Różne proroctwa, orędzia

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #12365 sebast
27 gru 2018, 17:42

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

MAŁA, BEZPOŚREDNIO UWAGA, PONIEWAŻ DUŻE UZUPEŁNIENIA BĘDĄ DOSTARCZONE WASEM W NIEBIE, PRZED PRZYBYCIEM OSTRZEŻENIA!

23 GRUDNIA 2018 - 2: 30 PM

PILNY ODWOŁANIE OD MARII DO POMOCY LUDZI BOŻYCH. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Małe dzieci, pokój mojego Pana niech będzie z wami wszystkimi, moja miłość i moja macierzyńska ochrona, zawsze wam towarzyszy.

Małe, bądźcie niezwykle ostrożni, ponieważ wielkie demonstracje będą wam dane na niebie, przed pojawieniem się Ostrzeżenia. Niebo zamanifestuje się wam w chmurach i będziecie świadkami zjawisk, których nigdy dotąd nie widziało oko. Pojawienie się Ostrzeżenia jest bardzo bliskie i smutne, że wciąż jest wielu, którzy nadal myślą, że to wydarzenie jest na przyszłość. Nie, moje dzieci, jesteście w błędzie, wasze przejście na wieczność ma nastąpić; Z tego powodu niebo ogłasza je Tobie, abyś się sam przygotował i nie zaskoczy Cię.

Małe dzieci, po Ostrzeżeniu nie będziecie tacy sami, przemienicie się w wieczność; Mój Syn da swojej trzodzie dary i charyzmaty, których potrzebuje, aby stawić czoła wielkiej duchowej walce, wszystkie jego owce zostaną zapieczętowane na czole Krwią Baranka. To będzie znak, który odróżni trzodę mojego Syna od trzody mojego przeciwnika. Lud Boży będzie świecił swoim światłem i będzie gotowy na wielką walkę duchową. Wiele błogosławionych dusz, które walczyły w tym świecie przeciwko diabłu, będzie towarzyszyć wam w waszej duchowej walce. Miriady Archaniołów i Aniołów również będą z wami; a ja, wasza Matka, będę z Michałem i Niebiańską Hostią, aby przewodzić Wielkiej Armii Bożej.

Moje dzieci, elity illuminatów, które służą mojemu przeciwnikowi, są już przygotowane na przyjęcie fałszywego mesjasza. Wszystkie media i ogromna większość światowych przywódców czeka na sygnał, by rozpocząć pokaz oszustwa w swoich narodach. To oszustwo obejmie projekcje obrazów na niebie, które pomyślą o ogromnej większości ludzkości, że mój Syn powrócił na ten świat. Nie łudźcie się, mój Syn już nie przyjdzie na ten świat, mój Syn przyszedł w chwale i blasku, gdy król króluje nad swoim ludem w nowym niebiańskim Jeruzalem. Miliony dusz zostaną utracone przez to oszustwo; otworzą serca na fałszywego mesjasza i będą go czcić tak, jakby był to sam Bóg. Jak smutno czuję się w sercu mojej matki, widząc niewdzięczność wielu, którzy odwracają się od mojego Syna zgodnie z doktryną fałszywego boga! Biedne dusze, kiedy budzą się z oszustwa, będzie dla nich za późno!

Małe dzieci, podczas ostatniego panowania mojego przeciwnika, musicie zintensyfikować modlitwę, post i pokutę, ponieważ demony zintensyfikują ataki w waszej istocie. Pamiętajcie, że to jego ostatnie panowanie, piekło przemieści się na ziemi, a demony wszystkich klas i rang, będą w waszym świecie, starając się wszelkimi sposobami stracić największą liczbę dusz. Demony ciała przyjmą formę ludzką, aby uwieść mężczyzn i kobiety, szukając z ich pożądliwości upadku wielu.

Nie zapomnij moich dzieci, że mój przeciwnik zna cię i zna twoje słabości; w tym celu musicie biec blisko z modlitwą, postem, pokutą i wyznaniem grzechów, wszelkimi otwartymi drzwiami duchowymi, które posiadacie z powodu niewyznanych grzechów. Pamiętajcie o trzydziestu trzech kolejnych Eucharystiach, aby zamknąć drzwi międzypokoleniowe; oddajcie Mszę w momencie wzniesienia, wasze ojcowskie i macierzyńskie drzewo genealogiczne i waszych przodków, aby uwolnić ich od tych ciężarów. Nadszedł czas, aby moje dzieci były przywiązane do Boga, jak do gałęzi w winnicy; ponieważ zbliżają się czasy wielkiej duchowej bitwy, gdzie będziesz poddany próbie, aż zaświecisz jak tygiel.

Ponownie mówię wam, wasza Matka jest tutaj, liczcie na mnie; niech towarzyszy mi modlitwa mojego Różańca Świętego, a moja macierzyńska ochrona ochroni was od wszelkiego zła i wszelkiego niebezpieczeństwa. Odwagi moje dzieci, nie lękajcie się! Jeśli zostaniesz po mojej stronie, zajmę się tobą, tak jak kura robi z pisklętami. Niech zamieszka w was pokój mojego Pana.

Wasza Matka, Maryja Wspomożycielka

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #12420 sebast
04 sty 2019, 11:13

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Drogie dzieci, rzeź podejście finansowe elity PREZESÓW tego świata, doprowadzi do destabilizacji gospodarki globalnej upuścić papierowego pieniądza i władzy i rozpoczęcie ery mikroczipowa, znak bestii!

27 GRUDNIA 2018 12: 40 PM

PILNE WEZWANIE RÓŻNORODNEJ MARII MISTYCZNEJ DLA LUDZI BOGA. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA


Małe dzieci mojego Serca, pokój mojego Pana, bądźcie z wami wszystkimi.

Mała, ludzkość nie wie, co się stanie, ludzie będą kontynuować codzienne życie i światowe troski, tylko troszczą się o sprawy tego świata. Zbliża się ucisk i wielu nie będzie gotowych na to. Wszystko ma się zmienić w stworzeniu; Cisza i spokój zostaną utracone, aby zrobić miejsce dla chaosu, smutek, niedobory, głodu, lęku, niepewności, strachu i wszystkich innych ludzkich lęków.

Dobrobyt i fałszywe bezpieczeństwo pieniędzy i rzeczy materialnych skończy się na ziemi; zdecydowana większość ludzkości, która nadal będzie odwracać się od Boga, zostanie zdestabilizowana i pozostanie bez ochrony, gdy ich bogowie zaczną spadać. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy na ziemi zbliżającego się ucisku i przyniesie on najgorszy koszmar dla tego grzesznego i niewdzięcznego człowieka. Biedne dusze, oni wprowadzili ich wiarę, ich zaufanie, a ich nadzieja nie w Boga, ale w dobra materialne tego świata i ucisku nadchodzi i tylko materialne i duchowe ruina będzie im pozostać! Marność ludzi będzie toczyć się po ziemi, pozbawiając się tego, co zapewnia im bezpieczeństwo. Pozostaną jak żywi umarli i uświadomią sobie, że tracąc władzę i pieniądze, pozostaną tylko słabością i kruchością; to jest esencja ludzkiej kondycji, kiedy nie mamy Boga przed nami.

Synu mego Syna, zbliżają się dni udręki, ale ty, nie lękaj się; pamiętajcie, że niebo nie pozostawi was bezradnymi, jeśli wasza wiara i zaufanie są mocne w Bogu. Dni niedostatku są tak małe, że będziesz musiał dzielić wszystko ze swoimi braćmi i siostrami, abyśmy zjednoczeni w wierze i miłości mogli znieść te nadchodzące dolegliwości. Tylko jeśli pozostaniesz zjednoczony, będziesz w stanie pokonać dni próby.

Małe dzieci, finansowe podejście hecatombowe, elity, które rządzą tym światem, zdestabilizują światową gospodarkę, obniżą papierowe pieniądze, a tym samym będą w stanie rozpocząć erę mikroukładu, znak bestii. Pamiętajcie moje dzieci, że bez mikroczipa nie będziecie mogli używać waszych dóbr materialnych, ponieważ wkrótce wszystko na tym świecie będzie żyło ze znakiem bestii. Ludu Bożego, bądź ostrożny, niech Mikrochip cię (powinno chyba być)"nie" wszczepi, pamiętaj, że jest to znak bestii, którą ogłosiliśmy ci od dawna; lepiej umrzeć i stracić wszystko, niż być zaznaczonym! To, co materialne przechodzi, a Bóg wynagrodzi cię jutro, ale Życie Ducha jest tym, co stracisz na zawsze, jeśli pozwolisz się naznaczyć.

Moje dzieci, wszyscy, którzy zostaną wszczepieni Microchip, wykorzystają ich dobra materialne w czasie, który trwa przez ostatnie rządy mojego przeciwnika, 1290 dni. Potem dowiedzą się, że wieczna śmierć czeka na nich w otchłani otchłani, gdzie będą ze swym panem przez całą wieczność. Wszyscy, którzy nie są zapisani w Księdze Życia, zostaną wszczepieni Microchip; wtedy poznasz, że jesteście trzodą mojego Syna, że ​​nie są owcami Owczarni. Ogłaszam wam moje dzieci, że wszystko jest już gotowe do wprowadzenia na rynek światowego znaku bestii, mikroukładu.

Brakuje tylko spada gospodarkę, która jest już planowaną przez elity, że banknot znika i wszystko zaczyna zarządzać w tym świecie z punktami. Mikro-chip zarządzać i kontrolować wszystko i tych, którzy nie będą wykonaj wszczepione zostaną uznane dezerterów, będą prześladowani, torturowani, więzieni i pozbawiony wszelkiej ich własności. Trudny sprawdzian czeka na dzieci, ale nie bój się, Niebo cię chronić, nakarm nas i dbać o ciebie, jeśli stoją twarde i wierności Bogu. Minie trzy i pół roku, które przeminą jak sen, jeśli wasza wiara i zaufanie są mocne w moim Panu. Wytrwałość zjednoczona z miłością Boga i miłością waszych braci i sióstr będzie mocą, która zaprowadzi was bezpiecznie do bram Nowego Stworzenia, gdzie czeka na was Korona Życia.

Niech mieszka w was pokój mojego Pana, moje umiłowane dzieci.

Twoja Matka cię kocha, Marie Rose Mystic

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, małym dzieciom mojego Serca.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni
Posty: 355
Rejestracja: 05 sty 2019, 0:05
Lokalizacja: Koniec Świata
Gender:

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #12428 Espresso89
05 sty 2019, 0:14

Tak coś w tym musi być ;-) też czytałam co nieco o trzeciej wojnie światowej i przepowiedni Faustyny o końcu świata i iskrze które ma wyjść z środka Europy. Ale też czytałam o tym że w trzeciej wojnie Polska mało ucierpi i zostanie odbudowana :-)
To ostatnie faktycznie by się przydało zaorać i zacząć od nowa...
"Narysuj mi baranka..."

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #12569 sebast
10 sty 2019, 15:04

Najnowsze dwa proroctwa/orędzia ze strony http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola
Można tam znaleźć też wcześniejsze.

Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy
/Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII”

/05.I. 2019 r/.

Cz.I.

+++05.I..2019r. Pierwsza sobota stycznia-2019r. W imię Boga w Trójcy Jedynego Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Błogosławię ja Królowa Polskiego Narodu, Królowa pokoju przez Moje Niepokalane Serce w wigilię Trzech Króli. Potwierdzenie: Psalm 6, werset 8, zapisz: Błaganie o litość: „Od smutku oko moje mgłą zachodzi, starzeję się z powodu wszystkich mych wrogów”. Królowie monarchowie szukali Mojego Syna Jezusa Chrystusa Boskie Dziecię, by Mu się pokłonić, są przedstawicielami wszystkich narodów. Gwiazda wskazywała im drogę, przybyli by oddać hołd Królowi królów Jezusowi Chrystusowi. Umieli odczytać znaki czasu, patrzyli na firmamenty nieba, obserwowali, słuchali anioła stróża by nie wracać tą samą drogą, bo ziemski król Herod podstępnie chciał zabić Dziecię Jezus. Również Mój Oblubieniec św. Józef posłuchał poleceń anioła, który wskazał drogę mówiąc: Weź Dziecię i Matkę Jego i uchodź do Egiptu. AMM mała najmniejsza służebnico Moja, napisz jak jest teraz. Królowie ziemscy w hierarchii Kościoła świętego nie rozpoznają daru łaski, bo są zamknięci na przekazy Ducha Świętego, a cóż dopiero królowie ziemscy będący na urzędach państwowych, administracyjnych.

Jedni jak i drudzy na usługach masońskich trwają w zmowie milczenia co do I N T R N Z A C J I MOJEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI. Tyle razy pouczałam, błagałam, prosiłam, posyłałam posłańców Bożych, ale nie usłuchali i ciągle proszę Ja Matka Jasnogórska Pani Hetmanka Narodu Polskiego, ale nadaremnie.

Mój Syn Król Wszechmogący ma moc i potęgę, by was wyzwolić od złego ducha Polacy dzieci Moi. Ja błagam o litość jak w tym psalmie, ale wy sobie z tego nic nie robicie. Garstka maluczkich wybranych dzieci Moich nieustannie bombarduje niebo, mówiąc waszym językiem.

