Sprawdzone sklepy internetowe.

Tu można prowadzić dowolne dyskusje

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz
Re: Sprawdzone sklepy internetowe.

26 maja 2019, 9:56

Przydatna sprawa /okok/

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

03 cze 2019, 15:45

Nie lubię kupować przez internet, bo po pierwsze trzeba dużo zapłacić za przesyłkę, a po drugie robienie zakupów w realu to czysta przyjemność, można dotknąć, powąchać, zmierzyć itd...
Dla mojej psinki kupuję karmę i smakołyki przez internet, bo tutaj akurat jest darmowa przesyłka, no i nie muszę dźwigać ciężkiej karmy. Jeden z tańszych sklepów zooplus.pl

Lubię księgarnie internetową czytam.pl , są tam tanie książki i można za pięć złotych wybrać przesyłkę odbiór osobisty w kiosku ruchu.

Kolejna księgarnia internetowa Bonito.pl , można za parę złotych odebrać osobiście na poczcie.

Obuwie markowe eobuwie.com.pl , dobra numeracja, darmowa przesyłka i zwrot.

Obuwie na czasie, nawet tanie born2be.pl , numeracja zanizona (trzeba brać rozmiar większy), płatna przesyłka i zwrot.

Świetne bluzy, kurtki, płaszcze, tuniki (strona raczej dedykowana paniom) netmoda.pl raczej tanio, zwłaszcza jak są wyprzedaże. Płatny zwrot. Przed zakupem trzeba się zmierzyć i zapoznać z tabela rozmiarów na stronie.

Bielizna pl.triumph.com. darmowa przesyłka i zwrot. Trzeba zapoznać się z tabela rozmiarów. Opłaca się na wyprzedaży robić zakupy. Osobiście wolę wybrać się do sklepu stacjonarnego, spotkać z brafiterka, zapłacić dużo więcej niż na wyprzedaży w internecie, chodź zdarzyło mi się robić zakupy na tej stronie. Bardzo polecam.

Na razie to tyle, jak mi się przypomni coś to dopiszę.
/kawa/

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Rencistka ;D

03 cze 2019, 16:14

Obrazek

Martwienie się jest głupie. To tak, jakby chodzić z parasolem, czekając na deszcz

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni

03 cze 2019, 17:20

Seyla pisze:Ciuchowo torebkowo butowy: http://www.bonprix.pl

Nie wiem czy tylko ja miałam pecha czy bonprix.pl poprostu ma zawyzona numerację jeśli chodzi o ciuchy? Przyszły mi mega wielkie ciuchy, musiałam je odesłać i jeszcze zapłacić za zwrot przesyłki.
Dostałam od brata torebkę z bonprixa, mama również. Torebki bardzo ładne

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Rencistka ;D

03 cze 2019, 20:02

Zyta1234 pisze:

Nie wiem czy tylko ja miałam pecha czy bonprix.pl poprostu ma zawyzona numerację jeśli chodzi o ciuchy? Przyszły mi mega wielkie ciuchy, musiałam je odesłać i jeszcze zapłacić za zwrot przesyłki.

Moze to byl jednorazowy blad. Ja co prawda nie zamawialam tam ubran, tylko torebki i buty, ale wszystkie buty byly w porzadku.
Obrazek

Martwienie się jest głupie. To tak, jakby chodzić z parasolem, czekając na deszcz

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni

03 cze 2019, 21:55

Może tak być. Tylko raz zamawiałam. Dwie bluzki i jeansy. Jedną bluzkę zostawiłam sobie.
/kawa/

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

04 cze 2019, 10:43

Zyta ja kilkaset złotych rocznie oszczędzam dzięki sklepom internetowym :)
Na przykład mamie i sobie kupuję w aptece Zawiszy Czarnego różne leki i suplementy. I na jednym zakupie oszczędzam około 130 zł. A takich zakupów robię trzy,cztery razy w roku więc sumka nie jest mała.
U mnie na osiedlu w aptece zdzierają i to bardzo. Kupuję u nich tylko leki na receptę.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

04 cze 2019, 17:55

Zyta1234 pisze:

Zyta u mnie było to samo. Kupiłam jakąś piżamę czy coś tam i mimo dokładnych pomiarów okazało się to o wiele za duże. :(
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni

04 cze 2019, 23:09

Fasolka pisze:Zyta ja kilkaset złotych rocznie oszczędzam dzięki sklepom internetowym :)
Na przykład mamie i sobie kupuję w aptece Zawiszy Czarnego różne leki i suplementy. I na jednym zakupie oszczędzam około 130 zł. A takich zakupów robię trzy,cztery razy w roku więc sumka nie jest mała.
U mnie na osiedlu w aptece zdzierają i to bardzo. Kupuję u nich tylko leki na receptę.

