Różne proroctwa, orędzia

sebast
Zaprzyjaźnieni

Re: Różne proroctwa, orędzia

18 maja 2019, 13:39

Ostatnio natknąłem się na pewne proroctwo na stronie http://trinite-sainte-et-mariemamere.ov ... -2019.html

Ponoć coraz bliżej jest tzw. Ostrzeżenie czyli sąd każdego człowieka przez Boga na próbę. W czasie poprzedzającym to wydarzenie ponoć wiele osób dozna uzdrowienia gdy na niebie widoczny będzie krzyż a ludzie z wiarą się przed nim pokłonią i pomodlą. Poniżej proroctwo, tłumaczenie google translate więc może być niedokładne.

PILNE ODWOŁANIE JEZUSA MIŁOSIERDZIA DO JEGO WIERNYCH LUDZI

Mój ludu, przynoszę ci mój pokój, moją miłość i moje miłosierdzie.

Jestem waszym Jezusem Miłosierdzia, który przemawia do was, słuchajcie mnie, mój ludu. Zbliża się koniec czasu Mojego Miłosierdzia, skorzystajcie z tych tysięcznych, które wam pozostały, aby pojednać was z Bogiem i ponownie przyjąć drogę zbawienia. Z moim Ostrzeżeniem i Moim Cudem, czas Mojego Miłosierdzia skończy się i rozpocznie się czas ostatniego etapu mojej Sprawiedliwości i Oczyszczenia, które zakończy się waszym wyzwoleniem i wydaleniem ziemi z panowania zła.

Mój ludu, mój chwalebny krzyż wkrótce pojawi się na firmamencie i będzie widoczny na całej ziemi. Cała ludzkość w ciągu 7 dni i nocy może kontemplować światło mojego chwalebnego krzyża na Golgocie; w czasie, który przetrwa mój chwalebny krzyż w niebie, ujrzymy wielkie niebiańskie manifestacje; moi aniołowie otoczą go, a Niebo otworzy się, abyście mogli zobaczyć wielkie niebiańskie cuda, których nigdy wcześniej nie widziały żadne oczy. Każdy, kto pokłoni się i modli się z wiarą do Mojego Krzyża, zostanie uzdrowiony.

Wielu chorych ciała i duszy zostanie uzdrowionych i uwolnionych, nastąpi nowa Pięćdziesiątnica na ziemi; wielu będzie mówić nowymi językami i otrzyma dary i charyzmaty od mojego Ducha Świętego. Mój lud będzie się radował i chwalił chwałę Bożą. Będzie wiele nawróceń, a wiele dusz, które były daleko od Owczarni, nawróci się i otrzyma Chrzest Duchem. Wielu Saula odejdzie od prześladowców mojego Kościoła, aby stać się moimi uczniami tych ostatnich czasów.

Radujcie się mojego ludu, ponieważ moje następne przyjście jest blisko. Przyjdę z całą moją chwałą i wspaniałością, jako Najwyższy Król, aby panować nad moim wiernym stadem w moim Nowym Niebiańskim Jeruzalem. W moich Nowych Niebiosach i mojej Nowej Ziemi czekam na moich Oczyszczonych Ludzi; Będę twoim Bogiem, a ty będziesz moim wybranym ludem. Moja Wola zostanie wykonana w Niebie i na Ziemi, moja Chwała objawi się tobie, a Odłamek Mojego Niebieskiego Jeruzalem okryje cię. Będziecie Istotami Światła i niczym i nikt nie zabierze waszej Radości.

Odwagi, więc trzymajcie wiarę, brakuje jej, abyśmy byli zjednoczeni jako jedna rodzina. Przygotuj mój lud na przybycie mojego chwalebnego krzyża i mojego ostrzeżenia; gromadzić się na modlitwie i chwalić chwałę Bożą hymnami i psalmami; bo zacznie się moje panowanie pokoju, miłości i miłosierdzia. Pozostańcie w moim pokoju, mój ludu.

Jestem waszym Jezusem Nieskończonego Miłosierdzia.

