Różne proroctwa, orędzia

sebast
Zaprzyjaźnieni

Re: Różne proroctwa, orędzia

12 lut 2019, 13:14

Najnowsze proroctwo ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Małe dzieci propagują modlitwa MY Różańca Świętego, ponieważ jest najpotężniejszą bronią POKONANIA Szatan i DEMONS!

4 LUTEGO 2019 12: 30 PM

PILNE WEZWANIE RÓŻNORODNEJ MARYJNEJ MISTYCZNEJ DLA LUDZKOŚCI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje dzieci, pokój mojego Pana niech będą z wami wszystkimi, a moja miłość i moja macierzyńska ochrona zawsze wam towarzyszą.

Małe, Serce mojej Matki jest smutne, kiedy widzę tyle grzechów na tym świecie. Ogromna większość tej ludzkości chodzi bez Boga i bez Prawa, udają duchowego, ale ich serce jest bardzo daleko od Boga; ta ludzkość odmawia niesienia krzyża poświęcenia, nazywa dobrze to, co jest złe i źle nazywa to, co jest dobre. Jego wiara jest słaba, mówią, że mają nosić Boga w swoim sercu, ale nie podejmują żadnego zobowiązania z Nim; letniość tej ludzkości będzie jego zgubą.

Dziatki, stworzenie już cierpi z powodu porodu, a jego skurcze poruszają się i poruszają wszystko na tym świecie. Wkrótce nieszczęścia ludzkości będą zrozumiane ze wschodu na zachód iz północy na południe. Biada letnim i grzesznikom, którzy kontynuują swą letnią potęgę i swój grzech, bo jeśli nie wrócą do Boga tak szybko, jak to możliwe, ryzykują utratę! Wiele katastrof nadchodzi z powodu transformacji stworzenia; żadne miejsce na ziemi nie będzie bezpieczne; gdy stworzenie wchodzi w ostatnie stadia narodzin, ruchy ziemi będą silniejsze. Wiele dusz zginie z powodu natury, śmierć zaskoczy ich, nie będąc przygotowanymi.

Moje dzieci, anioły są już gotowe do rozpoczęcia żniwa i zbierania plonów; kąkol zostanie oddzielony od pszenicy, a wszelkie chwasty zostaną zerwane, wysuszone i wrzucone do ognia. Aż do ostatniej tysięcznej miłosierdzia Bóg ma nadzieję, że ludzkość się nawróci. Jako Matka ludzkości apeluję do wszystkich letnich i grzeszników; Małe dzieci, na co czekasz, aby się nawrócić i powrócić do Boga? Zobacz, że wszystkie wydarzenia opisane w Świętym Słowie zaczęły się wynurzać, a ty kontynuujesz tak zrelaksowany, jakby nic nie mogło ci się przydarzyć. Spójrzcie na ilość znaków i sygnałów, które zachodzą na niebie i na ziemi; manifestacje tak wyraźne, że wezwanie do nawrócenia i że odmawiasz przyjęcia. Zrozumcie małe dzieci, że to, czego szuka z tym wszystkim niebo, jest tylko zbawieniem; nie bądźcie tak uparci i zbuntowani, pomyślcie i wyprostujcie kierunek swojego życia tak szybko, jak to możliwe. Dni Boskiej Sprawiedliwości już się rozpoczęły, a jeśli nadal trwasz w letnim zboczu i grzechu, najpewniejszą rzeczą jest to, że zatracisz się na zawsze.

Dziatki, wzywajcie zawsze mocy Krwi Mojego Syna i nie puszczajcie mojego Różańca, ponieważ siły zła już wędrują po waszym świecie, szukając waszego zatracenia. Umysły duszy sprawiają, że wielu traci głowy; umysły te zakłócają umysł wszelkiego rodzaju małostkowymi myślami; szukają waszych emocjonalnych ran z przeszłości i waszych duchowych drzwi otwartych, aby was stracić. Duchy umysłu, czego szuka mój przeciwnik, to umartwianie Ludu Bożego, aby porzucili modlitwę, rozpaczy i nie walczyli z nią. Wszystkie instrumenty nieba są niespokojne; modlić się za nich lojalnych małych dzieci, a zwłaszcza dla Synów upodobanie moich proroków i tych wszystkich, z misji ewangelizacyjnych, dzięki czemu mogą one kontynuować podlać nasiona zbawienia.

