Różne proroctwa, orędzia

Awatar użytkownika
danielek
Zaprzyjaźnieni
Zawód: portier

Re: Różne proroctwa, orędzia

04 sie 2018, 9:47

Nie ma złych duchów.

blacktea
Zaprzyjaźnieni

04 sie 2018, 16:25

Nie wstydzisz sie rozpowszechniać takich bzdur ? Ogólnie wiadomo że nie są one uznane przez kośćiół to jak pierdolenie Zieby o pseudomedykamentach na lepsze sranie w banie.
Naleśnikiem się nie ogolisz.

Awatar użytkownika
danielek
Zaprzyjaźnieni

04 sie 2018, 18:36

Ja nie

sebast
Wyjadacz

10 sie 2018, 8:02

Wątek zatyutowany proroctwa i orędzia więc nie widzę żadnego problemu w ich rozpowszechnianiu. Jak komuś się nie podoba to niech po prostu nie czyta.

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

Córka mojego syna, nadchodzą dni ciemności, zacznie się czas mojego poszukiwacza przygód!

3 SIERPNIA, 2018 15:15

BARDZO PILNE wezwanie MISTYCZNEGO RÓŻOWEGO MARYI DO LUDU BOŻEGO - WIADOMOŚĆ DO ENOCHA

Małe dzieci mojego serca, pokój mojego Pana niech będzie z wami wszystkimi.

Przygotujcie lud Boży, bo nadchodzą dni wielkiego ucisku. Schizma już się rozpoczęła i wkrótce wybuchnie; módlcie się za Papieża i za wszystkich moich wiernych synów predylekcji, aby mogli ponieść kryzys, na który cierpi Kościół mojego Syna. Judaici już są gotowi i rozpoznasz ich po owocach; od nich wyjdzie Antypotop, który już został wyznaczony, ten uzurpuje sobie miejsce Piotra. Małe dzieci na korytarzach watykańskiego zamieszania, zdrady, intrygi i buntu.

Świat katolicki pozostanie ogłuszony, gdy dowie się o tej nowinie tak bolesnej, że pobudzi fundamenty Kościoła, ale nie zburzy go. Papież będzie musiał uciekać z Rzymu, bo jeśli tego nie zrobi, jego życie będzie zagrożone; wielu z moich synów predylekcji będzie męczennikami, a ich krew popłynie do Watykanu. Nadchodzi godzina ciemności dla Kościoła. Lud Boży, moja Mariańska Armia, zbiera się odtąd na modlitwie, pości i pokutach; odmawiam mój Święty Różaniec i Krew i Rany Różaniec mojego Syna, 24 godziny na dobę; zjednoczcie się ze mną na modlitwie, abyśmy razem mogli poprosić Ojca o gorzki kielich, którego dotknie Kościół mojego Syna!

Gorąco apeluję do wszystkich katolickich ludzi, aby zjednoczyli się ze mną i nie zostawili mnie w spokoju; Potrzebuję moich małych dzieci, aby zjednoczyły się ze Mną w modlitwie, aby siły zła nie zwyciężyły Kościoła. Nie zostawiaj samego Papieża, wspieraj go swoimi modlitwami, ponieważ cierpi on wewnętrznie z kryzysu zbliżającego się do Kościoła. Ta schizma, która już się zaczęła, będzie najsilniejsza i najbardziej niszczycielska, z powodu której cierpi Kościół mojego Syna w całej swojej historii. Z powodu buntowników miliony dusz stracą wiarę; Kościół będzie podzielony, ci, którzy są z trzody mojego Syna, pozostaną stanowczy i wierni; Letni sercem, wielu odejdzie, a ogromna większość tej niewdzięcznej i grzesznej ludzkości, która wędruje bez Boga i prawa, pójdzie za Antypapą i fałszywym Mesjaszem.