Jeśli wy wszyscy padniecie na kolana, jak było podane adorując Mojego Syna Jezusa Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie ołtarza ukrytego w białej Hostii, to jeszcze uprosicie u Boga Wszechmogącego, by was po O S T R Z E Ż E N I U zostało trochę więcej. Nie będę podawać w jakich procentach, bo jeden zostanie zabrany a drugi umrze. Gdy to w y d a rzenie nastąpi nie śpijcie, wzbudźcie swoje sumienia, zawierzcie się Mojemu Niepokalanemu Sercu, kto może niech opuści Warszawę.

Teraz Ja Matka wasza jak mogłabym was opuścić. Matka jest zawsze z wami, dzieci Moje. Jestem z wami pod krzyżem, jak byłam z Jezusem. Tam was zrodziłam i nie chcę utracić. Nie mniej jestem zmuszona nie widząc waszej poprawy; moich i nie moich sług w kapłaństwie i nie tylko; za krew niewinną przelaną wtedy dzieci niewinnych w Betlejem jak i teraz przez wasze źle ustalone prawo aborcji dzieci nienarodzonych. To przeważa szalę wagi waszych uczynków, którą Święty Michał Archanioł trzyma w pieczy, a ta balansuje na nie. I nie mogę już zatrzymać wyroku Boga Wszechmogącego. Jego Majestatu gniew jest ogromny, za te grzechy odpowiecie szczególnie.Ważą się losy waszej Ojczyzny, Mojego Królestwa, a Ja nie mogę powstrzymać karzącej dłoni Boga w Trójcy Jedynego. Nie będzie więc pokoju, kraj wasz rozgrabią. Na nowo Polska zginie z mapy świata. Zło czyni ostatnie swoje wysiłki, chcąc rozłączyć Kościół od Państwa. Jeśli teraz wy Exl. nie dokonacie tej godnej Intronizacji Mojego Syna Jezusa Chrystusa na Króla Polski - to daremna jest wasz fikcyjna wiara, bo przejdziecie na wiarę w antychrysta. Całe pokolenia Polaków moich dzieci będą wychowywać w islamie. Będziecie torpedowani, wyśmiewani, lekceważeni, wasze kobiety uczynią muzułmankami; rzeczą, którą się bierze by wykorzystać i wyrzucić lub dać innym do zabawy: seks, pedofilia, lejsbijki. Cała manifestacja zła zostanie zakorzeniona. W świecie już jest, a u was będzie, gdy nie wysłuchacie próśb i poleceń, pouczeń Matki Najświętszej Niepokalanej Królowej Polski.

Sami wiecie, że Polska to ostatni bastion wiary. Taka dumna byłam z tego narodu, teraz co wy chcecie osiągnąć przez te głupie manifestacje: marsze czarne, równości i pokoju. Przecież to masońska robota opłacana przez loże w Polsce, też buntują młodzież, tworzą bojówki, sekty szatańskie. Czy wy tego nie widzicie ojcowie kościoła, Episkopat? Na czyich jesteście usługach? Sami wiecie dobrze, czy serce wam nie mówi, a sumienie nie wyrzuca?

Tylko tak jak było powiedziane w tych przekazach AMM i innych przekaźnikach Bożej Miłości – Chrystus Król Polski- tytuł nadać dla Mojego Syna Króla Wszechmogącego, to was uchroni, w całości stając w prawdzie, Intronizować Go w każdym ludzkim sercu i dać Mu KORONĘ CHWAŁY, bo tego pragnie, chce korony z żywych waszych ludzkich serc w parafiach, dekanatach, diecezjach. Pytam na co czekacie? Po oczyszczeniu " Prześwietleniu Sumień " mała liczba w Polsce was zostanie.

Napisz to jest Moje Królowej Polski przesłanie a jednocześnie życzenia na 2019r. Wykonać. Polecam Exl. w Episkopacie Polski. Mieliście tyle czasu, a teraz sytuacja się z dnia na dzień w państwie pogarsza, oddzielając rząd od kościoła, to będzie krwawy bicz Boży. Były ostrzeżenia, prośby, błagania, modlitwy, ale wasza krótkowzroczność wyprowadziła was na manowce. Tak działa Mój przeciwnik starodawny wąż, ale Bóg w Trójcy Jedyny dał Mnie Niepokalanej łaskę, że zmiażdżę jego plemię. I tak się stanie. I wy też dołóżcie starań; modlitwy, pokuty, postu, Adoracji Mojego Syna w każdym kościele, wystawienia NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - DOKONAĆ. Może jeszcze Boga w Trójcy Jedynego przebłagacie. W Jedności siła, miłości, pojednaniu rodzin kapłańskich, zakonnych, małżeńskich. Otwórzcie serca na działanie łaski Ducha Świętego, Jego proście.

„Słowo Boże " odczytać, wysłać do biskupów wg wzoru podanego wcześniej, opublikować na portalu DM św. JPII.

Napisz Alicjo Mario Michalino: „Pan mój i Bóg mój”. Nie lekaj się. Mocą Ducha Świętego mówi Królowa Narodu Polskiego, Jasnogórska Hetmanka Królowa pokoju.O ten pokój trzeba się nieustannie modlić w sercach Polaków arcybiskupów, biskupów, kapłanów rządzących, bo do ich serc kołacze Mój Syn Jezus Chrystus Król twojego serca, Król Polski. Ufam, że Mu otworzą. Potwierdzenie „Słowa Bożego” Apokalipsa rozdz. 3 werset 8 zapisz: "Znam twoje czyny. Oto postawiłem jako dar przed tobą drzwi otwarte* których nikt nie może zamknąć, bo chociaż moc masz znikomą, zachowałeś moje słowo i nie zaparłeś się mojego imienia".

Niech Rząd się nie kuma z żydami bo oni już dawno utracili Boga. Do sejmu nie wpuszczono Rycerzy Chrystusa Króla Polski z wizerunkiem Moim Królowej Ostrobramskiej patronki ostatnich czasów, Miłosiernej Pani, a wasz Prezydent zapalił świecę chanuka. A Boża maleńka Miłość, która przyszła do swoich, to jest światłość ze światłości - Boga Żywego „Dzieciątka Jezus” nie rozpoznali, której tębry będzie rozjaśniał , to jest ciemności jakie was otaczają. Pokłon Mu oddali Trzej Królowie, a wy? Już dziś przejdzie pochód ulicami miast, jako wielka manifestacja maluczkich świeckich i ufam Moich synów w kapłaństwie wiernych tradycji Kościoła, młodzież i dzieci, by złożyć hołd Królowi Jezusowi Chrystusowi, ufam, że uznacie Go za Króla Polski. Może nie zakłócą tej manifestacji Bożej wiary ludu Mojego. Bądźcie ostrożni, Módlcie sie wy Polacy - NOWE JERUZALEM . Czy to potraficie docenić - Bożą Miłość? Nowa era pokoju będzie, ale nie wszyscy doczekacie.

Trwaj wybrana Trzódko w miłości Boga i bliźniego. Przez Moje Niepokalane Serce i Przeczyste Serce Mojego oblubieńca Józefa błagam, Bóg w Trójcy Jedyny obficie wam błogosławi. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Maryja Matka pięknej miłości. Potwierdzenie: Psalm 12, werset 6. Wśród zakłamanego świata - Wobec utrapienia biednych i jęku ubogich - mówi Pan: «Teraz powstanę i dam zbawienie temu, który go pożąda». Dziękuję Matko ukochana, pragnę Ci podziękować mocą Koronki do 9 Chórów Anielskich adorując Twojego Syna Boskie Dzieciątko z Aniołem Stróżem Polski Ave. Chwała niech będzie Bogu w Trójcy Jedynemu Ojcu Synowi i Duchowi Świętemu. Amen. Amen. Amen. I niech sie tak stanie.

List Św. Pawła do Rzymian rozdział 8 werset 6, zapisz: "Dążność bowiem ciała prowadzi do śmierci. Dążność według Ducha do życia w pokoju”. Czy to już wszystko Matko Najświętsza? Tak na teraz. Trwaj w pokoju i niech ten pokój spocznie na wszystkich wybranych Moich dzieciach, którym będzie dana łaska rozważania i kontemplowania tego „Słowa Bożego". Przytulam cię do Mojego Serca, czujesz to ciepło? Tak. To jest Płomień Mojego Niepokalanego Serca, cię rozgrzewa. Przekazuj to innym dzieciom Moim i sługom Mojego Syna w kapłaństwie. Pozdrawiam księdza proboszcza Rysia O. i księdza kapelana Andrzeja T. Pozdrawiam Was i daję wam pocałunek pokoju specjalny na pokonanie wszelkich trudności w posłudze kapłańskiej Mojego Syna Najwyższego Kapłana, który na Moją prośbę Matki kapłanów wam obficie błogosławi. W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. I wszystkim biskupom, kapłanom, którzy z miłością i moca Ducha Świętego przyjmują te pouczenia. Amen. Amen. Amen.

Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy
/Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII” /06.01. 2019 r/.
Cz. II Objawienia Pańskiego

+++ Cz. II – Dzień Objawienia Pańskiego - Trzech Króli - 06.I. 2019r. W imię Boga w Trójcy Jedynego Ojca Syna i Ducha Świętego. Na prośbę Królowej Narodu Polskiego Jasnogórskiej Hetmanki mocą Ducha Świętego przemówi Jej Syn Jezus Chrystus Syn Boga Żywego, który teraz błogosławi was Polacy na cały 2019r. W imię Mojego Ojca Moje Syna człowieczego i Ducha Świętego. Amen. Amen .Amen. Potwierdzenie „Słowa Bożego" po przyjęciu EUCHARYSTII otrzymałaś: Apokalipsa św. Jana rozdział 12. werset 6: „Niewiasta zbiegła na pustynię, gdzie miejsce ma przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni”. Tak AMM moja wybranko duszo mistyczna różyczko, to jest ten czas, trzeba będzie przetrwać na modlitwie, udręce w walce wręcz ze złem, którego już doświadczasz, ale jak powiedziałem „oblubienica winna być podobna do oblubieńca". Czy Mnie oszczędzono tego: złamany nos, rozbite czoło, łuk brwiowy, pobite kolana, odbite ręce, to są też ozdoby, kwiatki miłości dla Mnie -Twojego oblubieńca. Pamiętasz w Garabandal w Hiszpanii, powiedziałem: Zawsze złączeni razem. Obrałaś krzyż, który jest tryumfem i godłem chrześcijaństwa, a jak jest w twoim kraju?
Wielkie zakusy złego ducha, który czyni spustoszenie. Ohyda Spustoszenia na Watykanie już jest i będzie potajemnie rozpowszechniana w Moim Przybytku Bożym. Tak, atrapa Kościoła. Nie Moi kapłani, arcybiskupi i biskupi sieją zamęt pośród swoich to jest antychrysta i Moich synów Najwyższego Kapłana to jest Mnie - prześladują. Czas ten wypełnia się, macie podane wiele znaków Naszej miłości Ojca Syna i Ducha Świętego. Jak to rozpoznać? To jest czas oczyszczenia, przesianie przez sito zarówno hierarchii kościelnej jak i was uczniów czasu Apokalipsy, Nowej Ery wybraństwa Polaków jako Nowe Jeruzalem- Nowa Ziemia i Nowe Niebo. To się już dokonuje. Jest to walka duchowa -apogeum. Moje przyjście powtórne jest bliskie. Tak jak było za Noego, zostanie garstka wybranych dzieci Maryi Matki Kościoła Świętego w Polsce-Ojczyźnie twojej tak drogiej Trójcy Świętej.
Trzeba wielkiej modlitwy, by wasz Episkopat upadł na twarz /jak Trzej Królowie/ bijąc się w piersi mówiąc: „zgrzeszyliśmy, nie posłuszni natchnieniom Ducha Świętego, zawiniliśmy my wybrani w kapłaństwie nasi przodkowie w dziedzictwie przekazywania wiary”.
Uderzyć trzeba jednak „młotem i sierpem", by nie tylko lud w Warszawie, ale i większość w twoim kraju doznał olśnienia.
Tak, ten Akt Miłosierdzia „Prześwietlenia sumień” da wiele łask, ale nie dla wszystkich. Tych, którzy są dani do niewoli szatana nie dotknie ta łaska, bo czynili to na własne życzenie. Wasza wstawiennicza modlitwa w grupach modlitewnych „Armii Maryi” i Mnie „Jezusa do ludzkości” łagodzi jeszcze gniew Ojca Przedwiecznego, ale to wszystko za mało by uratować Polskę całą- Królestwo Maryi, bo Mnie na Króla Polski nie mianowali.
Czy aż tak ślepi jesteście, zadufani w sobie wy dostojnicy i książęta Kościoła?
ŻĄDAM waszego przyznania się do winy, a wybaczę ale to musi być teraz, a nie odkładać tej MOJEJ GODNEJ INRTONIZACJI- K R Ó L POLSKI- ten tytuł musi być dany – ZAWIERZENIE według św. Jana Pawła II. Przymierza z Bogiem Trój Jedynym dokonać, błagać, przepraszać, a da Bóg Wszechpotężny Swoją Pieczęć Boga Żywego dla waszego pokolenia Polacy, dzieci Mojej umiłowanej Matki Jasnogórskiej Hetmanki.
Czy wam nie żal tych łez krwawych. które daje by wzmocnić wiarę waszą i te CUDA EUCHARYSTYCZNE , które dałem w waszym kraju nic wam nie mówią? Przecież to wszystko jest żywe, badacie i na co czekacie! Co chcecie zrobić? Zaniechać Przenajświętszej Ofiary Mojej, którą złożyłem na krzyżu by was wykupić z niewoli szatana /grzechu /, a teraz dobrowolnie chcecie wydać naród Mojej Ukochanej Matki Waszej Królowej na potępienie i pastwę szatana.
O jak nie udolni i głupi jesteście. Przecież najpierw wy pójdziecie na dno jeziora siarki, bo zatraciliście owoce dane wam, wynikające z Jej opieki. Jakimi jesteście pasterzami? Pasterz szanuje każdy, bo za jedną zgubioną owcą poleci, życie odda. Tak jak czyniłem Ja Bóg z Boga, światłość ze światłości. Można AMM przytaczać wiele ważnych spraw odstępstwa od wiary korzeni chrześcijańskich, ale to wszystko razem biorąc to jest wasza niewiara w moc działania Ducha Świętego, jego pouczeń. Wasza pycha was pokonała, nie słuchacie bo ciszy serc nie macie, zajęte są wasze serca, w większości biskupi i kapłani zniewoleni jesteście. Otrząsnąć się trzeba, ale tego już wkrótce Bóg Ojciec dokona. Sąd i osąd Ducha Świętego nastąpi, zobaczycie swoje miejsce przeznaczenia w piekle, nie będzie być może czasu na gruntowne przygotowanie się do śmierci. Anioł Śmierci będzie czynił swoją powinność. Już teraz zabiera dusze nieposłusznych biskupów i kapłanów. Nie blokujcie łaski z nieba danej wyproszonej przez wstawiennictwo świętych i błogosławionych oraz was dusz maluczkich, uciśnionych ale kochających Matkę Najświętszą i Mnie Jej Syna z Niewiasty zrodzonego.
Ciąg dalszy Objawienia Pańskiego, „któremu jest dana wszelka władza na ziemi i w niebie”. Ja wypełniłem wolę Ojca Mego na ziemi, prosiłem też za wami Exl. abyście byli jedno. Jedności wśród was nie ma bo szatanowi oddaliście swoje dusze. Barka Piotrowa zatonęła w grzechu rozpuście, pijaństwie, w szatańskich knowaniach pokazuje swoją siłę. Tak, to jest oczyszczenie, Bóg Ojciec dopuścił. Sami sobie zgotowaliście wy w habitach kapłańskich; przewrotność wasza nie ma granic. Ale granica sprawiedliwości gniewu Boga w Trójcy Jedynego osiągnęła swoje apogeum. To się dokona bardzo szybko. Będzie Nowe Niebo i Nowa Ziemia, Nowe Jeruzalem- Polska wybrana.