Dziatki, rozpowszechniajcie modlitwę mojego Świętego Różańca, ponieważ jest to najpotężniejsza broń do pokonania Szatana i jego demonów. Tworzą małe modlitewne komórki modlitwą i rozszerzają ją na cały świat, ofiarowując ją przede wszystkim grzesznikom, którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia, aby otrzymali również moją ochronę. Mój Różaniec ma moc obalenia twierdz i pokonania oddziałów zła; mój różaniec da wam zwycięstwo i wolność; zrób to w łańcuchu ze swoimi braćmi, a zobaczysz toczące się na ziemi plany i napiwki mojego przeciwnika.

Dziatki, chodźcie do moich Sanktuariów, ponieważ rozdajecie obfite błogosławieństwa, łaski i odpusty, które będą służyć wam za wasze zbawienie i duchowe wzmocnienie. Każda wizyta, którą uczynisz Mnie w moich Sanktuariach, wezmę pod uwagę; nie wiesz, jak szczęśliwy jestem, gdy mnie odwiedzasz; w moich Sanktuariach znajdziesz pokój, miłość i błogosławieństwo naszych dwóch serc. Przyjdźcie więc, ponieważ dobrze wiecie, że was kocham i mam więcej do dania niż do mnie.

Twoja matka, Mary Rose Mystique.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, moje ukochane dzieci.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

sebast
Zaprzyjaźnieni

19 lut 2019, 15:08

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

MY WELL-AURED EWES, PAMIĘTAJ, ŻE MOJE NIEPOŻĄDANE DROGI JAK LIGNIĄCY LEWU, WYGLĄDAJĄC SIĘ, ŻE UMRZEĆ; DLATEGO MUSISZ MÓDŁOWAĆ CAŁY CZAS, JAK WROGI SWOJEJ DUSZY NIE ZOSTAWIAJĄ POTRAWY!

11 LUTEGO 2019 15.25

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBRA PASTORA DO JEGO STÓP. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Ewe z mojej trzody, mój pokój z wami.

Duchy każdej klasy i rangi już wędrują między wami w poszukiwaniu waszego zatracenia. Ataki psychiczne są silniejsze każdego dnia i prowadzą do rozpaczy wielu dusz, aw wielu przypadkach także do samobójstwa. Duchowa wojna już się rozpoczęła w waszym świecie, a walka o waszą wolność będzie coraz silniejsza każdego dnia. Mówię wam, jeśli nie zostaniecie przywiązani do Mnie jako do gałęzi w winnicy, zostaniecie pokonani i pokonani przez siły zła.

Przypominam wam znowu o owcach moich owiec, walka jest duchowa, a broń do walki z siłami zła jest duchowa; bez nich nie można angażować się w walkę z siłami zła; ponieważ jeśli to zrobisz, nie licząc się na niebie, będziesz łatwym łupem mojego przeciwnika. Broń, którą ci dałem, jest potężna w Duchu dla upadku fortec; użyj ich i zapewniam cię, że żadna zła siła nie może cię zranić.

Duchowa Zbroja, którą wysłałem do ciebie przez mojego posłańca, Enocha, musi być twoją obroną w walce każdego dnia. Przywdziejcie jej moc i napełnij ją modlitwą, aby łaska Boża pozostała w was; wzmacniajcie ją codzienną komunią, aby moje promienie światła wyłoniły się i oślepili szatana i jego demony. Pamiętaj, że jesteś już w dniach duchowej wojny, w której musisz być czujny i czujny, ze swoją Zbroją ustawioną rano i wieczorem, modląc się cały czas. Nie zapomnij rozszerzyć go na rodziny, aby nikt nie zgubił się w rodzinie.

