Różne proroctwa, orędzia

domik
Zaprzyjaźnieni

Re: Różne proroctwa, orędzia

03 lip 2019, 23:50

Wtrącę swoje mądrości :)

Dużo nauczyłem się od ezoteryków i osób mających różne zdolności w dziedzinie jasnowidzenia, itd. Twierdzę, że sa to osoby ogromnie uduchowione i mądre, mające bardzo dużą wiedze o Bogu (który jednak istnieje).

Ja, na początku swej drogi miałem podobne wątpliwości - ba, byłem nawet ateistą na pokaz (ale w głębi duszy wyznawałem siłę wyższą, czy inny byt). Co to za okrutny Bóg - pytałem - który pozwala, aby tyle zła było na świecie, biedy i krzywdy - powtórzę za Kluskową - co zawiniło 2 letnie dziecko w obozie koncentracyjnym?
Tymczasem powyższe osoby wszystko mi wyjaśniły: Bóg kocha nas tak bardzo, że pozwala nam na takie rzeczy.

chyba już to gdzies tutaj pisałem, ale my nie przychodzimy na świat przypadkowo: starannie, jeszcze przed narodzeniem, decydujemy gdzie wejdziemy, w jakim czasie i z kim będziemy się zadawali, decydujemy o losach naszego życia i nawet o tym kiedy i w jaki sposób umrzemy. W tych decyzjach mamy pełną wolną wolę i właśnie Bóg nam pozwala na jej realizację w życiu. Tak więc całe zło i cierpienie jest planowane i osoby cierpiące z rozmysłem biorą je na siebie. To dlatego tutaj jest tak ciężko i tyle zła na planecie - to nie oznacza, że Bóg jest zły, on po prostu kocha nas i pozwala nam na to.

dodam jeszcze, że o ile mi wiadomo z książek - celem życia jest doświadczenie naszej Boskiej natury (jesteśmy wszak częściami Boga). Dokładnie chodzi o przypomnienie sobie i wdrożenie w życie naszej natury Boga.

W kwestii aborcji to jestem za tym, żeby była to indywidualna decyzja rodziny. Parałem się niegdyś ufologią i ludzie uprowadzeni na te pojazdy byli instruowani, że dusza ludzka wchodzi do płodu w momencie jego kontaktu z powietrzem. (dlatego podczas hodowli ciał na dużych statkach pilnuje się, aby nie dopuszczać powietrza przy manipulacjach płodami)
Domyslam się, że mi tutaj zupełnie nie uwierzycie....

No sorry, taki mamy klimat :) -taki jest ten świat już - popatrzcie, kiedy Bog przysłał tutaj swojego syna, ten przyszedł z własnej woli i zdecydował - w imię miłości do człowieka, że umrze za nasze grzechy. Nie musiał tego robić wcale. To był jego wybór. Bóg mógł go uratować, ale z wielkiej miłości zarówno do niego (szanując jego wolę) oraz do ludzi, pozwolił mu ten plan zrealizować.
Jeśli umieścisz świeczkę w świetle dnia, nie będzie się wyróżniała, jednak otocz ją ciemnością, a pozwolisz jej się doświadczać. To przyświecało przyjściu Chrystusa. Dlatego świat jest taki paskudny.....

Na koniec dodam, że pomimo tego, co napisałem, nie jestem fanatykiem religijnym. Po prostu czytam, uczę się i myślę.
Aby było trochę "nowocześniej" zapodam, że uważam świat za symulację (o zmiennych parametrach), potwierdza to nowoczesna fizyka.
Traci filmem Matrix (bardzo natchnionym i zgodnym z prawdą, to z innej beczki).

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

04 lip 2019, 6:57

Domik ciekawe to co piszesz. Wysłałam Ci pytanie na pw. ;)

Co do ufo, to kompletnie w to nie wierzę, tzn nie w takie skośnookie ufo, które porywa ludzi i tak dalej. Bo we wszechświecie musi na pewno istnieć jeszcze jakieś życie, ale nie sądzę, żeby przedstawiciele innych cywilizacji mieli ochotę zadawać się z homo "sapiens". ;) A jak ludzie zabiorą się za kolonizację kosmosu, to mam nadzieję, że spełni się scenariusz z gry Quake lub DOOM. ;) :mrgreen:
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

domik
Zaprzyjaźnieni

04 lip 2019, 7:35

Nawet Ci odpowiedziałem :)

Co do ufo to błędne założenie, że ich nie ma … ja tam jestem pewien ich realności, ponieważ widziałem z bliska ich statki....
I nie jestem z tym jedynym wśród moich znajomych....