Powtarzam, przygotujcie tron dla Mnie Chrystusa Króla Wszechświata, Króla Polski; gdy staniecie w prawdzie i duchu na wszystkich obszarach waszego życia, chodząc w obecności Boga Trój Jedynego, bo ten pomiot żmijowy dojrzał już do zatracenia i tak się stanie. Amen. Amen. Amen. Jak powiedziałem wzbudzę Sobie lud z tych kamieni, przestrzegający Dekalog, zachowujący Boże prawa, magisterium kościoła, a nie profanacja wiary, przeinaczanie ewangelii świętej, złe tłumaczenie. Same slogany nie prowadzą do nauczania kościoła katolickiego, apostolskiego. Tak dziecko Moja mała wybranko od Apokalipsy; wy, którym będzie dana łaska zgłębiania tego świętego pouczenia Króla królów, Pana i władcy waszego Jezusa Chrystusa zlekceważonego, ukrzyżowanego z Jego przybytku wyrzuconego.

Mówię, ucisk kościoła prawdziwego trwa i zejdzie do podziemi, jeśli wy na tron Mój wsadzicie antychrysta samego. Bóg Ojciec dał wam wolną wolę, możecie wybrać.
Stworzył was na podobieństwo Syna Człowieczego, prowadził was, dbał. Matka Narodu Polskiego was pielęgnowała jak Mnie Syna Bożego. Jakie jest Jej podziękowanie? Niech wasze serca dadzą odpowiedź same, zostawiam was z tym pytaniem! Amen. Amen. Amen.

A Moje życzenia na Nowy Rok 2019 dla dzieci Kościoła w Polsce: Ja Chrystus Król Polski, albo zjedzą was robaki, plaga za plagą, brak jedzenia dla ducha i ciała, to znaczy w Eucharystii zamienionej pożywać będziecie robaki, którymi się karmi wąż starodawny od wieków. Taka jest prawda. Beze mnie nic uczynić nie możecie, wy na urzędach państwowych i kościelnych.

Ja Jestem, który Jestem, trwam. Napisz AMM: Pan Mój i Bóg mój. Wiem, że to trudne słowa i mowa, ale mocą Ducha Świętego mówi Bóg Człowiek, Odkupiciel Jedyny, który może was wykupić na nowo z niewoli szatana. Tak on nie lubi niewolników Mojej Mamy Królowej Polski tej Hetmanki i Moich niewolników, które sama Mnie Synowi swojemu oddała. Nic nie zatrzymuje dla siebie i teraz błaga za wami nie utulona w płaczu. Czy to was nie wzrusza? Płacz Matki bardzo Mnie smuci, Jej oczy zalane krwawymi łzami. Pomyślcie wy na usługach szatana, on wami pogardza, bo nie kocha nikogo, odwieczny wróg Mojej Matki będzie szybciej pokonany wg woli Boga Ojca w Trójcy Jedynego. Amen. Amen. Amen.

Błogosławię na Jej prośbę Niepokalanego Serca i Przeczystego Serca św. Józefa, wstawiennictwo wszystkich świętych nie tylko polskiej ziemi. W imię Ojca Moje Syna człowieczego Króla serc Polaków i Ducha Świętego ożywiciela. Amen. Amen. Amen.

I niech to błogosławieństwo poprzecina wszelką waszą pychę, zarozumiałość, brak miłości, jedności w działaniu i korzystaniu z dziedzictwa miłości całego kościoła w Polsce i na świecie. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

Potwierdzenie „Słowa Bożego: 1 List św. Piotra Apostoła rozdz. 2 werset 8, zapisz: „i kamieniem upadku i skałą zgorszenia. Ci, nieposłuszni słowu, upadają do czego zresztą są przeznaczeni”. Dziękuję Ci Boże Ojcze w Trójcy Jedyny za „Słowo Boże” Twojego Syna Króla Mojego Serca i ufam Króla Polski, serc wszystkich Polaków. Amen. Amen. Amen.

Uniżona służebnica Najświętszej Maryi Panny – niewolnica. Złóż dziękczynienie ze swoim Aniołem Stróżem i Stróżem Ave Polski –Ojczyzny twojej – Różaniec Święty część I. I niech się tak stanie. Italia 06.I. 2019 r.
Źródło: http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola


Kolejne proroctwa w których jest nawoływanie do opuszczenia Warszawy.

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #12788 sebast
16 sty 2019, 17:10

Fragment najnowszego orędzia ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com

- Tak dziecko, to kolejna inscenizacja.

Prezydent Adamowicz nie został zabity.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com
Orędzia są zwykle codzienne, a choć dużo jest o Czasach Ostatnich, tajemnicach bytu, innych to większość zajmują pouczenia dla duszy i dusz w tym bieżące dla otrzymującego przekaz.


Orędzie ze strony https://wobroniewiaryitradycji.wordpres ... a-ratunku/ na temat tzw. Małego Sądu, czyli sądu szczegółowego przez Boga nad każdym człowiekiem takim jak po śmierci ale to nie zakończy się śmiercią, tylko niektórzy umrą jak podają inne proroctwa

Ks. Adam Skwarczyński - Poczwórna wizja Tomasza z 23 grudnia 2018 r. – Różaniec to ostatnia deska ratunku
Nie należę do „zwalczających Sobór”! Wspomnę jednak, że te posunięcia zaowocowały (sterowaną przez masonerię) protestantyzacją Kościoła, trwającą aż do dzisiaj. Jej rozmiary i zasięg trudno by było ocenić. Między innymi nasze świątynie opustoszały: wyrzucono na śmietnik figury i obrazy świętych, a nawet relikwie, obecne wtedy w każdym ołtarzu. Upodobniły się one do „kirchy” protestanckiej ze stołem i mównicą pośrodku, a kapłani wyrugowali Pana Jezusa (dobrze, jeśli tylko na pobocze!), a sami zasiedli za stołem, zasłaniając Jego tron eucharystyczny. Wkrótce potem dziesiątkami tysięcy opuścili Kościół, a ci co zostali… no cóż, sąd nad nimi nie do nas należy.
Wystarczy wspomnieć, że co czwarty z nich we Francji przyznaje się dziś do tego, że nie wierzy w obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie, chociaż staje przy Jego ołtarzu. Zresztą tych „stających” jest tak mało, że kościoły są sprzedawane albo zarosły trawą. Coraz liczniejsi (np. w Niemczech, w Argentynie) nie mają problemu z udzielaniem Komunii Świętej ludziom niegodnym, zresztą liczni wśród nich sami stają się niegodnymi przez swój styl życia!
I tak ze wspaniałego okrętu Kościół stał się zniszczoną łódką, nie dającą już ani schronienia, ani ratunku ginącym w odmętach grzechu! Gdzie jest jej kapitan, gdzie sternik, gdzie żagle tej łódki, która stała się igraszką fal? Gdzie są ludzie, zdolni nieść ratunek ginącym wśród rozpaczliwych błagań? Ponieważ ich nie ma, albo są zbyt nieliczni, zbliża się moment, w którym Głowa Kościoła sama obejmie dowództwo nad tą biedną łódką: przyjdzie „w wielkiej chwale, z mocą i majestatem, ze swoimi aniołami”, i wystąpi w roli sędziego wszystkich „żywych i umarłych”. Pierwszych powita jako swoich – tych żyjących w łasce uświęcającej, zaś „umarłym” da jeszcze ostatnią szansę ratunku przez uświadomienie im konieczności nawrócenia. Nie pozwoli, by czarny ocean grzechu pochłonął wszystkich na zawsze. To jedyne w historii pokolenie otrzyma wyjątkową łaskę, chociaż najmniej ze wszystkich na nią sobie zasłużyło: przejdzie przez pośmiertny sąd szczegółowy, jednak bez śmierci!
Źródło: https://wobroniewiaryitradycji.wordpres ... a-ratunku/

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #12789 sebast
16 sty 2019, 17:22

Najnowsze proroctwo ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBRA PASTORA DLA LUDZKOŚCI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Ewe z mojej trzody, mój pokój z wami.

Nadchodzi noc mojej sprawiedliwości i wiele dusz wciąż odwraca się ode mnie plecami. Biedne dusze, idąc dalej, nie ujrzą światła Nowego Świtu. Wszystko zostanie skonsumowane w całości, a ogromna większość ludzkości nadal śpi z powodu grzechu. Miliony dusz zostaną utracone, niektóre za brak wiedzy, inne za letniość i ogromna większość za chodzenie w grzechu.

Gdy czas Miłosierdzia dobiegnie końca, wzrosną lęki i problemy ludzkości. Nigdy przedtem ludzkość nie była tak sztywna jak na tę ludzkość ostatnich czasów. Nie zdają sobie sprawy, że żyjąc daleko ode Mnie, który jest Drogą, Prawdą i Życiem, narażają się na niebezpieczeństwo zagubienia na zawsze. Och! Człowiecze, wzywam was przez moich proroków i nie chcecie mnie słuchać. Uważaj na moje połączenia, bo od nich zależeć będzie to, że możesz nadal żyć jutro! Jako Dobry Pasterz wzywam was do nawrócenia przez moich posłańców; Słuchajcie ich i nie kwestionujcie moich wezwań, patrzcie, że dni udręki, pustki i chaosu przychodzą i trwają w waszym grzechu i złości, to, co na was czeka, to wieczna śmierć.

Rebelianckie owce, wilk już jest na wolności, a on cię szuka; słuchajcie moich ostatnich wezwań i nie kontynuujcie swojego buntu, ponieważ to będzie wasze zatracenie. Drzwi mojej owieczki zamkną się, a jeśli się nie spieszysz, zostaniesz na łasce wilka i jego popleczników. Jestem Dobrym Pasterzem, który mówi do was, nie kwestionujcie moich słów, ponieważ są one Słowami Życia Wiecznego. Ponownie mówię wam, pospieszcie się zbuntowanymi owcami, ponieważ noc już się zaczęła, a świat wejdzie w ciemność! Szukam ciebie i zadzwonię do ciebie, zostawiłem 99, aby poszukać mojej zagubionej owcy. Jestem Wiecznym Pasterzem, który nigdy nie śpi, ponieważ ma nadzieję na powrót swoich owieczek, umieram z miłości dla wszystkich, a szczególnie dla tych, którzy są niewdzięczni, zbuntowani i grzeszni.

