Lek na depresje

tomek1234
Początkujący
Re: Lek na depresje

Jeśli chodzi o moją diagnozę to trudno powiedzieć. Najpierw w szpitalu wpisali mi wielopostaciowe zaburzenia psychotyczne, później do tego stwierdzono u mnie depresję, a teraz jeszcze biorę stabilizatory nastroju, więc już sam nie wiem. Szczerze mówiąc nawet nie dociekałem, byleby leki były skuteczne. Na co dzień biorę wenlafaksynę, lamotryginę, pragabalinę i kwatiepinę. Ale w przypadku mocnych lęków biorę jeszcze doraźnie klorazepan i po nim słabną na sile te mocniejsze stany lękowe - na razie miałem tylko kilka krótkich kuracji nim, ale sprawdzał się.
Awatar użytkownika
Jagoda40
Zaprzyjaźnieni

Przetestowałam wiele leków przeciwdepresyjnych, brałam też neuroleptyki z takim potencjałem . LPD pomagały do czasu poźniej jakby jego działanie nagle się skończyło.
Obecnie biorę Latudę i zadziałała jak miała zadziałać czyli przeciwdepresyjnie- trzyma mnie w ryzach.
Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

Jagoda40 pisze: 13 lut 2021, 18:53 Obecnie biorę Latudę i zadziałała jak miała zadziałać czyli przeciwdepresyjnie- trzyma mnie w ryzach.
No to najważniejsze, że działa i na skutki uboczne chyba też aż tak się nie uskarżasz. :)
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.
Awatar użytkownika
Jagoda40
Zaprzyjaźnieni

Skutki uboczne są znikome w porównaniu z tym że czuję się zdrowa.
ODPOWIEDZ