Gdy inni mają cię za homo (albo jeszcze za kogoś innego)

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator
Gdy inni mają cię za homo (albo jeszcze za kogoś innego)

01 maja 2017, 11:13

Tytuł trochę prowokujący ;), ale chciałam was zapytać o jedną rzecz. Z tego co wiem tylko Andwer ma tu własną rodzinę, znaczy się żonę i dziecko. Reszta z nas jest samotna, z powodu naszej choroby.

Najpierw napiszę o sobie: nie chcę się z nikim wiązać i nie chcę mieć dzieci. Jest to moja całkowicie świadoma i przemyślana przez 11 lat decyzja. Mam już trzydziestkę na karku, także nie jestem smarkulą, która "coś tam sobie ubzdurała". Związki uważam wyłącznie za źródło kłopotów - patrz np małżeństwo moich rodziców. Schizofrenia dała mi tyle różnych problemów i kłopotów, że nie zamierzam sobie jeszcze świadomie dokładać kolejnych. Chwile przyjemności (np seks) nie są tego warte. Nie czuję się samotna i nie boję się samotności, a ludzi trzymam na dystans. Nie potrzebuję chłopa, żeby czuć się wartościowa, potrzebna i spełniona.
Dzieci mieć nie chcę. Nie lubię ich, nie mam żadnego instynktu macierzyńskiego i nie byłabym dobrą matką, a co najważniejsze - nie chcę, żeby moje dziecko przeżywało to samo co przeżywałam ja. Wyświadczę tylko światu przysługę, kiedy ten popieprzony ród zakończy się na mnie. ;)

Taki jest mój stosunek do zakładania rodziny.
Ale ludzie tego nie rozumieją. Nie rozumieją, że kobieta może nie chcieć mieć partnera i słodziutkiego bobaska. W pracy to mi wręcz współczują, że nikogo nie mam. Ale w pracy przynajmniej wiedzą, że jestem chora, a różne durne koleżanki mamy/babci potrafią się otwarcie dziwić, że jak to, mam 31 lat i jeszcze nie mam chłopa i dziecka?!
Coś musi być zatem ze mną nie tak! Może jestem homo! :lol: A jeśli nie homo, to na pewno nieszczęśliwym nieudacznikiem! - logika "normalnych" ludzi.
A ja tymczasem nie jestem ani homo, ani nieszczęśliwym nieudacznikiem. Jestem schizofrenikiem, który po prostu chce żyć w spokoju po swojemu.

Jak jest u was? Czy ludzie pytają was kiedy zamierzacie się ożenić i dlaczego jeszcze nikogo sobie nie przygruchaliście? Jak odpowiadacie na takie gadanie? Ja nieraz mam ochotę powiedzieć "nie właź z buciorami w moje życie, bo gówno cię to obchodzi", niestety nie potrafię być chamem, zwłaszcza do koleżanek mamy i potem mi te babsztyle wchodzą na głowę...
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

antidotum
Bywalec

Re: Gdy inni mają cię za homo (albo jeszcze za kogoś innego)

01 maja 2017, 11:48

Podobają mi się trochę chłopcy i trochę dziewczyny. Staram się to pierwsze ukrywać bo by mnie rodzina pogoniła z domu. W świecie internetowym jestem bardziej otwartym a jakby się to przeczytała to się ze mną będzie zle