Stado mojego Syna, dni ciemności już nadchodzą, czas mojego przeciwnika się zacznie. Pozostańcie zjednoczeni w modlitwie, czujni i czujni, ponieważ w czasie ostatniego panowania mojego przeciwnika demony zaatakują ziemię, a rządy państw powiedzą, że są kosmitami. Przygotujcie całą ochronę Nieba, abyście mogli zmierzyć się z siłami zła. Że w twoich domach nie zasługują na ciebie Sakramentale: woda, sól i olej, właściwie egzorcyzmowane; aby wszystkie medale, różańce i obrazy, które nas reprezentują, były błogosławione i egzorcyzmowane. Niech wasze domy zostaną pobłogosławione przez jednego z moich Synów Predyspozycji, niech Ictus będzie u drzwi waszych domów i przy każdych drzwiach pokoi odpowiednio błogosławionych i egzorcyzmowanych. Nie zapomnij o Zbroi Duchowej udzielonej Enochowi i wszystkim innym modlitwom o ochronę. Niech cały Lud Boży ma na szyi mój Różaniec i Różaniec Najdroższej Krwi mojego Syna, błogosławiony i egzorcyzmowany; ponieważ wiecie, że demony będą duchowo wolne i ucieleśnione w ludzkich ciałach szukających sposobów, aby was stracić. Dlatego, moje małe dzieci, musicie być dobrze chronieni, wy, wasze rodziny i wasze domy, aby żadna siła zła nie mogła wam zaszkodzić. Postępuj zgodnie z wiadomościami, które wyślemy ci za pośrednictwem naszych instrumentów, w szczególności tych z Enoch, ponieważ poprowadzą cię przez przejście przez pustynię.

Niech zamieszka w was pokój mojego Pana.

Twoja Matka cię kocha, Marie Rose Mystic

Niech moje dzieci znają moje przesłania dla całej ludzkości
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

Awatar użytkownika
danielek
Zaprzyjaźnieni

10 sie 2018, 12:53

Od wczoraj słucham radio Maryja przed snem.

sebast
Wyjadacz

27 sie 2018, 21:00

Fragmenty najnowszych orędzi ze strony: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm

Lucyfer chce zlikwidować Ofiarę Mojego Boskiego Syna, Mszę Świętą, aby nie była już sprawowana, by już od tej pory nie generowała mu tak wielu licznych, bolesnych strat. Proszę was o dziateczki, nie uczestniczcie w tym, co zły „tworzy”. Msza Święta bez Słów Konsekracji, nie jest już Mszą Świętą, Świętą Ofiarą, lecz jedynie protestancką liturgią. To, co niebawem zostanie wprowadzone, stworzy wielkie, ogromne zamieszanie wśród większości katolików. Skutkiem tych wprowadzonych demonicznych działań, będzie wielka dezorientacja. Papież, zatwierdzając złe zmiany, sam osobiście postawi siebie poza Kościołem, bo objęty będzie ekskomuniką z mocy samego Prawa i Słów Przysięgi Papieskiej, którą składał.
...
Niebawem nastąpi wiele niekorzystnych zmian na ziemi, rozpocznie się wiele konfliktów i wojen. Niewielu wciągniętych do wojny, będzie mogło prowadzić normalne działania wojenne. W wielu rejonach Polski i świata mnóstwo problemów wymknie się spoza kontroli. Wielki chaos zapanuje także w finansach. Z zamieszania, które zapanuje, skorzysta jedynie syn zatracenia, Antychryst. Przy pomocy demonów, zaprowadzi pozorny porządek.
...
Niebawem wypełni się wiele z wydarzeń Apokalipsy. Ludzkość rozpocznie na dobre wzajemne wyniszczanie się. Demon bez skrupułów rękoma złych, nikczemnych ludzi będzie mordował, gwałcił, zabijał tych, którzy się jemu oddali, zabierając ich po Sprawiedliwym Sądzie do jeziora ognia i siarki, do piekła na wieczne potępienie. Ofiarą ich padnie wielu niewinnych, aby móc zbawić, choć tych nielicznych, którzy jeszcze mogą być uratowani od wiecznej kary. Nic już nie zdoła zatrzymać biegu wydarzeń, to, co możliwe, to przesunięcie momentu karania o kilka Bożych chwil. Dlatego Trójca Święta, całe Niebo i Ja wołamy usilnie do was obudźcie się, pokutujcie, pośćcie, módlcie się, trwajcie w ekspiacji!!!
...
Kochane dzieci światłości miłe Mojemu Świętemu Sercu, oto nadchodzą dni, które wymagać będą od was silnej wiary i hartu ducha. Z całego Kościoła Świętego, tylko Kościół w Polsce będzie najmniej prześladowany. Pragnę, aby każdy, kto zdoła oczyścił się ze wszystkiego, co go jeszcze obciąża. Nadchodzą dni i wydarzenia, które wstrząsną światem, a nawet całą planetą, ale zanim to nastąpi, chcę i pragnę, abyście byli czyści i święci. Na Sakramentalnej Spowiedzi Świętej niczego nigdy nie zatajajcie, bo to uczyni ją nieważną, świętokradzką, złą.
Nie obawiajcie się nadchodzących wydarzeń Apokalipsy. Kto może, niechaj szykuje się do przeżycia wielkiego głodu. Jednakże niektórym pomogę przetrwać czas głodu i prześladowań bez pożywienia, żyć będą modlitwą i Bogiem i to Boża Moc będzie ich żywiła, karmiła.
Prześladowania mordercze nie wybuchną od razu. Przez pewien początkowy czas działania syna zatracenia, Antychrysta, będzie można normalnie funkcjonować. Pragnę, aby do pełnego działania czasu Apokalipsy, zechcieli przygotować się kapłani i biskupi. O Moi ukochani Synowie, chcę, abyście przygotowali sobie alternatywę i nie poddawali się działaniu demonów, ale trwajcie wierni Bogu.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm

