Chcę powiedzieć, że...

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni
Re: Chcę powiedzieć, że...

Nieeeeeeee mam sił na nic :|
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

W środę zrobiłem test na covid. Wynik negatywny. Chcąc jeździć co tydzień do Polski będę musiał co tydzień robić taki test. /bezradny/
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Andwer pisze: 21 lut 2021, 16:17 W środę zrobiłem test na covid. Wynik negatywny. Chcąc jeździć co tydzień do Polski będę musiał co tydzień robić taki test. /bezradny/
Darmowe są te testy przynajmniej?
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Espresso89 pisze: 22 lut 2021, 21:57
Andwer pisze: 21 lut 2021, 16:17 W środę zrobiłem test na covid. Wynik negatywny. Chcąc jeździć co tydzień do Polski będę musiał co tydzień robić taki test. /bezradny/
W Austrii tak, są darmowe. Oprócz negatywnego wyniku testu na covid trzeba mieć również Pendler, czyli dokument, że się jedzie do pracy, a nie turystycznie. Trzecim dokumentem jest zgłoszenie, że będzie się przekraczać granicę wtedy i wtedy.

Słowacy i Polacy planują kolejne obostrzenia na granicach. Jednym słowem robi się nieciekawie. /snoty/
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Andwer pisze: 22 lut 2021, 22:17
Espresso89 pisze: 22 lut 2021, 21:57
W Austrii tak, są darmowe. Oprócz negatywnego wyniku testu na covid trzeba mieć również Pendler, czyli dokument, że się jedzie do pracy, a nie turystycznie. Trzecim dokumentem jest zgłoszenie, że będzie się przekraczać granicę wtedy i wtedy.

Słowacy i Polacy planują kolejne obostrzenia na granicach. Jednym słowem robi się nieciekawie. /snoty/
Szczerze Ci powiem ze wedlug mnie to jest właśnie jedna wielka schizofrenia, w kraju ludzie juz sa tak wkurwieni że kolejne miesiące zamknięcia i zaostrzenia skończą się wybuchem ale wojny domowej ...
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Stefan
Zaprzyjaźnieni

Czuję się jak kupa :|
Ale czy kupa może się czuć ?
Istota w tym że kupa to nie istota, więc nie może się czuć , czuć można kupę ale nie czuć się jak kupa xd

Ale to było suche ...... jak sucha kupa lol
Awatar użytkownika
nic
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Nieistnienie

Tak sobie myślę, że z punktu widzenia człowieka kał jest zbędnym balastem, ale w oczach muchy wydaje się być "łakomym kąskiem". Nie ma rzeczy, ani istot zbędnych.
Trzymaj się /okok/
Moje motto:
Czytaj.
Moje www:
nafalach.pl - podróż przez ocean radiowych fal
Pink_Groke
Bywalec

O tym jak ważna jest kupa łatwo się przekonać mając ciężkie zaparcie :D
Tup
Zaprzyjaźnieni

Kluskowa pisze: 21 lut 2021, 10:30 Ej Tup, my jeszcze nie jesteśmy tacy starzy. ;) A co do pomocy i empatii, to myślę, że nie jest to zależne od wieku, tylko od mentalności i wychowania.

Gratki! /salute/ /piwo/
Kluskowa a nie czujesz się staro przy ludziach 20+?

Dzięki /piwo/
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Czasem trochę tak. ;) W ogóle to czasem czuję, jakbym miała 90 lat, a czasem jak 16... /haha/ /hahaha/
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

nic pisze: 23 lut 2021, 16:26 Tak sobie myślę, że z punktu widzenia człowieka kał jest zbędnym balastem, ale w oczach muchy wydaje się być "łakomym kąskiem". Nie ma rzeczy, ani istot zbędnych.
Trzymaj się /okok/
Kiedyś jesli ktoś użyje słowo kupa w tym kontekście w moim towarzystwie nie omieszkam się w ten sposób to wytlumaczyć. Dobre :lol:
Awatar użytkownika
nic
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Nieistnienie

Andwer pisze: 24 lut 2021, 23:19
nic pisze: 23 lut 2021, 16:26 Tak sobie myślę, że z punktu widzenia człowieka kał jest zbędnym balastem, ale w oczach muchy wydaje się być "łakomym kąskiem". Nie ma rzeczy, ani istot zbędnych.
Trzymaj się /okok/
Kiedyś jesli ktoś użyje słowo kupa w tym kontekście w moim towarzystwie nie omieszkam się w ten sposób to wytlumaczyć. Dobre :lol:
W tym świecie nawet to co zbędne jest niezbędne 8-) Była taka scena w filmie Marsjanin (https://www.filmweb.pl/film/Marsjanin-2015-715533), gdzie Mark (Matt Damon) zmuszony do walki o przetrwanie nawozi (od słowa nawóz) ziemniaki własnym odchodami. Tak samo jest n.p. z odpadami bio (obierki po roślinach), które zamieniają się w ziemię. A ziemia jak wiadomo umożliwia wzrost innych roślinek...
Tak więc nawet śmierć jest pozytywna, bo stwarza możliwość rozwoju innym formom życia...
Moje motto:
Czytaj.
Moje www:
nafalach.pl - podróż przez ocean radiowych fal
Tup
Zaprzyjaźnieni

Za rok mi minie 20 lat brania psychotropów.Aż trudno mi w to uwierzyć,że tyle lat się już lecze.Mimo takiego stażu póki co leki nie uszkodziły mi organizmu.Przez większość leczenia jednak biorę małe dawki.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Tup pisze: 25 lut 2021, 22:06 Za rok mi minie 20 lat brania psychotropów.Aż trudno mi w to uwierzyć,że tyle lat się już lecze.Mimo takiego stażu póki co leki nie uszkodziły mi organizmu.Przez większość leczenia jednak biorę małe dawki.
Ja biorę od listopada 2006. Ja niestety mam trochę problemów ze zdrowiem i coraz mocniej odczuwam, że już nie mam 20 lat. :(
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Tup
Zaprzyjaźnieni

Czytałem,że stres powoduje wiele chorób.Stres,długie branie psychotropów ciekawe jak wyniszcza nasz organizm. /dostal/
ODPOWIEDZ