Spraw, by moje wiadomości były znane na całym świecie.
Źródło: http://trinite-sainte-et-mariemamere.ov ... -2019.html
(tłumaczenie google translate)

sebast
Zaprzyjaźnieni

19 maja 2019, 18:39

Proroctwo/orędzie ze strony "W obronie wiary i tradycji" na temat nadchodzących wydarzeń, o kataklizmach i nie tylko.

https://wobroniewiaryitradycji.wordpres ... -w-polsce/

sebast
Zaprzyjaźnieni

16 cze 2019, 12:54

Ciekawe orędzia Boże z ostatniego czasu o sfałszowanych wyborach, zbliżającym się zamieszaniu w Kościele i nadchodzących wydarzeniach:

http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/oredz- ... rozeznanie

fragment:

A wybory do Parlamentu Europejskiego to wyreżyserowany cyrk pod dyktando wielkich tej ziemi nie myślących o odpowiedzialności wobec Mojego Ojca Niebieskiego.

Wszechmogący Święty jest i was wezwał do świętości.

Każda grupa polityczna kombinowała, by dostać jak najwięcej mandatów „zaufania” do Unii Europejskiej, która jest proateistyczna, bez BOGA nie przestrzegająca praw Dekalogu, więc na czym oprzeć się chce? Deprawacja maluczkich weszła, to jest przekręt. Co do "Konfederacji" to już zostało podane przez Mojego proroka Krzysztofa Michałowskiego /cyprianpolakwiara.blogspot.com-maj 2019/.

Sfałszowano wybory, ale jak powiedziałem przewodników trzeba wybierać pośród rodowitych Polaków, wg nie ludzkich kryteriów, ale Bożego wyzwania. Ten czas nagonki na polski wybrany naród jest z każdej strony. Żydokomuna ma swoje wtyki jak wy to mówicie, więc wykorzystano agentów do rozbicia i tej "Konfederacji" jak i "Kukiz 15" i pomniejszenia frekwencji za program przeciwko ustawie 447 dotyczącej mienia po spadkowego, nie słusznego z Bożej woli. Powierzam POLSKĘ dla Polaków i Żydów - tych, którzy mają korzenie polskie, wszystko winno być udokumentowane.

Więc nie dziwcie się dzieci Matki Kościoła Świętego w Polsce i po za jej granicami, wybrani Apostołowie Czasów Ostatecznych, że to walka wręcz.

Mój przeciwnik antychryst ma mało czasu, dlatego działa ze zdwojoną po trzykroć siłą na każdym etapie zarówno przez Episkopat Polski, PIS jak i Koalicje Europejską.

To wszystko runie, opadnie gospodarka rolna-głód jak i duże zachwiania w przyrodzie, co widać.

Apokalipsa trwa i oczyszczenie trwa.

Tak, dopiero podczas ucisku Polacy się zjednoczą, by błagać MAJESTAT BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO, by pozwolił bym Ja Jezus Chrystus Król Wszechświata Syn Maryi został Królem Polski w pełni tego słowa znaczeniu. Korona i berło z miłością winna być MNIE OFIAROWANA i w pokorze serca dana.

Tak wybraliście europosłów jak wam pasowało.

Co do wydania tego listu pasterskiego, który dał tylko furtkę do nowego zła, braku zaufania i zgorszenia maluczkich, czy pytaliście Mnie o radę zarówno wy arcybiskupi w Episkopacie Polski? Ale to wasza wola nie Moja Święta Wola w tym jest.
Źródło: http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/oredz- ... rozeznanie (29.05.2019 r.)

sebast
Zaprzyjaźnieni

18 cze 2019, 15:17

Nowe proroctwo mówiące o tym, że kończy się Boże miłosierdzie a nadchodzi Boża sprawiedliwość. Tłumaczone w google translator.

TIEES OF HEART, NIGHT CIEBIE; JEŚLI KONTYNUUJESZ SWOJĄ DUCHOWĄ TRIBUTARIĘ, ZOSTANIE CIEBIE W PASAŻU MOJEJ SPRAWIEDLIWOŚCI!

9 CZERWCA 2019 1: 10 PM

WEZWANIE JEZUSA ŚWIĘTEGO SAKRAMENTU DO JEGO WIERNYCH LUDZI

Moje dzieci, przynoszę wam mój pokój.

Bądźcie czujni i czuwajcie z lampami zapalonymi przez modlitwę, gdyż rozpocznie się czas wielkiego oczyszczenia. Jakie to smutne, gdy widzę, że ogromna większość ludzkości wciąż śpi duchowo! Ani sygnały, ani znaki, ani przebudzenie natury nie sprawiły, że ludzkość się obudziła. Już czas mojego Miłosierdzia rozpoczął odliczanie i wielka większość wydaje się nie przejmować; nie wiedzą, że to, co się wydarzy, będzie czasem mojej sprawiedliwości, kiedy nie będzie już więcej miłosierdzia ani perspektywy.

