Różne proroctwa, orędzia

sebast
Zaprzyjaźnieni

Re: Różne proroctwa, orędzia

07 mar 2019, 16:13

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

MOJE DZIECI, PODEJŚCIE CZASU CZY MOJE CODZIENNE CUDO BĘDĄ ZAWIESZONE I MOJE ŚWIĘTY FARMOWA!
26 LUTY 2019 1: 55 P.M.
PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA SAKRAMENT ŚWIĘTEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA
Moje dzieci, niech pokój będzie z wami.
W wielu krajach wybuchną konflikty wewnętrzne, głód, bezrobocie i niesprawiedliwość społeczna będą detonatorami, które destabilizują pokój w wielu krajach. Rozpoczną się konflikty wewnętrzne, wybuchną wojny domowe, które wpłyną na gospodarkę i stabilność wielu rządów. Mieszkańcy wielu narodów zbuntują się przeciwko niesprawiedliwości ich przywódców; krew popłynie, zapanuje anarchia, wielu przywódców upadnie, a inni uciekną na wygnanie.

Świat wejdzie w bunt i konflikty, nadejdzie czas wielkiego poruszenia, w którym zapanuje chaos, anarchia, głód, spustoszenie. Wielu ucieknie ze swoich krajów w poszukiwaniu lepszych możliwości, ale wielkie moce zamkną swoje granice, a emigranci pójdą na wygnanie, wielu zginie podczas ich próby. Niepokoje społeczne będą się mnożyć z powodu bezrobocia i braku możliwości, szczególnie w najbiedniejszych krajach. Gospodarki wielu krajów osłabią, a nawet bankructwo.
Czerwony smok komunizmu wykorzysta tę sytuację, aby rozłożyć swoje macki, zapanuje i podporządkuje wiele narodów; niewolnictwo powróci; mój lud będzie prześladowany, torturowany, więziony, aw wielu przypadkach zaginiony. Każdy chrześcijanin będzie prześladowany, krew mego ludu napłynie do narodów. Czerwony smok komunizmu sprzymierzy się z Antychrystem, a moje owce zostaną oczyszczone w piecu ucisku. Wiedz, że to zacznie moje dzieci; Nakarm jak najwięcej mojemu Ciału i mojej Krwi, ponieważ zbliżają się dni, kiedy nie będę już w ciszy moich przybytków. Zbliża się czas wielkiej obrzydliwości, gdzie będę oburzony i zbezczeszczony przez wysłanników zła w służbie mego przeciwnika.
Moje dzieci, nadchodzi czas, kiedy mój codzienny kult zostanie zawieszony, a świątynie zamknięte. Módlcie się za mojego Namiestnika i za Kościół, bo podział w jego wnętrzu pęknie, co przyniesie ze sobą największą schizmę całej historii. Mój Kościół osłabnie, ale bramy piekielne go nie przemogą; jest napisane. Miliony dusz straci wiarę z powodu skandali, które wybuchną; cloaca już się zaczęła rozwijać, a głowy wielu dostojników mojego Kościoła będą toczyć się po ziemi. Zbliżający się Schizm, w każdej chwili, duchowy hekatomb eksploduje, a mój Kościół będzie deptany, poniżony i skalany przez wszystkich jego przeciwników. Mój Wikariusz będzie musiał uciekać, Rzym padnie ofiarą anarchii i spali na siedmiu wzgórzach, jak za czasów Nerona; ten, który kiedyś był kolebką chrześcijaństwa, gdzie umieściłem moją skałę jutro będzie w ruinie, w chaosie i opuszczeniu.
Zjednoczcie się w modlitwie, moi ludzie, ponieważ już rozpoczęła się moja Kalwaria w moim Kościele. Mój Kościół zostanie zdyskredytowany, krytycy i raporty o jej przeciwnikach będą zbyt wielkie; wrogowie mojego Kościoła będą ją prześladować, a mój wierny lud będzie śmiałym zapasem wielu. Ogromna większość odmówi mojemu Kościołowi, a wielu z nich zrezygnuje z chrztu; wspólnoty religijne będą prześladowane, a inne się skończą. Wiara mego ludu zostanie poddana próbie, tylko ci, którzy wytrwają do końca, zostaną zbawieni.
Przygotujcie więc swoje dzieci, ponieważ nadchodzą dni próby; pozostańcie wytrwali i lojalni wobec Mnie, jako gałęzi w winnicy i zapewniam was, że ani jeden z waszych włosów nie zginie. Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Pokutujcie i nawróćcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.
Wasz Nauczyciel, Najświętszy Sakrament Jezusa
Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, moim ludziom.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

sebast
Zaprzyjaźnieni

10 mar 2019, 11:18

Na stronie http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola pojawiło się nowe orędzie z marca (na samym dole). Kto zainteresowany niech sobie przeczyta.

