Chcę powiedzieć, że...

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni
Re: Chcę powiedzieć, że...

29 wrz 2019, 17:30

Dzis miedzynarodowy dzien kawy :)

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

02 paź 2019, 16:52

Dzis swiatowy dzien Szatana /jumpgreen/

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

02 paź 2019, 21:36

Fasolka pisze:Dzis swiatowy dzien Szatana /jumpgreen/

Ave Satan :mrgreen:

A tak apropos dziś dzień Anioła Stróża 2.10.2019 /aniolek/ :D
https://www.kalbi.pl/dzien-aniola-stroza

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

03 paź 2019, 0:02

Dzień anioła stróża ?
To byłem blisko /haha/

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Rencistka ;D

04 paź 2019, 14:45

Musze sobie rozplanowac wydatki na pazdziernik :)
Obrazek

Martwienie się jest głupie. To tak, jakby chodzić z parasolem, czekając na deszcz

Awatar użytkownika
infinity
Zaprzyjaźnieni

05 paź 2019, 17:28

Informuję opinię publiczną, że w dniu dzisiejszym wydarłem się dwukrotnie na cały głos /krzyk/ Podobno jest to jakaś technika uwalniania emocji, ale ja się na tym nie znam. U mnie to była potrzeba serca. Teraz czuję się oswobodzony, a moje skrywane przez wieki emocje latają wolne w przestworzach /aniolek/ Nie odradzam, nie polecam. Jeżeli już wrzeszczeć to raczej gdzieś na odludziu, bo różnie się takie akcje mogą skończyć.
Pozdro /slonko/ /pada/ /salute/ :| /serducho/
& ~

Spokojny
Bywalec
Zawód: Pracownik Ochrony
Kontaktowanie:

05 paź 2019, 19:59

Chcę się pochwalić że dostałem na jmieniny krokomierz,ustawiłem sobie dzienną norme kroków na 10 tys i mam już 15 dni passy.Dzisiaj 10 tys,ale wczoraj w pracy zrobiłem 33 tys ponieważ dużo tam chodzę.Polecam dla wszystkich lubiących chodzić,biegać i spacerować.
Michal /kawa/

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

05 paź 2019, 20:15

Spokojny pisze:Chcę się pochwalić że dostałem na jmieniny krokomierz,ustawiłem sobie dzienną norme kroków na 10 tys i mam już 15 dni passy.Dzisiaj 10 tys,ale wczoraj w pracy zrobiłem 33 tys ponieważ dużo tam chodzę.Polecam dla wszystkich lubiących chodzić,biegać i spacerować.

Hey Spokojny fajna akcja z tym krokomierzem kiedyś miałam bikometr fajnie motywuje bo co dzień chce się więcej pokonywać własnych słabości ;-) Tylko nie zapomnij przy tym o właściwym żywieniu bo może się obrócić w perzyne no i liczenie sił na zamiary :-)
"Narysuj mi baranka..."

Spokojny
Bywalec
Kontaktowanie:

05 paź 2019, 20:18

Espresso89 pisze:
Spokojny pisze:Chcę się pochwalić że dostałem na jmieniny krokomierz,ustawiłem sobie dzienną norme kroków na 10 tys i mam już 15 dni passy.Dzisiaj 10 tys,ale wczoraj w pracy zrobiłem 33 tys ponieważ dużo tam chodzę.Polecam dla wszystkich lubiących chodzić,biegać i spacerować.

Hey Spokojny fajna akcja z tym krokomierzem kiedyś miałam bikometr fajnie motywuje bo co dzień chce się więcej pokonywać własnych słabości ;-) Tylko nie zapomnij przy tym o właściwym żywieniu bo może się obrócić w perzyne no i liczenie sił na zamiary :-)

Ok,tak to prawda że to motywuje,ponieważ masz co dzień większą passę i chcesz znowu powiększyć o jeden dzień więcej,a z odżywieniemn wszystko ok.:-)
Michal /kawa/

Spokojny
Bywalec
Kontaktowanie:

05 paź 2019, 20:21

infinity pisze:
Zyta1234 pisze:Są pierwsze ofiary e-papierosa. Sześć osób zmarło a kilkaset zachorowało na nieznaną chorobę płuc.