Gdyby ta ludzkość wiedziała, co się stanie, uciekliby do pokoju z Bogiem i chronili się duchowo; cierpienia, które się zbliżają, nigdy wcześniej nie widziały na ziemi; bo nigdy przedtem nie widzieliśmy tak wielu zła i grzechu, jak w przypadku tej ludzkości ostatnich czasów. To grzech i niegodziwość ludzi ostatnich czasów przyniesie tak wiele nieszczęść i bólu stworzeniu; ludzkie nieposłuszeństwo i istniejące zło aktywowały moją sprawiedliwość; Sprawiedliwość, która przyjdzie z całą surowością, jak nigdy dotąd. Moja sprawiedliwość przywróci Zakon, a prawa, a wszyscy źli robotnicy, którzy nie chcieli przyjąć Mojego Miłosierdzia, zostaną wymazani z powierzchni ziemi.

Uciekajcie grzesznicy i źli robotnicy, aby pojednać was z Bogiem, ponieważ nadchodzi czas Boskiej Sprawiedliwości! Nie grzesz już, aby zwiększyć swoje więzi, ponieważ twoja dusza jest zagrożona zgubieniem! Pokutujcie i zatrzymajcie swój grzech i swoją niegodziwość, abyście jutro mieli dom w domu mojego Ojca.

Moje dzieci, moje Domy wkrótce zostaną zamknięte z powodu kryzysu zbliżającego się do mojego Kościoła; Kiedy to się stanie, nie będzie pasterzy, którzy będą was prowadzić i przebaczać wasze grzechy w Moje imię. Skorzystaj teraz i jak najszybciej umieść swoje konta w porządku; Nakarm tak dużo, jak tylko możesz, na Moim Ciele i Krwi, abyś mógł zostać wzmocniony duchowo i dzięki temu móc oprzeć się nadchodzącym Dniom Sprawiedliwości.

Ciepło sercem, noc zabiera cię; jeśli będziesz kontynuował swoją duchową letniość, zatracisz się w przejściu mojej Sprawiedliwości! Zdefiniuj się raz na zawsze, ponieważ brakuje mu niewiele czasu, aby czas Miłosierdzia został pochłonięty w całości! Czego oczekujesz kapryśnych dzieci? Albo jesteś zimny, albo jesteś gorący; zdefiniuj swoje życie duchowe, ponieważ kontynuując swoją letniość zapewniam cię, że nie przejdziesz testów. Czekam na ciebie, to są moje ostatnie telefony, zanim nadejdzie moja Sprawiedliwość. Pospiesz się, bo nadchodzi noc i nikt cię nie słucha.

Zrób dobre wyznanie życia przed jednym z moich kapłanów, aby pogodzić się ze Mną; postawcie duchową zbroję rano i wieczorem; wzmocnij się Moim Ciałem i Moją Krwią; włącz lampkę modlitewną i wróć na wąską ścieżkę, abyś mógł zostać usprawiedliwiony jutro. Nie zwlekaj, bo nadchodzi dzień i nadchodzi noc!

Pozostańcie w moim pokoju, moje dzieci.

Twój wieczny pastor, Najświętszy Sakrament Jezusa.

Niech moje wiadomości będą znane całej ludzkości, moje stado.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

sebast
Zaprzyjaźnieni

27 cze 2019, 17:24

Nowe orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html mówiące między innymi o tym, że nieczystość zatraca najwięcej ludzi a także o tym, że istoty które ludzie uważają za kosmitów są demonami. Tłumaczenie google translate więc może być niedokładne.

BRACI, WSZYSTKIE ISTOTY, KTÓRE ZWRACAJĄ SIĘ DO EXTRATERRESTRES LUB ALIENS, SĄ DEMONAMI!

16 CZERWCA 2019 13:45

PILNE ODWOŁANIE ŚWIĘTEGO MICHELA DO LUDZI BOGA.
WIADOMOŚĆ DO ENOCH

KTO JEST BOGIEM? Nikt nie jest taki jak Bóg!

Umiłowane dzieci Boże, pokój Najwyższego niech będzie z wami wszystkimi.

