Dziś czuję się...

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator
Re: Dziś czuję się...

28 gru 2019, 11:53

Espresso, bydzie dobrze, bo musi być. :) Ja znowu źle sypiam i się budzę w nocy, nic nowego ech... Ale jestem na urlopie więc pół biedy. Gorzej, jak nie uda mi się przestawić i znowu będę w robocie zamulać.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

28 gru 2019, 23:40

Kluskowa pisze:Espresso, bydzie dobrze, bo musi być. :) Ja znowu źle sypiam i się budzę w nocy, nic nowego ech... Ale jestem na urlopie więc pół biedy. Gorzej, jak nie uda mi się przestawić i znowu będę w robocie zamulać.

Nom ja też urlop do 2 stycznia najgorzej właśnie będzie wrócić do pracy po takim długim wolnym. A że będzie dobrze to też tak myślę - chociaż to myślenie to takie trochę na siłę, wszystko rozwlecze się z czasem, mało słońca to ciężko się funkcjonuje... Staram się myśleć pozytywnie że może jakoś z czasem wróci mi zapał do życia i intelekt zacznie działać na właściwych dla mnie obrotach bo na chwilę obecną mulę się trochę jakbym zdurniała :roll: :?: :|
Wszystko staje się jakieś odległe dla mnie, staję się sama dla siebie jakaś odległa, cały ten rok i osiągnięcia jakie zrealizowałam, wszystko to jakby do mnie nie docierało emocjonalnie, chciałabym móc się w końcu szczerze uśmiechnąć ale nie potrafię czuję się obca przed samą sobą... Trudno to opisać.
"Narysuj mi baranka..."

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

30 gru 2019, 15:18

Chyba mam depresję. Tylko nie wiem czy to nie jest stan polekowy.
Dużo śpię, nie mam siły, nic mnie nie cieszy
/kawa/

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

01 sty 2020, 23:54

Średnio kaca nie mam bo naprawdę mało wypiłam i w sumie tylko czerwone słodkie wino (Carlo Rossi) ale chyba coś z pogoda jest w piz-du nie tak bo mnie gnaty bolą strasznie. Kilka lat wstecz zdarzyło mi się w afekcie wyskoczyć z okna z drugiego piętra i trochę się wtedy potłukłam i mnie od czasu do czasu boli jak uj gnaty i na zmianę pogody też czasami mnie tak napierdyla jak starą babinke Lol
Ostatnio zmieniony 02 sty 2020, 11:00 przez Espresso89, łącznie zmieniany 1 raz.
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

02 sty 2020, 10:34

Trzymaj się Espresso /uscisk/

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

02 sty 2020, 11:30

Andwer pisze:Trzymaj się Espresso /uscisk/

Trzymam... Święta święta i po świętach, zaraz do pracy /beczy/ ale mi się nie chcę :|
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Rencistka ;D

02 sty 2020, 12:02

Niedospana, ale poza tym dobrze :)
Rozwój i zmiany bywają bolesne, ale nic nie jest tak bolesne, jak tkwienie w miejscu, w którym Ci bardzo źle
Postrzegasz rzeczy i osoby nie takimi, jakimi one naprawdę są, ale takimi, jakimi Ty je uczyniłeś
Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

07 sty 2020, 22:02

Miałam dzisiaj atak maniakalny jakiś nie mogłam przestać mówić, po prostu wylałam dzisiaj z siebie sporo chaotycznych i nie uporządkowanych zdań, na koniec przekształcając całą nie fajną sytuację w żart.
W każdym razie mówiłam szybko i z jakimś takim emocjonalnym pobudzeniem i za chuja nie mogła skończyć bo co jedno zdanie kończyłam to już mi się w głowie nawineło kolejne. Kolega z pracy uznał że mam po prostu dzisiaj taki dzień i nic zbytnio z tego nie robił ale osobiście wiem że sytuacja mogła skończyć się mniej wesoło. W każdym razie już jest ok i mam nadzieję że to chwilowy napad który się nie powtórz zbyt prędko.

Fizycznie co dziwne czuje się bardzo dobrze :-)
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

08 sty 2020, 20:19

Teraz serce mi tak mocno wali jakby chciało z impetem wylecieć i przy okazji wyrwać całą klatkę piersiową.

Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

08 sty 2020, 20:50

Andwer pisze:Teraz serce mi tak mocno wali jakby chciało z impetem wylecieć i przy okazji wyrwać całą klatkę piersiową.

Arytmia, atak paniki czy lęku? Trzymaj się Andwer a serce warto sobie co jakiś czas przebadać, ekg itd...
"Narysuj mi baranka..."

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni

09 sty 2020, 7:51

Chora jestem, to tak sobie. Ale psychicznie przynajmniej okej :)
Rozwój i zmiany bywają bolesne, ale nic nie jest tak bolesne, jak tkwienie w miejscu, w którym Ci bardzo źle
Postrzegasz rzeczy i osoby nie takimi, jakimi one naprawdę są, ale takimi, jakimi Ty je uczyniłeś

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

09 sty 2020, 9:46

Espresso89 pisze:
Arytmia, atak paniki czy lęku? Trzymaj się Andwer a serce warto sobie co jakiś czas przebadać, ekg itd...

Do tej pory nie miałem problemu z mocnym biciem serca.
Młodość nie wieczność. Muszę jeszcze bardziej ograniczyć alkohol. :oops:
Dzięki za radę bo faktycznie trzeba już się przebadać.

Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

09 sty 2020, 15:12

Nie dałam rady na tych dawkach szpitalnych funkcjonować. Więc zmniejszyłam sobie sama o połowę. Biorę teraz 10 mg olanzapiny i 400 solian. Nie boje się nawrotu, bo to i tak porządna dawka terapeutyczna.
/kawa/

Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni

13 sty 2020, 19:48

Te tabletki i proszek do rozpuszczenia w wodzie, co mi lekarka ogolna przepisala, to w ogole mi nie pomagaja /dobani/ Czuje, ze mam stan podgoraczkowy, smarkam non stop, kaszle jak nie wiem i mnie znowu gardlo boli /nerwus/ A na dodatek znowu mi dziaslo spuchlo, tylko inne i mniej, niz tamto /boisie/ A juz myslalam, ze bede miala z glowy te zeby i grype. A tu z powrotem to samo /krzyk/ Na dodatek jutro mi dentystka na pewno nie wyrwie tego zeba, i pojutrze tez nie, bo mam okres :/ Najwyzej dostane antybiotyk na to dziaslo, i mi wyrwie dopiero w czwartek. I znowu bede musiala czekac kilka dni, zeby pojsc do lekarki ogolnej, bo przeciez nie moge brac dwoch antybiotykow jednoczesnie. Jestem juz tym zmeczona :( Nawet, jesli myslisz, ze nie moze byc gorzej - to jest gorzej. Albo pech po prostu sie przedluza. Przeciez to jakas masakra jest /snoty/

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni

15 sty 2020, 16:20

Się kurwa pół dnia wieszam ! Za mało snu , bo od wczoraj ciut ponad godzinę tylko.
/kawa/ /faja/ /muzyka/

Wróć do „Zdrowie, medycyna”