Dziś czuję się...

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Rencistka ;D
Re: Dziś czuję się...

11 wrz 2019, 12:12

Troche zmeczona, ale poza tym dobrze :)
Obrazek

Martwienie się jest głupie. To tak, jakby chodzić z parasolem, czekając na deszcz

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

11 wrz 2019, 14:29

Trochę miałam wydzwaniania więc musiałam wstać na chwilę ale ogóle chyba dobrze :-) Trochę za dużo znowu kopce i mnie przydusza delikatnie. Idę spać dalej Zzz...
"Narysuj mi baranka..."

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

11 wrz 2019, 17:33

Dobrze /aniolek/
Służą mi leki na zespół jelita nadwrażliwego /hura/
/kawa/

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

12 wrz 2019, 4:26

W 8h pękła rama fajek i trochę mi nie dobrze i w sumie sama nie wiem jak to się stało :roll:
Fizycznie kiepsko, drętwieją mi kończyny trochu nie mam apetytu w ogóle ale za to ciągle chce mi się palić. I w ogóle latam trochę jak po speedzie jakaś pobudzona jestem.
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
infinity
Zaprzyjaźnieni

12 wrz 2019, 4:47

Pobudzenie i drętwienie kończyn może być wynikiem nadmiernego palenia. Paląc zamykasz tętnice, czyli ograniczasz krążenie krwi, w związku z czym pojawia się drętwienie kończyn (nie jestem lekarzem). Też pamiętam stany rozdrażnienia/pobudzenia kiedy paliłem duże ilości analogów/zwykłych fajek w papierowych tubkach. Spróbuj wyjść na jakiś spacer, jeżeli masz taką możliwość i staraj się zachować umiar w paleniu. Możesz n.p. kupić sobie bakalie i traktować je jako substytut papierosa, a fajki kopcić tylko w ostateczności...
& ~

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

12 wrz 2019, 5:06

infinity pisze: Możesz n.p. kupić sobie bakalie i traktować je jako substytut papierosa, a fajki kopcić tylko w ostateczności...

No możesz mieć rację dzisiaj niezdrowo przeginam. Hm... Ale nie mam mocy na to... Chociaż w sumie można postarać się postarać.
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

12 wrz 2019, 8:15

Dziś dobrze , bo czuję energię i chce mi się żyć :)

LilianaS
Bywalec

12 wrz 2019, 18:11

...źle. Na tyle, że zrywam kontakty z bliskimi mi osobami. Ciągle nie mogę spotkać się z psychologiem (raz nie miałam samochodu, drugi to ona odwołała). Zastanawiam się, czy jest sens pisać tutaj, chociaż staliście się mi bliscy na swój sposób.

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

12 wrz 2019, 18:43

LilianaS pisze:...źle. Na tyle, że zrywam kontakty z bliskimi mi osobami. Ciągle nie mogę spotkać się z psychologiem (raz nie miałam samochodu, drugi to ona odwołała). Zastanawiam się, czy jest sens pisać tutaj, chociaż staliście się mi bliscy na swój sposób.

Nie łam się tak od razu i może popatrz za innym specjalistą jak nie możesz się umówić z tym konkretnym. I tak w sumie odnosząc się do tego co pisałaś w wątku "shizy" to ja bym na twoim miejscu najpierw umówiła się z psychiatra ten może ci wystawić skierowanie do psychologa. Ja jak się umawiam na wizyty to przez znany-lekarz taka strona w necie.
Spotkania nie ma co się bać bo to są zwykli lekarze i zawsze możesz tam wspomnieć że potrzebujesz wsparcia psychologicznego.

A czy jest sens pisania? Nie wiem bo to twoja indywidualna sprawa i nie chcę cię tutaj namawiać ani w jedną czy druga stronę. Ale jeżeli ci się dobrze tutaj z ludźmi pisze to czemu miałabyś przestać?

Spałam dzisiaj 11h i sama nie wiem jak to zrobiłam :o chyba zmęczona byłam bo jak się położyłam tak nawet na chwilę się nie przebudziłam hm... Dobrze się spało :D
"Narysuj mi baranka..."

LilianaS
Bywalec

13 wrz 2019, 19:40

Espresso89 pisze:
LilianaS pisze:...źle. Na tyle, że zrywam kontakty z bliskimi mi osobami. Ciągle nie mogę spotkać się z psychologiem (raz nie miałam samochodu, drugi to ona odwołała). Zastanawiam się, czy jest sens pisać tutaj, chociaż staliście się mi bliscy na swój sposób.

Nie łam się tak od razu i może popatrz za innym specjalistą jak nie możesz się umówić z tym konkretnym. I tak w sumie odnosząc się do tego co pisałaś w wątku "shizy" to ja bym na twoim miejscu najpierw umówiła się z psychiatra ten może ci wystawić skierowanie do psychologa. Ja jak się umawiam na wizyty to przez znany-lekarz taka strona w necie.
Spotkania nie ma co się bać bo to są zwykli lekarze i zawsze możesz tam wspomnieć że potrzebujesz wsparcia psychologicznego.