Awatar użytkownika
danielek
Zaprzyjaźnieni

27 sie 2018, 21:57

Nie dajmy się diabłom.Dobry pomysł.

sebast
Wyjadacz

30 sie 2018, 7:34

Najnowsze proroctwa ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html

MOJE DZIECI, DNIA WIELKIEGO PODEJŚCIA ABOMINACYJNEGO LUB JA NIE BĘDĘ Z WAMI W CISZE MOJEGO SANKTUARIUM

13 sierpnia 2018 2:20 PM

PILNY ODWOŁANIE OD JEZUSA SAKRAMENT ŚWIĘTEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Moje dzieci, niech pokój będzie z wami.

Mój mały Nabi, gniew wulkanów przyniesie wiele nieszczęść, całe populacje znikną, a ziemia będzie jęczeć z ostatnich bólów porodowych. Wielki żółty smok kraju orła niedługo wybucha, ogień, który wypłynie z jego wnętrzności, wstrząśnie tym wielkim narodem. O, jak wielki ból i nieszczęście sprawi, że wulkan przebudzi się do stworzenia! Miliony ludzi będą ofiarami, a wiele narodów będzie żałować z powodu utraty ich dzieci.

Woda z morza wzrośnie, a gigantyczne fale o długości ponad pięćdziesięciu metrów uderzą w wybrzeża. Tsunami zniszczy wielu ludzi, szczególnie tych, w których króluje grzech i zło. Moje dzieci, musicie przywyknąć do życia z klęskami żywiołowymi, ponieważ dobrze wiecie, że wszechświat jest wzburzony, a z nieba przyjdzie kara dla zbuntowanych narodów. Och, bezbożne narody, twoje dni są policzone, waży się i mierzy! Moja Boska Sprawiedliwość wkrótce was nawiedzi i tylko sprawiedliwi, którzy tam mieszkają, zostaną zbawieni. Ogień mej sprawiedliwości uczyni wszystkich grzeszników i robotników zła, którzy żyją w tych narodach, zniknie; bezbożne narody nie będą wspominać.

Mój lud, zbliża się wielki ucisk, przygotuj się na przybycie Armageddonu. Wyślę wam moje ostrzeżenie, pośród udręk i smutków, które będą ulgą i nadzieją dla mojego ludu; ale dla niegodziwców, jeśli nie pokutują, będzie to ich koniec i ich potępienie. Dni z przewrotem wszechświata będą krótsze. Czas trwania osiągnie limit dwunastu godzin. Stąd zaczną się dni wielkiego oczyszczenia.

Moje dzieci, Słońce zamieni się w ciemność, a księżyc we krwi, wypełni proroctwo Joela (Joel 2: 31), przygotujcie się, bo nadchodzi wielki i straszny dzień Pański. Moje słowa na ten czas są spełnione, tak jak jest napisane. Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą. (Mateusza 24:35) Wszystko się spełnia, a w czasie mojej sprawiedliwości wszyscy zostaną pochłonięci.