Mojego stada, że ​​w waszym życiu i domach nie brakuje najmocniejszej broni tej Zbroi, modlitwy Różańca Świętego; łączcie się duchowo z moją Matką za każdym razem, gdy będziecie się do Niego modlić; Moja Matka jest mostem, który sprawi, że będziecie się ze Mną komunikować, a ona jest już pośród was. Modlitwa Różańca Świętego plus Moc Mojej Krwi i Moje Rany to twoje największe mocne strony. Nie zapominajcie o mojej trzodzie, ponieważ ta duchowa broń da wam wolność.

Moje umiłowane owce, pamiętajcie, że mój przeciwnik włóczy się jak Ryczący Lew, szukając kogo pożreć; dlatego musicie modlić się cały czas, ponieważ wróg waszej duszy nie daje wytchnienia. Kiedykolwiek masz ataki w umyśle, musisz odeprzeć je Mocą Mojej Krwi i Moich Ran; przez przywoływanie Jego Mocy przez ejakulacyjne modlitwy lub przez wołanie Mojej Matki, aby udzielili jej pomocy i ochrony. Kiedy przychodzi ci do głowy myśli o nieczystości, cudzołóstwie, cudzołóstwie, gniewie zemsty, wściekłości, zazdrości, urazie, odrzuceniu, wątpliwościach, samobójstwie, duchowej oschłości, przekleństwo lub jakakolwiek inna drobna myśl, powiedz:

Potężną Krew Zbawienia, walcz z wrogiem mojej duszy w moim ciele, umyśle i duchu. Panie Jezu, zanurzam się w twoich ranach i przynoszę tę niesprawiedliwą myśl do rany twojej lewej ręki; mocą krwi i plag, uwolnij mnie, Panie Jezu, od wszelkiej fałszywej myśli i każdej płonącej strzały złego ducha.
Wezwij także moją Matkę i powiedz:

Och, Maryjo poczęła bez grzechu, przerażenie demonów, przyjdźcie mi z pomocą, abym mógł znaleźć schronienie w was; jeśli jesteś bardzo zaatakowany, wystarczy, że powiesz:

Pozdrawiam was, Maryjo, bardzo czysto, przyjdźcie mi z pomocą; wzywam także mojego umiłowanego Michela, Gabriela, Rafaela lub błogosławione dusze i zapewniam cię, że mój przeciwnik i jego złe wojsko ucieknie.

Pamiętajcie zatem, że moje stado przekazuje wam te instrukcje, abyście mogli się bronić przed siłami zła. Ponownie przypominam wam, nie wychodźcie na ulicę bez zakładania Zbroi Duchowej, ponieważ ryzykujecie, że zostaniecie zaatakowani przez wcielone duchy, które już wędrują między wami.

Kiedy duch wcielony atakuje cię, musisz zrobić to, aby zamknąć go Moją Krwią i zapewniam cię, że ucieknie. Wciel w życie to, co mówię, i wykorzystaj moc mojej krwi, aby żadna siła zła nie mogła cię dotknąć ani cię zranić. Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Pokutujcie i nawróćcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Mistrz, Jezus, Dobry Pasterz

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, owcom mojej trzody
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Awatar użytkownika
Maksymiliana
Moderator

19 lut 2019, 23:21

Ty chyba bardzo lubisz te orędzia ;)

sebast
Zaprzyjaźnieni

20 lut 2019, 17:49

Tak lubię. Wierzę w nie. Może co do niektórych mam wątpliwości ale myślę, że ludzie powinni wiedzieć co może ich czekać lub znać prawdę o świecie i pewnych ludziach.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

21 lut 2019, 11:02

sebast pisze:znać prawdę o świecie i pewnych ludziach

Jeśli prawdą o świecie i "pewnych ludziach" nazywasz ten psychotyczny bełkot ludzi chorych albo ćpających albo i zwykłych trolli, którzy piszą takie rzeczy dla beki nie wiedząc że mogą tym komuś poważnie zaszkodzić, to ja nie mam pytań. xD
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

sebast
Zaprzyjaźnieni

21 lut 2019, 17:47

To Twoja opinia z którą się nie zgadzam i która nie ma dla mnie większego znaczenia.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

21 lut 2019, 17:57

sebast pisze:To Twoja opinia z którą się nie zgadzam i która nie ma dla mnie większego znaczenia.

