Gry komputerowe, czyli kto jest prawdziwym graczem :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator
Re: Gry komputerowe, czyli kto jest prawdziwym graczem :)

01 lis 2019, 10:51

Jak ja się cieszę, że są lekarze (i w sumie dotyczy to też psychologów), którzy są na bieżąco z badaniami i nauką i wiedzą, że gry mają właściwości terapeutyczne. :) Jeśli ktoś gra dniami i nocami albo jest przez to agresywny - problem jest w człowieku, a nie w grze samej w sobie. Jednak najłatwiej zwalić wszystko na bezosobowe zło...
Kiedyś chodziłam do psycholożki, która stwierdziła, żebym lepiej sobie poszukała chłopa, bo granie w głupie gierki jest strasznie dziecinne. /hahaha/

https://www.gry-online.pl/newsroom/obse ... dz/zc1ce2a
O proszę, a tutaj Amerykę odkryli. :mrgreen:
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

02 sty 2020, 15:08

Właśnie zamówiłem konsole PS4 i trzy gry Fifa15, Driveclub VR i Tekken 7
czyli piłkę nożną, grę wyścigową i bijatyki
Wszystko używane.

Sam nie gram, oprócz na telefonie. Często przesiadują u nas siostrzeńcy żony. Oni dużo grają na telefonie i wygląda na to że będą jeszcze więcej. Chyba to młode pokolenie doprowadzę do zagłady :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

03 sty 2020, 22:31

No ja kupiłam trochę gier na wyprzedaży Steam i GOG. :mrgreen:
Urok dorosłości: masz kasę na gry, ale nie masz czasu w nie grać... /bezradny/

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

08 sty 2020, 20:15

Doszyły płyty z grami i konsola PS4. Do konsoli dołączyli Fife 17

Konsola w Polsce a ja teraz w Austrii. Jak tu zdzierżyć do piątku. /nerwus/

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

10 sty 2020, 16:03

Już piątek, hehe. Doczekałeś się. XD

Ja niestety w ten weekend gram w grę "uniwerek"... :roll: Ale może za miesiąc w końcu kupię PlayStation 3 do mojej retro (lub prawie jak retro w tym przypadku :lol:) kolekcji. Mnóstwo dobrych gier na tę konsolę wyszło. :)

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

01 kwie 2020, 18:08

Jestem uzależniony od gier online. Gry na kompie samemu mnie tak nie kręcą jak te online. Granie z innymi a tym samym ostra rywalizacja to coś co mnie bardzo wciąga. W obecną grę gram już przeszło rok. Prawie nie gram w tym czasie w inne.
Jeśli ta mi się znudzi wynajdę sobie inną. Uzależnieni już tak mają.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

01 kwie 2020, 20:38

Andwer pisze:Jestem uzależniony od gier online. Gry na kompie samemu mnie tak nie kręcą jak te online. Granie z innymi a tym samym ostra rywalizacja to coś co mnie bardzo wciąga.

A mnie to z kolei w ogóle nie interesuje, granie i rywalizowanie z innymi. Granie to moja własna przyjemność, odkrywanie jakiejś historii czy po prostu radość z gry i to właśnie jest fajne, że nie muszę z nikim wchodzić w żadną interakcję i słuchać bluzgów czy chamskich odzywek jakichś idiotów. Próbowałam parę razy grać w multi, ale granie z prawdziwymi ludźmi jest dla mnie tak samo nudne i męczące, co przebywanie z nimi np w pracy...

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

02 kwie 2020, 18:50

Każdy ma inne zainteresowania i potrzeby. Nigdy bym nie narzucał swoich. Gra powinna sprawiać przyjemność w swojej ulubionej formie. Kiedyś też grałem sam, kiedy jeszcze nie było gier online. Z wyjątkiem były młodzieńcze czasy kiedy to spotykaliśmy się z kumplami i graliśmy wspólnie np w fife, albo w auta na czas., ale przeważnie wolałem grać sam. Wielką frajdę sprawiały mi gry strategiczno-ekonomiczne czyli budowanie od zera imperium i nim zarządzanie.