Przyjdźcie do Mnie, moje zbuntowane owce, nie lękajcie się; Nie będę cię karał ani cię karcił, a tym bardziej pamiętaj o twoich grzechach. Czekam tylko na waszą skruchę, to wystarczy, abym obdarzył was całym miłosierdziem. Biegnijcie moje zbuntowane owce, moja Owczarnia czeka na was, nie zwlekajcie; drzwi są wyregulowane, uderzone, a drzwi się otworzą. Mój Ojciec czeka na ciebie, a my otrzymamy ucztę na powrót każdego z was. Niebo będzie świętować twoje przybycie. Kocham cię i czekam na ciebie, moje zbuntowane owieczki.

Wasz Wieczny Pastor, Jezus, Dobry Pasterz wszystkich czasów.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, owcom mojej trzody.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #12899 sebast
19 sty 2019, 22:10

Najnowsze proroctwo ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Kara NIEBIE I PODEJŚCIE VA CATCH MILIONY dusz, które wciąż śpi duchowo OCZY BAND łowiąc z kolei mnie z powrotem, a nie twarz!

14 stycznia 2019 roku 1: 40 PM

WEZWANIE BOGA OJCA DO LUDZKOŚCI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Mój pokój, bądź z wami moim ludem, moim dziedzictwem

Moje stworzenie jest już w pełni przemianowane, a jego przewrot wpłynie na wszystkie stworzenia. Wkrótce zobaczysz wiele ognistych kul spadających z nieba w różnych częściach ziemi; wielu z nich jest częścią mojej sprawiedliwości, z którą będę karał bezbożne narody. Czas Mojego Miłosierdzia kończy się coraz bardziej, nie ma już czasu na przyjście Mojego Ostrzeżenia. Przygotujcie moich ludzi, na przybycie tego wielkiego wydarzenia, które zmieni wasze życie.

Powtarzam wam, moje Ostrzeżenie nie nadejdzie w czasie pokoju, ale kiedy moje stworzenie i moje stworzenia będą najbardziej zaniepokojone i już się zaczęły. Kara od podejścia nieba złapie miliony dusz śpi Duchowo które nadal zawiązanymi oczami przez grzech, odwracając się plecami, a nie twarzą. Ludu mój, który żyję w bezbożnych narodach, słuchaj mego powołania i tak jak Lot i jego rodzina, uciekajcie od tych grzesznych narodów; ponieważ wkrótce wyładuję na nich ciężar mojej Sprawiedliwości!

Przewrót wszechświata sprowadzi na Ziemię dużo materiału z waszej ludzkiej technologii, przerywając komunikację w waszym świecie przez długi czas. Wszystko, co jest manipulowane i obraca się wokół tej technologii, będzie przestarzałe. Bądź rozsądny moje dzieci, zachować możliwie jak najszybciej, wszelkie informacje, że niebo daje, tak, że jutro można przetrwać i iść bezpiecznie w środku ucisku.

Moje Dziedzictwo, przebudzenie mojego stworzenia wkrótce się skończy; furia łańcuchowych wulkanów przyspieszy bóle porodowe. Nie będzie bezpiecznego miejsca na ziemi, ponieważ będzie się wahać ze wschodu na zachód iz północy na południe; jego nieszczęścia, jego jęki i skurcze będą ci towarzyszyć aż do narodzin Nowego Stworzenia. Obudźcie się, mieszkańcy ziemi, bo nadchodzi wielki i straszny dzień Pana! Nie zwlekajcie z konwersją, bo czas, czas już nie ma; Pośpiesz się, aby uporządkować twoje konta tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nadchodzą dni mojej sprawiedliwości. Odejdź od grzechu i zła, idź ścieżką zbawienia, abyś mógł żyć, a twoje dusze nie gubią się w przejściu Mojej Sprawiedliwości!

Nadchodzi noc i całe stworzenie wkrótce będzie w ciemności; Zbierać w modlitwie, poście i pokuty, zakryj torbę i intonować hymny skargi i powiedzieć, Jahwe, uratować swoich ludzi, a nie dostarczać swoje dziedzictwo wyrzutem. Niech nowy pan młody opuści swój pokój i poślubi swoją flagę (Joel 2: 16,17)

Ludzkość buntownicza i grzeszna, sercem ciepła, czas Mojego Miłosierdzia dobiega końca; jeśli nie opuścisz swojego grzechu, buntu i letostwa, zapewniam cię, że zatracisz się na zawsze. Nie mnożyj swoich łańcuchów; zamiast tego rozerwijcie wasze serca i działajcie jako celnik w świątyni, prostego i pokornego serca, aby otrzymać moje miłosierdzie i jutro być usprawiedliwieni.

Pozostań w moim pokoju, mój ludu, moja spuścizna.

Wasz Ojciec, Jahwe, Pan Wszechświata

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, moim ludziom.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #13317 sebast
26 sty 2019, 22:15

Najnowsze proroctwo ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

MOJE DZIECI, CZAS MOJEGO MIŁOSIERDZIA JEST DAREM NIEBA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KORZYSTAJĄ Z NIEGO I WYKWALAJĄ GO!

21 stycznia 2019 15:15

WEZWANIE JEZUSA MIŁOSIERDZIA DO JEGO DEVOTÓW. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje dzieci, niech źródło Mojego nieskończonego Miłosierdzia rozprzestrzeni się na wszystkie stworzenia i krańce ziemi.

Jestem twój Jezus nieskończonego Miłosierdzia i to jest moje pragnienie, aby wszyscy moi wielbiciele, 3H popołudnia zbierają się w modlitwie, robiąc moje Koronkę do Miłosierdzia i prosząc o zbawienie dusz, zwłaszcza dla najdalszego od Boga. Błogosławieni są ci, którzy w tej godzinie, spędzają część swojego czasu, aby otworzyć źródła miłosierdzia mojego i rozprzestrzenił się na całym świecie, bo w prawdzie powiadam wam, nie są one daleko od Królestwa Niebieskiego.

Niezgłębione źródło Mojego Miłosierdzia obficie szerzy się w tej Godzinie Świętej i przyjmuje z radością wszystkie stworzenia, zwłaszcza grzeszników z całego świata, jeśli ofiarowuje się je z miłością. Moc Mojego Miłosierdzia ratuje umierających, którzy są w grzechu śmiertelnym od ognia piekielnego, jeśli moi wielbiciele ofiarują mi Różaniec w tym celu. Moc Mojego Miłosierdzia nie ma granic, jeśli jest ofiarowana z miłości dla dobra dusz.

Moje dzieci, Godzina Mojego Miłosierdzia jest darem z nieba dla wszystkich, którzy go używają i używają go. Wszyscy bhaktowie z godziny Mojego Miłosierdzia nie umrą, nie widząc mnie wcześniej, i zostaną ostrzeżeni z góry, gdy nadejdzie ich czas. Ja, Jezus z nieskończonego miłosierdzia, ja osobiście przyjść do chwili śmierci dla duszy każdego z moich wielbicieli iw wieczności będę ich ojciec, a nie sędzia. Żaden z moich wielbicieli nie cierpi z powodu długiego pobytu w czyśćcu, ani nie będzie skazany na wieczny ogień.

Obiecuję dbać i chronić w tym świecie wszyscy moi wielbiciele i ich rodziny, kiedy kończą się w wieczność, mam wielkie współczucie z osobami w rodzinie będzie bardziej odległy ode Mnie. Wylewam Źródło Mojego Miłosierdzia na moich wielbicieli i wszystkich, którzy do niego uciekają. Wszyscy chorzy ciała i dusza, którzy uciekają się do Godziny Mojego Miłosierdzia, otrzymają ulgę od swoich cierpień; żadna rodzina nie umrze z głodu lub pragnienia, jeśli jest oddana memu Miłosierdziu; wszystko, co zostanie poproszony w tym godziny świętej, przyznaję, że jest to dla waszego dobra i dla zbawienia duszy.

Żaden z moich wielbicieli nie umrze gwałtowną śmiercią ani nie przelał krwi, jeśli poprosi o to z wiarą w moją godzinę świętą. Żadne z moich wiernych dzieci nie wymrze śmierci; każda śmiertelnie chora osoba nie ucierpi, jeśli będzie oddany Godzinie Mojego Miłosierdzia; Wyzwolę moich wielbicieli i ich rodziny od wszelkiego nieszczęścia i nieprzewidzianych, ich domy nie zostaną zniszczone, gdy nadejdą dni Boskiej Sprawiedliwości.

W nadchodzących dniach ucisku nie odwrócę się od moich wielbicieli, a będę miał pożywienie i pożywienie dla nich i ich rodzin w czasach niedostatku. Obiecuję, że nie pozwolę żadnemu z moich bhaktów i ich rodzin naznaczyć pieczęci bestii; Zajmę się nimi, dopóki nie poprowadzą ich bezpiecznie do bram Nowego Stworzenia. Więc używajcie Moich Dzieci w Godzinie Mojego Miłosierdzia i rozpowszechniajcie moje oddanie, aby dotarło do czterech krańców ziemi, a zobaczysz, jak wielka jest moja Miłość. Przedłużyć Godzina Miłosierdzia dla wszystkich śmiertelników bez poszanowania przekonań, rasy lub religii i zapytać w szczególności konwersję wszystkich grzeszników, że moi Promienie Mercy niedostępnym i dostarczyć je od śmierci wiecznej.

Niech Mój Pokój, moja Miłość i moje Nieskończone Miłosierdzie zawsze wam towarzyszą.

Wasz Jezus Chrystusowy

Spraw, aby moje wiadomości były znane w czterech krańcach świata.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Awatar użytkownika
karuna
Moderator
Posty: 771
Rejestracja: 30 mar 2017, 20:52
Lokalizacja: bez znaczenia
Zawód: nic.

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #13318 karuna
26 sty 2019, 23:11

/bezradny/

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #13430 sebast
28 sty 2019, 21:30

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm pojawiły się nowe orędzia z grudnia i stycznia. Zachęcam do czytania.

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #13437 sebast
29 sty 2019, 10:25

Orędzie ze strony https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm (1 I 2019 r.)

Matka Boża.

Jam jest Najświętsza Maryja Panna, Matka Mojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa, pozdrawiam cię Imieniem Mojego Boskiego Syna Jezusa Chrystusa: niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, ja odpowiadam, na wieki wieków amen. Dziś z Woli Trójcy Świętej przybyłam do ciebie Żywy Płomieniu, aby przekazać ci Wolę Bożą, więc nie lękaj się.

Tak bardzo pragnę rozwoju Bożej Miłości w waszych sercach, Bożej Radości, lecz, aby tak było, to wy musicie chcieć, musicie uczynić niezbędny trud i wysiłek, aby posiąść, zdobyć najmniejsze Boże Błogosławieństwo. Kochane dzieci Boże, miłe Mojemu Świętemu, Niepokalanemu Sercu, pragnę was dziś umocnić i zapewnić o Mojej ku wam miłości, miłości nie obłudnej, miłości rzeczywistej opartej na Bogu i Jego Świętej Miłości.

Nie lękajcie się, lecz zechciejcie trwać przy Bogu, pełni nadziei i zaufania. Nigdy nie traćcie ducha, lecz całkowicie oprzyjcie się na Mnie, kochajcie i wypełniajcie to wszystko, o co was Trójca Święta prosi. Nie tkwijcie w złu, nigdy w nim się nie pogrążajcie, omijajcie je szerokim łukiem. Nie rańcie Boga waszym grzechem, waszym występkiem, nie podążajcie dobrowolnie za tym, co wam demony proponują.

Oczyśćcie swoje wszystkie myśli, aby nie obciążały już was swoją treścią. Powierzajcie wszelkie wasze troski i problemy Mnie, Ja pomogę wam je rozwiązać, rozwikłać. Zawsze Mnie proście o pośrednictwo w modlitwie do Ducha Świętego, bo to Ja pośredniczę w otrzymywaniu przez wszystkich modlących się ludzi, wszelkich Łask Bożych. Sami zbyt szybko nie wyprosicie sobie Łask Bożych, niż to, co zyskujecie z Moją wydatną pomocą.

Znam doskonale wszelkie wasze bóle i troski. Ja także, jak wielu z was cierpiałam głód i poniewierkę. Są tacy, co mając dostatek, mimo to czasem cierpią dotkliwie duchowo. Nie ma na ziemi żadnego człowieka, który nie doświadcza żadnych cierpień. Mój przeciwnik, zły duch czyni wszystko, aby was oszukać i zniewolić, doprowadzić do stanu beznadziei na tyle, abyście sami nie potrafili się już przed nim bronić, abyście przez to upadli na duchu, bez możliwości dokonania żadnego pozytywnego ruchu.

Nie ma sytuacji bez wyjścia, zawsze są dostępne jakieś rozwiązania, choć nie zawsze od ręki. Czasem potrzeba, by człowiek włożył swój trud i wysiłek, by w końcu otrzymać upragnioną, tak bardzo oczekiwaną Łaskę Bożą, by w ten sposób wynagrodzić oczekującym na jej otrzymanie ludzi.

Bądźcie cierpliwi i wyrozumiali, nie spieszcie się bez potrzeby, bo pośpiech bywa bardzo złym doradcą. Zbierajcie całym swoim życiem tyle dobrych uczynków, ile tylko zdołacie. Za wszelką cenę strzeżcie się zła i sił ciemności, one nie zasypiają, lecz atakują was nieustannie.

