Chcę powiedzieć, że...

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
karuna
Zaprzyjaźnieni
Zawód: nic.

Re: Chcę powiedzieć, że...

Myślałem, żeby zaangażować się w jakiś sport, tzn sztuki walki, ale jednak rozwój duchowy jest ważniejszy.
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Nie kumam facetów :roll: to jakiś inny gatunek chyba :idea: :?: :roll:
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni

Espresso89 pisze: 19 mar 2021, 10:36 Nie kumam facetów :roll: to jakiś inny gatunek chyba :idea: :?: :roll:
Bo faceci są z Marsa :mrgreen:
Tup
Zaprzyjaźnieni

Espresso89 pisze: 19 mar 2021, 10:36 Nie kumam facetów :roll: to jakiś inny gatunek chyba :idea: :?: :roll:
Ja się gubię jak mam coś kupić kobiecego w sklepie np szampon /dostal/
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni

Tup pisze: 19 mar 2021, 20:11
Głowa mała ile jest rodzajów szamponów ;) Taka prawda.

Kilka razy poszedłem z koleżanką na zakupy to pół dnia w jednej galerii xd

Nigdy więcej z kimś kto wie czego chce a nie wie lol
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Tup pisze: 19 mar 2021, 20:11
Może dlatego że wybór jest dużo większy /jezyk/ większość kobiet lubi delikatne slodkawe zapachy kwiatowe ;) żele pod prysznic dla mężczyzn to zazwyczaj 3w1 chociaż każdemu je odradzam lepiej kupić szampon osobno ;) zapachy są bardzo podobne, zawsze mnie zastanawiało czy ten zapach ma się podobać bardziej facetom czy ma w roli bardziej przyciągać kobiety /think/
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Spokojny
Zaprzyjaźnieni
Kontakt:

Strasznie dzisiaj zmarzłem w pracy na nocce,cały czas chodziłem na dworze,było minus 3 ,nie tak strasznie jeszcze a mimo to zmarzłem bardzo i odczuwam to do teraz gdzie już jestem w domu od godziny.Niby 20 marzec a pogoda jak w Grudniu.Ale normę kroków 11 tys zrobiłem,nawet dużo ponad to.163 dnii passy:-)
Michal /kawa/
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Stefan pisze: 19 mar 2021, 20:18 Nigdy więcej z kimś kto wie czego chce a nie wie lol
Żarty żartami, ale powiem wam, że zakupy najbardziej lubię robić sama. Bo np moja mama potrafi godzinami oglądać jakieś fatałaszki, a jak ja chcę obejrzeć gry czy tam coś, to nagle jej się strasznie spieszy albo kręgosłup ją boli (dziwne, że normalnie nigdy ją nic nie boli) itp. Wkurza mnie to. Już wolę chodzić z jedną koleżanką, ale też nie zawsze. A tak jak jestem sama to mam święty spokój, robię co chcę i nikt mnie nie denerwuje. :mrgreen:

Co do kosmetyków, biorę co potrzebuję i co mi ładnie pachnie i tyle. /jumpgreen/
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Awatar użytkownika
Spokojny
Zaprzyjaźnieni
Kontakt:

Zmarł mój kierownik w pracy na corona wirusa.Drugi raz go przechodził w przeciągu trzech miesięcy.Miał astmę i problemy z alkoholem,miał 62 lata.Za pierwszym razem wygrał teraz niestety już nie.Będzie nowy kierownik.
Michal /kawa/
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Spokojny pisze: 23 mar 2021, 8:12 Zmarł mój kierownik w pracy na corona wirusa.Drugi raz go przechodził w przeciągu trzech miesięcy.Miał astmę i problemy z alkoholem,miał 62 lata.Za pierwszym razem wygrał teraz niestety już nie.Będzie nowy kierownik.
Współczuję. Ludzie serio chorują i umierają, a przyjdzie jakiś debil i powie, że to wszystko ściema... :roll:
Awatar użytkownika
Spokojny
Zaprzyjaźnieni
Kontakt:

Kluskowa pisze: 23 mar 2021, 16:44
Spokojny pisze: 23 mar 2021, 8:12 Zmarł mój kierownik w pracy na corona wirusa.Drugi raz go przechodził w przeciągu trzech miesięcy.Miał astmę i problemy z alkoholem,miał 62 lata.Za pierwszym razem wygrał teraz niestety już nie.Będzie nowy kierownik.
Współczuję. Ludzie serio chorują i umierają, a przyjdzie jakiś debil i powie, że to wszystko ściema... :roll:
Dokładnie Kluskowa
Michal /kawa/
Tup
Zaprzyjaźnieni

Moja siostra mówi,że mój stan jest lepszy niż kiedyś.Jej zdaniem wcześniej za dużo czytałem książek i byłem bardziej przez to przygnębiony,a teraz jak oglądam serial,który mi poprawia humor,to lepsza opcja. :shock:
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Paln na jutro wstać wcześniej i umyć okno najpoerw u siebie w pokoju, później u mojej mamy, wyprać firanki to tak juz na święta :-) dzisiaj jeszcze cwiczenia zalicze tak z 40minut bo czuje niedosyt, później to juz raczej kąpiel obowiązkowo po ćwiczeniach hydroksyzyne i spać tak około 23:00 myśle że będzie git idę ćwiczyć kręgosłup i mięśnie brzuszka żeby się nie upaść zabardzo, ostatnio mam szalony apetyt, chodzę i co godzinę podjadam /smutny/ to silniejsze odemnie /bezradny/ miałam jeszcze książkę doczytać ale to już w łóżku - jednak bez czytania juz dzisiaj, może rano jak będę jeszcze leżeć, bo sennie już mi się robi po tabletkach :roll:
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Grunt to motywacja. ;) Ja muszę posprzątać pokój, pochować pranie i uporządkować to i owo, a mi się wcale nie chce. /jumpgreen/
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Kluskowa pisze: 24 mar 2021, 10:29 Grunt to motywacja. ;) Ja muszę posprzątać pokój, pochować pranie i uporządkować to i owo, a mi się wcale nie chce. /jumpgreen/
Widzisz a mi się chce tylko najgorzej jak się coś chce a nie znajduje siły w sobie to irytujace jest wtedy jak z moimi treningami, chciałabym osiągać dobry wydajny poziom ale za długo nie robiłam czegokolwiek i teraz muszę stopniowo wszystko żeby nie zrobić sobie większej krzywdy /bezradny/ i to jest irytujace na maxa /smutny/
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
ODPOWIEDZ