Coś w tym jest. Mój brat głównie robi zakupy przez internet. A robi ich naprawdę sporo.

Kilka lat temu kupowałam laptopa. Pojechałam z bratem do sklepu, do Warszawy. Upatrzylam sobie laptopa. Brat znalazł tego samego laptopa w necie, trzy stówy tańszy niż w sklepie stacjonarnym. To samo było z aparatem fotograficznym.

W aptekach też tak jest. Kiedyś zamówiłam leki w aptece internetowej doz.pl , zaznaczyłam odbiór osobisty w najbliższej aptece. Kawałek drogi musiałam przejechać rowerem. Dojechałam do apteki, odebrałam leki i zapłaciłam (taniej niż w tej co zawsze robię zakupy), a na sam koniec zapytalam się farmaceuty ile bym zapłaciła gdybym brała u nich w aptece, bez pośrednictwa doz.pl a facet sprawdził i podał mi jeszcze niższa kwotę niż zapłaciłam. Byłam bardzo zdziwiona, z aptekami to temat rzeka /cisza/
/kawa/

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

05 cze 2019, 21:23

Kupowanie sprzętu typu laptop, aparat itp przez net ma zalety (bo faktycznie nieraz można znaleźć sporo taniej), ale też wady. W tym jedną dużą - jak się nie wykupi dodatkowego ubezpieczenia czy jakichś tam pakietów, a nie daj buk coś się zepsuje, to trzeba wszystko odsyłać kurierem na własny koszt.
Tak miałam 10 la temu z kartą graficzną. Wysłałam jako reklamację, naprawili, odesłali i... tuż po gwarancji zesrała się na amen.
Wiem, że to nie jest jakiś kosmiczny problem, ale dla mnie to stresujące i denerwujące. Stara jestem i wolę zwrócić towar do sklepu niż bawić się w wysyłki. :P
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni

06 cze 2019, 14:48

To tak jak ja, też wolę kupić w sklepie niż w necie.

Kiedyś na allegro kupiłam kilka przedmiotów w bardzo dobrej cenie. M.in. smycz dla psa, która zerwała się dosłownie po chwili, nie dotarłam nawet do drzwi wyjściowych na klatce. Poidło dla psa, które od nowości przeciekało. Taką kulę do prania biustonosza w pralce, że jak ja zobaczyłam to nie wiedziałam co z nią zrobić. I kilka jeszcze tanich, tandetnych, bezużytecznych przedmiotów które po krótce wylądowały w koszu na śmieci. Nigdy więcej badziewia /stop/
/kawa/

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

06 cze 2019, 22:22

Zyta bo to zamiast klikać żeby coś od razu kupić to trzeba poczytać opinie o danej rzeczy. Przeważnie tak robię i nie narzekam. A i jeszcze trzeba sprawdzić sprzedawcę lub sklep jeżeli pierwszy raz gdzieś jesteśmy ;)
Kiedyś kupiłem mojego obecnego lapka na allegro od wiarygodnego sprzedawcy. Wybrałem opcję ubezpieczenia na 5000 zł a i tak oszczędziłem na nim około 700 zł. Lapek jak do mnie dotarł to wyglądał jakby dopiero był spakowany. Działa do dziś :)

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni

07 cze 2019, 12:17

Niestety często tak mam że najpierw kupuję a dopiero potem czytam opinie.
Mądry Polak po szkodzie /mruga/
/kawa/

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni

08 lip 2019, 21:37

Mam kolejną stronę:

www.CCC.eu

Zamówiłam dwie pary sandałów, czekałam kilka dni. Dostałam dzisiaj. Jedna para zupełnie inne niż na zdjęciu. Ale nie szkodzi, za takie małe pieniądze warto, a też są ładne.
Dzisiaj zamówiłam botki na jesień, czapkę na zimę i pastę do butów. I znów czekanie /bezradny/
/kawa/

Wróć do „Dowolne tematy”