Lud Boży angażuje się w intensywne walki duchowe przeciwko siłom zła w waszym świecie i jego przestrzeni. Grzech i zło są zakorzenione w sercu tej przewrotnej ludzkości i powodują, że złe duchy chwytają wiele dusz; demony nie spoczywają w poszukiwaniu upadku ludzkości.

Demony nieczystości należą do tych, którzy tracą najwięcej dusz; naruszenie szóstego przykazania Prawa Bożego powoduje, że młodzież i ludzie gubią się na zawsze. Miliony dusz żyją dziś z demonami ciała, co powoduje, że Duch Boży i Anioł Stróż oddalają się od nich. Złe duchy kontrolują, kierują i kierują życiem milionów ludzi.

Dzięki kontroli, jaką te złe duchy wywierają na tak wiele dusz, z tego powodu dzisiaj na tym świecie rozprzestrzenia się tak wiele krwi. Pamiętajcie, że zły jest nienawiścią, zniszczeniem i śmiercią, jest zainteresowany jedynie kradzieżą waszej duszy, aby śmiać się z Boga i jego stworzenia.

Bracia, wszystkie istoty, które nazywacie istotami pozaziemskimi lub kosmitami, są demonami. Nie wierzcie obcym kłamstwom ani nie udawajcie Iluminowanych lub Oświeconych istot, ponieważ wszystkie one są demonami! Są bytami z piekła; wielu jest przebranych za Aniołów Światła, wysyłając wiadomości, które ogromna większość ludzkości, z dala od Boga, przyjmuje i podąża tak, jakby były Boskie.

Zwracaj szczególną uwagę na tych braci, ponieważ tak zwana Angelologia to New Age, która służy przeciwnikowi. Każde przesłanie pochodzące od Najwyższego musi być chronione przez Słowo Boże. Pamiętaj, że wszystko zostało już napisane; proroctwa prawdziwych instrumentów nieba z ostatnich czasów przypominają o tym, co już jest w Świętym Słowie. Każde przesłanie z nieba musi nawoływać do pokuty i nawrócenia ludzkości; a najważniejsze musi duchowo przygotować Lud Boży na nadchodzące wydarzenia. Każde przesłanie z nieba musi powiedzieć ci karę, która przyjdzie na ludzkość, jeśli nie nawróci się i nie wróci do Boga.

Uważajcie więc, bracia, aby nie dać się uwieść orędziom, które nie mówią o Miłosierdziu i Boskiej Sprawiedliwości, ale które pokazują wam fałszywe zbawienie, gdy nie ma nawrócenia lub nawrócenia. Powtarzam wam jeszcze raz: Orędzia istot świetlnych, Angelologii, orędzi Istot i Oświeconych Mistrzów, nie pochodzą od Boga, abyście nie wpadli w te pułapki. Wszystko to jest częścią New Age, czyli przebrania, w którym przeciwnik ukrywa się w ostatnich czasach.

Przypominam wam, bracia: abyście dotarli do nieba, musicie najpierw dźwigać swój Krzyż i iść przez kalwarię oczyszczenia. Wszystkie dzieci Boże muszą umrzeć dla grzechu i zostać oczyszczone, aby jutro weszły do ​​Królestwa mojego Ojca. Niech pokój Najwyższego pozostanie w tobie. Chwała Bogu, Chwała Bogu, Chwała Bogu.

Wasz brat i sługa, Michał Archanioł.

Uczyń znane Nasienie Boga, moje orędzia dla całej ludzkości.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłuamczenie google translate)

sebast
Zaprzyjaźnieni

27 cze 2019, 23:33

Dziś na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm pojawiły się nowe orędzia z czerwca. Poniżej dwa fragmenty moim zdaniem istotne, jeden o czasach Antychrysta a drugi na temat zdrowia:

W czasie wielkich prześladowań, za panowania syna zatracenia, Antychrysta, zniknie z Internetu wszystko to, co dobre, święte i pobożne, co obecnie jest normalnością.

Kto nie ma innej możliwości odtwarzania, utraci nawet to co ma, a to co było do tej pory z tego tematu na stronach internetowych zostanie zablokowane, usunięte. W tym czasie nie będzie można Bożych rzeczy przesyłać Internetem i pocztą mailową. Ci, którzy o tym zapomną i użyją poczty lub komunikatora do przesłania jakichkolwiek Bożych materiałów, będą bardzo boleśnie, dotkliwie ukarani.

...

