Netflix

Obrazek
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator
Netflix

12 mar 2020, 8:40

Przedwczoraj wykupiłam sobie Netflixa. Wzięłam ten środkowy abonament 38 zł, jest w sam raz do moich potrzeb. Jest sporo seriali, anime, filmów, filmów dokumentalnych, które mnie interesują. :)
...zaczęłam od oglądania "Big Mouth" - świńskiego, momentami chamskiego serialu animowanego dla dorosłych o grupce nastolatków i nastolatek, która przeżywa typowe dla okresu dojrzewania problemy. Serial akurat na moim poziomie. /hahaha/
A poważnie - co kto lubi. ;) Każdy znajdzie na Netflix coś dla siebie. /okok/ Przede mną mnóstwo ciekawych tytułów. :D
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz
Re: Netflix

14 mar 2020, 10:43

Miłego oglądania.

U mnie z TV teraz bardzo kosmetycznie z oglądaniem. Najwięcej czasu spędzam przed lapkiem albo telefonie

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

15 mar 2020, 11:52

No ja Netflixa będę oglądać na kompie, nie mam TV z internetem i bajerami. ;)
Telewizji nie oglądam w ogóle - mój tv jest "wolnostojący" i służy jako monitor do konsoli. :D Mama ma swój, czasem ogląda jakiś sport albo wiadomości i to wszystko. Babcia ogląda telewizję i nieraz jak patrzę kątem oka co tam leci... to normalnie woła o pomstę do nieba. ;) Dlatego wolę Netflixa - jest wielka baza seriali i filmów i oglądam co chcę i kiedy chcę. :D

domik
Zaprzyjaźnieni

15 mar 2020, 12:30

netflix fajny jest, my opłacamy jeszcze amazon prime video, ponieważ emitują w nim star trek picard i pojawił sie supernatural (niestety , bez 15 sezonu)

czekam osobiście na disney, które natychmiast wykupię - będzie oficjalnie w przyszłym roku (pozostaje oglądać z kopii wszystkie gwiezdne wojny i mandaloriana)

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

17 mar 2020, 18:29

Myślałam jeszcze nad HBO Go, czy jak to się tam nazywa, ale w sumie aż tylu seriali i innych rzeczy nie oglądam. :P Póki co Netflix wystarczy. :)

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

16 lip 2020, 16:42

Na razie zrezygnowałam z abonamentu Netflixa, bo w ostatnim miesiącu nie oglądałam kompletnie NIC. Szkoda pieniędzy, a w razie czego zawsze mogę odnowić abonament. Serial dokumentalny, który bardzo chciałam obejrzeć, jest w Polsce niedostępny... Póki co nie chce mi się nic oglądać. Lepiej mieć kasę na Photoshopa. ;)

Wróć do „Filmy”