Nie pozwólcie się zwieść podstępnej mowie, mowie zwodniczej, kłamliwej, czasem denerwującej. Postarajcie się nigdy nie osądzać po pozorach, powierzchownie, bo to bywa przeważnie zwodnicze. Trzymajcie się prawdy i faktów, sami dochodźcie sprawiedliwości, nie kierując się czymś, co zaciemnia umysł i duszę. Nigdy nie osądzajcie nikogo z pozorów, zbyt powierzchownie, bo szatan jest sprytny i okłamuje was, często wmawia wam nieprawdę, podając ją sprytnie za prawdę i słuszność. Nikogo nie oceniajcie, zwłaszcza nie mając 100% pewności.

Często krzywdzicie innych tym co mówicie, wydaną przez was niesprawiedliwą oceną. Nigdy nie zabierajcie głosu, nie mając w sprawie całkowitej pewności lub dowodu. Nauczcie się przebaczać innym, nawet winnym i tym co was skrzywdzili. Módlcie się w ich intencji, zwłaszcza o ich nawrócenie się, oraz zbawienie ich duszy.

Wasza modlitwa, jako osób pokrzywdzonych jest szczególnie cenna w Oczach Bożych. Gdy się modlicie i wstawiacie za waszych krzywdzicieli, to modlitwa wasza jest bardzo miła i przyjemna dla Trójcy Świętej i przy tym, wysłuchiwana jest w bardzo wysokim stopniu.

Mając liczne problemy i bolączki, polecajcie je dobremu Bogu, lecz zawsze za Moim pośrednictwem. Prosząc o coś dla siebie, zawsze dodajcie: o Panie Boże wysłuchaj tego, o ile jest to dobre i zgodne z Wolą i Myślą Bożą. Chcę uświadomić wam, że Bóg nie słucha tego co złe i samolubne, nie udzieli czegoś, co działać będzie na szkodę, choćby jednego człowieka, jednej duszy.

W każdej sprawie, w każdej kwestii bądźcie uczciwi. Zechciejcie się nauczyć szczodrobliwości oraz wyrozumiałości. Im jesteście hojniejsi, szczodrobliwsi wobec innych, tym bardziej hojny i szczodrobliwy jest Bóg. Nigdy nie bądźcie w niczym wyrachowani, ani wulgarni, bo to jest złe i wstrętne w Oczach Bożych. Jeżeli kiedyś odważycie się celowo rozstrzygnąć spór na swoją niekorzyść, widząc, że to może przynieść przyrost Łaski Bożej dla innego człowieka, poświęćcie się kończąc spór, konflikt na swoją niekorzyść, a Bóg to wam wynagrodzi po wielekroć.

Pragnę, aby kto tylko może i zdoła, żył i trwał w miłości, cierpliwości i wyrozumiałości. Zachęcam was do porzucenia wszelkiego egoizmu, a zwłaszcza tego, co wiedzie was do zastoju duchowego i marazmu. Nie pozwólcie się wciągnąć w matnię pułapek złego ducha. Pragnę, aby kto może i zdoła, wyciszył się, uspokoił, a ten kto już żyje w ten sposób z powodu swojej samotności, niech się ożywi i znajdzie sposób, by pomóc innym osobom.

Kto może innym pomagać fizycznie, niech to uczyni całym sercem. Kto nie ma takich możliwości, albo zdrowia, niech oddaje swoją modlitwę i ofiarę do Bożego Skarbca, do Bożej dyspozycji. Jest Wolą Bożą, aby nikt nigdy nie pozostawał bezczynny, bo to daje powód złemu duchowi do przystąpienia do takiej osoby i jej wykorzystania do swoich demonicznych celów.

Czasem potrzeba, by ktoś się wyciszył, zwłaszcza ktoś, kto żyje w nieustannym hałasie i chaosie. Jak się wyciszyć? Najpierw należy przygotować „pole” do działania. Na pierwszym miejscu należy załatwić to wszystko, co konieczne, co tego wymaga. Następnie należy się udać w miejsce, gdzie takiego wyciszenia możecie dostąpić. Czasem może to być własny dom, lecz i tu należy wszystko dobrze przygotować. Dokonajcie niezbędnego zaopatrzenia, by niepotrzebnie nigdzie nie wychodzić, jedynie na Mszę Świętą. Wyłączcie wszystkie telefony, internet, wyłączcie wszystko co wam waszą ciszę zakłóca. Na koniec wyłączcie swoje myśli, wypchnijcie je siłą ze swojej głowy. Dopiero wtedy czyńcie to wszystko, co wam podpowiada do wykonania Duch Święty.

Kto woli przyrodę, niechaj pójdzie na długi spacer, może być pieszo, rowerem, łódką itp. Kto lubi przyrodę, niech napawa się jej pięknem. Nigdy przy tym nie zapominajcie o modlitwie i o dobrej lekturze. Proponuję wam, abyście zechcieli zrelaksować się, udając się przed wystawiony Najświętszy Sakrament. Rozmawiajcie tam z Moim Boskim Synem Jezusem, powierzajcie Mu wszelkie wasze sprawy i problemy.

Chcę, abyście wiedzieli, że Ja zawsze jestem tam, gdzie jest Mój Boski Syn Jezus, jestem przy każdym Tabernakulum, przy każdym wystawionym Najświętszym Sakramencie. W jaki sposób jest to możliwe, dowiecie się dopiero w Niebie.

Kto z was nie ma możliwości lub zdrowia, by udać się przed Najświętszy Sakrament, ten niechaj adoruje Mojego Boskiego Syna we własnym domu, we własnym pokoju. Klęknijcie przed waszym ulubionym krzyżem lub obrazem Jezusa Mojego Boskiego Syna. Kto nie może klęczeć, niech usiądzie. Mówcie do Jezusa tak, jakby był przy was obecny rzeczywiście. Jezus, gdy do Niego mówicie, zawsze jest przy was obecny i słyszy każde wasze słowo, każdy szept waszej duszy.

Jeżeli nauczycie się słuchać, wyciszycie dostatecznie swoje serce, to także i wy usłyszycie cichy głos Mojego Jezusa. Fakt czy zechce to uczynić pozostawcie dla Niego, nic na Nim nigdy nie wymuszajcie, bo to nie jest dobre, ani Bogu miłe. Niewiele proście dla siebie, tylko tyle, ile jest naprawdę konieczne, niezbędne. Módlcie się prosząc za innych, wstawiajcie się za innymi prosząc o ich zbawienie, lecz nade wszystko proście, by doskonale pełnić Wolę Bożą.

Nie bójcie się i Mnie prosić o pomoc, jak również innych Niebian, na czele z Aniołami i innymi Chórami Anielskimi. O cokolwiek prosicie Trójcę Świętą, z woli i postanowienia Trójcy Świętej przechodzi to wszystko przez Moje Niepokalane Serce. Nie lękajcie się, lecz usilnie podążajcie za waszą Niebiańską Mamą.

Żywy Płomieniu, pozwól bym bez przeszkód działała w tobie i poprzez ciebie wraz z Moim Boskim Synem Jezusem Chrystusem do woli. Nigdy, niczym Mnie nie ograniczaj. Wsłuchuj się mocniej w to, co mówi do ciebie Trójca Święta i Ja. Mówię do ciebie o wiele mniej niż kiedyś, lecz z chęcią ustąpiłam miejsca Trójcy Świętej. Stany ducha, które teraz przechodzisz, nie są miłe dla ciebie, lecz ich zadaniem jest, by ciebie do końca oczyścić, by Trójca Święta mogła posłużyć się tobą, jako narzędziem.

Odpędzaj złe duchy teraz, bo jeśli je puścisz dalej, to wówczas pozbycie się ich towarzystwa będzie dla ciebie o wiele, wiele trudniejsze. Nie mogę cię ochronić przed wszystkimi demonami i ich atakami, bo niektóre z nich mają za zadanie ciebie oczyścić. Kocham cię niezmiernie Mój synu i błogosławię ci z całego Serca. †

Kocham was niezmiernie mocno o Moje umiłowane, słodkie dzieci światłości, miłe Mojemu Macierzyńskiemu Sercu. Z Miłością przytulam was do wnętrza Mojego Serca. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię, w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††

Ufajcie waszej Niebieskiej Mamie do końca na tyle, na ile zdołacie, tak bezgranicznie, a Ja pomogę wam z chęcią dojść do wyżyn Nieba!!! Nie lękajcie się o nic, ale oprzyjcie się z miłością na Mnie, bo chcę prowadzić was za rękę do zbawienia, tak jak matka prowadzi małe dziecię. Nie lękajcie się piekielnego przeciwnika, bo Ja go depczę każdego dnia! Kto z was pomoże Mi ratować dusze, idące tak wielkim potokiem na wieczne potępienie każdego dnia? Czy stać jest was na to, aby Mnie posłuchać? Jak bardzo Mnie kochacie? Staram się chronić was od skutków waszej głupoty, bezmyślności i naiwności. Jest nazbyt wielu grzeszących, a zbyt mało tych, którzy pomagają Mi w dziele zbawienia dusz! Kto Mi pomoże? Nie opuszczę was w potrzebie i mimo waszej krnąbrności i przewrotności, wszystkie was bardzo, bardzo mocno kocham i błogosławię.

Maryja.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #13484 sebast
30 sty 2019, 10:15

Fragment orędzia ze strony https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm (25 I 2019 r.)

Jezus Chrystus.

Jam Jest Jezus Chrystus, Syn Boży, Druga Osoba Trójcy Świętej. Kochane, słodkie dzieci światłości miłe Mojemu, Świętemu Sercu, ufajcie, nie lękajcie się, bo kocham was niezmiernie. Nie trwóżcie się ponad miarę, bo tego chce demon, zły duch, chce on was zastraszyć i upokorzyć ponad miarę.

Wielu z was poznaje mnóstwo nowych wiadomości, także nowe źródła Słów Bożych. Nie wszystko co słyszycie i czytacie, jest prawdziwym Słowem z Nieba. Jest wiele osób, które piszą słowa podając, że pochodzą z nieba, a tak nie jest w rzeczywistości, jest też tak, że niektórzy otrzymują słowa z własnej podświadomości. Demony uwijają się jak w ukropie, by zwieść, oszukać, zniewolić, jak najwięcej ludzi. Kto jest mocny duchowo, może czytać i słuchać wszystko, lecz powinien słuchane, czytane słowa odpowiednio filtrować. Słuchając, czytając wszystko bez segregacji, bez rozeznania, szybko dajecie się nabrać na zwodnicze działanie złego ducha.

Módlcie się o Światło Boże dla siebie i bliskich, o dar poznania, a je na pewno otrzymacie. Ten czas sprzyja licznym działaniom złego ducha, demony nie odpoczywają, one aktywnie działają. Demony potrafią przeczekać ich niekorzystnemu działaniu czas, by w dogodnej chwili uderzyć ze zdwojoną siłą. Nie wszyscy kapłani potrafią prawidłowo rozpoznać prawdziwe Słowo Boże. Jest tak dlatego, że zbyt mało dbają o swoją wiarę, zbyt mało się modlą i umartwiają. Bez modlitwy i ofiary kapłan staje się łatwym łupem demona.

Patrz człowiecze, Ja, choć jestem Bogiem, gdy żyłem na ziemi, bardzo często się modliłem, czyniąc to nawet codziennie i w nocy. Moja modlitwa była miłosną rozmową z Moim Ojcem Niebieskim za sprawą Ducha Świętego. Modląc się, zawsze wzmacniałem swe ludzkie siły, bo trwanie w Miłosnej Unii Trójcy Świętej daje siłę i moc dla całej Trójcy Świętej. W każdym czasie, w każdej sprawie, w każdej kwestii, każda z osób Trójcy Świętej w każdej sprawie ma takie samo zdanie i podejmuje taką samą decyzję w każdej materii. Nie jest możliwy rozdźwięk, ani dysonans, w żadnej sprawie, w żadnej kwestii.

Człowiek modląc się do jednej z Osób Boskich, jednocześnie modli się do Trzech Osób Bożych. O cokolwiek prosicie świętych lub Moją Świętą, Kochaną Mamę, zawsze to trafia do Trójcy Świętej, lecz zawsze przez pośrednictwo Maryi, Mojej Świętej, kochanej Mamy.

Dlaczego tak jest? Tak jest, tak się dzieje, bo tak postanowiła Trójca Święta. Moja Mama otrzymała wszystkie dary i łaski, które można było Jej ofiarować. Nie posiada jedynie tego, co jest zarezerwowane jedynie dla Trójcy Świętej. Gdyby nie była stworzeniem, otrzymałaby dostęp do Bożej Wszechmocy i Wszechpotęgi. Maryja, Moja Święta kochana Mama, często wstawia się za wami w czasie trwania Bożego Sądu nad duszą. Osoba osądzana, nie ma prawa jakiegokolwiek głosu w czasie trwania swojego własnego Sądu. Za osobą osądzaną, wstawiają się jedynie dobre uczynki i umartwienia z całego życia osądzanej duszy.

Wszystko jest dokładnie policzone, zważone, zmierzone, nic nie będzie pominięte lub zbagatelizowane. Na Sprawiedliwym Sądzie Bożym liczy się każda myśl, każde wasze wypowiedziane słowo, każdy wykonany czyn i gest. Policzona będzie wam każda wasza intencja, każdy zamiar, nawet ten ukryty. Bardzo ważny będzie dla was każdy wasz uczyniony czyn. Policzę wam każdą złożoną przez was ofiarę, zwłaszcza taką bezinteresowną. Liczyć się będzie także każda wasza modlitwa i umartwienie się. Trwajcie przy Mnie każdą waszą myślą, zwracajcie się do Mnie w każdej swojej potrzebie, na Mnie się opierajcie.

