Natręctwa

domik
Zaprzyjaźnieni

Re: Natręctwa

03 wrz 2018, 19:17

Kluskowa - to są objawy schizofrenii, powiedz o tym lekarzowi!

Za dawnych lat ja, dla przykładu, nie mówiłem, powtarzałem tylko "jest dobrze, w porządku". Dlatego lekarz nie zmieniał leków, tylko wizyta ograniczała się do formalnego wypisania recepty.

Awatar użytkownika
danielek
Zaprzyjaźnieni

14 lut 2019, 6:48

domik pisze:Kluskowa - to są objawy schizofrenii, powiedz o tym lekarzowi!

Za dawnych lat ja, dla przykładu, nie mówiłem, powtarzałem tylko "jest dobrze, w porządku". Dlatego lekarz nie zmieniał leków, tylko wizyta ograniczała się do formalnego wypisania recepty.

W sumie to nieraz cieżko lekarzowi się wysłowić.

Wisnia
Początkujący
Zawód: przedstawiciel handlowy

29 lip 2019, 23:33

U mnie jest drapanie skóry do krwi, szczególnie na głowie gdzie nie widać ran oraz przygryzanie ust również do krwi.
Miałam problem ze sprawdzaniem czy zamknęłam drzwi ale już sobie z tym poradziłam poprzez rytuał, który sobie wymyśliłam i mnie uspokaja.

sebast
Zaprzyjaźnieni

12 lis 2019, 17:05

Ja mam różnego rodzaju natręctwa które utrudniają mi życie, sprawdzanie czy wszystko wyłączone przed wyjściem i wiele innych rzeczy nawet na mieście. Kilka razy nawet sprawdzam jak post napiszę w internecie. Są okresy nasilenia gdzie jest bardzo źle i są okresy lepsze. Ostatnio dopadło mnie nawet sprawdzanie w sklepie czy czegoś przypadkiem z półki nie zwaliłem jak robiłem zakupy i przyglądanie się półkom. Moim zdaniem to bierze się z jakichś lęków przed konsekwencjami gdyby to czego się boimy okazało się prawdą. A prawda jest taka że to demon straszy nas tymi lękami.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Zaprzyjaźnieni

12 lis 2019, 20:36

sebast pisze:A prawda jest taka że to demon straszy nas tymi lękami.

Uważaj, bo dostaniesz nobla za epokowe odkrycie. /hahaha/
Zacznij w końcu brać leki i weź się za robotę, to ci wyjdą z łba demony, przepowiednie, apokalipsy, żydzi, szczepionki i reszta tych idiotyzmów. Sorry za szczerość, ale przykro patrzeć na to co wypisujesz... Get a life.
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Wróć do „Nerwica”