Chcę powiedzieć, że...

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni
Re: Chcę powiedzieć, że...

05 lut 2019, 9:02

Miałam pracę i już jej nie mam heh. Chyba powinnam się tym przejąć ale jakoś mi to wisi, powiedziałam jebnietemu kierownikowi że nie ma 15 stopni na hali i że powinniśmy mieć posiłki regeneracyjne a ten mnie wyjebał z hali. Pff... No i chuj mu w dupę.
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
infinity
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Łapacz zawiech

05 lut 2019, 9:05

Espresso89 pisze:Miałam pracę i już jej nie mam heh. Chyba powinnam się tym przejąć ale jakoś mi to wisi, powiedziałam jebnietemu kierownikowi że nie ma 15 stopni na hali i że powinniśmy mieć posiłki regeneracyjne a ten mnie wyjebał z hali. Pff... No i chuj mu w dupę.

Na początku może to trochę irytować, bo nie zrobiłaś nic złego. Przy doborze pracy istotna jest panująca wokoło atmosfera. Na pewno znajdziesz robotę godną Twojego poziomu...

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

05 lut 2019, 9:26

Espresso89 pisze:Miałam pracę i już jej nie mam heh. Chyba powinnam się tym przejąć ale jakoś mi to wisi, powiedziałam jebnietemu kierownikowi że nie ma 15 stopni na hali i że powinniśmy mieć posiłki regeneracyjne a ten mnie wyjebał z hali. Pff... No i chuj mu w dupę.

Napewno znajdziesz lepszą prace tak napisał Infinity

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

05 lut 2019, 9:31

infinity pisze:

Na początku może to trochę irytować, bo nie zrobiłaś nic złego. Przy doborze pracy istotna jest panująca wokoło atmosfera. Na pewno znajdziesz robotę godną Twojego poziomu...

A weź co kolejna to coraz gorsza... Na chali było tak zimno że w kurtkach pracowaliśmy jak bym mogła to bym sobie rękawiczki ubrała ale musiałam mieć wolne ręce, przy jakims chlorku wodoru który w ogóle nie był zabezpieczony.
A ten nasz cały kierownik to nie znajdziesz
człowieka z którym się już nie pokłócił. A jak się mu mówi że jest zimno to chuj sobie z tego robił. Tylko mnie wkurwił.
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

06 lut 2019, 6:04

"Uroki" pracy, niestety. :/ Wszędzie się taki jakiś małpiszon trafi i tylko ludzi wkurza, robiąc dookoła kwas. U mnie w robocie też taka jedna jest i to niestety też kierowniczka.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

06 lut 2019, 14:30

Ale mi dzisiaj źle i smutno, wczoraj pod wieczór takiej szajby dostałam że myślałam że się ukatrupie dzisiaj od rana nie mogę zebrać myśli. Strasznie smutno, źle, okropnie, życie nie idzie mi tak jak bym chciała. Miałam mieć w koncu spokojna stała pracę a tutaj znalazł się jak zwykle jakiś chuj... I tak nie chce tam wracać przez tego dupka, załatwiłam sobie L4 do piątku mam chwilowy spokój ale to jak zwykle gra na zwłokę. Muszę rozglądać się chyba za czymś innym albo tkwić w tej toksycznej sytuacji do marca i końca umowy. Za dużo tych życiowych porażek zadręczania, dziwaczności zdarzeń, czuje się jak jakaś przeklęta... Pierdolony los nie jest dla mnie łaskawy...

Zdecydowałam się odstawić tabletki nie widzę potrzeby brać ich...
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
danielek
Zaprzyjaźnieni
Zawód: portier

07 lut 2019, 3:26

Espresso89 pisze:Ale mi dzisiaj źle i smutno, wczoraj pod wieczór takiej szajby dostałam że myślałam że się ukatrupie dzisiaj od rana nie mogę zebrać myśli. Strasznie smutno, źle, okropnie, życie nie idzie mi tak jak bym chciała. Miałam mieć w koncu spokojna stała pracę a tutaj znalazł się jak zwykle jakiś chuj... I tak nie chce tam wracać przez tego dupka, załatwiłam sobie L4 do piątku mam chwilowy spokój ale to jak zwykle gra na zwłokę. Muszę rozglądać się chyba za czymś innym albo tkwić w tej toksycznej sytuacji do marca i końca umowy. Za dużo tych życiowych porażek zadręczania, dziwaczności zdarzeń, czuje się jak jakaś przeklęta... Pierdolony los nie jest dla mnie łaskawy...

