Co ostatnio oglądaliście?

Koleś
Zaprzyjaźnieni
Re: Co ostatnio oglądaliście?

/kwiatek1/
Ostatnio zmieniony 07 cze 2020, 18:18 przez Koleś, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Seyla
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Rencistka ;D

Filmy: Bruce Wszechmogacy, Scooby Doo: Epoka Pantozaura, Monster High: Boo York Boo York, Monster High: 13 Zyczen
Seriale: CSI Miami, Daleko Od Noszy, Dwie Splukane Dziewczyny, Nadzdolni, Nawiedzeni, Nie Ma To Jak Hotel, Plotkara, Rodzina Zastepcza, Sam i Cat, Teoria Wielkiego Podrywu, Victoria Znaczy Zwyciestwo, Swiat Wedlug Kiepskich
Kreskowki: Chojrak Tchorzliwy Pies, Clifford, Kacper i Przyjaciele, Przygody Kota Filemona, Tom i Jerry

:)
Rozwój i zmiany bywają bolesne, ale nic nie jest tak bolesne, jak tkwienie w miejscu, w którym Ci bardzo źle
Postrzegasz rzeczy i osoby nie takimi, jakimi one naprawdę są, ale takimi, jakimi Ty je uczyniłeś
Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Mało co ostatnio oglądam. Nie chce mi się po prostu. Ale niedawno obejrzałam polski film psychologiczny "Barwy ochronne", poruszający temat manipulowania ludźmi i tego co dziś nazywamy mobbingiem (akcja filmu dzieje się w latach 80). Gorzkie, ale daje do myślenia. I w sumie przykre...
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Ściągnęłam tę komputerową wersję "Króla Lwa" (z zeszłego roku). Obejrzałam scenę jak Mufasa ginie w wąwozie i stwierdziłam, że szkoda czasu na ten film. Oryginalna wersja była zrobiona naprawdę z rozmachem, piękne rysunki, design, ekspresja zwierząt... a tutaj takie popłuczyny. Scena, gdzie Simba tuli się do martwego ojca w oryginale wyciskała łzy wszystkim dzieciom i dorosłym też, tutaj nie ma praktycznie żadnych emocji, bo twórcy nie potrafili ich nadać komputerowym zwierzętom. I takie to wszystko nijakie... Film na pewno ma jakieś mocne strony, ale po tym co widziałam jestem na nie.
Serio mogli się bardzo postarać, wytwórnia Disneya serio dysponuje i budżetem i artystami o odpowiednich umiejętnościach... I tak jak kocham wersję rysowaną - to komputerowa mi się w ogóle nie podoba.
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Wprawdzie nie wybierałem się na ten film, ale dobrze wiedzieć że nie robi szału.

Były propozycje aby pójść z córką na krainę lodu, jednak pomysł gdzieś został ciśniety w kąt.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Andwer pisze:Wprawdzie nie wybierałem się na ten film, ale dobrze wiedzieć że nie robi szału.

Były propozycje aby pójść z córką na krainę lodu, jednak pomysł gdzieś został ciśniety w kąt.
Jeśli kiedykolwiek zechcesz puścić córce Króla Lwa, to puść jej rysowany oryginał z 1994 roku. ;) A Kraina Lodu na pewno jest lepsza niż ten komputerowy Król Lew, chociaż jakąś wielką fanką tego nie jestem.
domik
Zaprzyjaźnieni

Ostatnio skończyłem Wiedźmina na Netflixie i muszę powiedzieć, że serial jest jednym z lepszych, jakie widziałem.
Tym bardziej cieszy, że to proza Polaka :) - serial zbudowany jest w oparciu o książki Andrzeja Sapkowskiego.

za 20 minut będę oglądał Star Trek Picard na amazonie (dobry, jest w nim jednak dużo przemocy i zabijania, to nie są te wcześniejsze, lekkie filmy), jestem w trakcie Star wars mandalorian (dobry, jednak mnie nie porwał)

Po skończeniu picarda jeszcze dzisiaj zabieram się za deadpoola (podobno fajna komedia), mam nadzieję, że nie zasnę w trakcie seansu :)
Awatar użytkownika
Espresso89
Zaprzyjaźnieni

Dom z Papieru
"Król Artur"
Od lat
Wśród klątw.
Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

Teraz kiedy jestem w domu codziennie przed spaniem oglądam jakiś film
Wczoraj na ten czas oglądałem film "Koliber" ze względu na obsadę: Jason Statham i Agata Buzek
Zyta1234
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Pracownik administracyjno - biurowy

Przez weekend majowy obejrzałam dziesięć części serialu "Mistrz i Małgorzata". Tak mnie wciągnął serial że poświęciłam jemu prawie dziesięć godzin w trzy dni. Polecam, wart obejrzenia :)
/kawa/
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Chciałam obejrzeć pewien serial dokumentalny, ale zdjęli z polskiego Netflixa i dupa. :roll: Muszę go poszukać po necie, a tak się cieszyłam, że obejrzę po polsku, na luzie i legalu heh...
Tup
Zaprzyjaźnieni

Pierwszy odcinek Mentalisty,bo siostra mnie namawiała na ten serial.Póki co nie wiem czy się wciągnąłem.Tęsknie za Dr House.

Polska na Fazie.Seria Fazy po Polsce.Fajnie było znów obejrzeć coś nowego Fazy.

Kanał jak to ogarnąć Mirek o terapii alkoholowej i nie wiem czy póki co polubiłem ten kanał.Brat mi to polecił.
Tup
Zaprzyjaźnieni

Drugi odcinek kanału "Jak to ogarnąć".O alkoholiku co trochę żyje na ulicy i nie pije alkoholu,czasem pracuje i nie jest wtedy na ulicy.Rozpadło mu się małżeństwo przez alkoholu i nie ma powrotu do mieszkania.Ma dwie córki i dobry ma z nimi kontakt.Jest nawet dziadkiem.W sumie samo życie,warto chyba takie historie posłuchać.
Tup
Zaprzyjaźnieni

Film o Muhammedzie Alim tytuł filmu Ali.Nawet fajny,ciekawa historia.
Tup
Zaprzyjaźnieni

Mentalista kolejny odcinek mega serial /jumpgreen/
ODPOWIEDZ