Różne proroctwa, orędzia

sebast
Wyjadacz

Re: Różne proroctwa, orędzia

07 mar 2019, 16:13

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

MOJE DZIECI, PODEJŚCIE CZASU CZY MOJE CODZIENNE CUDO BĘDĄ ZAWIESZONE I MOJE ŚWIĘTY FARMOWA!
26 LUTY 2019 1: 55 P.M.
PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA SAKRAMENT ŚWIĘTEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA
Moje dzieci, niech pokój będzie z wami.
W wielu krajach wybuchną konflikty wewnętrzne, głód, bezrobocie i niesprawiedliwość społeczna będą detonatorami, które destabilizują pokój w wielu krajach. Rozpoczną się konflikty wewnętrzne, wybuchną wojny domowe, które wpłyną na gospodarkę i stabilność wielu rządów. Mieszkańcy wielu narodów zbuntują się przeciwko niesprawiedliwości ich przywódców; krew popłynie, zapanuje anarchia, wielu przywódców upadnie, a inni uciekną na wygnanie.

Świat wejdzie w bunt i konflikty, nadejdzie czas wielkiego poruszenia, w którym zapanuje chaos, anarchia, głód, spustoszenie. Wielu ucieknie ze swoich krajów w poszukiwaniu lepszych możliwości, ale wielkie moce zamkną swoje granice, a emigranci pójdą na wygnanie, wielu zginie podczas ich próby. Niepokoje społeczne będą się mnożyć z powodu bezrobocia i braku możliwości, szczególnie w najbiedniejszych krajach. Gospodarki wielu krajów osłabią, a nawet bankructwo.
Czerwony smok komunizmu wykorzysta tę sytuację, aby rozłożyć swoje macki, zapanuje i podporządkuje wiele narodów; niewolnictwo powróci; mój lud będzie prześladowany, torturowany, więziony, aw wielu przypadkach zaginiony. Każdy chrześcijanin będzie prześladowany, krew mego ludu napłynie do narodów. Czerwony smok komunizmu sprzymierzy się z Antychrystem, a moje owce zostaną oczyszczone w piecu ucisku. Wiedz, że to zacznie moje dzieci; Nakarm jak najwięcej mojemu Ciału i mojej Krwi, ponieważ zbliżają się dni, kiedy nie będę już w ciszy moich przybytków. Zbliża się czas wielkiej obrzydliwości, gdzie będę oburzony i zbezczeszczony przez wysłanników zła w służbie mego przeciwnika.
Moje dzieci, nadchodzi czas, kiedy mój codzienny kult zostanie zawieszony, a świątynie zamknięte. Módlcie się za mojego Namiestnika i za Kościół, bo podział w jego wnętrzu pęknie, co przyniesie ze sobą największą schizmę całej historii. Mój Kościół osłabnie, ale bramy piekielne go nie przemogą; jest napisane. Miliony dusz straci wiarę z powodu skandali, które wybuchną; cloaca już się zaczęła rozwijać, a głowy wielu dostojników mojego Kościoła będą toczyć się po ziemi. Zbliżający się Schizm, w każdej chwili, duchowy hekatomb eksploduje, a mój Kościół będzie deptany, poniżony i skalany przez wszystkich jego przeciwników. Mój Wikariusz będzie musiał uciekać, Rzym padnie ofiarą anarchii i spali na siedmiu wzgórzach, jak za czasów Nerona; ten, który kiedyś był kolebką chrześcijaństwa, gdzie umieściłem moją skałę jutro będzie w ruinie, w chaosie i opuszczeniu.
Zjednoczcie się w modlitwie, moi ludzie, ponieważ już rozpoczęła się moja Kalwaria w moim Kościele. Mój Kościół zostanie zdyskredytowany, krytycy i raporty o jej przeciwnikach będą zbyt wielkie; wrogowie mojego Kościoła będą ją prześladować, a mój wierny lud będzie śmiałym zapasem wielu. Ogromna większość odmówi mojemu Kościołowi, a wielu z nich zrezygnuje z chrztu; wspólnoty religijne będą prześladowane, a inne się skończą. Wiara mego ludu zostanie poddana próbie, tylko ci, którzy wytrwają do końca, zostaną zbawieni.
Przygotujcie więc swoje dzieci, ponieważ nadchodzą dni próby; pozostańcie wytrwali i lojalni wobec Mnie, jako gałęzi w winnicy i zapewniam was, że ani jeden z waszych włosów nie zginie. Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Pokutujcie i nawróćcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.
Wasz Nauczyciel, Najświętszy Sakrament Jezusa
Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, moim ludziom.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

sebast
Wyjadacz

10 mar 2019, 11:18

Na stronie http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola pojawiło się nowe orędzie z marca (na samym dole). Kto zainteresowany niech sobie przeczyta.

sebast
Wyjadacz

14 mar 2019, 14:36

Słowa Pana Jezusa ze strony: http://nachwaletrojcyswietej.com

Panie Jezu bardzo prosimy podaj wskazówki dla Twoich wiernych na WIELKI POST 2019

