Chcę powiedzieć, że...

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator
Re: Chcę powiedzieć, że...

13 lis 2020, 20:35

Tup pisze:Mój 600 post.Zrobiłem 6 dni odwyku od forów /jumpgreen/

Czasem trzeba, spoko. /aniolek/ /haha/
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

14 lis 2020, 7:52

Muszę odwołać spotkanie z koleżanką, nie czuje się na siłach na spotkanie /smutny/
/kawa/

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

19 lis 2020, 9:55

Muszę przestać sobie wyobrażać że zwariowałam wtedy przestanę gadać z psychiatra w głowie i wtedy będę całkiem zdrowa i nie będę już tam łazić... tylko jak przestać sobie wyobrażać :idea: :?: najlepiej przestać myśleć ale jak się ma tyle myśli na sekundę to się kurwa nie da /beczy/ jakieś rady?
Czemu ja tak myślę /think/
"Gdzie są klucze od zamku?
Zamek był automatyczny."

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Klaun

19 lis 2020, 11:15

Też tak miałem i nie da się od tego oderwać nie robiąc nic , czyli nie zajmując mózgu czymkolwiek co nas zajmie, może jakiś film, książka, czytanie jakiś bzdur w necie xd, sprzątanie ? Cokolwiek co odwróci uwagę mózgu ;)

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

19 lis 2020, 14:36

Fasolka pisze:Też tak miałem i nie da się od tego oderwać nie robiąc nic , czyli nie zajmując mózgu czymkolwiek co nas zajmie, może jakiś film, książka, czytanie jakiś bzdur w necie xd, sprzątanie ? Cokolwiek co odwróci uwagę mózgu ;)

Ale to dzikie jest czuję się dziwnie jakoś, kiedyś jak miałam 16lat czytałam o tym książkę a teraz sama się zachowuje jak walnieta, chociaż nie powiem sobie tego wprost, mam opory :lol:

Strzeliło mnie w pracy, podjebałam kolegę bo etykiety pomylił, chciałam się zresztą odegrać za inną sytuację, popatrzył się na mnie wymownie i mnie strzeliło, myślałam przez chwilę że to psychopatyczny morderca który chce mnie zabić :| bałam się na serio. Dziwne to było, tak wcześniej nie miałam i taki charakterystyczny trzask czy zgrzyt w głowie nie wiem jak to opisać ale chyba zaczynam czaic fasolek co Ty odczuwasz jak masz takie akcje.
Zamek był automatyczny."

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

19 lis 2020, 15:49

Hmmm ten trzask w głowie jest chyba od nadmiaru negatywnych emocji ? Tak jakby coś strzeliło xd to nie fajne :|

Ważne że nie odlatujesz na maxa i masz jeszcze kontakt z rzeczywistością.
Mała rada, nie spieprz tego i bądź szczera z lekarzem, bo to wyjdzie Ci tylko na dobre.

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

19 lis 2020, 20:48

Ostatnio zmieniony 20 lis 2020, 4:59 przez Espresso89, łącznie zmieniany 1 raz.
Zamek był automatyczny."

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

19 lis 2020, 21:24

Więcej jest gadania jak są braki we śnie przez dłuższy okres. Tak ja mam :| Leki mogą pomóc na głosy i sen.
Od dłuższego czasu nie rozumiem ich a to luksus :)

Napisałaś post dzisiaj ....... powiem tylko że wiele można odzyskać ale zdrowie najważniejsze.
Zadbaj o siebie a nie będzie tak źle jak pisałaś. Nie trać nadziei że będzie jeszcze dobrze. Nie rezygnuj z leków.

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

19 lis 2020, 21:42

Nie spodziewałam się tego aż sobie poszłam zajarałam sobie w sumie jeszcze chyba jednego zapale, w głowie mi się kręci żygac mi się zachciało normalnie. Ale żeby nie było bo ja nie chce nikogo zabijać tylko to coś jakieś jest pojebane strasznie /boisie/
Zamek był automatyczny."

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

19 lis 2020, 22:08

Postaraj się szybko dostać do psych.

Trzymaj się !

nic
Zaprzyjaźnieni

19 lis 2020, 23:15

Espresso89: nie to żebym się wymądrzał, ale może powinnaś rozważyć odstawienie mj? Weed działa w sposób odwrotny do psychotropów. Może organizm nie wie, w którą stronę chcesz iść i się buntuje? Pomyśl o tym...
Moje motto :ugeek:

Moje www:
eargasm.pl (mirror) - coś dla ucha
nafalach.pl - podróż przez ocean radiowych fal

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

20 lis 2020, 4:59

/hura/
nic pisze:Espresso89: nie to żebym się wymądrzał, ale może powinnaś rozważyć odstawienie mj? Weed działa w sposób odwrotny do psychotropów. Może organizm nie wie, w którą stronę chcesz iść i się buntuje? Pomyśl o tym...

Nie pale od dwóch tyg, fajek miałam nie palić ale nie daje rady, za duzo pracuje jestem przemieleona przez maszynkę znowu mam od pon do pon bo ludzie chorują 50% jest na zwolnieniach. Dużo osób stymuluje chorobę a ja zapierdalam za trzech :evil:
W głowie mi się kręci jak chuj od tych tabletek chyba i niewyspana znowu jestem a ciągnie mi się ten tydzień jak flaki z olejem i mnie taka wściekłość ogarnia momentami że mam ochotę wszystko rozpierdalac... wyspie się dopiero w poniedziałek bo w do.u mi nie dadzą cały czas coś kurwa ode mnie chcą no fuck! Ide tą bułkę zjem chociaż może się nie zerzygam". Ale nie jest źle jak ja to dzisiaj tutaj przeżyje to pojadę później do lasu autem wezmę koc i tam się w tym aucie wyspie w piz du z 12godzin to może się wyśpię tak żeby nikt nic ode mnie nie chciał i to będzie piękne. Tak zrobie. Bo w domu to nie mogę bo j się tam czuję jakaś osaczona z każdej strony że aż mi się żygac chce i taka złość mnie nachodzi straszna że Jezu drogi i ja tam nie mogę normalnie spać bo mnie czesie normalnie od wewnątrz jakby mi chciało wyrwać flaki straszne to jest okropnie.

Może będzie dziwne to co napisze ale muszę sobie to napisać a później to sobie przeanalizuje-wydaje mi się że ten głosy to jakby z przeszłości są tak jakbym już to słyszała tylko bardzo dawno temu...
Zamek był automatyczny."

nic
Zaprzyjaźnieni

20 lis 2020, 13:41

Przykro, że nie zaznajesz spokoju nawet we własnym domu. Może powiedz rodzinie, że gorzej się czujesz i potrzebujesz regeneracji? Sen jest ważny. Bez niego trudno o zdrowienie.
Wszystkiego dobrego Espresso89:)
Moje motto :ugeek:

Moje www:
eargasm.pl (mirror) - coś dla ucha
nafalach.pl - podróż przez ocean radiowych fal

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

20 lis 2020, 16:44

Dostałam dzisiaj opinię biegłego sądowego w sprawie o ubezwłasnowolnienie. Nie wiem jak to się skończy :| sprawa ciągnie się już trzeci rok.
/kawa/

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

20 lis 2020, 17:48

Z tej pułapki nie ma wyjścia...
Zamek był automatyczny."

Wróć do „Dowolne tematy”