Moje dzieci, nadchodzą dni wielkiej obrzydliwości, w których nie będę już z wami w ciszy mych Sanktuariów. Odwiedź mnie i pociesz mnie, bo czuję się bardzo smutny i samotny; nie odchodźcie od moich Domów; wejdź, ponieważ czekam na ciebie, chcę przemienić twoje życie i dać ci moje błogosławieństwo. Przyjdźcie i spożywajcie posiłek ze mną, abyście umocnili się w ciele, duszy i duchu; pamiętajcie, że zbliżają się dni, kiedy moje Domy zostaną zamknięte, moje Święta zbezczeszczone, a moja Boskość deptana i poplamiona przez nici ciemności. Przyjdź i porozmawiaj razem, pośpiesz się nie zwlekaj; I jak uczniowie z Emaus, powiedzcie: "Panie, zostań z nami, bo nadchodzi wieczór i nadchodzi noc". (Łuk. 24:29)

Twój Mistrz Jezus Błogosławiony Sakrament Ukochany, który nie jest Umiłowany.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, moje dzieci.
...
Robię pilne wezwanie do wszystkich moich dzieci, które posiadają wiedzę o wydarzeniach, które przyjdą za misjonarzy, jak są one CHRZEST, że ewangelizować ignorować wszystkie że proroctwa czasów końca!

15 sierpnia 2018 r. - 4: 05 PM

PILNE WEZWANIE RÓŻNORODNEJ MARII MISTYCZNEJ DLA LUDZI BOGA. WIADOMOŚĆ DLA ENOCHA

Małe dzieci mojego serca, pokój mojego Pana niech będzie z wami wszystkimi.

Moje dzieci, świat pójdzie w chaosie, ogromna większość ludzkości nie będą opłakiwać gospodarzem miłosierdzie Boga i nie robi dla połączeń z nieba wzywające do nawrócenia. Wszystko się zmieni, stworzenie Mojego Ojca weszło w ostatnie stadia transformacji, a ta będzie jedną z prób, które przyniosą ludzkości najwięcej nieszczęść.

Przebudzenie wulkanów spowoduje wyparcie płyt tektonicznych, a kontynenty zaczną się rozdzielać. Przygotujcie małe dzieci, ponieważ wstrząs wszechświata spowoduje, że wiele ognistych kulek wyląduje na ziemi; ogień z nieba, którym Ojciec ukarze bezbożne narody. Moje małe dzieci, które żyją w zbuntowanych narodach, odchodzą od głównych miast w miastach i szukają wyżyn, bo zbliża się kara bezbożnych narodów; Zbierzcie się na modlitwie i nie puszczajcie mojego Różańca Świętego, ponieważ będzie to wasza ochrona w dniach karania, które zbliżają się do grzeszących narodów. Gdy ogień zaczyna spadać, nie panikuj, trzeba zrobić, to zamknij się w swoich domach i modlą mój różaniec i Psalm 91, wynajem w dowolnym momencie chwały Boga.

Pamiętaj, aby umieścić udarem mózgu lub ryby, na progu drzwi swojego domu, dzięki czemu są chronione i wasze domy zachowały się w pasażu Boskiej sprawiedliwości za pośrednictwem tych narodów. Wszystkie narody, które zostały zatwierdzone aborcję, małżeństwa między par tej samej płci, ideologii gender i innych przepisów, które są sprzeczne z naturą, podlega karze sprawiedliwości Bożej i wielu zostanie usunięty z powierzchnia ziemi. Kara będzie również przychodzić do narodów, w których panuje niesprawiedliwość, gdzie zepsucie ich przywódców zadusiło ludzi, gdzie wzrósł grzech i zło. Mój Ojciec ukarze w tych narodach, miejsca, w których jest najwięcej krzywd, chwasty miast i ludzi, zostaną zerwane, tak że pozostaną tylko dobre plony.

Domy, w których odmawia się mój Różaniec Święty, nie zostaną dotknięte przez Boską Sprawiedliwość; nikt z ich mieszkańców nie zginie, ani ich domy nie ucierpią. Moc mojego Różańca Świętego będzie ich chroniła, a ja, wasza Niebiańska Matka, okryję was moją Matczyną Opończą, tak jak robi to kura z pisklętami. Nie bójcie się więc, moje dzieci, zatroszczę się o was i wasze rodziny; bądźcie posłuszni i nie odwracajcie się od Boga, pozostańcie w Jego łasce i zapewniam was, że to, co nadchodzi, minie jak sen dla was. Przestrzegajcie instrukcji, które wam przekazałem w orędziu z 3 sierpnia tego roku, abyście byli przygotowani na wydarzenia, które nadejdą. Módlcie się cały czas, ponieważ ataki psychiczne będą silniejsze każdego dnia; pamiętajcie, że czas panowania mojego przeciwnika się kończy, a on grasuje jak lew, który chce pożreć. Walka jest duchowa i pokonacie siły zła tylko modlitwą, postem, pokutą i byciem w łasce Bożej.