sebast
Zaprzyjaźnieni

14 mar 2019, 14:36

Słowa Pana Jezusa ze strony: http://nachwaletrojcyswietej.com

Panie Jezu bardzo prosimy podaj wskazówki dla Twoich wiernych na WIELKI POST 2019

„PAN JEZUS„:Ten Wielki POST może być ostatni dla was jeśli nie będę KRÓLEM u was. Dlatego powiadam wam dla przypomnienia, że kończy się czas demonicznego zwodzenia. Początek w poniewieraniu Mnie BOGA zaczyna się od biskupa Rzymu Franciszka, który w sercu ma bazyliszka. Jemu nie mogę ufać, gdyż on wywyższa „zło” na świecie, a kto jest „złem” to wiecie. Dlatego w tym okresie Wielkiego POSTU wynagradzajcie za grzechy świata, a szczególnie kierujących Moim Kościołem, bo wielkie są ich grzechy według lucyferycznej uciechy. Mówcie swoim rodzinom i znajomym o cierpieniu Moim, które będzie wiecznym niepokojem. Żyjcie w zgodzie ze Mną cierpiącym i za ludzkie grzechy bolejącym – nie tylko w Wielkim Poście, lecz przez cały ROK, bo nawet, gdy byłem w żłóbku, to widziałem ludzki żałosny wzrok. Proszę was ludzie – opamiętajcie się, gdyż „Któż jak Bóg” i nie ma innego żadnego do pomocy dla was na ten ostatni czas. Msze Święte, Różańce, Koronki, Nabożeństwa Wynagradzające, pokuta, żal za grzechy, a winnych za następstwa niepokojów, katastrof i wojen obciążam Rządzących Moim Kościołem za nieposłuszeństwo niestety.
Jezus bardzo cierpiący, lecz was miłujący”.
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.com

