Superbohaterowie

Awatar użytkownika
nic
Zaprzyjaźnieni

Superbohaterowie

Ostatnimi czasy obejrzałem wszystkie filmy tzw.
"Marvel Cinematic Universe" oraz "DC Extended Universe".
Dawniej takie filmy traktowałem jako mało poważne, ale teraz uważam, że świat istot z nadludzkimi mocami jest wciągający. W szczególności w sytuacji, kiedy każdy film jest połączony fabularnie z kolejnym. Nie wiem, czy do takich filmów trzeba dorosnąć, czy zwyczajnie zdziecinnieć na starość, ale czas poświęcony na te produkcje uważam za dobrze wykorzystany. I chyba nie tylko ja, bo w pierwszej 10 najbardziej dochodowych filmów w historii, aż pięć to pozycje o których tutaj piszę.
Włącznie z liderem zestawienia t.j. "Avengers: Koniec gry", który zarobił już 2 miliardy 790 milionów dolarów.
A jak jest z wami? Oglądacie tego typu produkcje?
Moje motto :ugeek:
"It is important that everything is important, but if everything is important, then nothing is"...
Moje www:
nafalach.pl - podróż przez ocean radiowych fal
Koleś
Zaprzyjaźnieni
Re: Superbohaterowie

/pada/
Ostatnio zmieniony 07 cze 2020, 16:18 przez Koleś, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Od dzieciństwa lubie oglądać z zaciekawieniem tego typu filmy
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Szczerze? Mam tych filmów o superbohaterach powyżej uszu. Ile można w kółko wałkować to samo...
Ok, pomysły są fajne, są fajne historie, postacie, można się oderwać i na moment przenieść do innego świata... ale co za dużo to nawet krowa nie zeżre. ;)
Oglądałam ze dwa, trzy filmy o Avengersach, ale nie nadrobię reszty, bo tego jest po prostu za dużo. /bezradny/ A tu co chwila wychodzą nowe rzeczy, za którymi coraz trudniej nadążyć, bo to już pomieszanie wszystkiego ze wszystkim. :P

Lubiłam za to kiedyś oglądać X-menów. To mi się w sumie naprawdę podobało z tego wszystkiego. :)
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Z Awengersów oglądałem kilka odcinków, resztę pomijam. Faktycznie jest tego sporo.
Lubiłem w dzieciństwie oglądać Supermena, Batmana, Robocopa, a nawet kreskówki Himena(Na potęgę posępnego Czerepu, Mocy przybywaj)Lubię też komedie, parodie z Superbohaterami.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Za dzieciaka też oglądałam He-Mana i Żółwie Ninja. :lol: Fascynowała mnie postać głównego złego, Shreddera czy jak mu było. Zawsze chodził w takiej masce dziwnej. :P

W gimnazjum znowu miałam fazę na Dragon Ball. Bohaterami byli wojownicy z kosmosu, zazdrościłam im zawsze siły, wytrwałości i tego, że mieli takie super przygody.

Potem miałam fazę na Gwiezdne wojny i fascynujący, bogaty świat bohaterów tego filmu. Chciałam być jak Anakin i Luke, wyrwać się z marazmu, podróżować po kosmosie i dokonać wielkich rzeczy. ;)

Ech, dzieciństwo :)
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

A ja oglądałam Dragon-Ball i to w sumie moja ulubiona bajka była :-D
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni

Parę dni temu obejrzałem ''Venom'' i nawet mi się spodobał :)
domik
Zaprzyjaźnieni

od dzieciństwa, jak każdy chłopak, zaczytywałem się komiksami....

znacie tai serial "Smalville"? To jeden z moich ogólnie ulubionych seriali- traktuje o dzieciństwie Supermana w czasach praktycznie współczesnych.
Rewelacyjny obraz, szalenie wciągający, jednak nie każdemu się podoba.

Jest na torrentach (10 sezonów), nigdzie indziej nie ma go w necie.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

domik pisze:znacie tai serial "Smalville"?
Kiedyś go oglądałam z koleżanką, tzn nie cały, ale kilka odcinków. Nie siedzę w temacie że tak powiem, ale podobało mi się. :)

A w liceum lubiłam też Naruto. Główny bohater, nastoletni chłopiec, był naznaczonym odmieńcem i nikt nie chciał go znać... Brzmi znajomo? :P A potem to, czym był naznaczony dało mu wielką siłę i dorósł i został wielkim wojownikiem. Trochę tasiemiec się z tego zrobił i nie obejrzałam tego nawet do końca, ale mniej więcej byłam na bieżąco z fabułą. Dla jednych to głupia historyjka dla dzieci, ale dla mnie zawsze miała drugie dno.
ODPOWIEDZ