Covid nie istnieje. To spisek.

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Klaun
Covid nie istnieje. To spisek.

10 paź 2020, 16:14

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego przy ul. Koszarowej we Wrocławiu o życie walczą dwaj tzw. antycovidowcy, czyli osoby kwestionujące istnienie epidemii koronawirusa. Są zakażeni Sars-CoV-2. Informację tę przekazał prof. Krzysztof Simon, ordynator oddziału zakaźnego.

Jak poinformował prof. Simon, pacjenci szpitala są bardzo młodymi ludźmi, którzy "mieli predyspozycje genetyczne do złego przebiegu tej choroby".

- Kojarzę tych ludzi. Gdy jeszcze byli zdrowi, obrzucali nas błotem, nawet przysyłali SMS-y - mówił. Jego słowa cytuje "Dziennik Zachodni".

- Jeden z nich już nic nie może mówić, w tak złym jest stanie. A drugi już nie zaprzecza istnieniu epidemii - zwrócił uwagę.

Źródło : https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-wroclaw-dwaj-antycovidowcy-walcza-o-zycie-w-szpitalu,nId,4783022

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator
Re: Covid nie istnieje. To spisek.

11 paź 2020, 4:26

1569625834_upvptk_600.jpg
1569625834_upvptk_600.jpg (76.3 KiB) Przejrzano 579 razy

Moje zdanie jest takie, że COVID jak najbardziej istnieje i ludzie umierają z jego powodu, ale zaistniała sytuacja jest ogromnym polem do nadużyć ze strony polityków i nie mówię tu tylko o Polsce.
Mocno śmieszą mnie newsy "modlili się o zakończenie pandemii - 90 uczestników mszy zarażonych". Rozwala mnie totalny brak instynktu samozachowawczego u niektórych. Twój bóg, jakikolwiek, ci nie pomoże żadnym magicznym cudem, jeśli sam, z premedytacją i pełną świadomością wpychasz łapy do ogniska.
I o ile w przypadku ogniska mam to gdzieś, bo tu tylko poszkodowany zostanie sam debil, tak w przypadku chorób zakaźnych i wirusów ten debil naraża mnóstwo innych ludzi. Ale pżeciesz pandemja nieistnieje bo tak muwił óczony Jan Cebula na jutubie!!!!!!!!111 Włonczta myślenie!!!!!1
A potem płacz, bo zarażony i przy okazji ileś innych osób też, jak w ww sytuacji.
No ale Jan Cebula to światowy autorytet naukowy, niezależny, nie opłacany przez żydomasonerię, komunistów, Gatesa, krasnoludki i smoka wawelskiego, więc prawdę wam powie. /okok/
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Hummel
Bywalec

11 paź 2020, 22:07

Kluskowa pisze:I o ile w przypadku ogniska mam to gdzieś, bo tu tylko poszkodowany zostanie sam debil, tak w przypadku chorób zakaźnych i wirusów ten debil naraża mnóstwo innych ludzi. Ale pżeciesz pandemja nieistnieje bo tak muwił óczony Jan Cebula na jutubie!!!!!!!!111 Włonczta myślenie!!!!!1
A potem płacz, bo zarażony i przy okazji ileś innych osób też, jak w ww sytuacji.
No ale Jan Cebula to światowy autorytet naukowy, niezależny, nie opłacany przez żydomasonerię, komunistów, Gatesa, krasnoludki i smoka wawelskiego, więc prawdę wam powie. /okok/

No ale dochtor Jerzy Jaśkowiak eee.... Jaśkowski to ałtorytet medyczny niezależny od żydów i masonów, więc tszeba mu ufać!1!1!1

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

12 paź 2020, 6:13

Ja używam YT tylko do szukania/słuchania muzyki i ewentualnie jakichś materiałów z gier, np gameplayów jak utknę. xD Reszta mnie w 99,9% przypadków nie interesuje i nie kojarzę żadnych "jutuberów", ani takich mówiących o jakichś zwykłych rzeczach czy rozrywce, ani szurów i patusów... Kojarzy mi się tylko ten kretyn w wojskowej czapce wywrzaskujący nacjonalistyczne hasła, który chyba uciekł z psychiatryka dla pawianów, obejrzałam raz jakiś jego filmik i cóż, nie żałuję że używam YT tylko do tego, o czym napisałam w pierwszych słowach posta.

Natusia
Początkujący

12 paź 2020, 16:18

Kluskowa pisze:Ja używam YT tylko do szukania/słuchania muzyki

Ja podobnie, Kluskowa ;)

Kluskowa pisze:Reszta mnie w 99,9% przypadków nie interesuje i nie kojarzę żadnych "jutuberów"

"Jutuberów" kojarzę co najwyżej z programu "Taniec z gwiazdami", bo teraz naszła moda zapraszać takie "gwiazdy". Z całym szacunkiem dla tych osób, ale jeszcze nie przyzwyczaiłam się do tego, że ktoś, kto wypowiada się do kamerki w jakimś istotnym temacie do miliona osób siedzących na Necie może uzyskać miano "gwiazdy". Dla mnie gwiazda to aktor/aktorka, piosenkarz/piosenkarka, muzycy, sportowcy. Ok, może ktoś powie, że ze mnie zazdrośnica, ale co mi tam...

A co do Covid-19, to ja uważam, że on istnieje i mocno denerwuje mnie jak ktoś mówi: "A ja nie wierzę!".

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

12 paź 2020, 22:12

Wierzę w covid. Kilka osób w mojej rodzinie zachorowało, jedna była pod respiratorem.

Ci co nie wierzą no cóż, są jak niewierni Tomasze. Zachorują to uwierzą :mrgreen: Póki co wolą oglądać spiski na filmikach.

Apropos youtube. Przyznam że dużo oglądam filmików. Takich co mnie interesują, a jest tego sporo. Muzyka, film, sport, humor, dokument i wiele wiele innych.

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

27 paź 2020, 20:01

A ja miałam robione to badanie ten test i wyszło nic nie mam żadnej z jakiś trzech bakterii, szkoda liczyłam na kwarantanne w ciepłym łóżku ale teraz tak myślę że mkze lepiej bo do pracy trzeba chodzić a tak pewnie bym zjarana chodziła cały tydz. To nie pale bo do pracy ale wyspać się nie mogę.

U mnie w pracy się tym shizuja ciągle wyrzucają z siebie frustracje że to bzdura,spisek, globalne kłamstwo... śmiecham z tego.
"Gdzie są klucze od zamku?
Zamek był automatyczny."

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

30 paź 2020, 1:43

W jeden spisek mogę uwierzyć. Ten cały covid był celowy.

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

30 paź 2020, 16:36

Lockdown w dużych miastach? Ze cmentarze będą zamknięte to już wiadomo a ktoś wie jak ma być w dużych miastach? Tylko cmentarze będą zamknięte czy na ulice można normalnie wychodzić? Bo miałam do Wrocka jechać :|
"Gdzie są klucze od zamku?
Zamek był automatyczny."

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

31 paź 2020, 5:21

Espresso89 pisze:Lockdown w dużych miastach? Ze cmentarze będą zamknięte to już wiadomo a ktoś wie jak ma być w dużych miastach? Tylko cmentarze będą zamknięte czy na ulice można normalnie wychodzić? Bo miałam do Wrocka jechać :|

Espresso, jak to się mówi - czeski film, nikt nic nie wie. Ja tylko chcę, żeby lockdown objął moją pracę. /hahaha/ Bo serio mam jej potąd.

Wróć do „Dowolne tematy”