Robię z gorącym apelem do wszystkich moich małych dzieci, które mają wiedzę na temat wydarzeń przyjść, tak jak oni są misjonarzami przez chrzest oni ewangelizować wszystkich tych, którzy ignorują proroctwa czasów ostatecznych. Małe dzieci, czas ucieka, a ogromna większość ludzkości jest odrętwiała duchowo; sprawiedliwość Boża przychodzi i zamierza złapać ich nieprzygotowanych. Liczę na was, małe dzieci, współpracujcie ze mną w tej ewangelizacji, ponieważ wiecie, że stawką jest zbawienie dusz. Niebo liczy na was, moje wierne dzieci, abyście mogli pomóc ocalić wiele dusz. Mów w porę i poza sezonem, nie milcz; że to nie przez twoje milczenie zagubiło się wiele dusz. Niech pokój Boży trwa w was.

Twoja Matka cię kocha, Marie Rose Mystic

Spraw, aby moje małe dzieci, moje orędzia były znane całej ludzkości.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

sebast
Wyjadacz

25 lis 2018, 10:12

Fragment orędzia Pana Jezusa ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com ważny dla mieszkańców Warszawy z 19 XI 2018 r.

- Co byś chciał dziecko jeszcze wiedzieć?
- Jeszcze raz Panie Jezu. Co ludzie mają teraz robić. Czytelnicy tych przekazów, którzy wiedzą, że jesteśmy w Czasach Ostatnich, boją się tego.
- Niech Ci, którzy mieszkają w Warszawie się z niej jednak wyprowadzą. Ci, którzy uznają, że nie mogą, niech się Mi polecą, ale traktują to tak jakby pozostało im niewiele czasu.
- A reszta.
- Polska ucierpi. O tym mówiłem. Musi ucierpieć pierwsza. Potem nastąpi częściowa lub całkowita zagłada bardziej winnych narodów.
Wiele wam powiedziałem.
Patrzcie też co jest.
Patrzcie na znaki czasu.
Bądźcie hojni uspołecznieni.
Nie przywiązujcie się do dóbr materialnych.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com

sebast
Wyjadacz

29 lis 2018, 18:42

Na stronie http://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm pojawiły się nowe orędzia z listopada, kto chce niech poczyta.

Na tej stronie pojawiają się co jakiś czas nowe orędzia http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (orędzia po francusku ale można przetłumaczyć chociaż w google translate)

sebast
Wyjadacz

01 gru 2018, 8:50

Fragment orędzia ze strony http://cyprianpolakwiara.blogspot.com z 21, 22, 23 XI 2018 r.

- O czym chciałbyś pisać dziecko?
- O kataklizmach.
- Dobrze dziecko.
- Tam gdzie są wygasłe wulkany, lub drzemiące tylko, < niedokł. czytelny zapis , prawd. „zaznaczają”> iż nie są całkiem wygasłymi wulkanami te się obudzą.
Dotyczy to także wysp, w tym wysp gdzie kwitnie turystyka i gdzie jest dużo nieczystości.
Jak ucierpią kraje kolonialne także i ich wyspy.
Zwłaszcza Hawaje, ale nie tylko.
Nie będzie miejsc na terytoriach należących do człowieka Zachodu gdzie mógłby się bezpiecznie schronić.
- A wszystko zakończą 3 Dni Ciemności gdzie nie będzie już żadnego miejsca poza tymi, którzy zapalą poświęcone świece w domach?
- Ocaleją Ci, którzy to uczynią, wśród nich nawróceni po Prześwietleniu Sumień muzułmanie i inne wyznania. Na końcu nawrócą się Żydzi.
Źródło: http://cyprianpolakwiara.blogspot.com

Orędzia są zwykle codzienne, a choć dużo jest o Czasach Ostatnich, tajemnicach bytu, innych to większość zajmują pouczenia dla duszy i dusz w tym bieżące dla otrzymującego przekaz.

Wróć do „Religia i filozofia”