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

01 maja 2017, 14:32

Nie jestem gejem i to nie podlega kwestionowaniu. Założyłem rodzinę, bo takie miałem od zawsze marzenie, by mieć żonę, dzieciaki i pracę by roli ojca podołać.
To, że ktoś jest żonaty nie musi oznaczać, że nie jest gejem. Gej też może zapłodnić kobietę, ale czy to małżeństwo jest szczęśliwe? Może w niektórych przypadkach tak, bo to zależy od dwojga ludzi, a wiadomo rożni ludzie mają rożne zainteresowania i potrzeby.
Nie jestem homofobem, zresztą jestem tolerancyjny pod wieloma dziedzinami nie tylko tych związanych z seksualnością.
Każdy sobie żyje jak mu dobrze, byle by nie wyrządzał innym krzywdy. Stwórca stworzył nas różnych, nie zawsze mamy wybór. Nie nasza wina, ze odstępujemy. Jednak by żyć bezproblemowo najlepiej dostosować się do większości i norm. Przyjęte dzisiaj jest że w pary mogą łączyć się tylko dwupłciowe. Dziś tak jest, ale za 50 lat normą mogą być związki homoseksualne. To tylko kwestia czasu. Ludzie zrozumieją, ze geje i lesbijki też mają prawo kochać i być kochani.
W niektórych krajach muzułmańskich homoseksualizm jest zabroniony i grozi śmiercią przez publiczne ukamienowanie.
U nas nie jest o wiele lepiej. Polska słynie z nietolerancji: homofobi, rasizmu, czy pod względem innych religii.
Wiem, bo często jestem świadkiem jak inni ludzie starym kawalerom dokuczają, ze są chyba gejami skoro się nie ożenili, nieraz są nazywani koniobijcami. Jest wiele przykrych sytuacji, których jestem świadkiem i za wiele tego się dzieje.
Często przemilczę sprawę jeśli ona mnie nie dotyczy ale w takich momentach o tych gościach homofobach myślę sobie, ze skoro ten czy tamten tak nie nienawidzi homoseksualistów i tak często o tym mówi to pewnie ta namiastka homoseksualisty w nim siedzi, której w sobie nie akceptuje tylko wyzywa się na słabszych.
Ludzie nie chcą być kojarzeni z homoseksualizmem i te chamy zwłaszcza, i o tym wiem, dlatego kiedy dojdzie do ostrego spięcia na linii ja i cham to nazwę go pedałem!

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

01 maja 2017, 15:40

Dodam, że mam wielu kolegów, którzy są singlami z wyboru. Nie wiem, nie lubią zobowiązań, boją sie odpowiedzialności, czy po prostu wolą sami na siebie robić i dla siebie tylko. Nie mają potrzeby zakładać rodziny i pakować się w kłopoty.
Mi to nie przeszkadza, zwłaszcza ze większość moich kumpli są starymi kawalerami. Nie mam ich za gejów, nigdy żaden mnie nie złapał za kolano czy za klepnął w pupe. Choć z drugiej strony, co to ja kurwa nie jestem atrakcyjny! Żart oczywiście. Dla mnie pedał to coś gorszego niż gej, tak nazywam podłych ludzi i chamów.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

02 maja 2017, 8:21

Nie mam na tyle jaj (w moim przypadku przysłowiowych ;)) żeby pysknąć ludziom, że moje życie to jest moja sprawa, a nie ich i niech się nie interesują czy mam faceta czy nie.
Nie potrafię być chamska, a jak ktoś jest zbyt łagodny to mu potem wchodzą na głowę... Ewentualnie jest jeszcze jedna opcja, dla tych którzy lubią zabawę. Wymyślać jakieś niestworzone historie, każdemu gadać co innego i niech potem ludzie mają problem. :D

antidotum
Bywalec

03 maja 2017, 7:34

Czy robicie sobie to coś własną ręką bo wiadomo nie ma kobiety a facet potrzebuje

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

03 maja 2017, 20:24

antidotum pisze:Czy robicie sobie to coś własną ręką bo wiadomo nie ma kobiety a facet potrzebuje

Większość ludzi to robi, chłopcy, faceci, dziewczyny, kobiety, damy...
Jeśli ktoś uważa, że to złe, to musi albo tę czynność zaniechać albo zmienić do tego podejście, bo to złe nie jest.

antidotum
Bywalec

04 maja 2017, 9:33

To jest dobre i przyjemne

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

05 maja 2017, 8:24

Zwłaszcza, że niektórzy ludzie np chorzy na to czy na tamto, że tak powiem nie mają innego wyjścia. A pragnienia nie czuje tylko trup. ;)

antidotum
Bywalec

08 maja 2017, 8:42

Wstydzę się swoich mysli gdyby mnie ktoś nakrył z innym facetem chyba bym się rzucił pod tir
Jeszcze tego nie robiłem z facetem

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Klaun

08 maja 2017, 22:47

Antidotum jak nie jesteś gejem i się nim nie czujesz, to nie rób tego z zwykłej ciekawości czy innych pobudek, bo taki eksperyment może być nie bezpieczny dla twojej psychiki.