sebast
Zaprzyjaźnieni

18 mar 2019, 11:26

Słowa Pana Jezusa ze strony http://nachwaletrojcyswietej.com

Panie Jezu bardzo prosimy o Błogosławieństwo Twoje Boże dla Wszystkich Uczestników KONFERENCJI w Warszawie 16.03.19 r.
PAN JEZUS „Polacy są oszukiwani i okradani przez rządzących polityków od zawsze i za każdym razem w inny sposób. POLSKA jest opanowana przez siły tak mocne, że sam Naród Polski nie będzie mógł wydostać się z niewoli wrogów, a jest ich sporo. Każdy wróg organizuje kradzież i niszczy POLSKĘ bulwersującym sposobem. Nam w Niebie jest bardzo smutno patrzeć na Naród Polski, gdyż pomagają w tej grabieży duchowni rządzący Episkopatem i Moim Kościołem Katolickim – akceptują rozboje i rozbiory Polski. Dlatego proszę was Polacy w Polsce i poza jej granicami łączcie się pod ochroną Jezusa Chrystusa „KRÓLA POLSKI”, bo już wiele razy Maryja i Ja hamowaliśmy wojenne wnioski. Proszę was Mój Narodzie oszukiwany przez waszych „niby przyjaciół” medialnych począwszy od „Radia Maryja” – Tadeusza Rydzyka, który to fortunę na krzywdzie waszej zbija. Obecnie tak dużo ludzi z Rządu i z Episkopatu jest zamieszanych w zniszczenie Narodu Polskiego różnymi sposobami, że tylko My w Niebie litujemy się nad wami. Dlatego wy Polacy trzymajcie się między sobą, a wasze sumienia niech drobne spory między wami łagodzą. „KTÓŻ jak BÓG” często mówcie i Różańcami waszą Ojczyznę okrążajcie. Nie kłóćcie się między sobą, lecz ratujcie wasze dusze w konfesjonale i trwajcie w przyjaźni na stałe. Wiecie, że od dawna trwają walki Naszych Aniołów z mieszkańcami piekła, a walka o was jest zaciekła. TYLKO JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI ZWYCIĘŻY WSZELKIE ZŁO – więc szukajcie ratunku w Modlitwie Różańcowej i zapraszajcie do Modlitw Aniołów i Świętych z Nieba, bo teraz, to dla wielu mieszkańców Ziemi pomocy potrzeba. Zostawcie niedomówienia i pomówienia między sobą, gdyż wkrótce świat będzie ogarnięty wojenną trwogą. Wojna może być w różnej postaci: myślą, mową i czynem – więc nie dochodźcie i nie posądzajcie kto jest czemuś winien, a pogódźcie się i nabierzcie odwagi, bo będą na tych dobrych i Bożych ludzi przeróżne ataki. Proszę was Polacy zrozumcie kto jest wasz wróg i nie upadajcie mu do nóg, lecz walczcie jak umiecie, bo ci wszyscy przeciwnicy Moi – KRÓLA POLSKI, to pospolite śmieci”. Dlatego bardzo Jestem rad, że zbieracie się w Warszawie na KONFERENCJI i mam nadzieję, że Patriotów Polskich narodzi się więcej. Walczcie i módlcie się, aby politycy w Rządzie i hierarchowie w Episkopacie nie zwalali obowiązków jedni na drugich, bo win macie wszyscy bez liku. Powiadam wam – posłuchajcie Mnie teraz, gdyż ten ROK będzie ostatni dla was normalny jeśli nie będę KRÓLEM POLSKI, gdyż wasi wrogowie z wielu krajów i nacji organizują i planują pastwić się nad wami, a będą mieli mnóstwo okazji. BŁOGOSŁAWIĘ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI ZORGANIZOWANEJ NA POTRZEBY NARODU POLSKIEGO, A CI PRZECIWNICY BOGA, LUDZI i POKOJU BĘDĄ NA WIECZNOŚĆ W PIEKIELNYM GNOJU. JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI”.
Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago – 10 marca 2019 r. o godzinie 13
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.com

sebast
Zaprzyjaźnieni

27 mar 2019, 13:38

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm pojawiły się nowe proroctwa/orędzia z marca. Kto zainteresowany niech sobie poczyta.

fragment
Nadszedł czas, kiedy przetrwa na świecie tylko ten człowiek z tego Narodu, który się prawdziwie nawróci do Boga, inni zostaną pochłonięci przez ogień z nieba i ognie piekielne. Zginą całkowicie te Narody, które trwają w wielkiej bucie i pysze. Zagłada grozi Niemcom, częściowo Austriakom, Holendrom, Duńczykom, Krajom Skandynawskim, wielu krajom Azjatyckim i większości stanów USA. Jeżeli się nie nawrócą, zakończą swoje istnienie, znikając z powierzchni ziemi.

Szatan przejął rządy większości krajów na ziemi, przez ludzi masonerii. Oni to dyktują wszelkie zmiany i szykują oddanie świata synowi zatracenia, Antychrystowi. Kończy się w wielu krajach oznaczanie biblijnym znamieniem Bestii, w tym zaczęto to robić po cichu także w Polsce.

Kto podda się temu oznakowaniu, nigdy nie będzie mógł być zbawiony.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm

domik
Zaprzyjaźnieni

28 mar 2019, 9:41

Pozwolę sobie zabrać głos w tym wątku.

Mam coś dla Was mniej bełkotliwego :), ponieważ również interesuję sie przepowiedniami.
Podchodzę jednak do tego ostrożnie, gdyż wiele różnych bytów (niekoniecznie pozytywnych) może udawać świętych i cos tam przesyłać.

Ważne, że poniższy link ma charakter obszernej książki, profesjonalnie tłumaczonej, to nie jest bełkot:
https://ksiegaprawdypdf.files.wordpress ... wz0BBXf5KI

Książka poświęcona jest powtórnemu przyjściu Jezusa. To jest zbiór orędzi. Ja tylko po części pobieżnie je przejrzałem.

sebast
Zaprzyjaźnieni

30 mar 2019, 9:41

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Zadbaj o moje stado, kup technologię wielkiego brata, ponieważ ma na celu kradzież duszy!