A czy jest sens pisania? Nie wiem bo to twoja indywidualna sprawa i nie chcę cię tutaj namawiać ani w jedną czy druga stronę. Ale jeżeli ci się dobrze tutaj z ludźmi pisze to czemu miałabyś przestać?

Spałam dzisiaj 11h i sama nie wiem jak to zrobiłam :o chyba zmęczona byłam bo jak się położyłam tak nawet na chwilę się nie przebudziłam hm... Dobrze się spało :D

Miałam wczoraj bardzo zły wieczór i w ogóle noc. Znalazłam psychologa właśnie na podanej przez Ciebie stronie. Jakoś najpierw boję się iść do psychiatry - nie wiem, z czego to wynika. Rozmawiałam dzisiaj z kimś, komu nieobce są zaburzenia psychiczne (ma kilka osób w otoczeniu dotkniętych różnymi zaburzeniami) i czuję się podniesiona na duchu, chociaż wczoraj napisałam właśnie do tej osoby bardzo szczery mail o tym wszystkim, co mnie dotyka. Poza tym mam wsparcie u jeszcze jednej przyjaciółki...

Dobrze mi tu, tylko wczoraj trochę zbyt wiele emocji się przeze mnie przetoczyło. Dużo myśli samobójczych (chyba o tym nie pisałam; od ok 14 roku życia pojawiają się jako "najlepsze" rozwiązanie wszystkich problemów-podsuwane są przez "głos", który mnie krytykuje). Ten "głos" nie jest właściwie głosem, co myślami o określonej "barwie". To nie są moje myśli. Nie wiem, czy to dobrze wytłumaczyłam ;) oczywiście powiem to wszystko podczas wizyty...

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

13 wrz 2019, 20:10

LilianaS pisze:
Espresso89 pisze:

Miałam wczoraj bardzo zły wieczór i w ogóle noc. Znalazłam psychologa właśnie na podanej przez Ciebie stronie. Jakoś najpierw boję się iść do psychiatry - nie wiem, z czego to wynika.

Dobrze mi tu, tylko wczoraj trochę zbyt wiele emocji się przeze mnie przetoczyło. Dużo myśli samobójczych (chyba o tym nie pisałam; od ok 14 roku życia pojawiają się jako "najlepsze" rozwiązanie wszystkich problemów-podsuwane są przez "głos", który mnie krytykuje). Ten "głos" nie jest właściwie głosem, co myślami o określonej "barwie". To nie są moje myśli. Nie wiem, czy to dobrze wytłumaczyłam ;) oczywiście powiem to wszystko podczas wizyty...

Hm... Dobrze że idziesz gdziekolwiek :-) tylko no kurcze pójdź. Ja jak szłam pierwszy raz bo byłam i u psychologa i u psychiatry to przez mój umysł przetaczały się różne myśli typu - kurcze Justa co ty odpierdalasz przecież to była tylko chwila słabości, przejdzie.

Z myślami miałam podobnie, stwierdziłam że to nie moje myśli albo że to jakieś rozdwojenie jaźni w ogóle i gadałam do siebie.
Jeżeli powiesz u psychologa to co tutaj to myślę że może wysłać cię do psychiatry.

Myśli samobójcze to katorga i jeżeli je masz to idź i nie patrz na nic bo do przekroczenia granicy wystarczy "jeden niepozorny krok".
Gorszy dzień, czy chwilą niekontrolowanego wzbudzenia a w życiu bywa różnie raz jest stabilniej a raz jak na rollercoaster.

Poza tym osobiście większa jazdę przeżywałam u psychologa klinicznego.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2019, 1:38 przez Espresso89, łącznie zmieniany 1 raz.
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

13 wrz 2019, 20:54

Powiem tylko że nie ma co bać się lekarzy ale trzeba trafić na dobrego i być z nim/nią szczery i nic nie ukrywać a wtedy lekarz będzie wiedział jak pomóc , bo będzie miał więcej informacji.

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

14 wrz 2019, 21:58

Od dwóch dni napierdzielaja mnie jajniki /beczy/
/kawa/

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

15 wrz 2019, 9:36

Bad tripa załapałam wczoraj, takiego gówna to nawet w trakcie psychozy nie miałam. Jaki szajs myślałam że normalnie umrę tak mną rzucało.
Pojebało mnie wczoraj chyba, dzisiaj konsekwencje rozjebały mi łeb. Tak wstrętnie już dawno się nie czułam. /stop/
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2019, 14:43 przez Espresso89, łącznie zmieniany 1 raz.
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

15 wrz 2019, 13:07

Bardzo dobrze :shock: :) :mrgreen: /aniolek/

Wróć do „Zdrowie, medycyna”