Demon, zły duch pracuje nad odwróceniem waszej uwagi od Trójcy Świętej, a przekierował ją do każdej innej sprawy lub kwestii. Chcąc nie współpracować ze złymi duchami, módlcie się do Boga oddając siebie samych, a zwłaszcza swoją Wolną Wolę. Oddając swoją wolną wolę i wszystko powierzając do dyspozycji Trójcy Świętej przez Niepokalaną Moją Świętą, Kochaną Mamę, pozwalacie na każdy ruch, na podjęcie każdej decyzji w waszym imieniu przez Trójcę Świętą.

Niewolnik Boży, będzie osądzony trochę łagodniej. Niektóre kwestie będą znacznie złagodzone ze względu na swoje niewolnictwo, lecz niektóre kwestie będą znacznie wyostrzone. Sąd Boży obejmuje każde rozumne stworzenie. Sąd taki przed wiekami mieli Aniołowie z każdego Chóru Anielskiego. Sąd ich był skrajnie surowy, bo poznanie ich było pełne. Inaczej jest osądzony każdy stworzony człowiek. Inaczej jest osadzony grzech popełniany świadomie, a inaczej jest grzech popełniany nieświadomie. Jeden i drugi będzie musiał być odpokutowany jak nie na ziemi, to na pewno w czyśćcu. Kto świadomie sprzeciwia się Woli Bożej, kto nie dba o swoją duszę niszcząc ją tylko, ten otrzyma wyrok wiecznej pokuty, ten skazany będzie na wieczne męki, na piekło.


...

Kochane dzieci światłości miłe Mojemu Świętemu Sercu, pragnę, aby znalazło się 10 000 000 osób, które by podjęły post za Papieża Franciszka. Ma on w planie abdykację ze stanowiska. Masoneria przy najbliższym wyborze będzie chciała wprowadzić na tron Piotrowy Antychrysta. Módlcie się i składajcie Bogu swoje ofiary, aby uniemożliwić im ten ruch, to działanie.

Niebawem Ręka Bożej Sprawiedliwości uderzy z pełną mocą na całą grzeszną ludzkość. Nie muszą się bać ci, co żyją sprawiedliwie i pobożnie, lecz tylko ci, co są pełni wiarołomstwa i wszelkiej nieprawości.

Polsko, Polsko, umiłowałem cię bardzo, bo byłaś Mi wierna o wiele bardziej niż inne narody. Niebawem uruchomię wydarzenia, które spowodują wielkie cierpienia wszystkich Polaków. Wielu nie wytrzyma presji wydarzeń, bo ratunek i wszelka ulga, będzie jedynie w Bogu. Po dniach oczyszczenia, to wy będziecie przodować w wierności Bogu i wypełnianiu Bożej Woli. Wydarzenia, które nastąpią, zniosą z powierzchni ziemi wiele krajów, wiele narodów. Grzech ich wielokroć przebił grzechy Sodomy i Gomory. Zniszczone będą miejsca, w których odbywały się aborcje. Ziemia pochłonie wiele, wiele istnień. Nie przetrwa tego ten, kto się nie będzie modlić. Szybkimi krokami nadchodzi czas, kiedy Moce Niebios zostaną wstrząśnięte, a wydarzenia będą nabierać tempa.

Na całość wydarzeń należy patrzeć z szerszej perspektywy. Dając ci zadanie Żywy Płomieniu, dam ci wszystko, co do wypełnienia tego zadania będzie niezbędne, konieczne. Zwalczajcie wszelkie swoje grzechy, swoje słabości, a Ja pomogę wam we wszystkim wraz z Moją Świętą, Kochaną Mamą, lecz najpierw muszę ujrzeć wasz trud i wysiłek. Wydarzenia oczyszczenia w pierwszej kolejności dotkną kościoła w Polsce. Umrą ci kapłani i hierarchowie, którzy oddali swe serce i dusze na żer demonowi.

Niebawem wielu przekona się na własnej skórze o grozie wydarzeń, które nadchodzą. Siłą Kościoła w Polsce są ci, którzy cierpią i ci, którzy oddali się Bogu do dyspozycji w taki czy inny sposób także, jako żertwy czy dusze - ofiary. Niebawem nakażę działać temu, kto poprowadzi Polaków, a działać on będzie w mocy i duchu Proroka Eliasza. Pragnę, aby ocalała was Polaków jak największa liczba. Wielu z was zauważa efekty działania złego ducha, zarówno w laikacie, jak i pośród duchowieństwa. Nadchodzące wydarzenia uśmiercą tych, którzy są zimni i letni. Krew ludzka popłynie nader obficie.

Są sprzedawane pierwsze kościoły w Polsce. Każdy, kto kupi kościół i przeznaczy na cel inny niż ten, który był przeznaczony, ściągnie na siebie i swoją rodzinę pełne Boże przekleństwo. Każdy, kto jest świeckim szafarzem Komunii Świętej niesie sobie, rodzinie i parafii pełne Boże przekleństwo.

Polacy, pragnę przygotować was do tego, co chcę, abyście czynili. Pragnę, abyście przodowali, kierowali całym, pozostałym po oczyszczaniu ludzkości światem. Jeżeli ludzie na świecie się nie nawrócą, nie opamiętają, to w kilka chwil zginie 9/10 ludzi na ziemi. Większości z nich zagraża wieczne potępienie w piekle. Uczynię wszystko, co możliwe, aby wyrwać diabłu jak najwięcej ludzi. Chcę przemienić świat, chcę by wkrótce zaczęła się Nowa Era, Era Prawdziwego Bożego Pokoju, Era Ducha Świętego. Dopiero wtedy papieżem zostanie zapowiadany Polak i będzie rządził Moim Kościołem Świętym do końca.

Wydarzenia, które niebawem nastąpią, znacznie wpłyną na to, że znikną z powierzchni ziemi wszelkie budowle pychy, te współczesne, ale i te starożytne. Pośród nich wiele jest przeznaczonych ukrytemu i otwartemu kultowi szatana.

Polacy, oto dziś kładę przed wami wybór, którego będziecie musieli dokonać, błogosławieństwo i przekleństwo. Każdy będzie musiał dokonać swojego wyboru. Wybierając błogosławieństwo, decydujecie się na doskonałe posłuszeństwo Bogu i Jego Świętemu Prawu. To pozwoli wam żyć i zasługiwać w pełni Bożego Błogosławieństwa. Wybierając przekleństwo, wybierzecie to wszystko, co się z nim wiąże. Kto wybierze przekleństwo, tym samym wybierze szatana i jego skutki i ten będzie usunięty niebawem z powierzchni ziemi. Proszę i wołam, a niewielu zwraca swoją uwagę na to, co mówię. Złe duchy czynią wszystko, aby odwrócić waszą uwagę, od wszystkiego, co dobre i święte.


Dlaczego demony mają tak wielki i istotny wpływ na człowieka? Demony są silne jedynie waszą słabością i ułomnością. Upada ten, kto w ogóle, albo zbyt mało się modli, ten, kto nie pokutuje, nie umartwia się, nie składa Bogu swoich ofiar. Ludzie stali się bardzo nerwowi, swarliwi, mściwi, chciwi, są pełni nieczystości i wyuzdania. Nie chce się im wysilać, składać Bogu swoich ofiar, itp. Ja wołam i proszę, nie bądźcie tak niedostępni, uczcie się miłości wcielając w swoje życie jej wszelkie przymioty. Nauczcie się uczciwości i prawdomówności. Sami się zmuście do uczciwości i dobroci. Chętnie nauczcie się pełnić wszelkie dobre uczynki, nauczcie się bezinteresownej ofiarności, nie bądźcie samolubni, zmieńcie to na ofiarność i bogatą miłość bliźniego.

Pragnę, aby kapłani tak jak świeccy gromadzili się na wspólne, wspólnotowe modlitwy, zwłaszcza przed Moim Świętym Eucharystycznym Sercem. Modlitwa kapłana, a zwłaszcza modlitwa biskupa ma ogromną moc sprawczą. Szatan od wielu dekad usilnie pracuje nad niesieniem Bożego przekleństwa w szeregi kapłańskie. Masoneria kontroluje nauczanie w seminariach na tyle, że nie dopuszcza do święceń chłopców pobożnych. Masoneria zamierza wprowadzić kapłaństwo kobiet, a Ja wam mówię, że święcenie kobiety jest nieważne z natury. Duch Święty nie zstąpi przy święceniach kapłańskich na kobietę, nie sprawi, że święcenie kapłańskie zaistnieje. Gdyby było możliwe święcenie kobiet, to pierwszą tym uhonorowałbym Moją, Świętą Mamę. Nie powołuję kobiet do kapłaństwa, bo inne jest przeznaczenie kobiety, natura kobieca nie pozwala na to, by to mogło być kiedykolwiek zrealizowane.

Nie chcę, aby żadna kobieta nigdy nie wchodziła do prezbiterium, bo każda działa niezwykle rozpraszająco na każdą modlącą się osobę. Pozwólcie Mi, zatem działać w was, ale i poprzez was do woli. Nie lękaj się biedny człowiecze, lecz trwaj wierny Bogu nie zaprzestając żadnego dobrego działania i modlitwy. Przypominam wam o modlitwie i ofierze, lecz nigdy kosztem obowiązków stanu.

Przypominam wam o zalecie działania według planu. W każdym działaniu, na każdym poziomie, niechaj towarzyszy wam dobry plan. Chcę, abyście zawsze czerpali wasze natchnienia z modlitwy przed Moim Świętym, Eucharystycznym Sercem.

Kto chce być w miarę szybko wysłuchany, ten powinien zintensyfikować swoją modlitwę, nasilić jej ilość, a zwłaszcza jakość. Najdłużej trwa napełnianie naczynia modlitwy przez wspomnienia modlitewne ( jest to powierzchowne proszenie o coś Bożej Opatrzności). Chcąc szybko napełnić naczynie prośby, módlcie się nawet codziennie, ale najlepiej w grupie. Pomyśl człowiecze nad swoimi priorytetami, ustal hierarchię ważności potrzeb w swoim życiu, co jest dla ciebie najważniejsze, najistotniejsze. Opierając wszystko na Bogu, Jego postawisz na pierwszym miejscu i to na Niego będziesz liczyć.

Praca to tylko sposób na utrzymanie siebie i swojej rodziny. Nie powinna praca królować nad waszym życiem, bo inaczej staje się ona dla was bałwochwalczym bożkiem. Nie chcę leni, ale też nie chcę bałwochwalców. Żyjcie tak, aby na wszystko mieć czas. Gdy wam go brakuje, zawsze uczciwie planujcie to, co macie wykonać. Tworzenie planu także do pracy duchowej pomoże wam i ułatwi wszelkie działanie. Niczego nigdy nie zaniedbujcie, zwłaszcza rodziny, ale nie może się stać ona powodem waszego bałwochwalstwa.

Kocham was bardzo mocno i niezmiernie o Moje słodkie, kochane dzieciny, Miłe Mojemu, Świętemu Sercu i z wielką Miłością przytulam was do wnętrza, Mojego Świętego, zranionego waszymi grzechami Serca. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††

Ufajcie Mi bezgranicznie, tak do końca! Czy stać was jest na to? Czy potraficie to uczynić? Chcę, abyście dbali o rozwój swojego ducha, lecz nigdy kosztem jakiegokolwiek grzechu, w który wpadacie, który z ułomności czynicie. Pragnę, abyście budowali w sobie prawdziwą, Bożą Miłość. Czy zechcecie skorzystać z Moich dobrych rad, rad swojego Boga? Co powinienem uczynić, aby zmieniły się i opamiętały wasze serca? Kto zechce usłuchać głosu wołania swojego Zbawiciela? Ufajcie Mi do końca, nie pozwólcie się zwieść złym duchom! Trwajcie wiernie przy Mnie do końca. Jednak Ja mimo wszystko, mimo waszej grzeszności i krnąbrności bardzo mocno was kocham, uświadomcie to sobie w końcu!!!

Jezus.

Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm


sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #13497 sebast
31 sty 2019, 11:40

Orędzie ze strony https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm z 26 I 2019 r.

Bóg Ojciec.

Jam Jest Który Jest, Bóg Ojciec, Pierwsza Osoba Trójcy Świętej. Kochane, umiłowane stworzenia, miłe Mojemu Świętemu, Ojcowskiemu Sercu. Tak bardzo jestem spragniony waszej miłości, ufności i zaufania do granic możliwości, także waszej wierności, zwłaszcza wierności Bożemu Prawu. Kocham was o miłe stworzenia i chcę, abyście odpowiedziały czystym sercem na Boże wezwanie, na wezwanie Trójcy Świętej. Nie chcę, abyście ociągali się z realizacją planów Bożych w swoim życiu, to zawsze jest i będzie dla was bardzo korzystne.