13 MARCA 2019 4: 10 PM

PILNY APEL JEZUSA DOBRY PASTOR DO JEGO HERD
WIADOMOŚĆ DO ENOCH

Mój pokój niech będzie z wami, owce mojej trzody.

Moje stado, niewłaściwe wykorzystanie technologii prowadzi do zniszczenia milionów dusz; młodzież jest najbardziej bezbronna, a także najbardziej oddalona od Boga. Ludzkość ostatnich czasów jest zaabsorbowana przez technologię, która kradnie przestrzenie osobistej komunikacji i dialogu między ludźmi. Młodzi ludzie spędzają cały czas patrząc na telefon komórkowy, ten bóg przeniknął ducha młodości i kradnie ich dusze.

Dialog, modlitwa i zdrowa harmonia rodziny znikają w domach; moi młodzi ludzie i moje dzieci nie chcą już modlić się ani rozmawiać z rodzicami; wolą być sami, przyjęli jako rodziców bogów technologii. Jakież to smutne, że widzę tak wiele dzieci młodych ludzi i dorosłych, którzy wymienili mnie na boga technologii! Ja, który jestem Miłością, oni odmawiają miłości; Ja, który daje życie moim owcom i który jest strażnikiem, który nigdy nie śpi, aby czuwać nad moją trzodą, dziś otrzymuję w zamian za tę ludzkość niewdzięczność, odrzucenie i zapomnienie. Och, głuchy i ślepy człowiecze, jeśli nie opuścicie opaski, która zakrywa wasze uszy i ukryjecie oczy przed końcem mojego miłosierdzia; Zapewniam cię, że wpadniesz w głębiny otchłani i umrzesz wiecznie!

My Flock, nowa technologia wkrótce pojawi się w twoim świecie i ta będzie całkowicie służyć mojemu przeciwnikowi. Powstrzymaj się od kupowania tej lucyferyjskiej technologii, ponieważ ma ona na celu kontrolowanie i poddawanie ludzkości. Technologia Wielkiego Brata nie jest z tego świata, jest technologią świata umarłych, upadłych aniołów, których nazywacie istotami pozaziemskimi; tym, czego szukają, jest kontrolowanie i zniewalanie ludzkości. Wszyscy, którzy używają tej technologii, zostaną złapani w duchu iw czasie ostatniego panowania mojego przeciwnika będą pierwszymi, którzy upadną.

Wkrótce świat będzie zarządzany przez technologię Big Brother, która będzie widzieć, kontrolować i monitorować wszystko. Ta zła technologia ukradnie duszę milionów ludzi i oczyści drogę dla pojawienia się fałszywego mesjasza. Oko Orusa, które zobaczy wszystko, zostanie wydrukowane, to marka go zidentyfikuje; wszystko będzie kontrolowane i monitorowane, wola tych, którzy będą z niego korzystać, będzie przedmiotem.

Uważaj, moje stado, na zakup technologii Wielkiego Brata, ponieważ ma to na celu kradzież twojej duszy. Mój przeciwnik przez niego przejmie domy, a wszyscy, którzy go użyją, utracą prywatność, a duch zła, który jest w tej technologii, wiele straci. Przygotujcie więc moją trzodę, ponieważ dni ostatniego panowania mojego przeciwnika, gdzie będziecie kroczyć przez pustynię podejścia oczyszczenia. Bądźcie czujni i czujni, abyście mogli odkryć pułapki i oszustwa mojego przeciwnika i jego narzędzia zła. Pokój mój zostawię wam, pokój mój daję wam. Pokutujcie i nawróćcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Twój Mistrz, Jezus Dobry Pasterz.

Niech moje wiadomości będą znane całej ludzkości, owce mojej trzody.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Awatar użytkownika
czterolistna
Początkujący

30 mar 2019, 17:20

Sporo czytania. Jeśli mniej będzie głowa boleć to przejrzę więcej

sebast
Zaprzyjaźnieni

10 kwie 2019, 21:10

Na stornie http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html pojawiły się nowe proroctwa mówiące o tym, że sprawiedliwość Boża jest coraz bliżej, że ludzie wyśmiewają Bożych proroków i kończy się miłosierdzie a nadchodzi sprawiedliwość. Będą trzęsienia ziemi, część grzesznych narodów zginie.

