Chcę powiedzieć, że...

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni
Re: Chcę powiedzieć, że...

21 lis 2020, 15:09

Udało mi się wydostać na chwilę z własne głowy, mogę się skupić na innych rzeczach korzystam póki jestem.
"Gdzie są klucze od zamku?
Zamek był automatyczny."

Tup
Zaprzyjaźnieni

21 lis 2020, 15:53

Zyta1234 pisze:Dostałam dzisiaj opinię biegłego sądowego w sprawie o ubezwłasnowolnienie. Nie wiem jak to się skończy :| sprawa ciągnie się już trzeci rok.

Kto Cie chce ubezwłasnowolnić?to jakaś masakra :o

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

21 lis 2020, 16:04

Tup pisze:
Zyta1234 pisze:Dostałam dzisiaj opinię biegłego sądowego w sprawie o ubezwłasnowolnienie. Nie wiem jak to się skończy :| sprawa ciągnie się już trzeci rok.

Moja mama
/kawa/

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni

21 lis 2020, 16:08

Dzisiaj u nas było otwarcie nowego sklepu. Zrobiłam drobne zakupy i dostałam w gratisie kubek ;)
/kawa/

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

21 lis 2020, 18:17

Zyta1234 pisze:Dzisiaj u nas było otwarcie nowego sklepu. Zrobiłam drobne zakupy i dostałam w gratisie kubek ;)

Ja jak kupuje w Kaufland to daje swojej mamy kupony a ona później je zbiera i robi sobie co jakiś czas zakupy za nie.
"Gdzie są klucze od zamku?
Zamek był automatyczny."

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

21 lis 2020, 21:44

Zyta1234 pisze:
Tup pisze:

Moja mama

Przepraszam, że pytam, jak nie chcesz to nie odpowiadaj proszę. :) Ale czemu ona chce cię ubezwłasnowolnić? Jesteś jakaś niebezpieczna, w sensie że nie wiem, bierzesz masowo kredyty i pożyczki czy coś?
Wiem, że znam cię tylko z postów na forum, ale nie sprawiasz wrażenia osoby kompletnie niezdolnej do samodzielnej egzystencji, a z tego co pisałaś o swoich rodzicach to raczej pozytywny obraz się nie wyłania. :( Nie chcę się wtrącać ani nic, tylko zmartwiło mnie to trochę.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Klaun

21 lis 2020, 23:37

Tup pisze:

Sprawa tak długo się ciągnie , bo nie tak chop siup kogoś ubezwłasnowolnić, bo do tego trzeba mieć poważne podstawy.

Mam nadzieję że Cię nie ubezwłasnowolnią.

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni

22 lis 2020, 13:19

Kluskowa pisze:
Zyta1234 pisze:
Tup pisze:Kto Cie chce ubezwłasnowolnić?to jakaś masakra :o

Moja mama

Przepraszam, że pytam, jak nie chcesz to nie odpowiadaj proszę. :) Ale czemu ona chce cię ubezwłasnowolnić? Jesteś jakaś niebezpieczna, w sensie że nie wiem, bierzesz masowo kredyty i pożyczki czy coś?
Wiem, że znam cię tylko z postów na forum, ale nie sprawiasz wrażenia osoby kompletnie niezdolnej do samodzielnej egzystencji, a z tego co pisałaś o swoich rodzicach to raczej pozytywny obraz się nie wyłania. :( Nie chcę się wtrącać ani nic, tylko zmartwiło mnie to trochę.

Dlatego, że dwa lata temu dostałam psychozy i chyba mani po antydepresancie i nie chciałam iść do szpitala. Rodzina i sąsiedzi wzywali policję i karetkę (bo głośno muzyki słuchałam), a ja nie wyrażałam zgody na leczenie. Do tego zaczęłam strasznie dużo pić drinków, nigdy tyle alkoholu nie wypiłam co wtedy. I mama żeby w razie choroby mogła mnie umieścić w szpitalu złożyła ponad dwa lata temu wniosek o ubezwłasnowolnienie w sądzie. Średnio mi się to podoba, ale to sąd zadecyduję. Opinia biegłego jest na korzyść moją.
/kawa/

Awatar użytkownika
karuna
Moderator
Zawód: nic.

22 lis 2020, 21:16

Dzisiaj i wczoraj szkolenie bylo, równe 16h, głowa mnie bolała jak trzeba po wszystkim. :D
Oj, nie zazdroszczę teraz żeby studiować online, niby ok, ale wolę tradycyjnie jednak.

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

23 lis 2020, 11:29

Jakaś kobieta mnie mijała i mówiła do telefonu -Nie radzi sobie z emocjami :(
Ja sobie nie radzę z emocjami ?! :D /bezradny/

Tup
Zaprzyjaźnieni

23 lis 2020, 16:30

Zyta,żeby to było jeszcze w dobrej wierze,ale to poważnie ogranicza funkcjonowanie .Pózniej nie wiadomo co jeszcze Twoja mama by wymyśliła i czy by nie nadużyła władzy nad Tobą :( A relacje pisałaś,że masz z nią ciężkie.Dobrym rozwiązaniem jest rzucić całkiem alkohol.

No właśnie ciężko czasem gdy osoba chora zostaje sama dla siebie opiekunem.Podstawa to branie leków,choć i w tym bywa różnie.

Gdy osoba ma psychozę i odmawia leczenia,może to wyglądać dramatycznie i tragicznie.Dlatego schizofrenia często wymaga opiekuna.

Ja ostatnio sam oddaje się pomocy i idę dobrowolnie do szpitala,ale nie każdy w psychozie prosi o pomoc i idzie dobrowolnie do szpitala,to jest pewien problem psychiatrii.

Spokojny
Wyjadacz
Zawód: Pracownik Ochrony
Kontaktowanie:

23 lis 2020, 19:14

Chcę powiedzieć że Upc jest nie uczciwe.Przez telefon powiedzieli mi że dostane nowy modem i będzie dwa razy szybszy internet i to się zgadza jest szybszy w porównaniu z tym co było.O dwa złote zapłace więcej za internet miesięcznie,czyli po podwyższce 70 zyla na to też przystałem ale nie powiedzieli że za wizytę technika trzeba zapłacić 50 zł co się dopiero dowiedziałem przy dzisiejszej wizycie technika a przez telefon nawet nie pisneli ani słowa(nie uczciwie) jutro tam dzwonie i będę walczył o to 50 zł. :?
Michal /kawa/

Awatar użytkownika
karuna
Moderator
Zawód: nic.

23 lis 2020, 19:16

Fasolka pisze:Jakaś kobieta mnie mijała i mówiła do telefonu -Nie radzi sobie z emocjami :(
Ja sobie nie radzę z emocjami ?! :D /bezradny/

Telefon sobie nie radzi xd

Spokojny
Wyjadacz
Zawód: Pracownik Ochrony
Kontaktowanie:

24 lis 2020, 17:29

Zadzwoniłem do upc i powiedziałem że rozważam rozwiązanie umowy na internet ponieważ mnie nie poinformowali o kwocie 50 zł za zainstalowanie nowego modemu i wywalczyłem anulowanie tych pięciu dych :D :)
Michal /kawa/

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

24 lis 2020, 19:04

Spokojny pisze:Zadzwoniłem do upc i powiedziałem że rozważam rozwiązanie umowy na internet ponieważ mnie nie poinformowali o kwocie 50 zł za zainstalowanie nowego modemu i wywalczyłem anulowanie tych pięciu dych :D :)

No i super :)

Wróć do „Dowolne tematy”