Trwanie przy Bogu Stwórcy skutkuje dla was pomnożeniem, zmultiplikowaniem wszelkich Bożych błogosławieństw. Wykonywanie Woli Bożej w całej rozciągłości, pomnaża obdarowywanie was przez Boga tym, czym sam dysponuje, bo dzielę się z wami Samym Sobą. To Ja wszystko stworzyłem, łącznie z całą materią, jak i światem Aniołów i człowieka. Dokonując dzieła stworzenia, oddałem część samego Siebie, bo tylko tak może coś istnieć.

Bez Bożego daru podtrzymywania istnienia, nie mogłyby istnieć nawet demony. Złe duchy nie posiadają mocy stwórczej, bo ta domena jest zarezerwowana jedynie dla odwiecznie trwającego Bytu, dla Trójcy Świętej. Żaden demon przy całej swojej pysze nigdy nie dosięgnie istoty Trójcy Świętej, nigdy nie uzyska możliwości stwarzania, ani pełnej kontroli nad tym, co stworzone. Nie osiągnie tego nigdy żaden człowiek, nawet korona stworzenia, Maryja.

Niemożliwym jest, aby stworzenie kiedykolwiek dorównało Stwórcy w czymkolwiek, jak również nie jest możliwe pokonanie Boga w Trójcy Świętej Jedynego w jakiejkolwiek dziedzinie. Największym przymiotem Bożym jest Boża Miłość, to na tym przymiocie wszystko bazuje i może się rozwijać. Demon, jako upadły Anioł, grzesząc odwrócił się od Boga i Jego wielkich i świętych darów.

Chcąc posiadać i dysponować jakimkolwiek darem Bożym trzeba być razem z Bogiem w całkowitej z Nim łączności, inne opcje nie są możliwe. Złe duchy po oderwaniu się od Boga, jako źródła, nie mają już dostępu do jakichkolwiek darów Bożych. Złe duchy straciły wszystko bezpowrotnie, na czele z łaską przebaczenia, bo trwają w jedynym grzechu, który uniemożliwia jakikolwiek żal za grzechy, a jest nim pycha. Gdyby złe duchy i ludzie potępieni mogli żałować i zdołaliby się upokorzyć przed Bożym Majestatem, wówczas kara ich przestałaby być karą wieczną, a oni sami osiągnęliby zbawienie.

Pełny grzech pychy jest tak silnym i destrukcyjnym grzechem, że gasi w stworzeniu całą Bożą Miłość. Im mocniej człowiek tkwi w pysze, tym bardziej odwrót od tego stanu staje się dla niego trudniejszy. Jedynie z maksymalnego stopnia pychy, w którym znalazły się demony i ludzie potępieni nie ma odwrotu. Dopóki tego stanu grzesznik nie osiągnie, do tej pory może być wyrwany ze szponów piekła i wiecznego potępienia.

Wyrwanie z sideł pychy jest możliwe tylko i wyłącznie za pomocą specjalnej Łaski Trójcy Świętej. Tylko Miłość Boga łamie pęta pychy. Jest możliwym pokonanie maksymalnego stopnia nasycenia pychą, lecz do tego należy użyć pełnej Bożej Miłości. Tylko Trójca Święta może trwać w takim stopniu Miłości Bożej, tego nie wytrzyma żadne stworzenie, nawet Maryja. Ceną byłaby destrukcja ducha i duszy, a to mogłoby unicestwić Bożą Miłość. Trójca Święta nigdy nie stosuje tego, co mogłoby zaszkodzić istnieniu choćby jednej duszy czy ducha.

Trójca Święta zna wszelkie konsekwencje każdego wydarzenia, zanim się wydarzy i nie zastosuje nigdy złego rozwiązania, bo zna konsekwencje zdarzenia zanim ono nastąpi. Dlaczego was o tym informuję? Słowa te wyjaśniają wam w sposób wystarczający, motywy, którymi kieruje się Trójca Święta. Słowa, które zostały ci podane wyjaśniają wam podstawowe prawa i zależności, którymi kieruje się Trójca Święta.

Miłość, to także Boża Sprawiedliwość i Boże Miłosierdzie. Kierując się Bożą Miłością, nie przekroczę ram prawa, na których oparta jest Boża Miłość. Choć wszystko mogę uczynić, jako Bóg, to znam każdą ewentualność każdego posunięcia, każdej decyzji. Nie zmienię praw, bo każda zmiana rodzi za sobą wszelkie tej zmiany konsekwencje. Kierując się Bożą Miłością nigdy nie wychodzę poza ramy prawa miłości, na których ona jest osadzona. Wszelkie prawo Boże jest oparte na Bożej Miłości.

Prawo miłości ma maksymalnie optymalne ustawienia, na tyle optymalne, że wszelka ich zmiana zagroziłaby destrukcją całego stworzenia. Choć jestem wszechmocny, nie uczynię niczego, co mogłoby przynieść szkodę, choć jednej duszy, jednemu Anielskiemu duchowi.

Pragnę, aby znaleźli się ludzie, którzy pomogą nawrócić się świeckim szafarzom Komunii Świętej, by zaprzestali swojego przeklętego przeze Mnie działania. Osoby te ściągają na siebie, rodzinę i parafię Boże przekleństwo. Do nawrócenia ich potrzeba postów i modlitw około 1000 ludzi na osobę. Jest już wielu szafarzy świeckich, którzy się potępili na wieki przez posługę nie dla nich przeznaczoną.

Dlaczego się potępili? Posługując w ten sposób, zamiast Bożego Błogosławieństwa, otrzymywali Boże Przekleństwo. Potępili się, bo otrzymując Boże Przekleństwo popadali w inne, ciężkie grzechy.

Pragnę, aby jak najwięcej ludzi oddało swoją wolną wolę i wszystko do Bożej dyspozycji przez Niepokalaną. Akt ten sprawi, że będę mógł się takimi ludźmi posługiwać tak jak chcę i pragnę, a to uratuje wiele, wiele osób od ich smutnego końca w jeziorze ognia i siarki, w piekle.

Dlaczego zezwoliłem złym duchom działać w tak wielki i groźny dla was sposób jak działają? Wykorzystują one każdą możliwość, każdą ewentualność do swojego destrukcyjnego działania. Bardzo lubią posługiwać się iluzją pozorów, a to samo w sobie jest ich kłamstwem i sprytnym oszustwem.

Demony wmówiły ludzkości, że są mocniejsze od Boga, że Go pokonają, że zasiądą na Bożym Tronie Chwały. Wielu dało mu wiarę i przychyla się do jego rządów. Dziś bardziej niż dawniej człowiek bombardowany jest pokusami z każdej możliwej strony, nawet z tej, z której się nie spodziewa. Wielu ulega demonom i pełni ich wolę.

Trwanie w tym stanie, prowadzi duszę do wiecznej zguby, do piekła. Nie zostawiłem człowieka samego, bezbronnego. Przez wiele, wiele lat, dziesięcioleci, a nawet stuleci pozostawiłem przez liczne Moje narzędzia, wiele wskazówek. Kto chce, kto zdecyduje się pójść za Mną, za Moim Głosem, ten musi się wysilić, musi podjąć niezbędny trud i wysiłek, aby kroczyć drogami, które mu wyznaczyłem.

Wszelki trud, wszelki wysiłek, nawet męka, które oddaje się Bogu do dyspozycji, zawsze będzie wynagrodzona, lecz przeważnie dopiero w wieczności.

Każdy człowiek ma wyznaczoną przez Bożą Opatrzność drogę życia. Nie marnujcie życia na błahostki i sprawy dalszego rzędu. Nie waszym celem jest zdobycie szczęścia doczesnego, to jest sprawa dalszego planu, priorytetem dla was jest wasze szczęście wieczne. Dam wam wszystko, co jest potrzebne do przeżycia waszego całego życia, lecz wy skupcie się na tym by trwać przy Bogu, wykonując zadania, które wam wyznaczyłem.

Chcę, abyście się modlili tyle, ile możecie i zdołacie. Bądźcie ofiarni, hojni, rozwijajcie w sobie wszelkie przymioty Bożej Miłości. Trwajcie nie przekraczając Bożego prawa, Bożych przykazań. Ja ze swojej strony uczynię wszystko, co możliwe, aby wam maksymalnie pomóc w kroczeniu Bożymi drogami.

Chcę, abyście sobie uświadomili, jak bardzo was kocham. Tak samo jak Ja kocha was Mój umiłowany Syn Jezus i Duch Święty. Proście Mnie przez Jezusa i Maryję o wszystko, a jeśli to nie będzie dla was ze szkodą, będzie wam udzielone. Zawsze, gdy otrzymacie łaskę, nigdy nie zapomnijcie Bogu za nią podziękować. Rozmawiajcie ze Mną, mówcie do Mnie, Ja słyszę każde wasze słowo. Oddalcie się od każdej propozycji demona, a nie zdobędzie waszego serca i duszy.

Kocham was niezmiernie o Moje kochane, umiłowane dzieci światłości i błogosławię wam i waszym dobrym działaniom. Z Miłością przytulam was do wnętrza Mojego Ojcowskiego Serca. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††

Ufajcie Mi do końca, bezgranicznie, bez zastrzeżeń, na ile potraficie i zdołacie, czy stać jest was na to? Zechciejcie usłuchać tego, co do was mówię! Chcę wam pomóc, chcę was uświęcić, lecz czy wy Mi na to teraz pozwolicie? Co mam jeszcze uczynić, aby zachęcić was do wytrwania w dobru i w wierności Bożemu prawu? Ja mimo wszystko, pomimo waszej krnąbrności, bardzo mocno was kocham, czy tego nie czujecie??? Bóg Ojciec.

Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2019.htm

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #13720 sebast
05 lut 2019, 22:22

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

OJCIEC RODZIN, ODZYSKAJ LAPTOPY SWOICH DZIECI W NOCY I WYŁĄCZ KOMPUTERY; USUŃ POKOJE TELEWIZJE I GIER WIDEO; Z powodu tych bogów ludzkiej technologii, wiele dzieci, młodych ludzi i rodzin ginie!

28 STYCZNIA 2019 12: 30 PM

PILNE ODWOŁANIE OD MARII SANCTIFIANTE DO LUDZI BOGA
WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Małe dzieci mojego serca, pokój mojego Pana niech będą z wami wszystkimi, a moja macierzyńska ochrona zawsze wam towarzyszy.

Moje dzieci, knot wojny już się świeci, świat i ludzkość są bliskie biczowania przez plagę wojny, która przyniesie tylko śmierć i zniszczenie. Miliony ludzi zginą, jeden z wojną, a drugi z cichą śmiercią, która zostanie rozproszona w przestrzeni wielu narodów zwanych przez elity Trzecim Światem.

Dziatki, jestem bardzo smutny z powodu wzrostu przemocy w waszym świecie, który przelał tyle krwi; wzrasta nietolerancja i powoduje, że większość ludzkości traci głowy. Konflikty i różnice nie są już rozwiązane przez dialog, ale przez przemoc, co prowadzi do utraty wielu istnień ludzkich. Jestem bardzo smutny i ciągle płaczę z powodu wzrostu aborcji wśród młodych ludzi; wiele niewinnej krwi wylewa się z rozpusty młodości. Och, bezduszne matki, które zabijają nadzieję w twoich brzuchach i robią żyjące grób! Mówię wam, jeśli nie żałujecie, nie wyznajecie i nie naprawiajcie za swoje grzechy, już znacie miejsce, które czeka was w wieczności. Zatrzymaj swój libertinage i nie bądź nadal marionetkami przyjemności. Tak wielu niewinnych ludzi umiera przez twoją żądzę i rozpustę, przez twój brak miłości, miłości, odpowiedzialności, a przede wszystkim przez brak bojaźni Bożej. Każdy niewinny człowiek, którego zabijasz w brzuchach, jest planem Boga, który przerywasz i na który jutro będziesz musiał odpowiedzieć Bogu. Najwyższy Trybunał czeka na ciebie w wieczności, tam zobaczysz swoje dzieci, które zabiłeś, i będziesz odpowiedzialny za Plan, który Bóg dla nich uczynił, i że przerywa ci brak miłości; Biedni z was matki bez serca, jeśli nie powrócicie do Boga i nie pokutują z waszego grzechu, wieczna śmierć będzie waszą zapłatą w wieczności!

Moi maluchy, przyjdźcie do moich sanktuariów i pocieszcie mnie, ponieważ odczuwam wielki smutek dla tak wielu rodzin, że technologia tego świata niszczy; brak autorytetu wielu ojców, a przede wszystkim brak Boga w milionach domów, pozwolił bógowi technologii zniszczyć ich. Ten bóg z ręki człowieka kończy się wartościami i zdrowymi nawykami wielu domów i najsmutniejszymi od Boga. Ojcowie, jeszcze raz mówię wam, na co czekasz, aby się obudzić i odzyskać kontrolę w swoich domach? To jest powód, dla którego tak wiele rodzin dryfuje dzisiaj z powodu braku miłości, dialogu, zrozumienia, a przede wszystkim braku Boga w waszych domach. Zdrowe i duchowe tradycje moralne są w rozpadzie, z powodu boga technologii. Telewizja, komputer, laptop i inni techniczni bogowie to ci, którzy dziś prowadzą wiele domów. Moje dzieci dorastają z brakiem wartości, technologia wypiera rodziców, a to prowadzi rodziny do kryzysu moralnego i duchowego. Strata wiary wzrasta i zakorzeniona w domu; to jest tak wiele duchowej dekadencji w wielu narodach, że nie obchodzimy już świętej, bezkrwistej Ofiary Mszy, z powodu nieobecności parafian. Wiele świątyń jest zamkniętych, o, jakże smutno czuję się w Sercu mojej Matki, widząc obojętność, jaką ogromna większość ludzkości odczuwa wobec Boga! Miliony dusz zatracą się, nadal odwracając się plecami, a nie twarzą do Boga Życia.

