Chcę powiedzieć, że...

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni
Re: Chcę powiedzieć, że...

Spokojny pisze: 23 mar 2021, 8:12 Zmarł mój kierownik w pracy na corona wirusa.Drugi raz go przechodził w przeciągu trzech miesięcy.Miał astmę i problemy z alkoholem,miał 62 lata.Za pierwszym razem wygrał teraz niestety już nie.Będzie nowy kierownik.
Przykro mi spokojny, nie załamuj się nowy kierownik nie znaczy gorszy kierownik a może i trafi wam się ktoś fajny. Szkoda człowieka ale nic nie zrobisz system jest wadliwy nie bierze pod uwagę wielu rzeczy a ludzie często ignorują zagrożenia.

Pozdrawiam 3maj się ;)
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Spokojny
Zaprzyjaźnieni
Kontakt:

Espresso89 pisze: 24 mar 2021, 11:09
Spokojny pisze: 23 mar 2021, 8:12 Zmarł mój kierownik w pracy na corona wirusa.Drugi raz go przechodził w przeciągu trzech miesięcy.Miał astmę i problemy z alkoholem,miał 62 lata.Za pierwszym razem wygrał teraz niestety już nie.Będzie nowy kierownik.
Przykro mi spokojny, nie załamuj się nowy kierownik nie znaczy gorszy kierownik a może i trafi wam się ktoś fajny. Szkoda człowieka ale nic nie zrobisz system jest wadliwy nie bierze pod uwagę wielu rzeczy a ludzie często ignorują zagrożenia.

Pozdrawiam 3maj się ;)
Dzięki
Michal /kawa/
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Espresso, ja myślę, że u mnie też byłoby łatwiej z motywacją, gdybym miała więcej energii i sił w znaczeniu fizycznym, taka prawda. :(
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Kluskowa pisze: 24 mar 2021, 12:00 Espresso, ja myślę, że u mnie też byłoby łatwiej z motywacją, gdybym miała więcej energii i sił w znaczeniu fizycznym, taka prawda. :(
Z tym to bywa tak że aby organizm stał się wydajniejszy i poprawiła się kondycja to jednak trzeba go zachęcić odrobinę na początek, odstaw kofeinę jeżeli pijesz jej dużo i wszelkie energetyki, mówią że kofeina daje kopa i to fakt ale jeżeli ktoś z nią przegina jak ja kiedyś to będzie tendencja spadkowa, teraz nie pije więcej niż jedną max dwie kawy, zastąpiłam ją herbatą zieloną z Aldika (poniżej foto) i daje mi fajnego kopa przy czym jest zdrowa, tabletek takich jak T-Burner które stosuje od dzisiaj i stosowałam wcześniej Tobie nie polecę bo serce, musiałabyś zapytać lekarza o to ale i nie napiszę Ci żebyś wykonywała brzuszki zwłaszcza przed zabiegiem, to też musiałabyś konsultować, rozumiesz? Ale ćwiczenia na kręgosłup i lekkie prace domowe? Czemu nie? Fajnie jest zrobić sobie plan i zacząć od kilku prostych czynności - dostosować intensywność do siebie, nie patrzeć np. na innych, tak trzeba żeby sobie krzywdy nie zrobić i usystematyzować to, np. co drugi dzień 25min ćwiczenia na kręgosłup, które dobrze zacząć od lekkiego rozciągnięcia mięśni i jeżeli będziesz je powtarzać np. 2-3razy w tygodniu to twój organizm sam dostarczy Ci energii - a przynajmniej powinien. Zapamięta tę aktywności a nawet porę dnia, w moim przypadku jest to wieczór koło godz 20:00 i organizm tak top zapamiętał że sam staje się aktywniejszy w tym czasie, rano natomiast leże i nie robię zbyt wiele więc nie mam energii z rana.

Zielona Herbata jest mega na lekkie pobudzenie, zaczyna działać dość szybko + fajna muzyka - ta podnosi poziom dopaminy sama w sobie też może być takim plusem, zacząć nie jest łatwo ale jak już się zacznie i dostosuje się wysiłek do możliwości własnego ciała(a nie w trybie Chodakowskiej) to po pewnym czasie zacznie sprawiać Ci to przyjemność, początki są ciężkie, ważne żeby się nie zniechęcić od razu ;-) Ja zaczynałam od posprzątania swojego pokoju, później pokoju+kuchni, później mieszkania jako tako i w końcu zaczęłam ćwiczyć brzuszki i wysiłkowe ;-) Chodzi o ruch nieistotne co robisz ważne że cokolwiek ;-)

