Żadnej pomocy. To nie powinno się wydarzyć !

Awatar użytkownika
Fasolka
Zaprzyjaźnieni
Zawód: Klaun
Żadnej pomocy. To nie powinno się wydarzyć !

12 paź 2020, 6:49

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator
Re: Żadnej pomocy. To nie powinno się wydarzyć !

12 paź 2020, 7:11

Dzieciak był transseksualistą, więc to pewnie było sedno problemu. Przez nagonkę naszego "kochanego" rządu i jego zwolenników, którzy nie mają nawet pojęcia co to jest transseksualizm ale drą się na wszystkie strony jak to im "pedały dzieci chcom zgwałcić" takich zdarzeń będzie więcej. Nie pierwszy raz młody człowiek odbiera sobie życie, bo został zaszczuty przez gówniarstwo, które przykład bierze z góry. "Pedały do gazu", "jednego mniej hehehe" a w niedzielę na kolanach do kościółka, bo tak bozia każe i wyspowiadać się z grzeszków...
Ale nie oszukujmy się - nie trzeba być wcale osobą LGBT+ żeby gnoje w szkole cię zniszczyły. Wystarczy odstawać w jakikolwiek sposób i już jesteś na widelcu, a małe wrony cię zadziobią, przy pełnej aprobacie nauczycieli, którzy też nie lubią wystających gwoździ.
Znacie moją historię. Ja miałam szczęście, że dożyłam póki co 34 lat i wyszłam na prostą, mimo że szkolne koszmary przypłaciłam schizofrenią. Ale żyję, funkcjonuję. Ale teraz dzieciaki mają jeszcze gorzej, niż ja 20 lat temu, bo teraz dzięki internetowi dużo łatwiej zniszczyć klasowego dziwaka, pedała, świra i tak dalej... Można powiedzieć: dzieci są okrutne i zawsze tak było. Ale dorośli wcale nie są lepsi. Moim zdaniem wszystko idzie ku gorszemu, a z ludzi wychodzą najgorsze możliwe cechy...
We put cameras in the cameras. She'll never suspect.

Awatar użytkownika
Andwer
Gospodarz

12 paź 2020, 7:23

Muszę przyznać że kiedy sam mam problemy z psychiką łatwiej jest zrozumieć cierpienie ludzi którzy odstają od ,,normy,,

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

12 paź 2020, 8:02

Mojej koleżance dokuczali na przykład dlatego, że była z biednej rodziny i chodziła zaniedbana. Nikt jej nie chciał pomóc, bo nauczyciele uznali ją za "dziecko z patologii" z którego i tak już przecież nic nie będzie, więc trzeba je zaszczuć jeszcze bardziej, logiczne przecież. No i kto miał jej pomóc, skoro nie miała żadnych wzorców w domu, a w szkole była traktowana jak śmieć? Na szczęście spotkała na swojej drodze inną koleżankę, która pokazała jej nieco lepszy świat.
Gówniarze mogą zrobić z kogoś kozła ofiarnego z jakiegokolwiek powodu, zadaniem dorosłych jest na to reagować, ale oni albo mają to w dupie, albo sami są uprzedzeni i takie są efekty.

Awatar użytkownika
Kluskowa
Administrator

15 paź 2020, 14:58

Znalazłam artykuł w serwisie Wysokie Obcasy, o dyskryminacji i szykanach w szkole. Wrzucam linka, jeśli ktoś ma premium to może przeczytać: https://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-ob ... zkole.html

Nasunęła mi się taka analogia do "Władcy much" Goldinga. Na samym końcu książki chłopcy prawie zamordowali innego chłopca, długi czas tropionego i zaszczuwanego, ale niespodziewanie zjawiła się ekipa ratunkowa, w próbie mordu widząc... dziecinną zabawę.
W szkole wyzwiska, przemoc są uważane przez i uczniów i nauczycieli za "niewinne żarty". "Przecież to tylko dzieci", "chłopaki tak mają", "kto się czubi ten się lubi", "końskie zaloty" i tak dalej. W mniemaniu większości nie stanowi to więc żadnego problemu. Szkoda, że większości tych nauczycieli gówno obchodzi jak to jest, kiedy musisz przejść korytarzem i masz żołądek ściśnięty w ciasną kulkę, bo wiesz, że zaraz ktoś cię zwyzywa, opluje albo popchnie. Czujesz się jak zaszczute zwierzę, które zaraz dopadną gończe psy i sponiewierają. A psy już czekają za rogiem, pod klasą... Po 9 latach bycia traktowanym jak śmieć, jak gówno, po 9 latach ciągłego stresu, ma prawo ci się popier... w głowie. Masz 16 lat, zaczynasz liceum, dostajesz objawów psychotycznych. Nie wiesz co się z tobą dzieje, chcesz się zabić... ale każdy ma cię w dupie, bo oto przecież przechodzisz bunt młodzieńczy, a w ogóle to jesteś zły i krnąbrny i lepiej się weź za lekcje, to twój jedyny, zapchlony obowiązek! A ty się nic nie chcesz uczyć, krnąbrny leniu! Już wprawdzie nikt na ciebie nie pluje na korytarzu ani nie spycha ze schodów, ale "koledzy" z klasy śmieszkują, że jesteś świrem i pojebem.
Mija prawie 20 lat, żyjesz, ale tylko dzięki temu, że wtedy, w gimnazjum nie było jeszcze telefonów z aparatami i kamerami ani facebooka. Walczyłeś o siebie dzielnie i już nie chcesz się zabić, ale ciągle gdzieś tam z tyłu głowy masz to, czego nauczyła cię szkoła: "miejsce śmiecia jest na śmietniku". Mimo to starasz się, chociaż jesteś 10 lat do tyłu w porównaniu ze swoimi rówieśnikami. Ale nie dajesz się. Próbujesz nawet budować relacje z płcią przeciwną, co nie jest łatwe, bo to płeć przeciwna zaszczuwała cię w szkole. Nie jesteś kobietą, jesteś "pasztetem", każdemu facetowi chce się rzygać na twój widok i najchętniej obiliby ci mordę. Nie jesteś mężczyzną, jesteś "pedałem", kobiety się z ciebie śmieją, która zechce taką "ciotę"?
Próbujesz żyć, robić coś, funkcjonować, na przekór gnojom, które chciały cię widzieć w urnie.
Jedni kończą szkołę, zostawiają za sobą ten okres i "niewinne żarty" i żyją. Kończą studia, zakładają rodziny, pracują i tyle. Inni natomiast mają traumę do przepracowywania przez kolejne 20 lat. I żeby tylko 20...

Wróć do „Depresja”