Awatar użytkownika
karuna
Moderator
Zawód: nic.

10 kwie 2019, 21:57

to dobrze haha

sebast
Zaprzyjaźnieni

12 kwie 2019, 21:57

Kolejne orędzie na stronie http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html mówiące o zbliżającym się tzw. Ostrzeżeniu czyli spotkaniu każdego człowieka z Sądem Bożym na próbę. Mają to Ostrzeżenie poprzedzić ponoć jakieś wydarzenia na niebie jak czytałem w innych proroctwach.

sebast
Zaprzyjaźnieni

19 kwie 2019, 20:37

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm pojawiły się nowe orędzia z kwietnia. Oto fragment orędzia Matki Bożej:

Źli ludzie, już teraz obsadzają najważniejsze strategiczne miejsca, by uderzyć w was z każdej strony. Wywołają sztucznie głód i choroby zaraźliwe, by tym szybciej was wykończyć. Dodatkowo ci najgorsi, chcą otworzyć na oścież wasze granice, by nastąpił zalew tych co przychodzą, aby niszczyć, kraść, zabijać, plądrować, gwałcić. Oni wypełniają jedynie dyrektywy Żydów Chazarskich. Wielu z ich grona jest członkami loży masońskich i iluminatów.

Jeżeli się nie opamiętacie, jeżeli się nie nawrócicie, już bardzo niedługo obficie poleje się Polska Krew, płynąc nie małym potokiem. Realnie wam zagraża to, że muzułmanie niszczyć będą kościoły, tak jak czynią to już na zachodzie. Zaczną się liczne niepowstrzymane mordy na katolikach, a zwłaszcza na kapłanach i biskupach. Nadgorliwe niektóre kraje Unii Europejskiej będą u was chciały nieść pomoc, lecz muzułmanom, na podstawie waszego chorego prawa, wejdą do Polski obce wojska, by zabijać tych, którzy są im nieposłuszni i walczą z wrogiem Polski i z muzułmanami.

Wielu Polaków się zbuntuje, poleje się wiele, wiele polskiej krwi. Do pomocy muzułmanom w wyżynaniu Polaków dołączą Ukraińcy, widząc w tym dobry, dogodny moment, by skorzystać z okazji zajęcia wielkich połaci Polski. W tym czasie bez wojny zginie około 30 000 000 (trzydziestu milionów) Polaków, Dopiero pod koniec, Ja Sama wkroczę, by uratować resztę wiernych Polaków, która pozostanie.

Oto nakreśliłam wam najczarniejszy scenariusz wydarzeń, który może się zrealizować tylko dlatego, że nie chce się wam wysilić, nie chce się wam modlić, składać Bogu swoich ofiar. Ostrzegam was lojalnie jako wasza Królowa, jak ostrzegałam kraje byłej Jugosławii w Medziugorie. Czy jednak zechcecie Mnie posłuchać? Co wybierzecie?
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm

Na stronie http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html też jest nowe orędzie z kwietnia. Oto fragment (tłumaczenie google translate):

Wasze oczyszczenie już się rozpoczęło, jesteście w czasie prób i złych wiadomości; w krótkim czasie nadejdzie schizma, wojna i kryzys finansowy; kiedy ziemia jest najbardziej niespokojna, przyjdzie Ostrzeżenie mojego Ojca.

Śmiertelnicy przyzwyczajają się do życia z próbami, ponieważ są częścią twojego oczyszczenia. Bóle dopiero się zaczynają, jeszcze nic nie widziałeś; po Ostrzeżeniu rozpoczną się nieszczęścia z ostatniego panowania Antychrysta. Będzie to czas wielkich prób, podczas których będziecie doświadczani w wierze, ten, który odejdzie od Boga, zginie, ponieważ bez Boga nie będziecie w stanie przezwyciężyć żadnej próby.

To francuskie proroctwo mówi też o trzęsieniach ziemi jeśli dobrze translator przetłumaczył.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

20 kwie 2019, 13:40

Oni wypełniają jedynie dyrektywy Żydów Chazarskich.

Zawsze się zastanawiam jakie jazdy mają chorzy na schizofrenię Żydzi i Arabowie, pewnie takie same jak tu, tylko w kierunku swojego wyznania. :roll:
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Wróć do „Religia i filozofia”