„PAN JEZUS„:Ten Wielki POST może być ostatni dla was jeśli nie będę KRÓLEM u was. Dlatego powiadam wam dla przypomnienia, że kończy się czas demonicznego zwodzenia. Początek w poniewieraniu Mnie BOGA zaczyna się od biskupa Rzymu Franciszka, który w sercu ma bazyliszka. Jemu nie mogę ufać, gdyż on wywyższa „zło” na świecie, a kto jest „złem” to wiecie. Dlatego w tym okresie Wielkiego POSTU wynagradzajcie za grzechy świata, a szczególnie kierujących Moim Kościołem, bo wielkie są ich grzechy według lucyferycznej uciechy. Mówcie swoim rodzinom i znajomym o cierpieniu Moim, które będzie wiecznym niepokojem. Żyjcie w zgodzie ze Mną cierpiącym i za ludzkie grzechy bolejącym – nie tylko w Wielkim Poście, lecz przez cały ROK, bo nawet, gdy byłem w żłóbku, to widziałem ludzki żałosny wzrok. Proszę was ludzie – opamiętajcie się, gdyż „Któż jak Bóg” i nie ma innego żadnego do pomocy dla was na ten ostatni czas. Msze Święte, Różańce, Koronki, Nabożeństwa Wynagradzające, pokuta, żal za grzechy, a winnych za następstwa niepokojów, katastrof i wojen obciążam Rządzących Moim Kościołem za nieposłuszeństwo niestety.
Jezus bardzo cierpiący, lecz was miłujący”.
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.com

sebast
Wyjadacz

18 mar 2019, 11:26

Słowa Pana Jezusa ze strony http://nachwaletrojcyswietej.com

Panie Jezu bardzo prosimy o Błogosławieństwo Twoje Boże dla Wszystkich Uczestników KONFERENCJI w Warszawie 16.03.19 r.
PAN JEZUS „Polacy są oszukiwani i okradani przez rządzących polityków od zawsze i za każdym razem w inny sposób. POLSKA jest opanowana przez siły tak mocne, że sam Naród Polski nie będzie mógł wydostać się z niewoli wrogów, a jest ich sporo. Każdy wróg organizuje kradzież i niszczy POLSKĘ bulwersującym sposobem. Nam w Niebie jest bardzo smutno patrzeć na Naród Polski, gdyż pomagają w tej grabieży duchowni rządzący Episkopatem i Moim Kościołem Katolickim – akceptują rozboje i rozbiory Polski. Dlatego proszę was Polacy w Polsce i poza jej granicami łączcie się pod ochroną Jezusa Chrystusa „KRÓLA POLSKI”, bo już wiele razy Maryja i Ja hamowaliśmy wojenne wnioski. Proszę was Mój Narodzie oszukiwany przez waszych „niby przyjaciół” medialnych począwszy od „Radia Maryja” – Tadeusza Rydzyka, który to fortunę na krzywdzie waszej zbija. Obecnie tak dużo ludzi z Rządu i z Episkopatu jest zamieszanych w zniszczenie Narodu Polskiego różnymi sposobami, że tylko My w Niebie litujemy się nad wami. Dlatego wy Polacy trzymajcie się między sobą, a wasze sumienia niech drobne spory między wami łagodzą. „KTÓŻ jak BÓG” często mówcie i Różańcami waszą Ojczyznę okrążajcie. Nie kłóćcie się między sobą, lecz ratujcie wasze dusze w konfesjonale i trwajcie w przyjaźni na stałe. Wiecie, że od dawna trwają walki Naszych Aniołów z mieszkańcami piekła, a walka o was jest zaciekła. TYLKO JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI ZWYCIĘŻY WSZELKIE ZŁO – więc szukajcie ratunku w Modlitwie Różańcowej i zapraszajcie do Modlitw Aniołów i Świętych z Nieba, bo teraz, to dla wielu mieszkańców Ziemi pomocy potrzeba. Zostawcie niedomówienia i pomówienia między sobą, gdyż wkrótce świat będzie ogarnięty wojenną trwogą. Wojna może być w różnej postaci: myślą, mową i czynem – więc nie dochodźcie i nie posądzajcie kto jest czemuś winien, a pogódźcie się i nabierzcie odwagi, bo będą na tych dobrych i Bożych ludzi przeróżne ataki. Proszę was Polacy zrozumcie kto jest wasz wróg i nie upadajcie mu do nóg, lecz walczcie jak umiecie, bo ci wszyscy przeciwnicy Moi – KRÓLA POLSKI, to pospolite śmieci”. Dlatego bardzo Jestem rad, że zbieracie się w Warszawie na KONFERENCJI i mam nadzieję, że Patriotów Polskich narodzi się więcej. Walczcie i módlcie się, aby politycy w Rządzie i hierarchowie w Episkopacie nie zwalali obowiązków jedni na drugich, bo win macie wszyscy bez liku. Powiadam wam – posłuchajcie Mnie teraz, gdyż ten ROK będzie ostatni dla was normalny jeśli nie będę KRÓLEM POLSKI, gdyż wasi wrogowie z wielu krajów i nacji organizują i planują pastwić się nad wami, a będą mieli mnóstwo okazji. BŁOGOSŁAWIĘ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONFERENCJI ZORGANIZOWANEJ NA POTRZEBY NARODU POLSKIEGO, A CI PRZECIWNICY BOGA, LUDZI i POKOJU BĘDĄ NA WIECZNOŚĆ W PIEKIELNYM GNOJU. JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI”.
Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago – 10 marca 2019 r. o godzinie 13
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.com

Wróć do „Religia i filozofia”