Umartwianie smaku, ma również walory praktyczne. Wszelkie gorzkie zioła, mają w sobie najwięcej pożytecznego działania na organizm ludzki. Cukier stosowany w łakociach, słodkich napojach, herbacie i innych, powoduje ogromny wzrost zagrzybienia organizmu od wewnątrz, sprzyja błyskawicznemu rozwojowi raka pod każdą postacią, jak również wielu innych przykrych dla wielu dolegliwości. Stosowanie ostrej papryki (kapseicyna) niszczy wiele chorób wywoływanych przez drobnoustroje, w tym większość chorób raka.

Mowa też o tym aby nagrać sobie mszę świętą i gdy nie będzie już możliwości uczestniczenia we mszy odtwarzać ją sobie.

Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

28 cze 2019, 3:36

Bóg, wszechmocny, o wszechpotężnej sile, kontrolujący wszystko we wszechświecie, z nudów tworzy sobie jakiegoś antychrysta, pozwala mu rozwalić wszystkie swoje idealne dzieła i uważa go za zagrożenie, chociaż ze swoją mocą i siłą mógłby go zmieść małym paluszkiem w każdej chwili.
No ale nie od dziś wiadomo, że "katolik" i "logika" to antonimy.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

sebast
Zaprzyjaźnieni

28 cze 2019, 8:02

Bóg dał człowiekowi wolną wolę i każdy człowiek ma wolną wolę i wybiera czy chce grzeszyć i czynić zło czy nie. Tak samo Antychryst wybrał czy chce czynić zło tak i Ty możesz wybierać. To nie wszechmoc Boża jest problemem w zlikwidowaniu zła na Ziemi ale wolna wola której Bóg nie chce odebrać człowiekowi. Choć zło też się porusza tylko w granicach wyznaczonych przez Boga bo czasem Bóg mówi dość i interweniuje w ten czy inny sposób.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

30 cze 2019, 20:34

>Bóg daje człowiekowi wolną wolę
>zmusza go, żeby niedoskonały, a niby doskonały człowiek używał jej tylko tak, jak chce Bóg
>inaczej kara, apokalipsa, koniec świata
Ciekawe, jak w takim razie ma się do tego dogmat o Chrystusie zbawicielu. Po co zbawiał ludzkość w takim razie?
Logiczne do bólu, nie ma co...

sebast
Zaprzyjaźnieni

30 cze 2019, 21:00

Święta siostra Faustyna powiedziała że Bóg nikogo nie potępia ale to dusza sama się potępia po śmierci. Po prostu jak człowiek całe życie grzeszy to moim zdaniem może być tak, że po śmierci tak się zapieka w złu i grzechach że sam nie chce być zbawiony więc czyja jest wtedy wina że człowiek idzie do piekła. Po prostu jak człowiek będzie przestrzegał przykazań Bożych za życia lub przynajmniej się starał to po śmierci się nie potępi lub mała szansa na to a jak ktoś będzie żył wyznając zasadę hulaj dusza piekła nie ma, wszystko mi wolno i po śmierci zobaczy ile zła popełnił to sam dla siebie może wybrać piekło. Zbawienie Jezusa jest dla tych którzy tego zbawienia chcą. To nie jest tak że Jezus daje zbawienie tylko wybranym, daje je wszystkim którzy chcą je przyjąć. Biblia mówi pokój ludziom dobrej woli. Bóg tylko jego jednego od człowieka wymaga dobrej woli. Nawet człowiek o dobrej woli może czasem ze słabości upaść i dla takiego człowieka Bóg nie jest surowy bo uświęcenie to proces często długotrwały ale jeśli ktoś ma upodobanie w grzechu i z pełną świadomością czyni zło bo chce, bo lubi bo chce ranić i krzywdzić innych to nad takim człowiekiem rozpala się gniew Boży. Weź Biblię do ręki Kluskowa i poczytaj a znajdziesz wiele odpowiedzi na swoje pytania.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