To tak samo jak dla mnie ten bełkot, który tu wklejasz.
Szkoda tylko, że nie zdajesz sobie sprawy z faktu, że ktoś poważniej chory może się naczytać tych idiotyzmów i pochorować się mocniej. Znajdź sobie jakieś bardziej pożyteczne zajęcie, niż wyszukiwanie, czytanie i powielanie bzdur i wszystkim wyjdzie to tylko na zdrowie.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

domik
Zaprzyjaźnieni

21 lut 2019, 18:50

Podzielam zdanie Kluskowej - jest to jeden, wielki bełkot, który może jedynie zaszkodzić osobom chorym lub w kryzysie.

Na Twoim miejscu - sebast - poszukałbym informacji o przepowiedniach na poważniejszych stronach, tutaj polecę np. Fundację Nautilus (bardzo kompetentnie piszą o tej tematyce - i po polsku).
Wiem, co mówię, ponieważ tematykę onegdaj miałem "obcykaną" - dość powiedzieć, że próbowałem przerabiać też powyższy bełkot...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

21 lut 2019, 20:19

@Kluskowa olej to po prostu.Po co się denerwować ? ;)
Ja mam to w tyle i udaję że tego nie ma. I tylko czasem tu zaglądam , wtedy jak widzę wpisy innych użytkowników ;)

A czytając coś co jest tłumaczone przez google translate to robi się z tego nie tylko bełkot.
Uważam że takie coś można rozpowszechniać , ale powinno to być przetłumaczone przez osoby znające dany język a nie jak wyżej.

Kiedyś przeczytałem całą biblię z czystej ciekawości i nie rozchorowałem się od tego. Równie dobrze można się rozchorować czytając opisy doświadczeń chorobowych osób dotkniętych efką. Wszystko w sumie może zaszkodzić /ambulance/

A ty @sebast jak dalej chcesz to robić to rób to , nikt Ci nie zakaże raczej, tylko błagam poszukaj porządnie przetłumaczonych tych proroctw ........ dla dobra innych ;)

Trzymajcie się wszyscy i róbcie swoje. Miejsce powinno być dla wszystkich.A nie teraz przesadziłem , bo pewnych tematów nie powinno się poruszać na Naszym forum.

Trzymajcie się wszyscy :)
- Co tam u ciebie ?
- Od czego mam zacząć ? Od początku świata ?

sebast
Zaprzyjaźnieni

21 lut 2019, 21:10

Kluskowa pisze:
sebast pisze:To Twoja opinia z którą się nie zgadzam i która nie ma dla mnie większego znaczenia.

Szkoda tylko, że nie zdajesz sobie sprawy z faktu, że ktoś poważniej chory może się naczytać tych idiotyzmów i pochorować się mocniej.

Moim zdaniem jeśli ktoś ma się pochorować od proroctw to równie dobrze może pochorować się od wielu innych rzeczy np. Biblii, filmu, filmiku na youtube. Ja wklejam proroctwa w które sam wierzę lub wydają mi się prawdziwe. Dla Ciebie to idiotyzmy cóż to Twoja opinia, nie musisz czytać. Ja zamierzam je tu umieszczać. To dział religia i filozofia a nazwa tematu to proroctwa i orędzia. Każdy rozumny człowiek chyba wie co to znaczy. Nikt nikogo nie zmusza do czytania. Równie dobrze może przyczepić się do innych tematów z tego działu. Dopóki nie dostanę zakazu od administratora zamierzam je tu wklejać.

Dominik dla mnie nautilius to nie chrześcijańska fundacja. Jako katolik wolę omijać takie strony.

