzie, brzmi jak koszmar.
To samo kasa w markecie. Jak widzę, że ktoś jest chamski do kasjerek w Auchanie to mam ochotę go zdzielić w ryj. Te kobiety naprawdę ciężko pracują i szanuję je i współczuję gdy spotykają je niemiłe sytuacje, np chamscy klienci.

Ludzie, którzy uważają się za lepszych od osób pracujących w maku albo na kasie i okazują im tę "wyższość" to w mojej opinii śmieci. Sorry za szczerość. ;)
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni
Re: Czuję się zbyt upośledzony na pracę

23 lip 2020, 8:09

Nie czuję się fizycznie ani umysłowo mocny aby wrócić do pracy na taśmie czy gdziekolwiek.
Niestety z moim wykształceniem mogę liczyć tylko na pracę fizyczną :|
/kawa/ /faja/ /muzyka/

Wróć do „Praca”