A co do tematu czy mają mnie za geja powiem tylko tyle że może ktoś tak myśli , większość wie że się z kilkoma spotykałem ale już od dawna tego nie robię , bo no właśnie bo dlaczego nie szukam tej jedynej ? niech myślą i mówią co chcą , nie mam zamiaru się tłumaczyć dlaczego nie szukam czy nie chodzę się bzykać z jakąś prostytutką , bo przecież każdy według ich wiedzy musi mieć pociąg jak nie do kobiet to do mężczyzn , zwierząt czy do ludzkich zwłok :lol:
Tak , bo niby każdy , ale ja nie jestem każdy i ch..j to powinno ich odchodzić , wolę być sam niż kolejny raz się zbierać , bo się nie udało.
Nie raz słyszałem że na starość będę sam , wolałem przemilczeć takie słowa niż mówić jak jest bo ludzie ogólnie wolą usłyszeć podkolorowaną bajkę niż prawdę , bo z prawdy większość się śmieje :|

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

09 maja 2017, 5:09

Ludzie się strasznie boją samotności, potrzebują wsparcia, miłości, seksu i innych tego typu rzeczy.
Ja od zawsze byłam samotna. Od dziecka nie miałam żadnych przyjaciół, nie licząc pojedynczych osób w klasach, które mnie tolerowały i chciały ze mną gadać. Bo tak to była odmieńcem, dziwadłem i wreszcie wariatką.

I w końcu polubiłam moją samotność. Na tyle, że związek byłby dla mnie kulą u nogi, o dzieciach już nawet nie wspominając. Nie jestem aseksualna ani nic z tych rzeczy, ale nie cierpię jak mnie ktoś dotyka, nienawidzę przytulasków i buziaczków na dzień dobry czy z jakiejś tam okazji (ohydny babski zwyczaj), uważam że to obrzydliwe. Mam jakąś blokadę przed kontaktem fizycznym z kimkolwiek...
Nie boję się samotności i tyle.

antidotum
Bywalec

09 maja 2017, 12:21

Walczę sam ze sobą by nikomu nie oddać się seksualnie. Mogę strasznie potem tego żałować

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

09 maja 2017, 19:48

Z kolei ja muszę mieć kogoś u boku. Jeśli mi z jedną nie wyjdzie szukam szczęścia u innej. Druga osoba potrzba mi jest jak tlen, jadło czy robienie kupy. Zginąłbym żyjąc samotnie, jak kwiatek którego ktoś nie podleje. Potrzebuję wsparcia od drugiej osoby, chcę być kochanym i by mnie ta osoba darzyła uczuciem i ja bym to odwzajemniał. Takie ludzkie potrzeby.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

19 maja 2017, 19:45

Wkurza mnie koleżanka z pracy. Ciągle robi jakieś aluzje, że mam sobie znaleźć faceta... Jest sporo starsza ode mnie, mogłaby być moją matką. To dobra i uczynna osoba, ale tą jedną rzeczą mnie wkurza. Dlaczego ludzie nie umieją zrozumieć, że każdy ma swoją własną wizję szczęśliwego życia i za przeproszeniem #$%&*(( im do tego. W mojej wizji szczęśliwego życia nie ma miejsca na związek i nie podoba mi się postrzeganie mnie jako nieudacznika tylko dlatego, że nie przygruchałam sobie jakiegoś kolesia...

Wróć do „Miłość, partnerstwo”