Ale w tej materii "jak nie zobaczysz, to nie będziesz wiedzieć" - więc nie przekonuję :)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

04 lip 2019, 7:55

Wiesz, wolałabym Stroggów (wroga cywilizacja z gry Quake) od tych szarnych, skośnookich ludków, ale to tylko moja opinia. :mrgreen:
Napisałam Ci na pw coś, mam nadzieję, ciekawego.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

domik
Zaprzyjaźnieni

04 lip 2019, 8:28

ale nie wszyscy z ufoków to szaraki, są też tacy, jak my - mieszkają wśród nas, mają swoje bazy - nawet w dużych miastach :)
posługują się smartfonami i internetem :)

No i nie wszyscy z nich to reptyle :)

Oni po prostu tutaj żyją i nie ma w tym nic złego....

BTW Odpowiedziałem Ci na PW

sebast
Zaprzyjaźnieni

06 lip 2019, 19:41

Głupoty Domik piszesz. Bóg dał w Biblii wyraźne nakazy i zakazy co wolno a czego nie. To że Bóg nie reaguje na pewne zło lub wygląda, że nie reaguje nie znaczy że człowiekowi wolno zło popełniać. Każdy odpowie za każde zło które popełnił w życiu. Odpisałem Ci Domik w wątku o Nowennie Pompejańskiej. Dałeś się zwieść i tyle a to o wchodzeniu duszy do ciała w kontakcie z powietrzem to kolejna bzdura. Błądzisz. Nauka Biblijna jest prosta, to kierowanie się w życiu miłością, miłością do Boga i drugiego człowieka a Ty dałeś się zwieść jakimś naukom które usprawiedliwiają czynienie zła.

domik
Zaprzyjaźnieni

06 lip 2019, 20:10

Sebast - właściwiej byłoby powiedzieć : "uważam, że głupoty piszesz"

To przez takich jak Ty, ludzie odrzucani są od wiary katolickiej (skądinąd dobrej, mądrej i pełnej przydatnej wiedzy). Mnie od Islamu odrzuca dokładnie to samo: manipulacje i bezkrytyczne przyjmowanie wiedzy swego "guru" - papieża, imama, popa, natanka czy innego nawiedzonego człowieka, który utrzymuje, że wszystko wie najlepiej. Religia katolicka i inne zresztą, nawet Islam mówią, że Bog jest miłością. Ja, kiedy brałem ostatnio nauki przed ceremonią chrztu, usłyszałem od jezuity:
"gdybym teraz wziął nóż i zabił na ulicy człowieka, to czy Bóg kochałby mnie mniej? NIE! On kocha nas bezwarunkową miłością, wszystkich! i Wy, rodzice chrzestni, tak właśnie kochajcie swoje dzieci" Byłem pod wrażeniem tej wypowiedzi. Była ona zgodna z całym moim doświadczeniem i wiedzą (nie tylko moim).

Nie zapomnę tego, jak moja była przyjaciółka - fanatyk katolicki, kiedy jej powiedziałem, że Jan Paweł 2 pocałował Koran stwierdziła, "nic mi o tym nie wiadomo", kiedy wskazałem jej linka wiadomości to uzupełniła "stary był, podetknięto mu Koran, nie wiedział co robi".

Fanatyzm zaślepia Sebast, życie nie jest testem - nie ma "zwiedzenia", tu nie można błądzić. Bóg jest kochający bezwarunkowo i przebacza nam - do jego uznania wiedzie wiele dróg (nie tylko katolicyzm, również buddyzm, ufologia, islam, czy droga rozwoju duchowego i cokolwiek innego sobie wyobrazisz - wliczając naukę) to po prostu kwestia otwartej głowy. Fanatycy religijni, niestety, mają tę cechę, że uważają, że tylko ich ścieżka jest prawidłowa i tylko ich zdanie jest słuszne. Negują pozostałe jako błądzenie, zwiedzenia - nazywaj jak chcesz.

Tutaj na forum postrzegam Ciebie jako fanatyka, jest jeszcze kemas.

Powiem szczerze, choroba zaprowadziła mnie kiedyś do niezdrowego zainteresowania spiskami i zmieniła w fanatyka w tej materii. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że choroba trawi i Ciebie i innych, podobnie myślących.
Z całym szacunkiem, to jest choroba, należy brać leki i ze wszystkim dzielić się z lekarzem, ponieważ na te wszystkie "zwiedzenia" są leki, a człowiek czuje się szczęśliwy, kiedy nie pilnuje go żaden zawistny, karzący bóg, szatan, ufonauci, czy inne nadinterpretacje rzeczywistości.

