Chcę powiedzieć, że...

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni
Re: Chcę powiedzieć, że...

27 paź 2020, 20:23

No tak no do szpitala nie nie... w pracy nic się nie odzywam robię co mam robić nosimy maski to jak sobie szepne coś to nie widać. Ale monolog miałam jakaś chwilę nieskończony a wiecie sami jak to męczy. Nie pójdę do szpitala nie lubię pasów mam zła wspomnienia z izby z Krakowa jak byłam tam kiedyś przejazdem do Rzeszowa jechałam po pijaku trochę i nas sczapili koło dworca a że ja mam pyskate zagrywki to mnie zabrali i tam jazda niesamowita była taka futryny się nogami zapierałam i pogryzłam lekarza to mnie zapieli a niewygodnie było oj jojojojojjjj.... A ja w psychozie lubię sobie pospacerować jak na tych filmach z oddziałów zamkniętych ludzie sobie spacerują (na autopilocie) a tak w łóżku to nie źle ciasno tam nie ma jak spacerować.
"Gdzie są klucze od zamku?
Zamek był automatyczny."

nic
Zaprzyjaźnieni

27 paź 2020, 20:28

Mnie też przypinali, a ja się uwalniałem z kaftanu i tak w kółko. Jak wychodziłem z oddziału dla ciężkich przypadków zostały mi na rękach krwawe ślady po tej szarpaninie...W szpitalach bywa różnie, ale finalnie chodzi o dobranie leków. Tak przynajmniej myślę, bo jakiś mądry doktor może zechcieć pacjenta trochę na oddziale potrzymać (bo może)...
Co do niedogodności bycia zapiętym w pasy mnie najbardziej przeszkadzała niemożliwość zapalenia fajki...
Moje motto :ugeek:

Moje www:
eargasm.pl (mirror) - coś dla ucha
nafalach.pl - podróż przez ocean radiowych fal

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Klaun

27 paź 2020, 20:31

@Espresso nie możesz telefonicznie załatwić sobie leków ?
To że gorzej się czujesz nie oznacza wcale że musisz iść do szpitala ;)

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

27 paź 2020, 20:34

Fasolka pisze:@Espresso nie możesz telefonicznie załatwić sobie leków ?
To że gorzej się czujesz nie oznacza wcale że musisz iść do szpitala ;)

No mogę ale sam widok opakowania mnie odpycha gdzieś mam jakaś niechęć /think/ ale ja sobie jeszcze trochę pospaceruje i w końcu pójdę.
A no i jeszcze mam tak że ludzie z mojej głowy mówią że oni przyjadą i mnie zabiorą do tego lekarza i tak sobie czekam ale jak mi to osłabnie to pójdę...
Zamek był automatyczny."

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

28 paź 2020, 2:30

Espresso, panowie powyżej mają pełną rację. Skonsultuj się z lekarzem, bo to takie igranie z ogniem. Chyba w jakimś stopniu panujesz nad tym, ale wiesz że w każdej chwili objawy psychotyczne mogą wziąć górę. Lepiej chyba zdusić to teraz, niż trafić do szpitala nie?
Warto mieć zapas leków (ja mam zawsze, chociaż żeby zaczęły się u mnie pierwsze nieśmiałe jazdy, muszę nie brać leków ok 3 tygodnie, dalej już nie próbowałam bo mam za dużo do stracenia) i pamiętaj, że warto wziąć zaświadczenie od psychiatry, że się leczysz itp a wtedy recepty wystawi Ci też lekarz rodzinny.
Pozdro /piwo/
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

28 paź 2020, 16:19

Kluskowa pisze:Espresso, panowie powyżej mają pełną rację. Skonsultuj się z lekarzem, bo to takie igranie z ogniem. Chyba w jakimś stopniu panujesz nad tym, ale wiesz że w każdej chwili objawy psychotyczne mogą wziąć górę. Lepiej chyba zdusić to teraz, niż trafić do szpitala nie?

A mnie tam ciągnie jak wilka do lasu, dziwne to uczucie jest trochę, ciągnie cię a samemu nie wiesz tak do końca do czego tak właściwie dla mnie to jest taka droga w nieznane trochę... Po pracy oczywiście topka musiałam zjarać(pomaga mi z napięciem mięśniowym-taka ulga na chwilę) i idę zrobić kawę i tak w ogóle to zimno dzisiaj.
Zamek był automatyczny."

Tup
Zaprzyjaźnieni

28 paź 2020, 16:57

Ostatnio nie mam siły na swoje życie,a tu siostra ma niesprawny wózek i niedługo trzeba będzie jej robić zakupy /dostal/

Awatar użytkownika
karuna
Moderator
Zawód: nic.

28 paź 2020, 18:46

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

29 paź 2020, 15:01

Nienawidzę swojej rodziny i ludzi z tej nędznej dziury, w styczniu chyba zacznę szukać pracy w Niemczech i wyjade stąd on forever, chciałabym do Szkocji ale tam nigdy nie ma żadnych normalnych ofert pracy. Samochód naprawiony ale uj z tego jak pogoda do dupy. W ogóle nie mogę się z ludźmi dogadać i w sumie już nic mnie tu nie trzyma a wspomnienia tylko mnie bolą. Zaplanuje sobie to, poskładam cv do polskich koordynatorów w Niemczech spakuje i wyjade nie zostawiając adresu ani żadnego kontaktu i zacznę życie od nowa.

A tak w ogóle to weekend się zbliża trzeba załatwić topkow więcej, mysle że trzeba zmienić dila bo gumisiek odjebał mi jakaś maniane, ale jest nowy operator na hali i już z nim gadałam na ten temat. A tak w ogóle to wszystko mnie dzisiaj wkurwia /beczy/
Zamek był automatyczny."

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

31 paź 2020, 11:12

Udało mi się sporo kosmetyków sprzedać /hura/
Jeszcze dzisiaj sąsiadka z koleżanką przyjedzie coś kupić. W poniedziałek koleżanka z przyjaciółką przyjdzie i interes się kręci /okok/
/kawa/

Tup
Zaprzyjaźnieni

31 paź 2020, 14:22

Bardzo mnie dołuje cmentarz i święto zmarłych. :cry:

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

31 paź 2020, 19:26

Tup pisze:Bardzo mnie dołuje cmentarz i święto zmarłych. :cry:

Mnie też trochę ale wieczorem jak się pełno świeczek pali i czuć zapach wosku w powietrzu to jest ładnie i już się tak nie smuce. Trzymaj się tup.
Zamek był automatyczny."

Tup
Zaprzyjaźnieni

31 paź 2020, 20:43

Dzięki Espresso89 .Jutro może być ciężko.Dobrze,że nie idę na cmentarz.

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

01 lis 2020, 0:25

Jooojjj... takieeego /faja/ wzięłam że chyba z 30min byłam po drugiej stronie :o :D miłej nocy wszystkim /piwko/
Zamek był automatyczny."

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

01 lis 2020, 13:51

Znowu mam stertę naczyń do zmywania /dobani/
/kawa/

Wróć do „Dowolne tematy”