01 lip 2019, 7:31

Nie trzeba wyznawać żadnej religii, żeby być dobrym człowiekiem (nie mówię, że akurat ja jestem takowym, tylko ogólnie). Tak samo jak i często to religia motywuje do czynienia zła. Oczywiście religia rozumiana opacznie. Ale ludzie to ludzie, są gotowi pozabijać innych w imię swoich bogów, co zresztą miało w historii miejsce nie raz i nie dwa i, o zgrozo, ma miejsce ciągle.
Nie wierzę w piekło. Piekło jest i było na ziemi. Rzeź Ormian, wielki głód, Auschwitz i całe "imperium" innych obozów śmierci, Jasenovac, Wietnam, Czerwoni Khmerzy... i tak można jeszcze wymieniać. Ktoś powie, że to dzieła ludzi, a nie Boga. Złych ludzi, fanatyków, zaślepionych żądzą władzy, zysku, jakąś chorą ideologią itd. Ale to się stało, miliony ludzi ginęły okrutną śmiercią i gdzie był wtedy Bóg? Co zawinili ci ludzie, cywile, małe dzieci? Nawet żołnierze, niejednokrotnie zmuszeni do walki i innych rzeczy. Ich jedyną winą było to, że urodzili się w niewłaściwym czasie pod niewłaściwą szerokością geograficzną. Albo, że wyznawali nie taką religię jak "trzeba".

Fajnie jest pójść do kościoła, pomodlić się, wierzyć w dobrego Boga, a przy tym samemu dobrze żyć i nawet nie być przy tym hipokrytą. Ja, po tym co czytałam, widziałam itp po prostu już tak nie mogę. Bóg i rzeczy, o których pisałam wyżej, nie mogą istnieć równocześnie.

To była moja garść przemyśleń, nie trzeba się z nią zgadzać.

sebast
Zaprzyjaźnieni

03 lip 2019, 18:51

Kluskowa pisze:Nie trzeba wyznawać żadnej religii, żeby być dobrym człowiekiem

Moim zdaniem niestety nie można być dobrym człowiekiem nie będąc chrześcijaninem/katolikiem. Wszystko zależy jeszcze co człowiek uzna za wzór dobrego człowieka. Jeśli ktoś uzna dobrego człowieka za średnią w społeczeństwie to może uda mu się takim być bez religii jednak jeśli za wzór jakim dla chrześcijan jest Jezus postawimy właśnie Jezusa to niestety ale bez religii, Boga, Biblii i nakazów człowiek nie osiągnie tego wzoru. Zawsze pójdzie gdzieś na kompromis ze złem, z grzechem. Szczyt doskonałości to kochać wszystkich ludzi, w każdej sytuacji, okazywać ludziom dobro, na zło dobrem odpowiadać, nie myśleć tylko o sobie, służyć innym. Niestety ale bez religii, Boga i Biblii osiągnięcie takiej doskonałości jest moim zdaniem niemożliwe a jak ktoś pyta gdzie był Bóg w obliczu różnych cierpień i zła to ja nadal mówię, że Bóg dał ludziom wolną wolę i jej nie odbiera ale każdy grzech i zło ma swoje granice i Bóg w końcu interweniuje w ten czy inny sposób czasem posługując się innymi ludźmi. Jeśli dobrze kojarzę Bóg przed II WŚ mówił przez jakiegoś proroka że Polacy bardzo obrażają Boga grzechami nieczystymi. Obecnie Bóg nadal jest mocno obrażany, tysiące jeśli nie miliony dzieci jest abortowanych i jeśli na jakieś kraje spadną nieszczęścia niech ludzie nie pytają gdzie jest Bóg ale niech się zastanowią jakie grzechy popełniali że przyszło to na nich.

Na stronie http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/oredz- ... rozeznanie pojawiło się nowe orędzie z 25.06.2019 które mówi m.in. że 3,5 letni ucisk już trwa i że zostaną zmienione słowa konsekracji.

Na stronie http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html pojawiło się nowe orędzie z 25.05.2019 poniżej fragment, tłumacznie google translator. Kto zainteresowany niech przeczyta sobie całość.

Moje dzieci, w krótkim czasie wszystko się zmieni, wydarzenia wydarzą się bez ostrzeżenia, a miliony dusz zostaną utracone, ponieważ nie będą miały czasu na pokutę. Obudzi się gniew natury i wiele miejsc i ludzi na ziemi zniknie. Ogień wulkanów łańcuchowych i ogień z nieba wstrząśnie całym stworzeniem; Ziemia będzie jęczeć z tych ostatnich bólów porodowych i nie przestanie drżeć i jęczeć aż do narodzin Nowego Stworzenia.

