Rower

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni
Rower

14 mar 2017, 20:39

Czy na forum są jacyś rowerzyści? Kiedyś bardzo lubiłam jeździć na rowerze (często w błogiej nieświadomości jeździłam obok miejsca, gdzie przyjmuje mój aktualny psychiatra :mrgreen:), a potem zaczęłam brać leki i mi się odechciało jakiegokolwiek wysiłku, bo tylko spanie i zamulanie...
Poza tym jazda rowerem to uczestnictwo w ruchu drogowym, a sami wiecie jak wyglądają refleks i koordynacja jak się bierze neuroleptyki... Strach jeździć, zwłaszcza że ścieżki rowerowe u mnie w mieście praktycznie nie istnieją.

Rower, który posiadam ma już chyba z 14 lat. Kupiłam go w markecie za jakieś śmieszne pieniądze. I niestety takiej też jest jakości. Teraz jak mam umowę na dłuższy okres, zastanawiam się nad kupnem nowego pojazdu. Nie muszę przecież jeździć po ulicy, a jak będę ostrożna to chyba nic się nie stanie. Tylko nie wiem jak na moją jazdę na rowerze wpłynie arypiprazol...
Ale chętnie bym spróbowała znowu pojeździć...
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz
Re: Rower

15 mar 2017, 7:46

Mój rower pozostał w rodzinnym domu. Rower to może mniej odpowiednie określenie, bardziej pasuje grat bo ma już 20 lat.
Niestety zaniechałem ten piękny krajoznawczy sport. Kiedyś przed dwudziestką bardzo lubiłem jeździć, nawet miałem z kim, robiliśmy nawet po 40 km, potem jeździłem z innym kolegą niestety tamten często namawiał mnie na piwko. To wyglądało tak, że jechaliśmy 10 km w jedną stronę do knajpy a potem z powrotem po paru piwkach z powrotem. Jakoś się potem zraziłem.
Chciałbym pojeździć rowerem, by dotlenić mózg, bo z tego są same korzyści.
W domu żona ma orbitrek. Czasem go używamy, a czasem służy za wieszak, czy chwalimy się nim kiedy przyjdą do nas goście bo świetnie komponuje się w duży pokój, ale używać go to już...

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

15 mar 2017, 8:49

W liceum dużo jeździłam z koleżanką ze szkoły. Jakoś nie zraziły jej moje psychotyczne jazdy. :D Ale potem nasze drogi się rozeszły, wiem że skończyła studia i pracuje, nawet mam ją w znajomych na facebooku, ale nie gadałam z nią od lat i nie wiem co u niej.
Cały czas myślę jaki rower kupić i ile mogłabym na niego wydać. Nie chcę znowu kupować byle czego, ale nie chcę też płacić za dużo...
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

15 mar 2017, 14:46

Ja też jeśli mi się ustabilizuje życie to pomyślę nad kupnem roweru. Nawet podjechać do sklepu czy urzedu lepiej jest rowerem. Nie ma problemu z parkowaniem i nie trzeba jeździć na stację paliw. :P

Wróć do „Motoryzacja”