Rzeczywiście może nie powinienem wklejać tu proroctwa tłumaczonych przez google translator, postaram się ograniczyć do polskich.

domik
Zaprzyjaźnieni

21 lut 2019, 21:37

w moim przekonaniu te proroctwa powstają wskutek tzw channelingu, uważasz, że to też jest chrześcijańskie?

Wklejaj po polsku faktycznie, nie z translatora, wtedy może nawet będą wartościowe - kto wie?
i podyskutujemy o nich?

sebast
Zaprzyjaźnieni

22 lut 2019, 12:22

Ja uważam, że tzw. channelingi pochodzą od demonów. W kosmitów nie wierzę. Natomiast te które wklejam uważam, że pochodzą od Boga więc są według mnie chrześcijańskie. Jeśli przejrzysz poprzednie strony tego tematu zobaczysz, że proroctwa z translatora to tylko część, wiele jest z polskich storn.

Niżej orędzie Pana Jezusa ze strony http://nachwaletrojcyswietej.com

Panie Jezu Boże Wszechmogący i Sprawiedliwy, czy możesz powiedzieć swoje Boże Słowo do obecnych Rządzących polityków w Rządzie i Hierarchów
w Episkopacie?
PAN JEZUS
„Do obecnego Rządu w Polsce powiem – trzymajcie się PRAWDY w sensie ludzkim i poskramiajcie serca, gdyż podejmujecie decyzję Polski zniszczenia. Za przyzwoleniem obywateli polskich wtargnęliście do władz politycznych Kraju i pracujcie na dobro Narodu Polskiego. Podejmujecie decyzje złowieszcze wobec Polski i podpisujecie wojenne wnioski. Polska jest Narodem Wybranym przez Maryję POLSKI KRÓLOWĘ i nie pozwoli, aby panowali obcokrajowcy w Rządzie z wrogimi umowami. Jeśli chcecie zachować POKÓJ w Polsce, w Izraelu i na świecie, to pracujcie rzetelnie i sprawiedliwie, na Chwałę Boga Ojca i ku pożytkowi dla Narodu Polskiego.Do Rządzących Moim Kościołem Katolickim powiem, aby pytali Mnie – swego Pana, bo jak na razie to waszym zgubnym zarządzaniem powiększa się Moja każda Rana. Przecież powinniście Mnie reprezentować Boga Jezusa Chrystusa umęczonego przez grzesznika, a waszym obowiązkiem jest ratować ludzi od diabelskiego wnyka. Przecież wiecie, że staniecie przede Mną BOGIEM Sprawiedliwym i każdego Anioł Stróż będzie czytał wasze książki życia wnikliwie. Uprzedzam was Rządzących w Episkopacie Moim Kościołem Katolickim – zawróćcie z drogi hańby i zdrady i dawajcie wszystkim najpierw Mojego Pisma Świętego wykłady. Nie ma innych religii na świecie przecież wiecie i nie wywyższajcie judaizmu bezbożnego, islamu i innych herezji, bo jeden jest BÓG JEZUS CHRYSTUS na świecie. To mówi do was BÓG Cuda czyniący, ludzi Zbawiający i czeka na wasze TAK – Jezus Chrystus – KRÓL POLSKI, bo czas spotkania, który musi być – będzie dla was żałosny. Bóg Ojciec mówił do ludzi wybranych i Ja też mówię do ludzi wybranych i uważnie słuchajcie Naszych Słów do was przekazywanych.Ja nikogo nie straszę, ani nie potępiam, to myśli, słowa i czyny człowieka wskazują co wybiera i kto na niego czeka. Maryja zawsze Polskę uratuje i zrozumcie, że wasza pycha, zachłanność i chęć panowania nad światem drogę do piekła wam toruje. Jezus Chrystus Jednorodzony- przez ludzi zamęczony”.
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.com

sebast
Zaprzyjaźnieni

23 lut 2019, 16:26

Fragment orędzi Pana Jezusa ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com