Kontynenty połączy się i pozostanie tylko jeden kontynent, morze zniknie; nie będzie już w Nowym Stworzeniu. Wszystko zostanie odnowione dzięki mądrości Świętego Ducha Bożego; Nowych Niebios i Nowej Ziemi będzie Rajem stworzonym przez Boga dla Jego wybranego ludu. Dziatki, rozpocznie się ostatni etap waszego oczyszczenia, cierpię, gdy widzę, że ogromna większość nadal jest tak zrelaksowana. W ułamkach sekund wszystko się zmieni i to, co istnieje, przestanie istnieć. Jeśli ta ludzkość będzie nadal zasłonięta grzechem i nie obudzi się z jej letargu, ci, którzy zamieszkają w Nowym Stworzeniu, będą nieliczni.

Dziatki, módlcie się za Papieża, ponieważ jego doświadczenie jest wielkie; nowe reformy, które zostaną ogłoszone, wprowadzą schizmę do Kościoła mojego Syna. Schizma rozpocznie ostatni etap waszego oczyszczenia i obudzi w łańcuchu wszystkie inne wydarzenia opisane w Świętym Słowie Bożym na ten koniec czasu.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumacznie google translate)
Ostatnio zmieniony 03 lip 2019, 19:23 przez sebast, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

03 lip 2019, 19:19

Ok. No to jakie grzechy popełniło, dajmy na to, 2 letnie żydowskie dziecko, wywiezione do Auschwitz/Treblinki/Chełmna itp i zagazowane tam? Czyżby jego grzechem było to, że śmiało urodzić się Żydem? Bo przecież człowiek ma wpływ na to, gdzie się urodzi, kim są jego rodzice i jaką przypiszą mu religię, prawda? Ty równie dobrze mogłeś urodzić się w Iraku albo innym Izraelu i ciekawe, co mówiłbyś wtedy. Pewnie to samo co teraz, tylko z perspektywy innego wyznania.
Bóg, jeśli istnieje, nie jest miłosierny tylko co najmniej okrutny, a jego wyznawcom brakuje elementarnych zasad logiki. No ale cóż, skoro od małego kieckowi straszą ich kotłami ze smołą i rogatymi diabełkami...

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

03 lip 2019, 19:27

A co do aborcji - łatwo jest się pluć w obronie zlepków komórek, bo to nie wymaga żadnego wysiłku. Ale kiedy zlepek komórek staje się CZŁOWIEKIEM, czytaj - przychodzi na świat i okazuje się, że jest niepełnosprawny, że potrzebuje pomocy, leczenia, wsparcia i tak dalej - nagle święci obrońcy świętego życia gdzieś znikają i warczą na matkę: "radź sobie sama, teraz to twój problem!".

sebast
Zaprzyjaźnieni

03 lip 2019, 19:33

Nie odpowiem Ci na każde pytanie bo każdej odpowiedzi nie znam m.in. dlaczego cierpią dzieci. Gdzieś chyba czytałem, że jeśli dobrze kojarzę dzieci cierpią aby odpokutować grzechy innych ludzi, Bóg chyba czasem dopuszcza cierpienie na dzieci bo dzieci się nie buntują przeciw niemu w przeciwieństwie do dorosłych często a cierpienie to jedna z głównych monet którymi zdobywa się niebo. Każdy człowiek w ten czy inny sposób cierpi na ziemi o to nieuniknione. Ludzie nawzajem się ranią i krzywdzą i tak jest i tak będzie. Czy to sprawiedliwe aby pewni ludzie czy dzieci cierpieli i dlaczego tak jest nie wiem. Pewne odpowiedzi poznamy dopiero w niebie. Pewne rzeczy trzeba przyjąć przez wiarę. Moim zdaniem to głupia postawa że jeśli czegoś nie rozumiem lub nie znam odpowiedzi to przestaję wierzyć w Boga. Słowo wiara oznacza, że wierzę mimo że nie wiem lub nie mam pewności. Na tym polega wiara.

Nikt nie ma prawa zabijać człowiek nawet w łonie matki i nie ma usprawiedliwienia. Przykazanie Boże mówi nie zabijaj. Oprócz niepełnosprawnych zabijane są dzieci bo akurat matka nie chce mieć dziecka. W Polsce co prawda legalnie takiej aborcji się nie dokona ale w innych krajach z tego co kojarzę tak np. USA. Każdy człowiek ma prawo do życia nawet niepełnosprawny a jak matka nie chce wychowywać niepełnosprawnego dziecka może je chyba oddać do adopcji.

Wróć do „Religia i filozofia”