Niestety chyba nie do końca ten e-papieros jest nieszkodliwy /smutny/

Jakiś czas temu czytałem o 1 ofiarze i około 100 osób z problemami oddechowymi, ale większość z nich o ile nie wszyscy stosowali liquidy z domieszką THC. Nie wiem, czy piszemy o tym samym. Sytuacja miała miejsce w U.S.A. Jeden skażony liquid jeszcze niczego nie przesądza, ale na pewno daje do myślenia...

Też palę elektronicznego,na razie jest wszystko ok ale co się wydarzy pużniej to nikt tego nie wie.
Michal /kawa/

Awatar użytkownika
infinity
Zaprzyjaźnieni

05 paź 2019, 20:27

Spokojny pisze:
infinity pisze:
Zyta1234 pisze:Są pierwsze ofiary e-papierosa. Sześć osób zmarło a kilkaset zachorowało na nieznaną chorobę płuc.

Niestety chyba nie do końca ten e-papieros jest nieszkodliwy /smutny/

Jakiś czas temu czytałem o 1 ofierze i około 100 osób z problemami oddechowymi, ale większość z nich o ile nie wszyscy stosowali liquidy z domieszką THC. Nie wiem, czy piszemy o tym samym. Sytuacja miała miejsce w U.S.A. Jeden skażony liquid jeszcze niczego nie przesądza, ale na pewno daje do myślenia...

Też palę elektronicznego,na razie jest wszystko ok ale co się wydarzy pużniej to nikt tego nie wie.
& ~

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

05 paź 2019, 20:33

Mam krokomierz we telefonie jak aplikację, ale co chwila mi się wyłącza i mnie to wkurza. Kiedyś, jak będę bogata, kupię sobie taki na rękę albo nawet smartwatch i na pewno będzie to lepsze. :)
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

06 paź 2019, 23:17

Nie wytrzymiem z tą moją matką budzi mnie o 23:00 bo jej się gwiazdka w aucie zapaliła na desce rozdzielczej - nóż kurwa - mówię jej z ironia żeby jej przypadkiem auto nie wybuchło /hahaha/
Jpr ale ona ma paranoję -.- ...

Ps: W nocy przymrozek więc ubierzcie się jutro ciepło Lol
"Narysuj mi baranka..."

Spokojny
Bywalec
Kontaktowanie:

08 paź 2019, 16:27

Kochani dzisiaj miałem ch..owy dzień.Obudziłem się po ósmej,od rana zaczął mnie boleć żołądek,ręce się trzęsły jak jakiemuś alkoholikowi(ale to jest przez leki)Potem wypiłem kawę i pojechałem na wizytę do mojego psychiatry.Miałem mega stres wchodząc do jej gabinetu,ale w miarę się z nią dogadałem,przepisała receptę tak jak chciałem perazin 100 mg-4 opakowania i dała mi olanzapinę ale mało dała tego ,nie chcą dawać więcej bo chcą żeby ludzie do nich częściej przychodzili,bo maja kasę z Nfz za każdą wizytę.Nastepnie pojechałem do empika i do Silesii pochodzić sobie po empiku i media markt.W empiku oczywiście fajne książki,muzyka,i gry ale to wszystko kosztuje, a puki co pracuje dopiero od 8 dni w ochronie.Noi się zaczeło bo przyjechał kuzyn z żoną do mojej Babci i moja Mama strasznie na mnie naciskała żebym się z nim spotkał,i wydzwaniała ciągle,a ja nie miałem ochoty bo to jest taki wygadany cwaniaczek .Ma rodzine której ja nie mam dobra prace operatora cnc w Niemczech i w towarzystwie jest straszne błyskotliwy,dużo gada,śmieje się opowiada różne bzdury itp,a ja z racji że jestem troche zamknięty w sobie i mało gadam czuje się gorszy i dlatego nie poszedłem na to spotkanie.Sory że tak długo,jeśli ktoś to przeczytał to dziękuje.
Michal /kawa/

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

08 paź 2019, 16:42

Spokojny pisze:Kochani dzisiaj miałem ch..owy dzień.(...)Sory że tak długo,jeśli ktoś to przeczytał to dziękuje.

Oj tam nie było odrazu takie długie ;)
Ja mam brata za granicą tyle że w Anglii zachowuje się trochę podobnie i też nie lubię utrzymywać z nim zbytnio kontaktu. I to naciskanie ze strony rodziny (matki) też znam. Nie przejmuj się myślę że możesz sam spokojnie decydować o tym z kim się spotykać a z kim nie... zwłaszcza że to tylko kuzyn.
"Narysuj mi baranka..."

Wróć do „Dowolne tematy”