Przemyśl to, z całym szacunkiem, ponieważ uważam, że zaśmiecasz forum i jesteś osobą bardzo nieszczęśliwą.
Ale wybór jest Twój.

sebast
Zaprzyjaźnieni

06 lip 2019, 21:14

Jeśli szukasz religii która wyznaję zasadę robta to chceta i usprawiedliwi każdy Twój grzech to niestety ale nie jest to religia katolicka. Mam wrażenie że szukasz religii która Ci pozwoli robić w życiu to na co masz ochotę bez ponoszenia konsekwencji. Biblia mówi wszystko mi wolno ale nie wszystko przynosi korzyść. Tak Bóg kocha grzesznika ale nienawidzi grzechu a Ty chyba nie rozrozniasz tych dwóch rzeczy. Proponuję lekturę Biblii i zacząć od 10 przykazań i Nowego Testamentu.

sebast
Zaprzyjaźnieni

16 lip 2019, 20:29

Na stronie http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html pojawiły się nowe orędzie z 1 i 11 lipca na temat związany z obecnym propagowaniem LGBT, duchami nieczystości i na temat związany z tatuowaniem, operacjami i implantami robionymi z czystej próżności co jest grzechem. Kto zainteresowany niech sobie przeczyta.

fragment orędzia z 11.07.2019
Strzeżcie się profanacji Świątyni Ducha Świętego, która jest waszym ciałem; nie kalajcie mojej pracy, robiąc Tatuaże, Piercing, Implanty lub Chirurgię przez kaprys lub próżność, ponieważ prawdę wam mówię, że to jest obrzydliwe w oczach waszego Boga!
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translator)

Fragment orędzia Matki Bożej na temat zakonu Paulinów ze strony http://nachwaletrojcyswietej.com z lipca, kto chce niech poszuka całości

...zbliża się czas rozpaczy dla Polski i świata...BÓG OJCIEC już dawno chciał powiedzieć „STOP” życia na Ziemi, lecz Ja błagam Stworzyciela świata i liczę na ich zmianę. Tak bardzo długo przychodzę na Ziemię, rozmawiam i proszę ludzi, ale ten ROK jest ostatni pokoju, więc wybierajcie – Jezusa Chrystusa KRÓLA POLSKI – czy WOJNĘ już ostatnią, a kataklizmy będą niszczyły ludzi powoli, powoli, powoli. Matka Boża Królowa Polski
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.com (lipiec 2019 )
Ostatnio zmieniony 16 lip 2019, 20:44 przez sebast, łącznie zmieniany 2 razy.

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

16 lip 2019, 20:35

Masakra. Zacznij żyć. Spinka męczy. Szkoda życia.

Sama nie mam tatuażu, ale może sobie zrobię tatuaż - łapkę mojej psinki.

Robiłam już botoks. Nie taki straszny diabeł jak go malują.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2019, 2:44 przez Zyta1234, łącznie zmieniany 3 razy.
/kawa/

sebast
Zaprzyjaźnieni

16 lip 2019, 20:38

Może masz rację ale lubię czytać proroctwa i się nimi dzielić. Zresztą już widać że różne kataklizmy się dzieją ostatnio np. duży grad w Grecji i chyba we Włoszech, trzęsienie ziemi w Kalifornii, wybuch wulkanu we Włoszech.

sebast
Zaprzyjaźnieni

16 lip 2019, 20:47

Zyta1234 pisze:Masakra. Zacznij żyć. Spinka męczy. Szkoda życia.

Na temat tatuaży mówi też Biblia ale nie będę komentował Twojego botoksu i chęci zrobienia tatuażu. Powyższe orędzie chyba wystarczy za komentarz. Napiszę tylko że to grzech i tyle.

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni

16 lip 2019, 21:00

Ja naprawdę widzę że dzieje się wiele zła, tragedii, dramatów., katastrofy ale wiąże to z nieodpowiednim wykorzystaniem dóbr.
/kawa/

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni

16 lip 2019, 21:04

sebast pisze:
Zyta1234 pisze:Masakra. Zacznij żyć. Spinka męczy. Szkoda życia.

Na temat tatuaży mówi też Biblia ale nie będę komentował Twojego botoksu i chęci zrobienia tatuażu. Powyższe orędzie chyba wystarczy za komentarz. Napiszę tylko że to grzech i tyle.

A czy botoksem czy tatuażem (odcisk łapki mojej psinki ) kogoś krzywdzę? Bądź skrzywdziłam?
/kawa/

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni

17 lip 2019, 16:20

sebast pisze:Może masz rację ale lubię czytać proroctwa i się nimi dzielić.

Najważniejsze jest robić w życiu to co nam sprawia przyjemność, co lubimy, w co wierzymy, tylko należy pamiętać żeby przy okazji nie krzywdzić drugiej osoby.
Życzę wszystkiego dobrego :)
/kawa/

Wróć do „Religia i filozofia”