Oj koleżanko może jakos to będzie.Życzę Ci poprawy nastroju.Ja w dwóch pracach miałem taki mobbing,że musiałem odejsć.Głupio to brzmi ale usmiechnij się /oczko/

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

07 lut 2019, 8:56

danielek pisze:
Espresso89 pisze:Ale mi dzisiaj źle i smutno, wczoraj pod wieczór takiej szajby dostałam że myślałam że się ukatrupie dzisiaj od rana nie mogę zebrać myśli. Strasznie smutno, źle, okropnie, życie nie idzie mi tak jak bym chciała. Miałam mieć w koncu spokojna stała pracę a tutaj znalazł się jak zwykle jakiś chuj... I tak nie chce tam wracać przez tego dupka, załatwiłam sobie L4 do piątku mam chwilowy spokój ale to jak zwykle gra na zwłokę. Muszę rozglądać się chyba za czymś innym albo tkwić w tej toksycznej sytuacji do marca i końca umowy. Za dużo tych życiowych porażek zadręczania, dziwaczności zdarzeń, czuje się jak jakaś przeklęta... Pierdolony los nie jest dla mnie łaskawy...

Oj koleżanko może jakos to będzie.Życzę Ci poprawy nastroju.Ja w dwóch pracach miałem taki mobbing,że musiałem odejsć.Głupio to brzmi ale usmiechnij się /oczko/

Dzięki Danielku też myślę że będzie dobrze bo to marności a co ja tam będę się marnościami zamartwiała.
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni

07 lut 2019, 12:26

Rozgladaj sie za czyms innym, nie mozesz tkwic w takiej sytuacji, ktora Ci nie sluzy. Nie smutaj /uscisk/
Obrazek

,,Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że to były rzeczy wielkie''

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

07 lut 2019, 12:39

Gdzie w lutym można kupić okulary przeciwsłoneczne? NIGDZIE.
No ok, w sklepie sportowym albo u optyka za 200 zł. Po co mi okulary w środku zimy? Bo znowu mam chore oczy i słońce+śnieg to dla mnie koszmar. Jedne które miałam w domu mi się połamały, inne zgubiłam w lecie i ogólnie dupa. :roll:
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

07 lut 2019, 13:34

Może znajdziesz coś przez Internet. Tam chyba mają wszystko

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

07 lut 2019, 14:15

Kluskowa pisze:Gdzie w lutym można kupić okulary przeciwsłoneczne? NIGDZIE.
No ok, w sklepie sportowym albo u optyka za 200 zł. Po co mi okulary w środku zimy? Bo znowu mam chore oczy i słońce+śnieg to dla mnie koszmar. Jedne które miałam w domu mi się połamały, inne zgubiłam w lecie i ogólnie dupa. :roll:

Może na allegro sobie popatrz :-)
Ale tam też trochę lipa bo podruby sprzedają...

Założyłam sobie karmnik dla ptaków i zauważyłam że są wybredne jak sypie im słonecznik to zawsze jest ich pełno zwłaszcza sikorek a jak sypie im zwykłe ziarno że sklepu to już nie bardzo chcą jeść. Na początku wypalam tylko to ziarno i mało ich było a jak sypie słonecznik to pełno ich przylatuje i mój kot przy tym dostaje szajby :mrgreen:
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

08 lut 2019, 15:37

Po pięciu dniach wegetacji w końcu udało mi się zmotywować do ogarnięcia mieszkania. Idzie mi to mozolnie ale coś tam powoli sobie ogarniam. Jak na razie tylko pranie ale to jak na mnie już coś.W każdym razie udało mi się unieść swoje zwłoki z fotela 8-) teraz jeszcze by wypadało to pranie upchnąć na kaloryfery...

Brakuje jednej skarpetki :?:
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni

08 lut 2019, 16:00

W poniedzialek zamawiam sobie 3 rzeczy w Bonprixie :)
Obrazek

,,Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że to były rzeczy wielkie''

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

08 lut 2019, 17:13

Seyla pisze:W poniedzialek zamawiam sobie 3 rzeczy w Bonprixie :)

Kiedyś tam u nich spodnie zamówiłam byłam średnio zadowolona. Trzeba dobrze mierzyć wymiary w cm nie patrz na metki.
"Narysuj mi baranka..."

Wróć do „Dowolne tematy”