Małe dzieci, nadszedł czas podziału rodzin, tak jak jest napisane w Świętym Słowie Bożym: Odtąd pięć osób z tej samej rodziny będzie podzielonych: trzy przeciw dwóm i dwóm przeciwko trzem, będą się dzielić: ojciec przeciw synowi i synowi przeciw ojcu, matka przeciw córce i córce przeciw matce, macocha przeciw pasierbicy i pasierbicy przeciw macicy. (Łukasza 12: 52, 53) Nadszedł czas, aby zjednoczyć się w modlitwie małych dzieci, ponieważ zbliżają się dni boskiej sprawiedliwości i każdy dom, który nie będzie z Bogiem, zostanie utracony. Nigdy więcej zmartwień i doczesnych trosk, priorytetem musi być zbawienie duszy; priorytetem musi być Bóg w waszych domach.

Ponownie mówię wam, Ojcowie rodzin, wróćcie do jedynego, który może wam dać zbawienie i wasze rodziny; kontrolować użycie
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

sebast
Zaprzyjaźnieni
Posty: 151
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46

Re: Różne proroctwa, orędzia

Post: #13951 sebast
11 lut 2019, 14:17

Proroctwo ze strony http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola Na dole jest data 3 II a nie 2 III.

Słowo Boże do Alicji Marii Michaliny od Apokalipsy


/Internetowy Ruch Katolicki „Domy Modlitwy św. JPII”

02.03. 2019r.

/Pierwsza sobota miesiąca lutego/. W imię Boga w Trójcy Jedynego Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Rozkazuję Ja Królowa Bożej Pięknej Miłości, Madonna Del Divino Amore-Roma, gdzie na Moje wezwanie - osobiste zaproszenie wraz z grupą miejscową Moich Apostołów miłości Czasów Ostatnich, którą od 20 lat pouczam, objawiam się wskazując na pełnienie woli Ojca Wszechmogącego.

Razem z nimi nawiedziłaś Moje Sanktuarium, tak drogie Mojemu Niepokalanemu Sercu i Najświętszemu Sercu Jezusa. Jest tam [Jezus]wystawiony do publicznej adoracji w kaplicy nowego kościoła, co za łaska i przykład do naśladowania, ojcowie Oblaci godnie to czynią.

Spisz "Słowo Boże" dane mocą Ducha Świętego - AMM Moja niewolnico słabe narzędzie, ale zanurzone w woli Bożej. Przez Moje Niepokalane Serce błogosławi Bóg Ojciec Syn Boży i Duch Święty. Amen. Amen. Amen.

Zapowiedź Słowa Bożego otrzymałaś w dniu Ofiarowania Pańskiego Mojego Syna, który powiedział po przyjęciu Eucharystii- Chleba Życia: „Przemówi Moja Mama, bo Ja JESTEM ŚWIATŁEM NA OŚWIECENIE POGAN I CHWAŁĄ IZRAELA, NOWEGO JERUZALEM, KTÓREMU NA IMIĘ POLSKA.

Potwierdzenie otrzymasz jutro od Matki Bożej Gromnicznej, tak piękna nazwa w tradycji polskiej i tak się stało, pielgrzymując do JEJ sanktuarium, uwielbiając Mnie Twego Pana, Mistrza, Nauczyciela, Oblubieńca, a przede wszystkim KRÓLA SERCA.

Usłyszałaś: Księga Wyjścia rozdział 3 werset 18, zapisz. „Oni tych słów usłuchają. I pójdziesz razem ze starszymi z Izraela do króla egipskiego i powiecie mu: Pan, Bóg Hebrajczyków, nam się objawił. Pozwól nam odbyć drogę trzech dni* przez pustynię, abyśmy złożyli ofiary Panu Bogu naszemu”.

To jest Moje wezwanie Mojego Niepokalanego Serca do was Exl . arcybiskupi, biskupi i kapłani JEZUSA Chrystusa Króla Wszechświata.

Złóżcie Mu ofiarę zadośćuczynienia za nie wykonanie natchnień Ducha Świętego co do Intronizacji GO NA KRÓLA POLSKI, by nie pasł was rózgą żelazną i byście wcześniej wrócili do Jego łask, zanim nastąpi CHRZEST OGNIA/ jak usłyszałaś podczas adoracji/.


To jest Moja prośba Mojego Kochającego Serca, przede wszystkim Matki, która nie chce wydać na zatracenie swoich dzieci. Przez waszą nieodpowiedzialność, lekceważenia pouczeń - co dotyczy zaniedbania grzechu przeciw Duchowi Świętemu. Matka wasza Królowa Polskiego Narodu to jest JA MARYJA wyprosiłam wam tą można rzec ostatnią łaskę, bo kocham was dzieci Moje choć nieroztropne, nierozsądne, zagubione, lekceważące moje wskazania. Jednak ufam, że posłuchacie tego żądania.

Niech każdy arcybiskup i wy biskupi w swoich diecezjach dacie zadośćuczynienie z miłością przez odprawienie trzech Mszy Świętych wotywnych w każdy z piątków Wielkiego Postu, by przebłagać MAJESTAT BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO.

Post i pokuta - wzywać wstawiennictwa świętych i błogosławionych, by ochronić POLSKI WYBRANY NARÓD- NOWE JERUZALEM i zachować wiarę ojców waszych, bo drugie przyjście Mojego Syna Chrystusa Króla jest bliskie, bardzo bliskie... już jest..............

Ta INTRONIZACJA MOJEGO SYNA W KAŻDYM SERCU - pytam czy też zostanie zlekceważona przez wasze „ja” /egoizm, pychę itd. ?/

Ja Matka Polskiego Narodu płaczę nieustannie, bo jeśli odrzucicie tą Moją prośbę, to jak powiedział MÓJ SYN, będziecie służyć w niewoli szatanowi i jego poplecznikom, pachołkom, którzy skrywają swoją twarz, serce w powłokach szat liturgicznych na zewnątrz, a wewnątrz cuchną ich serca.

Nie dajcie się zwieść bo antychryst już jest i szybko pokaże swoje podłe oblicze chcąc naśladować Mojego Umiłowanego Syna, waszego Króla, a pytam Was, gdzie to wywyższenie na KRÓLA POLSKI, by ODNOWIĆ PRZYMIERZE MIŁOŚCI Z BOGIEM OJCEM WSZECHMOGĄCYM NA WZÓR ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II, przez Waszą posługę EXL. .............


Pytam, co was tak dalej trzyma? Te złe skłonności trzeba oddać w sakramencie pokuty, a nie publicznie kłamać w sprawach wielkiej wagi dotyczącej Polskiego Rządu i jego fałszywego osądu śmierci prezydenta Gdańska /Loże masońskie kościoła to potwierdzają/.

Co za hańba dla was, a odpowiedzialność przed Bogiem? Odpowiedź: Ogień siarki was pochłonie. Pokuty, pokuty.

Musicie tak tańczyć jak wam zagrają. Nawróćcie się dopóki czas łaski dla was dany, wyproszony przez Moje Niepokalane Serce.Zadośćuczynienie złożyć za siebie i lud mój, jeszcze czekam. Wróćcie synowie wybrani do Chrystusowego Kościoła, Apostolskiego, chrześcijańskiego, do korzeni wiary, która w tym narodzie dzieci moich jest mi tak droga.

Droga prawdy, która jest życiem w Jezusie Chrystusie obecnym w EUCHARYSTII. Tyle próśb o adorację Mojego Syna, choć „jedna godzinę” jak w Ogrójcu, a teraz jest czas ciemności dopuszczony przez Ojca Wszechmogącego w kościele, ale by rozjaśnić te ciemności trzeba adoracji, bo to jest Światło na oświecenie pogan/ jak ich dużo w kościele [pogan], gdzie wy arybiskupi, biskupi, kapłani jesteście tylko zarządcami.

Pytam gdzie jest wasza odpowiedzialność za zagubione owce. Czas postu będzie trwogą i pożogą, jeśli wejdziecie w tą zmowę łączenia wszystkich religii, rytuałów, a więc mistyfikacji MSZY ŚWIĘTEJ, CO SIĘ ZWIE OHYDĄ SPUSTUSZENIA.

To Bóg Ojciec uderzy ze zdwojoną siłą i wybuchnie III wojna światowa, tak można rzec nie pozostanie tu kamień na kamieniu, pęknięty glob ziemi.


Tą wizję duchową z Jerozolimy wstaw, podaj Słowo Boże [Jerozolima Terra Santa 26V2012r.----àNastępne Słowo Boże].

Tyle razy mówiłam, o c z y s z c z e n i e nastąpi przez dzieło „Prześwietlenia sumień” to też jest łaska, ale jak powiedziałam zostanie was bardzo mało, drogie dzieci mojej i twojej ojczyzny, której na imię P O L S K A - tak droga Mojemu Sercu MATKI NIEPOKALANEJ, płaczącej krwawymi łzami, a wy sobie z tego nic nie robicie, całe niebo w konwulsjach płacze, widząc waszą pychę, pazerność na mamonę. Prawie wszystkie kraje ościenne są wam wrogie.

Zło przybiera na sile widząc, że ma mało czasu, zróbcie coś synowie w szkarłatach, bo i na Rząd i Parlament bicz srogi się tworzy.

Wzywam was do pokuty, pojednania. Łączyć trzeba, a nie dzielić mój lud. Między wami synowie w purpurze tak różne zdania; stanąć w prawdzie trzeba.

Prawda ewangeliczna to MÓJ SYN JEZUS CHRYSTUS KRÓL WSZECHŚWIATA, TRZEBA NADAĆ MU TEN TYTUŁ KRÓLA POLSKI, a będzie zwycięstwo, bo tylko ON JEST władny zwyciężyć to piętno żmijowe.

JA NIEPOKALANA zmiażdżę jego głowę i wtedy nastąpi ten triumf dwóch Najświętszych Serc przez przeczyste Serce Świętego Józefa. Proście i niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.Napisz , że jest ci gorąco, Moc Boża Ducha Świętego rozgrzewa twoje serce, czujesz przybitą prawą dłoń, ból słodki cierpienia jest to twój dar dla „Budowania królestwa Bożego w ludzkich sercach kapłańskich”, za których się ofiarowałaś.

Trwaj w pokoju i niech ten święty pokój zagości w tych sercach, którym będzie dana łaska zgłębiania tego Słowa Bożego, szczególnie przez posługę EXL. w biskupstwie.

Pozdrawiam i polecam wysłać do Episkopatu Polski z zaznaczeniem: „wykonać polecenie Niepokalanej Matki Kościoła świętego w Polsce i na świecie”.

Niech błogosławieństwo BOGA W TRÓJCY JEDYNEGO MIMO WSZYSTKO WSTĄPI NA WAS, O KTÓRE BARDZO BŁAGAŁAM JA KRÓLOWA POLSKI i twojego serca AMM. W IMIĘ OJCA SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN. AMEN. AMEN.

NAPISZ, że pielgrzymując do Irlandii, Msza Święta była sprawowana w Katedrze w Belgi w Brukseli przez Misjonarzy św. Rodziny, Bóg Ojciec Wszechmogący powiedział: „ROZBIJĘ TE KAMIENNE TABLICE DEKALOGU wypisane Moją Ręka, które dałem na górze SYNAJ jako Przymierzy Mojej Miłości.

Zniszczę ten naród, który nie przestrzega jego zasad i nieustannie je ignoruje, zmieniając sens tłumaczenia wg/ świata. Wzbudzę sobie z tych kamieni potomstwo; kapłanów i lud cały, który z miłością i drżeniem serca będzie tworzył tą NOWĄ ALEANCĘ .

Zapisz też tą skargę Mojego Syna jaką usłyszałaś w pierwszy piątek miesiąca w Moim Sanktuarium w Belgii w Beauraing – „Matki o Złotym Sercu”, który powiedział: „Wszyscy Mi mówią, że mnie kochają, ale serc swoich Mnie nie oddają”.

Niech to uczynią teraz dzieci Moje poprzez tą Intronizację indywidualną Mojego Syna na Króla w każdym sercu ludzkim według Reguły jaką sam podał. Potwierdzenie. Apokalipsa św. Jana, rozdział 8 werset 6, zapisz:

„A siedmiu aniołów mających siedem trąb przygotowało się by zatrąbić”.

Oby i dla was dzieci Moje nie było za późno. Chwała niech będzie Bogu Najwyższemu za to święte pouczenie i łaskę wybłaganą dla swoich dzieci, po 2 godzinnej Adoracji w sobotę i 1 godzinę Adoracji w niedzielę Mojego Syna obecnego w Najświętszym Sakramencie ołtarza.

Spisane dnia 03.II 2019r. w godzinie Apelu Jasnogórskiego i Hetmanki Królowej Polski i świata całego. Godzina 21.30 do 22.40 - AMM służebnica Matki Niepokalanej.
Źródło: http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia ... a-na-krola


Wróć do „Religia i filozofia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość