Chcę powiedzieć, że...

Tu można prowadzić dowolne dyskusje
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni
Re: Chcę powiedzieć, że...

03 sty 2020, 1:05

Powrót do pracy nie był taki zły jak myślałam, całkiem spoko poszło mi odgarnianie zadań, początkowo tylko miałam mały problem organizacyjny ale szybko sobie z nim poradziłam. Dzień zleciał bez większych ekscesów i bez niespodzianek. Dalej bolą mnie kości i mam kłopoty trawienne pewnie przez rzucenie palenia - to już dwa miesiące - szybko zleciało. Tyje mi się trochę, jutro idę biegać tak jak to sobie obiecałam w tamtym roku że jak wrócę do pracy po świętach to sumiennie i systematycznie wracam do biegania - muszę te stare łodygi rozruszać bo się zastałam chyba przez to teraz te ekscesy. Eh... Budzik nastawiony no i miłej nocy wszystkim /papa/ /spioch/

Ps: kurcze ponadto muszę sobie gdzieś zapisać żeby kupić lampkę czołówkę bo wieczorem ciemno i nie ma jak biegać po pracy /think/ tak mi się przypomniało właśnie :idea:
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

03 sty 2020, 21:58

Nic mi się nie chce. Może faktycznie lepiej, że już niedługo wracam do pracy i na uniwerek.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Rencistka ;D

08 sty 2020, 19:28

Ostatnie dni to byl jakis koszmar. Nie dosc, ze mam jakas ostra grype, to jeszcze mialam problem z zebem. Najgorsza byla noc z niedzieli na poniedzialek. Zab mocno napieprzal, a od niego rowniez glowa i zatoki, do tego goraczka i reszta grypowych objawow, a do tego jeszcze mi sie wlaczyla ostra psychoza wtedy, i z tego wszystkiego nie moglam spac. Az sie wtedy poplakalam z tej bezsilnosci.
Serdecznie zapraszam na moj blog :) -----> http://www.crystalpurpleeclipse.blogspot.com
Oraz na stronke z moim opowiadaniem :) -----> www.paylesttownstory.blogspot.com

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

08 sty 2020, 20:05

Seyla pisze:Ostatnie dni to byl jakis koszmar. Nie dosc, ze mam jakas ostra grype, to jeszcze mialam problem z zebem. Najgorsza byla noc z niedzieli na poniedzialek. Zab mocno napieprzal, a od niego rowniez glowa i zatoki, do tego goraczka i reszta grypowych objawow, a do tego jeszcze mi sie wlaczyla ostra psychoza wtedy, i z tego wszystkiego nie moglam spac. Az sie wtedy poplakalam z tej bezsilnosci.

/uscisk/

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni

08 sty 2020, 20:52

Andwer pisze:
Seyla pisze:Ostatnie dni to byl jakis koszmar. Nie dosc, ze mam jakas ostra grype, to jeszcze mialam problem z zebem. Najgorsza byla noc z niedzieli na poniedzialek. Zab mocno napieprzal, a od niego rowniez glowa i zatoki, do tego goraczka i reszta grypowych objawow, a do tego jeszcze mi sie wlaczyla ostra psychoza wtedy, i z tego wszystkiego nie moglam spac. Az sie wtedy poplakalam z tej bezsilnosci.

/uscisk/

Dziekuje /uscisk/
Serdecznie zapraszam na moj blog :) -----> http://www.crystalpurpleeclipse.blogspot.com

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

10 sty 2020, 16:11

Trzymaj się, Seyla. /piwo/

Ja już mam potąd ciągłych kłótni, scysji między rodzicami i ich paranoi i innych jazd. Cieszę się, że cały weekend nie będzie mnie w domu i nie będę musiała słuchać kłótni i gadania.
Póki babcia żyje, jakakolwiek wyprowadzka jest niemożliwa. Za niecały miesiąc skończę 34 lata, chciałabym mieć w końcu swoje życie i święty spokój... :(

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni

11 sty 2020, 8:54

Postanowilam sobie, ze gdy wezme w srode rentke, to zamowie sobie troche kawusi smakowych :) W jednym sklepie nawet maja kawy o smaku marcepanowym, oreo, piernika i szarlotki :)

Kluskowa pisze:Trzymaj się, Seyla. /piwo/

/piwo/

Kluskowa pisze:Ja już mam potąd ciągłych kłótni, scysji między rodzicami i ich paranoi i innych jazd. Cieszę się, że cały weekend nie będzie mnie w domu i nie będę musiała słuchać kłótni i gadania.
Póki babcia żyje, jakakolwiek wyprowadzka jest niemożliwa. Za niecały miesiąc skończę 34 lata, chciałabym mieć w końcu swoje życie i święty spokój... :(

Staraj sie moze zajmowac czyms umysl, zeby sie tak bardzo nie skupiac na sporach rodzicow /uscisk/

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

11 sty 2020, 21:45

Seyla pisze:Postanowilam sobie, ze gdy wezme w srode rentke, to zamowie sobie troche kawusi smakowych :) W jednym sklepie nawet maja kawy o smaku marcepanowym, oreo, piernika i szarlotki :)

Nom też po wypłacie kupiłam trochę lepszą kawę, tyle tylko że my mamy palarnie w mieścinie i ta kawa jest też dość aromatyczna i intensywna bardzo, idealna na ciężkie poranki :) A do kawy można też kupić syropy smakowe żeby kawa miała inny smak :-) Często też spotykałam się z piciem kawy z dodatkiem amaretto... /kawa/

Tydzień szybko zleciał, początki po świętach miałam momentami bardzo ciężkie ale już się powoli rozchodzi po kościach i wszystko wraca do harmonii i oby tylko tak do wiosny /pray/
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni

12 sty 2020, 22:29

Espresso89 pisze:Nom też po wypłacie kupiłam trochę lepszą kawę, tyle tylko że my mamy palarnie w mieścinie i ta kawa jest też dość aromatyczna i intensywna bardzo, idealna na ciężkie poranki :) A do kawy można też kupić syropy smakowe żeby kawa miała inny smak :-) Często też spotykałam się z piciem kawy z dodatkiem amaretto... /kawa/

Tydzień szybko zleciał, początki po świętach miałam momentami bardzo ciężkie ale już się powoli rozchodzi po kościach i wszystko wraca do harmonii i oby tylko tak do wiosny /pray/

W sumie to dobry pomysl z tymi syropami, sprobuje z malinowym :)

Ciesze sie, ze wszystko u Ciebie wraca do harmonii :)

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

17 sty 2020, 16:00

Dwa tygodnie do wypłaty, jak tu żyć... ;)

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

18 sty 2020, 7:17

Kluskowa pisze:Dwa tygodnie do wypłaty, jak tu żyć... ;)

Ja 14-stego miałem rentę a teraz mam na koncie 80 zł :| Na kilka paczek fajek starczy ;)

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

18 sty 2020, 9:54

Fasolka znam ten ból. :P Kredyt wprawdzie spłacony, ale czeka mnie pierwsza rata za srajfona (niby duża nie jest, al wiadomo), kupno nowego materaca (to konieczne) i muszę coś odłożyć na studia... :roll:

Wróć do „Dowolne tematy”