Chcę powiedzieć, że...

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
nic
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Popychadło

Re: Chcę powiedzieć, że...

Kluskowa pisze: 09 lut 2021, 15:09 Jedyny egzamin zdany na 4, sesja zakończona, semestr zaliczony. /salute/
Gratuluję /slonko/
Moje motto :ugeek:
"Too dead to be alive"...
Moje www:
nafalach.pl - podróż przez ocean radiowych fal
/muzyka/
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Kluskowa pisze: 09 lut 2021, 15:09 Jedyny egzamin zdany na 4, sesja zakończona, semestr zaliczony. /salute/
Super /piwo/
Awatar użytkownika
Jagoda40
Bywalec

GRATULUJE :)
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Zrobiłam dzisiaj przemeblowanie na szybko mam problem w pokoju, mieszkanie w starym budownictwie + brak wentylacji = mokre ściany i musiałam szafki przesowac w inne miejsca /bezradny/
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Dziękuję wszystkim za dobre słowa. /piwo/
Espresso89 pisze: 12 lut 2021, 21:24 Zrobiłam dzisiaj przemeblowanie na szybko mam problem w pokoju, mieszkanie w starym budownictwie + brak wentylacji = mokre ściany i musiałam szafki przesowac w inne miejsca /bezradny/
Ojej, znam ten ból. Miałam tak za dzieciaka na starym mieszkaniu. Raz to nawet jakieś ubrania spleśniały, które były w głębi szafki. :shock: Teraz na szczęście nie mam tego problemu, ale wiem jakie to upierdliwe.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Kluskowa pisze: 13 lut 2021, 8:06 Dziękuję wszystkim za dobre słowa. /piwo/
Espresso89 pisze: 12 lut 2021, 21:24 Zrobiłam dzisiaj przemeblowanie na szybko mam problem w pokoju, mieszkanie w starym budownictwie + brak wentylacji = mokre ściany i musiałam szafki przesowac w inne miejsca /bezradny/
Ojej, znam ten ból. Miałam tak za dzieciaka na starym mieszkaniu. Raz to nawet jakieś ubrania spleśniały, które były w głębi szafki. :shock: Teraz na szczęście nie mam tego problemu, ale wiem jakie to upierdliwe.
Szafki nie pleśnieją ale na ścianach lubi się utworzyć po kątach co nieco, rozglądam się za preparatem i będę musiała kuć ścianę i kratkę wentylacyjną montować ale to w lato, no ale trzeba będzie. Długo takiej zimy nie było to i cyrków nie było.... A tu nagle zima przyszła i jaja jak berety a i zmieniałam okno z drewnianego na plastikowe i też zrobiło swoje a i kolejny - to pod naszym mieszkaniem jest inne wielkościowo podobne tyle że opuszczone bo właściciele w UK i nikt tam nie ogrzewa i wszystko idzie z dołu.
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

U mnie było nieco inaczej, bo to były takie niskie bloki pobudowane w latach 50 bez centralnego. Mieliśmy niby ogrzewanie elektryczne, ale g... ono dawało a tylko rachunki za prąd były ogromne. Parter, więc jeszcze ciągnęło od piwnicy, ogólnie było tam zimno i ch...owo, bo to mieszkanie kojarzy mi się głównie z pijackimi awanturami mojego ojca i moją pierwszą wielką traumą. Bo kiedyś się tam włamali pod naszą nieobecność i jako 6-latka dostałam przez to pierwszych silnych lęków.
Potem w podstawówce się stamtąd wyprowadziłam z mamą i bardzo dobrze, że już tam nie mieszkamy. Mieszkanie na parterze to koszmar.
Tup
Zaprzyjaźnieni

Już wydałem 200zł na dentystę,a mam jeszcze 3 wizyty i poważniejsze rzeczy do zrobienia.Pewnie to się zamknię w 1tys jak nie więcej /dostal/
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Zmęczenie mnie dopada... A dopiero wtorek, mam mało czasu na rozwijanie pasji a nie chce urywać sobie ze snu, właśnie ogarniam mieszkanie po obiedzie gary, zlew i kuchenkę, podłoga i śmieci, no i za chwilę już do pracy. Moja mama ma już trochę lat na karku i bywa zmęczona też po pracy chce odpocząć to pomagam czasami. Eh...
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Tup
Zaprzyjaźnieni

Espresso89 pisze: 16 lut 2021, 19:14 Zmęczenie mnie dopada... A dopiero wtorek, mam mało czasu na rozwijanie pasji a nie chce urywać sobie ze snu, właśnie ogarniam mieszkanie po obiedzie gary, zlew i kuchenkę, podłoga i śmieci, no i za chwilę już do pracy. Moja mama ma już trochę lat na karku i bywa zmęczona też po pracy chce odpocząć to pomagam czasami. Eh...
Dobrze,że masz jeszcze rodzica,zawsze to jakaś pomoc.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Tup pisze: 16 lut 2021, 15:45 Już wydałem 200zł na dentystę,a mam jeszcze 3 wizyty i poważniejsze rzeczy do zrobienia.Pewnie to się zamknię w 1tys jak nie więcej /dostal/
Ja idę jutro do dentysty i się boję... ale nie dentysty tylko rachunku. /jezyk/
karuna
Zaprzyjaźnieni
Zawód: nic.

Proszę o degradację z moderatora.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

karuna pisze: 17 lut 2021, 18:58 Proszę o degradację z moderatora.
Ok
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Edit: źle zacytowałam poprzedni post /think/
Tup pisze: 17 lut 2021, 15:47
Espresso89 pisze: 16 lut 2021, 19:14 Zmęczenie mnie dopada... A dopiero wtorek, mam mało czasu na rozwijanie pasji a nie chce urywać sobie ze snu, właśnie ogarniam mieszkanie po obiedzie gary, zlew i kuchenkę, podłoga i śmieci, no i za chwilę już do pracy. Moja mama ma już trochę lat na karku i bywa zmęczona też po pracy chce odpocząć to pomagam czasami. Eh...

Trochę tak ale ta pomoc sprowadza się do czynności domowych, finansowo jest raczej odwrotnie.
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Fajny wieczór dzisiaj jak bym miała dzisiaj wolne to pewnie poszłabym na spacer nad Zalew Sudety jest fajnie oświetlony i w ogóle u mnie dzisiaj bardzo fajne powietrze jest takie lekkie.
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
ODPOWIEDZ