Problemy gracza na lekach

Tup
Zaprzyjaźnieni

Re: Problemy gracza na lekach

Espresso89 pisze: 17 lut 2021, 18:11 No właśnie jak mam grać szachy na tych gownianych tabletkach?
Ja się dziwie jak ja dawałem radę przetrwać turnieje,bo jest to mega duży wysiłek.
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Tup pisze: 20 lut 2021, 12:14
Espresso89 pisze: 17 lut 2021, 18:11 No właśnie jak mam grać szachy na tych gownianych tabletkach?
Ja się dziwie jak ja dawałem radę przetrwać turnieje,bo jest to mega duży wysiłek.
Chorowałeś już wtedy? Ja bym do turnieju nie podeszła na pewno nie z takim poziomem jak gram :roll:
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Tup
Zaprzyjaźnieni

Espresso89 pisze: 20 lut 2021, 16:19 Chorowałeś już wtedy? Ja bym do turnieju nie podeszła na pewno nie z takim poziomem jak gram :roll:
Tak chorowałem,nie brałem wtedy olanzapiny.Byłem też młodszy.Miałem już nawet spory staż chorowania.Moją przygodę z turniejami zacząłem w 2013 roku.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Jakiś czas temu kupiłam starego GameBoya, tak, takiego z końca lat 80 i początku 90. Niestety konsola wymagała remontu, więc wysłałam ją do pana który zajmuje się starymi sprzętami i wszystko mi ładnie zrobił.
Miałam już kiedyś GB, właśnie w czasach, gdy zaczynałam się leczyć. Próbowałam grać w te stare gierki, ale kompletnie mi nie wychodziło. Zresztą co miało wychodzić jak brałam Pernazynę i Olzapin... No i teraz odpalam te same gierki już na innym, "nowym" GB i muszę powiedzieć, że idzie mi o wiele lepiej. :)
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Tup
Zaprzyjaźnieni

A ja mam takie pytanie jak znosicie porażki w grze?Gracie dalej czy musicie odpocząć?
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Tup pisze: 25 lut 2021, 14:57 A ja mam takie pytanie jak znosicie porażki w grze?Gracie dalej czy musicie odpocząć?
Mnie one frustrują w jakimś stopniu. W sensie: no tak, przez durne leki mam skilla jak stara babcia i nie jestem w stanie grać... Kiedy już bardzo mi nie idzie granie, lub po prostu mam nie mam weny, daję sobie spokój z grą, bo po co się wkurzać i dołować.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Dziś próbowałam grać z moim przyjacielem w Destiny 2. Wszystko było ok póki nie trzeba było wskoczyć na taki wysoki silos. Za cholerę nie potrafię tego zrobić, po prostu nie umiem na ten moment wykonać odpowiednich "ruchów" spacją, nie umiem i koniec. Mój przyjaciel był wyrozumiały i mnie wspierał, ale szybko włączyła mi się paranoja, że inni gracze (to gra multi ale nie PvP) będą się ze mnie nabijać itp. Ostatecznie wykończyło mnie to i nie wiem czy mam ochotę dalej grać w tę grę... :roll:
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

W mojej grze SJM3 jest tak, że trzeba pewną czynność klikać w kółko setki razy w kółko(od czasu do czasu)
Od jakiegoś czasu używam do tego automatu TinyTask na lapku, albo Auto Clicker na telefonie i robi się samo.
ODPOWIEDZ