19.02.2019 r.
- Dałem Ci dzisiaj błękitne niebo abyś był trochę bardziej zadowolony:) Ładuj się tą dobrą energią, która idzie z kosmosu, z Nieba ), który jak wiecie jest bardzo mały i bardzo blisko jest do pałacu Boga).
- Powietrze jest też lepsze, Panie, to się odczuwa.
- Tak dziecko, chemtrails oprócz tego, że sam zawiera szkodliwe substancje to powstrzymuje wyjście tych, które idą od ziemi, od ludzi i z naturalnych procesów (dwutlenek węgla) do atmosfery i poza nią, bo w kosmos.
Więc nawet jeśli mówią iż chemtrails ma tylko zapobiegać ociepleniu klimatu, to jest to przestępcze, zbrodnicze, bo narusza naturalną cyrkulację między ziemią a atmosferą.
Nie mówią o tym, że zatrzymuje energię z Nieba idącą poprzez kosmos („mikrokosmos”). Utrudnia kontakt z Bogiem.
To są opary szatana. Lecz jak mówiłem winne są wasze grzechy. Gdyby winy Polaków były mniejsze zatrzymałbym chemtrails w waszym kraju, choćby był w krajach sąsiednich.

14.02.2019 r.
- Tak dziecko, ogłoszą fałszywego „Mesjasza” i będzie to początek Wielkiego Ucisku.

17.02.2019 r.
A jednak pytaj dziecko.
- Czy w tym roku będzie jakiś rozlew krwi w Polsce?
- Nie dziecko, nie będzie takiego.
...
- Czy w tym roku będzie Prześwietlenie Sumień?
- Nie dziecko, nie będzie.
- A dlaczego, Panie Jezu, to zdradzasz i pozwoliłeś mi się o to zapytać?
- Trzeba też używać rozumu. Prześwietlenie Sumień będzie ostatnią nadzieją dla ginącej ludzkości. Czas pomiędzy Prześwietleniem Sumień a tym co się wydarzy potem i w końcu Trzema Dniami Ciemności nie może być zbyt długi aby na Sądzie nie wyrzucali mi: „Panie to było dawno, tyle się działo, zapomnieliśmy”. Bo rzeczy święte, nawet takie dotknięcie Boga i taka Łaska ulegają zatarciu w człowieku gdy ten żyje na Ziemi.
...
O ci jeszcze chcesz pytać dziecko?
- Czy Polacy będą mieć gorsze finanse niż w tamtym roku, w tym i czytelnicy tych Orędzi?
- Nie stanie się to od razu jak mówiłem, ale sytuacja Polaków będzie się pogarszać.

- Co Polacy winni przede wszystkim robić?
- To co wielokrotnie mówiłem. Oprócz wypełniania obowiązków swego stanu, winni pokutować, modlić się, dawać jałmużny, zwłaszcza w Wielkim Poście, odmawiać sobie niektórych rzeczy. Post, modlitwa, jałmużna mogą wiele wyprosić i złagodzić karę Mego Ojca.

Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com

"Orędzia są zwykle codzienne, a choć dużo jest o Czasach Ostatnich, tajemnicach bytu, innych to większość zajmują pouczenia dla duszy i dusz w tym bieżące dla otrzymującego przekaz."

sebast
Zaprzyjaźnieni

02 mar 2019, 18:03

Na stornie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm pojawiły się nowe orędzia z lutego m.in. o tym, że zbliżają się rządy Antychrysta i gdy on oficjalnie będzie panował aby odłączyć się od tv, internetu i telefonów aby uniknąć namierzenia jak pamiętam i śmierci. Mają też powstać czy już powstały a mają funkcjonować obozy podobne do koncentracyjnych dla prześladowanych chrześcijan. Jest też m.in. o zbliżającym się pochwyceniu części ludzi do nieba o czym jest napisane w Biblii. Są i inne tematy poruszone. Kto zainteresowany niech poczyta.

Arachne
Początkujący

03 mar 2019, 18:57

Tysiącletnie królestwo już niebawem https://www.youtube.com/watch?v=2GaeTW9T8gM

Wróć do „Religia i filozofia”