Ale od kilku lat lubię grać wspólnie i nie przeszkadza mi, że innych graczy nie widzę. Owszem nie toleruję chamstwa bo wtedy przerywam grę albo przenoszę się gdzie indziej. Miła atmosfera to podstawa. Na ten przykład teraz gram w skoki narciarskie i należę do 50 osobowego klubu. Panuje w nim fajna atmosfera więc gram, ale już zmieniałem kluby nieraz gdy tylko w danym klubie coś nie szło tak jak powinno być. Kluby zmieniałem kilka razy.

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

21 kwie 2020, 22:19

W mojej grze online czyli Ski Jump Mania 3 co trzy dni są Mistrzostwa Klubowe. Jest setki klubów walczących w różnych Ligach odpowiednio liczących się w sile. Najwyższa Liga to Liga Legendarna. W niej walczy 10 najlepszych klubów o pierwsze miejsce czyli o Koronę. W tej Lidze przeważnie walczy mój klub. Klub nazywa się Flying Aviators i jest drugim najlepszym klubem w grze. Trzeba dać wycisk i zdobywać cenne punkty dla klubu. Jestem liderem w klubie pięćdziesięcioosobowym. Zawsze zajmuję miejsce w pierwszej dziesiątce, a nieraz pierwsze. Aby zdobyć najwyższe trofeum w najwyższej Lidze liczy się taktyka i strategia. Tu nie grają dzieciaki. Średni wiek-35 lat.
To gra międzynarodowa. Grają też Niemcy, Słoweńcy, Czesi i inne nacje. Polacy zajmują lepsze miejsca.
Gram w tą grę 14 miesięcy. Grałem w siedmiu klubach.
Dziś zaczęły się nowe Mistrzostwa Klubowe i gramy znów o Koronę. Liczymy na wygraną. Walka potrwa 3 dni.
Teraz piję kawę i będę grał przez godzinę. Mam ku temu warunki. Jestem po pracy i nikt mi nie przeszkadza. Tak, jestem uzależniony /bezradny/ . :)

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

26 kwie 2020, 17:01

Z dala od domu w niedzielny dzień cały czas w mieszkaniu. Takie czasy i ograniczenia.
Dzisiaj miałem sporo czasu więc chciałem tylko luknąć na grę strategiczną budowlaną, czyli taką jaką lubie i już gram od samego rana, nawet kur nie zapiał a ja już miałem dwa poziomy i z epoki kamienia wszedłem do epoki brązu. :)

tym razie tylko na lapku, gra online

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

30 kwie 2020, 11:27

Ja nie mogę dziś w nic grać ani za wiele zrobić, bo jest awaria netu i jadę na mobilnym z lapa i mnie to wkurza... A konsoli mi się nie chce odpalać. ;) W coś bym pograła, ale sama nie wiem w co. /haha/

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

19 maja 2020, 19:23

Od jakiegoś czasu w skoki narciarskie już nie gram. Nadszedł czas odcięcia pępowiny. Ta gra wymagała ciągłego angażu a mnie po piętnastu miesiącach gra zaczęła wychodzić bokiem. Teraz gram w strategiczną ekonomiczną o której wspomniałem w poprzednim poście, a nazywa się Forge of Empires. I tu buduję i zarządzam swoim Imperium. Mało w tej gierce siedzę w porównaniu do poprzedniej. I starczy. :)

Awatar użytkownika
karuna
Moderator
Zawód: nic.

19 maja 2020, 19:24

Mam Wreckfest:)

Obrazek

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

25 cze 2020, 6:56

Wszyscy się jarają "The Last of Us Part II". Niestety nie mam PS4 więc nie pogram, ale kupiłam sobie pierwszą część na PS3. ;) Lubię takie klimaty, lubię zombie, może będzie fajnie. :)

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

27 cze 2020, 16:01

DOOM Eternal w końcu w mojej bibliotece Steam! /serducho/ Czas zmasakrować zastępy demonów. /jumpgreen/

Wróć do „Gry i strony www”