Rodzina

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Rodzina

25 sty 2018, 19:54

Chciałem powiedzieć, że założyłem rodzinę. Jestem mężem i ojcem. Mam co chciałem. Jest mi miło, że tak się stało.
To było moje marzenie od dawna. Gdy zachorowałem myślałem, że wszystko zostało przekreślone, czułem się beznadziejnie. Okazuje się, że choroba nie musi zabierać nam marzeń i przeznaczenia. Zanim miałem założyć rodzinę musiałem pójść do pracy, najlepiej za granicą. I tak się stało. Praca daje pewien status w społeczeństwie. To nic, że chory, ale żyje jak każdy inny i nie widać po nim choroby. Ludzie bardziej szanują osoby ustatkowane.
Są osoby którym lepiej żyć w rodzinie i są osoby które wolą jej nie mieć. Tu i tu można znaleźć szczęście.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia
Jonathan Carroll

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

Re: Rodzina

26 sty 2018, 8:38

Andwer pisze:Są osoby którym lepiej żyć w rodzinie i są osoby które wolą jej nie mieć. Tu i tu można znaleźć szczęście.

Ja jestem w tej drugiej grupie i nie powiem, żeby było mi z tym źle. ;)
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Melecjusz
Zaprzyjaźnieni

26 sty 2018, 13:15

Jestem niezdecydowany. Z jednej strony mam lęk
przed odpowiedzialnością i czy podołam
A z drugiej strony nie chce być sam

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

27 paź 2018, 6:51

Przyjeżdżam do domu na weekendy i spędzam ten czas z rodziną. Ktoś powie, że jestem pantoflarzem i nie idę na piwo z kolegami. No sorry, ale rodzina jest dla mnie najważniejsza a nie jacyś tam pijacy.
Jonathan Carroll

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

28 paź 2018, 9:35

No i dokładnie. Jesteś odpowiedzialnym mężem i ojcem Andwer i tak trzymaj. :)
Btw, jest taka strona na facebooku "Wkurwiony tata" czy jakoś tak, gdzie koleś cały czas płacze, że musi się zajmować dzieciakami, a żona go trzyma pod pantoflem, a tymczasem on jest wielki samiec alfa i chciałby i na piwo iść i zaru***ć na boku i meczyk obejrzeć z kumplami... Biedactwo, kuźwa. :roll: Nie po to się jedzie w Tatry, żeby płakać, że góry są za wysokie i nóżki bolą. Jak ktoś nie potrafi sprostać obowiązkom rodzinnym, to niech nie zakłada rodziny, bo potem wszyscy na tym cierpią, a biedny frustrat potem płacze anonimowo w internecie.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

28 paź 2018, 16:32

Dokładnie. /okok/

Zdecydowałem się nie zrywać całkowitej "więzi" z kolegami. Zawsze mogę zaprosić do swojego domu, lub odwiedzić kolegę.
Kiedyś byłem aktywniejszy towarzysko, ale kiedy założyłem rodzinę, co bardzo pragnąłem stwierdziłem, ze z pewne nawyki czas ukrócić
Jonathan Carroll

Wróć do „Miłość, seks, partnerstwo”