Chcę powiedzieć, że...

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Poseł na sejm RP LOL
Re: Chcę powiedzieć, że...

04 lis 2018, 20:03

Kluskowa pisze:Fasolka oby wszystko było ok, tego Ci życzę. :)

Dziękuję :)
Od wczoraj już jest lepiej ale nie przeszło do końca.Idę we wtorek do lekarza :|
Może mnie skieruje na usg ?
Czyściłem kibel u terapeuty, na nie wiele to się zdało.Sam musiałem sobie radzić z brudem.

Awatar użytkownika
karuna
Moderator

06 lis 2018, 0:34

Zdrówka Fasolo :)
chwila radości rozświetla wieki smutku ...
praca nad sobą to wysiłek włożony w realizację nadziei

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

06 lis 2018, 12:18

karuna pisze:Zdrówka Fasolo :)

Dzięki karuna :)

U mnie takie kolejki do lekarza że wizytę mam dopiero za tydzień :(
Czyściłem kibel u terapeuty, na nie wiele to się zdało.Sam musiałem sobie radzić z brudem.

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

07 lis 2018, 12:37

Zdrówka Fasolka.
Mi wycięto wyrostek
Zło dobrem zwyciężaj

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

07 lis 2018, 12:42

Dziś wpadła mi do ręki austriacka gazeta i piszą że leki takie jak olanzapina, clozapina, halopedidol powodują otyłość.
Tak sobie pomyślałem że my w Polsce o tym już dawno wiemy. A to my mamy dogonić Zachód.
Dalej piszą że lekarze mimo wszystko muszą podjąć ryzyko -mówiąc powazniej. Trzeba wybrać mniejsze zło.
Zło dobrem zwyciężaj

Awatar użytkownika
Koleś
Zaprzyjaźnieni

10 lis 2018, 13:37

Czasem zjadasz batona, a czasem, cóż, on zjada ciebie.

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

12 lis 2018, 20:00

Andwer pisze:Zdrówka Fasolka.
Mi wycięto wyrostek

Dzięki andwer

To chyba nie wyrostek, bo już chyba piąty dzień mnie wcale nie boli , jutro idę do lekarza i mu o tym wspomnę.Muszę iść po paski do mierzenia cukru i tabletki na cukrzycę.

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

13 lis 2018, 12:37

Chyba chcą aby w Polsce żarcie było droższe niż w Austrii. Już dziś wiele produktów w Austrii jest tańszych niż w Polsce. Austriak zarabia więcej niż zabiedzony Polak w Polsce.
Zło dobrem zwyciężaj

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

13 lis 2018, 22:44

Andwer pisze:Chyba chcą aby w Polsce żarcie było droższe niż w Austrii. Już dziś wiele produktów w Austrii jest tańszych niż w Polsce. Austriak zarabia więcej niż zabiedzony Polak w Polsce.

Kto chce ? unia ?

PS
Dziś byłem u lekarza rodzinnego i powiedziała że to nie wyrostek i nie potrzeba skierowania mnie na jakieś badania , chyba że znów zacznie boleć.

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

14 lis 2018, 23:15

dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz..dość sensowny komentarz...dość sensowny komentarz....dość sensowny komentarz...

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

16 lis 2018, 20:21

Fasolka uspokój się. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wyszło, że mam krzywą przegrodę nosową. To wiele tłumaczy... Ale przeraża mnie trochę perspektywa zabiegu jak i fakt, że trzeba spędzić całe trzy dni w szpitalu. Tylko znając mnie, będę do odkładać na świętego Nigdy, jak wizytę u endokrynologa.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
karuna
Moderator

16 lis 2018, 20:56

Oj, mi nastawiali przegrodę, miałem operację kilka lat temu...

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

16 lis 2018, 21:05

karuna pisze:Oj, mi nastawiali przegrodę, miałem operację kilka lat temu...

I jakie wrażenia? Poprawiło Ci się po zabiegu?
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
karuna
Moderator

17 lis 2018, 20:12

No szpital, byłem na noc i czułem po przestawieniu jakby mnie ktoś porządnie w nos trzasnął. Paracetamol dostawaliśmy na sali dożylnie. Na drugi dzień zwalniają ale trzeba po dniu znowu przyjść żeby gazę z nosa wyjęli. Ogólnie nie żałuje, lepiej trochę sie oddycha a i chroni to ponoć przed jakimiś innymi chorobami.

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

17 lis 2018, 21:03

Kluskowa pisze:Fasolka uspokój się. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale ja jestem spokojny :)

A ten post to skopiowany komentarz z YT lol

PS
Też mam krzywą przegrodę. Ale nie obchodzi mnie to i nic z tym nie zrobię.

Wróć do „Dowolne tematy”