W Twoim wypadku zielona herbata będzie spoko bo nie ma negatywnego wpływu na serce ;-) Jest bezpieczna, niektórzy też stosują guaranę ale z tym nie mam doświadczenia.
Załączniki
20210324_120719.jpg
20210324_120719.jpg (140.59 KiB) Przejrzano 900 razy
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Dzięki za wskazówki. ;) Herbata zielona to dobra rzecz. :mrgreen: Powiem Ci, że u mnie te problemy z sercem są "sztucznie" wywołane przez leki, najprawdopodobniej. Nigdy wcześniej nie miałam takich jazd. Więc konsultacja u kardiologa to podstawa. :)
Co do kawy masz rację niestety, już i tak staram się ograniczać. Czasem żłopię jeszcze yerbę. Ale tak, suplementacja i wysiłek fizyczny są wskazane w naszych zaburzeniach.
Najtrudniej zacząć...
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Kluskowa pisze: 24 mar 2021, 12:32 Dzięki za wskazówki. ;) Herbata zielona to dobra rzecz. :mrgreen: Powiem Ci, że u mnie te problemy z sercem są "sztucznie" wywołane przez leki, najprawdopodobniej. Nigdy wcześniej nie miałam takich jazd. Więc konsultacja u kardiologa to podstawa. :)
Co do kawy masz rację niestety, już i tak staram się ograniczać. Czasem żłopię jeszcze yerbę. Ale tak, suplementacja i wysiłek fizyczny są wskazane w naszych zaburzeniach.
Najtrudniej zacząć...
Ja kupiłam sobie dres nowiutki zmotywowało mnie ;-)
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Tup
Zaprzyjaźnieni

Dzięki temu,że byłem aktywny w młodości,to teraz nie jestem tak schorowany i mam niezłą sprawność.Długo już biorę leki,bo 19 lat,mógłbym być bardzo słaby,ale w młodości nie siedziałem tylko przy kompie.W sumie z tego powodu jestem dumny,że wychodziłem z tego domu i mam co wspominać.Mam dużo fot,różnych pamiątek.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Wczoraj zostałam obrzucona gównem na pewnej grupie na FB, ponieważ napisałam komentarz, że jak się dodaje czyjeś rysunki to powinno się podawać źródło i adres do galerii autora. Nie wiem co w tym jest takiego niezrozumiałego i abstrakcyjnego, czego nie można pojąć...? Przykre, że w ludziach jest tyle chamstwa, egoizmu i kompletnego braku szacunku do kogokolwiek i czegokolwiek, w tym pracy jakiegoś artysty. Mnie to razi, ale dla większości to norma. No ale ja jestem nienormalna i niedostosowana...
Z grupy oczywiście wyszłam, bo mam lepsze rzeczy do roboty, niż obrzucać się gównem z bandą pawianów. A pawiany, jak wiadomo, są w tym lepsze i bardziej zawzięte.
Czemu ludzie są takimi idiotami, ignorantami i chamami? Nie potrafię tego zrozumieć.
Tup
Zaprzyjaźnieni

Mało nas się robi na forum kolejne osoby odchodzą,trochę jakby forum umiera?
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Tup pisze: 28 mar 2021, 13:46 Mało nas się robi na forum kolejne osoby odchodzą,trochę jakby forum umiera?
Po prostu jest mniejszy ruch ostatnio. :) Fakt, że część osób się gdzieś potraciła i mam nadzieję, że u nich wszystko jest ok. :(
Nie wiem jak inni, ale wolę 10 sensownych postów dziennie, niż chlew i bajzel. ;)
Tup
Zaprzyjaźnieni

Ja też miałem kryzys szefowa ostatnio i mniej pisałem /salute/
Awatar użytkownika
karuna
Zaprzyjaźnieni
Zawód: nic.

nie chce mi się wiele..
Awatar użytkownika
karuna
Zaprzyjaźnieni
Zawód: nic.

jakoś to będzie..

życie to samotność, potem umierasz
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni

Mam nowy adres e-mail i jakby co to tu na forum właśnie go podałem i zmieniłem hasło ;)
Do starego adresu nie mam już dostępu bo po dwukrotnej zmianie hasła i próbie zalogowania wyskakiwało info że podaje złe dane i przekroczyłem limit prób logowania :/

Teraz mam lepszy i łatwiejszy adres do zrozumienia dla innych, bo nie raz musiałem literować jedno słowo a właściwie połączenie dwóch.

Nie ważne.... teraz tylko muszę zapamiętać jak będę coś kupować żeby nie podać starego.

Miałem go z 8 lat :/
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

@Stefan

Wiadomo, trochę szkoda, ale bezpieczeństwo w sieci najważniejsze. ;)
ODPOWIEDZ