Chcę powiedzieć, że...

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Tup
Zaprzyjaźnieni

Re: Chcę powiedzieć, że...

Dziś zjadłem cała foremkę bułki z serem po przyjezdzie z cmentarza /bujawoblokach/
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Espresso89 pisze: Osobiście mam zaburzenia psychotyczne i umiem się myć regularnie a całkiem zdrowi ludzie w tym kraju nie potrafią do ręki mydła wziąć, obrzydliwe.
Czuję Twój ból... Niby XXI wiek, a.... Szkoda gadać. ;)
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Tup
Zaprzyjaźnieni

Dziś nic nie kupuje dzieciom siostry,tylko mam taką zabawkę takie dwa ludki co dostałem za darmo z sklepu /jumpgreen/
Tup
Zaprzyjaźnieni

Siostra mi upiecze sernika za opiekę nad dzieckiem /jumpgreen/
Tup
Zaprzyjaźnieni

Trafiłem z prezentem,bo jedno dziecko lubi tą serię :mrgreen:
Tup
Zaprzyjaźnieni

Układałem z siostrzenica puzzle i z jej pomocą,choć ja więcej ułożyłem udało się,a to było 4 serie zmieszane około 200 tego i nasz obrazek miał chyba 38 elementów.Jeszcze główka pracuje i może tragedii nie ma. /jumpgreen/
Awatar użytkownika
Spokojny80
Zaprzyjaźnieni
Kontakt:

Chcę powiedzieć że dzisiaj została mi przedłużona renta na kolejne trzy lata z czego się bardzo cieszę.Po cichu liczyłem na 5 lat albo na stałe bo to już 4 komisja moja,najpierw dostałem na 2 lata,potem na 3 lata potem znowu na 3 i teraz na 3 lata,dodam że dostałem częściową niezdolność do pracy gdyż pracuje w zakładzie aktywizacji zawodowej.Praca + renta i jakoś daje radę.Nie wyobrażam sobie wegetować na samej rencie 780 zł. :)
Michal /kawa/
Awatar użytkownika
Spokojny80
Zaprzyjaźnieni
Kontakt:

Andwer pisze:Z chęcią wyrwałbym córkę z tego miejskiego zgiełku do lasu, jednak boję się kleszczy i żmii (chyba moja fobia)
Ja mieszkam koło lasu i chodzę do niego regularnie,polecam wszystkim długi spacer w lesie jako odstresowacz i fajną formę relaksu a w szczegulności takim ludziom jak my.Jak się człowiek zmęczy to wydzielają się endorfiny i potem się fajnie czuję psychicznie i fizycznie.
Michal /kawa/
Awatar użytkownika
Spokojny80
Zaprzyjaźnieni
Kontakt:

Fasolka pisze:Nigdy nie byłem na basenie i może ze względu na chlor trzeba mieć okulary ? bo w jeziorku bez okularków pływało się :)
Fasolka poważnie nie byłeś nigdy na basenie???A nie ciągnie Cię żeby zobaczyć jak tam jest??? :D :o
Michal /kawa/
Tup
Zaprzyjaźnieni

Siostrzenica ma niedługo urodziny i jak spytałem jaki chce mieć prezent powiedziała Ciebie :oops: Dziś siostra mi napisała,że jej córka opowiada jak się z nią bawiłem i siostra napisała,że rzadko kto ma tak dobre podejście do niej jak ja /bujawoblokach/
Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

Byłam dzisiaj w Warszawie, nawet ładna pogoda była /slonko/
/kawa/
Tup
Zaprzyjaźnieni

Drugi dzień nie jem obiadu.Zjadłem tylko piernik z kawą na słodko :roll:
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni

Tup pisze:Drugi dzień nie jem obiadu.Zjadłem tylko piernik z kawą na słodko :roll:
Ale tak nie można :|

Przytyjesz prędzej czy później , zmieniając zdrowszy posiłek na rzecz słodkiego :|
Tup
Zaprzyjaźnieni

Fasolka zrobiłem sobie frytki na szybkiego /salute/
Tup
Zaprzyjaźnieni

Siostra chwali moje podejście do dzieci i na nowo ciekawi mnie czy bym sobie poradził jako rodzic. /think/Chociaż z drugiej strony ta opieka sporo mnie kosztowała,tak na codzień mogłoby być dużo ciężej.Może też dawać satysfakcję i zadowolenie,pewnie też sens życia i motywacje.

Ja mam wrażenie po okresie mocnej walki o swoje życie powoli straciłem parę,mam pewny dorobek i ciężej o motywacje,więcej robić niż obecnie.

Jest inaczej i właśnie na tym polega życie,to proces i stare rzeczy co dawały motywacje,nie trwają wiecznie.Może potrzebuje nowego kierunku w życiu,pewnych zmian /think/ A obecnie trochę trwam w pewnym zawieszeniu :roll:
ODPOWIEDZ